>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP - French Open 25.V-08.VI

Status
Zamknięty.
voodo154 0

voodo154

Użytkownik
Na betsafe jest bląd w ofercie... z kursem 1.90 Wawrinka +8.5 gema ???? ???? ???? Warto stawiać czy i tak pozniej mi napiszą ze sie pomylili i zaklad nie wazny? ????
z pewnością bo juz tak mialem raz ze dalem 3,7 i uniewaznili bo maja to w regulaminie ktory zatwierdziles jako błedy techniczne :kwasny4565:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Na betsafe jest bląd w ofercie... z kursem 1.90 Wawrinka +8.5 gema ???? ???? ???? Warto stawiać czy i tak pozniej mi napiszą ze sie pomylili i zaklad nie wazny? ????
Pewnie i tak napiszą Ci, że się pomylili i anulują zakład, chociaż kto wie...

Ja zaczynam dzień tak:

dubelek:
D.Koellerer-N.Massu 1 Widziałem austraickiego dzika ostatnio w akcji i nie grał źle. Po prostu Benneteau grał wtedy jeszcze lepiej. Koellerer cały czas bez większych sukcesów. Może wreszcie sie przebudzi. Natomiast Massu już lata świetności ma za sobą.

M.Zverev-P.Starace 2 Potito znacznie lepszy na cegle. Obydwaj po jakichś drobnych kontuzjach. To jest wielki szlem i obydwaj powinni być gotowi na 100%. STawiam tutaj na doświadczenie i ogranie Włocha.

To tyle po krótce bo mecze juz zaraz.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nie mam pojęcia ile razy ilu ludzi zostanie odesłanych do &quot;pytań i wątpliwości&quot; z takimi zapytaniami.

Typ na dziś :

Fabio Fognini - Igor Andreev (1st set) 1 2,28 3/10

Już drugi raz okoliczności sprzyjają zagraniu na pierwszy set dokładnie tak, jak było to opisane przez znajomego Rox na blogu. Igor gra na clayu w tym sezonie bardzo słabo, mimo obiecującego rozpoczęcia w Casablance dalej - katastrofa. Tak jak jeszcze wyniki z Barcelony są w miarę przyzwoite, tak późniejsze występy Rosjanina nie napawają jego fanów optymizmem. Do tego niedawno, w Belgradzie nabawił się kontuzji, dzięki czemu Łukasz Kubot mógł cieszyć się z awansu do kolejnej rundy. Fognini - kwalifikant, wszystkie mecze 2-0, bardzo dobre wyniki na mączce w tym sezonie, wygrane z wyżej notowanymi rywalami. Zastanawiałem się nad zagraniem na mecz, jednak doświadczenie Igora, w połączeniu z chimerycznym często nastawiniem Włocha skłoniło mnie do zagrania pierwszego seta. Będzie gromki śmiech, jak Włoch przegra pierwszego seta, a potem kolejne rozstrzygnie na swoją korzyść i wygra 3-1 ????
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Thomaz Bellucci - Martin Vassallo-Arguello
Data i godzina: 25.05.09 godz. 17:00
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 2,60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W pierwszej rundzie French Open o godzinie 17:00 odbędzie się pojedynek pomiędzy Thomazem Bellucci, a Martinem Vassallo Aeguello. Ten pierwszy jest 120 w rankingu ATP, zaś Argentyńczyk jest 51. Thomaz Bellucci ostatnio gra bardzo kiepsko. Nie prezentuje takiej formy jak nie cały miesiąc temu. Ostatni swój pojedynek przegrał z mało znanym Danielem Koellerem. Argentyńczyk zaś na początku sezonu porykał się z kontuzją, lecz jak było widać w ostatnim turnieju że jest już w formie. W pierwszej rundzie wygrał bez problemu z Christophem Rochusem, a w drugiej uległ z zwycięzcą Guillermo Garcia-Lopez 1:2. Sądzę, że Argentyńczyk wygra dzisiejsze spotkanie i w najgorszym przypadku straci 1 seta.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Niektóre mecze się już rozpoczęły, ale właśnie wróciłem do domu i dopiero mogę napisać

Koellerer - Massu 1 1,8 ⛔ ⛔ ⛔ Ehh, a mogło być tak pięknie O Danielu pisałem w tamtym tygodniu. Solidny tenisista. Na Massu powinno wystarczyć.

Hanescu - Darcis 1 ✅ ✅ ✅ 1,4 Belg w tym roku bez jakichś większych przebłysków. Hanescu też, ale on się jakby powoli rozkręcał. Daleko w tegorocznym RG nie zajdzie, ale dziś powinien wygrać

Montanes - Tipsarevic 2 2,1 ✅ ✅ ✅ Jarko w niezłej dyspozycji. 3 wygrane w mało znaczącym Pucharze Świata w Dusseldorfie, ale zawsze. Gruby Albert wygrał w Estoril i odpuścił. Przegrał już niedawno z Serbem. Dziś liczę na powtórkę.

Machado - Vliegen 1 1,8 ✅ ✅ ✅ Portugalczyk jak burza przeszedł kwalifikacje, ładnie pogrywał ostatnio w challengerach. Vliegen jest cieniem siebie sprzed kilku lat.
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Na betsafe jest bląd w ofercie... z kursem 1.90 Wawrinka +8.5 gema ???? ???? ???? Warto stawiać czy i tak pozniej mi napiszą ze sie pomylili i zaklad nie wazny? ????
Obstawiłes??Widzę własnie po wyniku, że nawet taka pomyłka moze im ujsc na sucho:p
3:6 7:5 6:2 i 3:0 przegrywa Wawrinka ???? Sensacja niesamowita.Mi dziś kupon zawaliła Kleybanova:-?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czemu sensacja? Wawrinka nie znosi grac z graczami niskimi i technicznymi, przyklad to jego mecze z Włochem Cipollą, zero sily fizycznej cos koło 170 cm a Wawrinka się meczu, 5 setów na US Open a potem z nim chyba przegrał. Devilder się troche w tej styl wpisuje, duzo rotacji, techniki.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik

Benneteau, Julien - Tsonga, Jo-Wilfried Typ: Benneteau wygra 1st Seta @ 2.42


Pojedynek dwóch francuzów w pierwszej rundzie Wielkiego Szlema we Francji. Pech chciał, że już teraz jeden z reprezentantów gospodarzy pożegna się z RG tak szybko. Tsonga w żaden sposób nie przypomina tego samego zawodnika, który tak świetnie spisywał się podczas Australian Open. W H2H 2:1 dla Juliena, lecz jeszcze nie spotkali się na Clayu. Jo na tej nawierzchni nie gra najlepiej, o czym wskazują jego ostatnie wyniki, szybko odpadał Rzymie i w Madrycie, gdzie gładko przegrał z Djokerem. Gdyby nie grał akurat z Benneteau, być może uważałbym że na pewno przejdzie dalej grając u siebie. Julek zaskoczył mnie ostatnio w Austrii. Być może miało to na celu przygotowanie właśnie do Rollanda Garrosa. W finale, gdzie był już potwornie zmęczony uległ Lopezowi. Co ciekawe, bardzo dobrze spisuje się w pierwszym secie, w ostatnich 8 meczach wygrał pewnie pierwszego seta, mimo to, że w dwóch z nich uległ w końcowym rezultacie. Tsonga dokładnie odwrotnie, w pierwszym secie słabiutko, a potem niech się dzieje wola boża. Szanse są według mnie tutaj podzielone 50/50, lecz liczę na dobry występ Benneteau. Stawiam, że wygra pierwszego seta.

Ponadto stawiałbym na jutro:

Baghdatis, Marcos - Monaco, Juan 2
Gonzalez, Maximo - Fish, Mardy 2
Ferrero, Juan Carlos - Ljubicic, Ivan 2
Blake, James - Mayer, Leonardo 1
Oraz lekko na kwalifikanta:
Dabul, Brian - Stakhovsky, Sergiy 2

EDIT: Poprawione, dzięki.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Fish M. - Gonzalez M. 2 2.35

Chyba warto zaryzykować na Maximo. Argentyńczyk na ziemi osiąga całkiem niezłe wyniki. W Dusseldorfie dwa świetne mecze, wygrane z Bolellim i Korolevem. Gdyby mecz rozgrywano na nawierzchni twardej nie było by większych wątpliwości na kogo stawiać. Na clayu sytuacja nieco się komplikuje. To powinno być wyrównane spotkanie, moim zdaniem może zakończyć się sensacyjnym zwycięstwem Maximo.

Clement A. - Torsunov D. 2 2.50

Clement i ziemia - to nie może się kleić. Torsunov mimo iż nie jest to jego ulubiona nawierzchnia zawsze grał na niej dobrze. Rosjanin miał ostatnio małą przerwę - wypoczął i jest w pełni sił na batalie we Francuskim turnieju. Clement na szybszych nawierzchniach mógłby powalczyć - tak według mnie ma marne szanse. Zdecydowanie na Rosjanina.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Bobby Reynolds v Gael Monfils

Nie do końca wiadomo czy w ogóle Francuz zagra w tym meczu - mówi się o kontuzji kolana, od Monte Carlo nigdzie nie grał, dopiero w turnieju pokazowym przed RG, gdzie przegrał z Baghadatisem gładko 0-2 wygrywając tylko 4 gemy. Jeśli ta kontuzja to prawda i Monfils wyjdzie na kort, no to nie powinniśmy tutaj ujrzeć innego scenariusza jak zwycięstwo Reynoldsa lub krecz Monfilsa, ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna, bo nie sądzę, że Francuz dał by się ograć Bobby&#39;emu. Jeśli już grać to tylko w bukach gdzie typy rozliczają od 1 rozegranej piłki (typu Doxxbet, BAH czy Betlick).

Typ: Reynolds [5,30]
 
P 15

panasik

Użytkownik
Clement A. - Torsunov D. 2 2.50
Clement i ziemia - to nie może się kleić. Torsunov mimo iż nie jest to jego ulubiona nawierzchnia zawsze grał na niej dobrze. Rosjanin miał ostatnio małą przerwę - wypoczął i jest w pełni sił na batalie we Francuskim turnieju. Clement na szybszych nawierzchniach mógłby powalczyć - tak według mnie ma marne szanse. Zdecydowanie na Rosjanina.[/quote]
tursunov to taki gracz ktory jak mu cos nie idzie, to szybko popada we frustracje, bijac w pol siatki badz pol metra w aut, tusrunov to gracz ktory opiera swoja gre na silnym serwisie i mocnym zwykle konczacym fh, generalnie zawodnik ktory nawet na hardzie staral sie konczyc szybko wymiany, ciezko mi go sobie wyobrazic na cleyu, na ktorym jeszcze w tym roku nie gral nawet.. mysle ze raczej omija maczke, clement zawsze mi sie kojarzyl z przebijaniem, mam mieszane uczucia co do tego spotkania, szczerze mowiac duzo zalezy od humoru dimy i checi gry, francuz juz wiekowy zawdonik przed swoja publika raczej tanio skory nie powinien sprzedac, tursunow forma zagadka, jezeli serwis bedzie na tyle dobry aby ustawiac wymiany szanse na pewno rosna, ja raczej bym odpuscil mimo ze kurs 2.5 kusi mocno
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik

Djokovic N. - Lapentti N. Over 28.5 games @ 1,83


Djoko często w I rundach miewa problemy z koncentracją, regularnością i w tym niewątpliwie szukałbym szansy dla doświadczonego Lapenttiego. Zresztą nie tylko Novak, Nadal także dzisiaj nie miał aż tak łatwej przeprawy jak przewidywalibyśmy przed meczem. Nicolas w tym sezonie pokazał się już z dobrej strony w kilku występach, sam twierdzi, że jest w formie i zrobi wszystko by pokrzyżować plany Serbowi. Ekwadorczyk na mączce się wychował i moim zdaniem na szanse aby ugrać w jutrzejszym meczu co najmniej seta. A do pokrycia overa potrzebne w zasadzie 11 gemów ;-)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Victor Crivoi - Simon Greul 2 / 2,25
Spotkanie, powiedzmy sobie szczerze, dwóch przeciętnych graczy. Reprezentant Rumunii gra w kartkę, czasem uda mu się pokonać kogoś w miarę mocnego jak na swoje możliwości, jak np. szczęśliwa wygrana z Blake&#39;m w Rzymie (ten mecz tak naprawdę przegrał Amerykanin), a czasem nie radzi sobie z zawodnikami z poza TOP100 of ATP ranking. Generalnie &quot;jakimś tam szarakiem&quot; nie jest, ale wątpię by wygrał to spotkanie z Niemcem, który, odważyłbym się stwierdzić, jest ostatnio w niezłej formie, bo porażki z takimi postaciami jak Monaco (nieznacznie) czy Montanes na pewno można wybaczyć. Trochę sobie łatwo odpuszcza, ale z pewnością nie będzie to miało miejsca na Turnieju Wielkoszlemowym we Francji. Tenisiści spotkali się tylko raz, raptem trzy miesiące temu i mecz w dwóch setach (6-2 i 6-4) wygrał Simon Greul. Jutro także nie zobaczymy wiktorii ze strony Crivoi ???? . Kurs od wczoraj spadł o 0,22 (wcześniej 2,25 a teraz już 2,03 na BetSafe), więc brać póki jeszcze bardziej nie ostygł.

Dmitry Tursunov - Arnaud Clement 1 / 2,77
Jakimś zagorzałym fanem tych zawodników nie jestem, ale w tym meczu widzę tylko jednego faworyta, a jest nim Rosjanin Tursunov. Jak już wyżej ktoś wspomniał oboje nie preferują gry na ziemi, ale dużo skuteczniej radzi sobie na niej Dmitry. Nie wiem jak u niego z motywacją, ale myślę że skoro odpuścił sobie ostatnie turnieje (ostatnio grał w Miami, gdzie odpadł z Roddickiem) to tutaj na French Open na pewno łatwo nie popuści Francuzowi. Na korzyść Clementa jest na pewno to, że gra u siebie, ale podobnie było w Bordeux a poległ w ćwierćfinałach 0-2 z Montcourtem. Wcześniej nic specjalnego absolutnie nie pokazywał. Podobnie jak w meczu wyżej, jest to drugie spotkanie tych zawodników, poprzednio, w lutym br. dominował Dmitry tracąc zaledwie 3 gemy. Nie wyobrażam sobie nie skorzystać z takiego kursu.
Edit: kurs na Greula spadł aż do 1,95 :O
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Przyznam się bez bicia,że na tenisie znam się średnio. Moje dwa typy na jutro:
I. Navarro - A. Beck 2 *1,3* W Monaco Beck wygrał wygrał z Navarro 2:0.W turnieju tym doszedł aż do ćwierćfinału. Ostatnie turnieje kończył już w drugiej rundzie.. Navarro po przebrnięciu kwalifikacji odpadł w pierwszej rundzie. H2H 1-0 Beck
M. Baghdatis - J. Monaco 2 *1,2* Po wynikach widzę,że Monaco jest dość nieprzewidywalnym zawodnikiem. Potrafi ograć Murraya, Ferrera z Serrą. Typ bardziej na czuja,gdyż stawiałem na Niego w Rzymie gdzie grał bardzo dobrze. Baghdatis w ostatnich turniejach odpadał w pierwszej rundzie,ale w towarzyskim meczu ograł Monfilsa gładko 2:0.
Mam nadzieje,że spece od tenisa poprawią mnie w typowaniu lub poprą moje typy. Dzisiaj popłynąłem na Hernandezie i na jutro potrzebuje AKO ok 2 (chodzi mi po głowie Vaidisova,ale to juz nie ten temat)
 
F 0

filweb

Forum VIP
Misiu, ja szczerze Tobie polecam mecz Ivan Ljubicic - Juan Carlos Ferrero i postawienie &quot;jedynki&quot;. Kurs w tej chwili ok 1,90, mocno spadł od kiedy ja stawiałem. Jeśli miałbym się odnieść do typów podanych przez Ciebie, to Juan Monaco jest zawodnikiem bardzo dobrym, ale i bardzo nieobliczalnym. Może być w Paryżu czarnym koniem, nie zdziwi mnie, jak odpadnie jutro w I rundzie z Bagietą, który jest równie nieobliczalny. Grał exhibition Mary Cohn i tam pewnie pokonał innego od dawna nie grającego gracza - Monfilsa. Beck to też nie jest jakiś pewniak, zawodnik młody, pierwszy większy sukces odniósł właśnie niedawno w Monte Carlo i również może tutaj zrobić dobry wynik ( 3 runda), jak i przegrać jutro z Hiszpanem. Monaco i Beck to są zawodnicy, których po takich kursach w I rundzie bym odradzał, ale tak jak pisałem, nie będzie to nic dziwnego jak obaj wygrają pewnie swoje mecze. Dla mnie najlepszą 1.2x na jutro jest Blake z Mayerem, natomiast granie Vaidisovej obecnie z kimkolwiek po jakimkolwiek kursie również odradzam. Powodzenia ????
 
truum 0

truum

Użytkownik
Jakby ktos ze &quot;znawców&quot; moglby mnie poprawic to bylbym b. wdzieczny ????
tak w &quot;ciemno&quot; stawial bym na:
Tsonga mimo ze ost gra dnooo, to dalej lubie jego b ryzykowna gre, nie boi sie ryzykowac, jak dla mnie 1 z lepszych typow na jutro
Beck boje sie tego typu chyba najbardziej, widzialem jego mecze, i podoba mi sie jego gra, ale ma wahania formy..
Ljubicic straasznie doswiadczony zawodnik, kazdy ma z nim problemy,b dobry serwis
Fish wydaje mi sie zejego przeciwnik jest jak najbardziej w jego zasiegu
Blake gra z mlodym Mayerem, ktory nie jest wcale taki slaby, ale Blake o dziwo jest ost w FORMIE
i moze Greul Simon &gt;?
ktos pisal o kontuzji Monfilsa, strasznie go nie lubie, ma chyba 11 ranking na swiecie , a gra dnoooo, nikomu nie polecam grac na tego typa, jak dla mnie potrafi przegrac doslownie z kazdym..........
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Troicki V. - Kubot L 1 1,45​


Kubot to pierwszy polak ktory pojawi sie w singlu French Open po 14 latach przerwy,jednak zapewne Lukasz podobnie jak Kowalski zakonczy swoja przygode juz na pierwszej rundzie.Kubot w Belgradzie odniosl zyciowy sukces,w finale przegral z Djokiviciem jednak granie przed 10-tysieczna publicznoscia to cos niesamowitego jak przyznaje Kubot i doswiadczenie jakie zdobyl moze okazac sie bezcenne tyle ze Troicki juz nie raz gral w takich finalach i co wiecej wygrywal je.Kubot mial spore problemy w kwalifikacjach szczegolnie w ostatnim pojedynku z Alvesem gdzie musial bronic pilki meczowej.Troicki to gracz ktory bardziej preferuje szybsze nawierzchnie(z Kubotem jest podobnie)jednak wyniki ma calkiem przyzwoite w Rzymie urwal seta Potro,w Belgradzie pokonal Qurreya i Grannolesa a w Dusseldorfie pokonal niezlych na ziemi Koroleva i Gonzalesa.Mysle ze Troicki rozstrzygnie spotkanie w trzech lub czterech setach,wiele bedzie zalezalo od serwisu Kubot latwo miec nie bedzie poniewaz Victor dysponuje znakomitym returnem,z Lukasza zeszlo powietrze meczyl sie w kwalifikacjach dzis nie daje mu wiekszych szans.

Ferrero J.C. - Ljubicic I. 2 1,85​


Pojedynek dwoch bardzo doswiadczonych graczy ktorzy w przeszlosci gorowali na swiatowych kortach.Ferrero w 2003 roku wygral Frech Open,natomiast Ljubicic byl w scislej czolowce ATP.Teraz obydwoje przezywaja kryzys jednak u Chorwata mozna zauwazyc zwyzke formy w Monte Carlo cwiercfinal po drodze pokonanli Bolleli,Potro,Vliegen.W Madrycie rowniez bardzo udany wystep podobnie jak w MC cwiercfinal a po drodze pokonani gracze ktorzy naleza do swiatowej czolowki jak Simon czy Tsonga.W cwiercfinalowym spotkaniu z Djokicicem rowniez dobra gra i przegrana ale po bardzo zacietym spotkaniu.Ferrero ostatnia gra kaszane,poczatek sezonu na kortach ziemnych mial niezly ale tym blizej French Open tym gorzej w Madrycie wysoko przegrana z Verdasco,wczesniej jeszcze meczarnie z Gabaschilim,wczesniej przegrane w pierwszych rundach w Rzymie i Barcelonie z graczami z nizszej polki.Ferrero bardziej pasuje na korty ziemne jest to gracz wywazony,grajacy defensywnie jednak nie przypomina juz zawodnika ktory wygrywal RG,Ljubicic to natomiast przed wszystkim serwis ale nie jest to takie drewno jak chociazby Karlovic,dobrze porusza sie po korcie,ostatnio jest w niezlej formie dlatego trzeba sprobowac.

Clement A. - Tursunov D 2 2,85​


Skad te kursy ???? obydwoje ziemi uniakaja jak ognia,jednak po takim kursie grzechem byloby nie zagrac Dimitria.Tursunov na ziemi jeszcze w tym sezonie nie gral po turnieju w Miami zrobil sobie przerwe ale mysle zeby w spokoju przygotowac sie do RG,Clement natomiast na ziemi pogrywal tylko ze z mizernym skutkiem meczarnie z takimi graczami jak Mannarino czy przegrana z Cipolla dobrego swiadectwa nie wystawiaja,ostatni wystep w Bordeaux rowniez slaby o czym swiadczy wysoka przegrana z Monturctem.Dima swoja gre opiera na poteznym serwisie i zabojczym FH,na hardzie takie argumenty to podstawa jednak na ziemi moze to nie wystarczec ale nalezy pamietac ze Clement to rowniez gracz ktory na ziemi wypada slabo,ale w zeszlym roku rowniez w turniejach poprzedzajacych RG odadal w pierwszych rundach a doszedl do trzeciej rundy wczesniej pokonujac niezlego na ziemi Garcie Lopeza dlatego mysle ze jak stac go na pokonanie Clementa tym bardziej po takim kursie.

Dabul B. - Stakhovsky S 1 1,65​


Dabul to bardzo ciekawy zawodnik najlepiej czujacy sie na wolnych nawierzchniach wyniki w tym sezonie sredniawe,jednak ostatnio mozna zawuazyc zwyzke formy w Belgradzie dzielnie dotrzymywal kroku Karlovicowi,w Zagrzebiu odpadl po cwiercfinalowej porazce z Danielem.Szczerze mowiac typ bardziej przeciw Stahovskiemu ktory na ziemi gra fatalnie jesli w ogole gra bo od 2005 roku na ziemi(nie liczac kwalifikacji) rozegral zaledwie szesc spotkan z czego wygral tylko jedno,do turnieju glownego dostal sie przez kwalifikacje przebrnal je dosc latwo bo wymagajacych przeciwnikow nie mial.Dabul podobnie jak Hernandez slynie z defensywnego tylu gry,Stahovski natomiast wrecz przeciwnie chce jak najszybciej konczyc a co za tym idzie beda pojawiac sie bledy ktore skrzetnie wykorzysta Dabul.

Bobby Reynolds Gael Monfils 1 6,5​


Granie ma Monfisa po takim kursie to glupota biorac po uwage fakt iz w ogole nie wiadomo czy dojdzie do tego spotkania poniewaz Gael narzeka na kolano,ostatnio malo co trenowal,wyniki w ostatnich turniach bardzo slabe w Monte Carlo przegrana w pierwszej rundzie z Tipsareviciem a w pokazowym turnieju w Guinotie Monfis rozbity w dwoch setach przez Bagdatosha ktory druga partie wygral do zera.Wiem,Bobby to nie gracz na nawierzchnie ziemie w tym sezonie jeszcze na nich nie gral,na hardzie rowniez bez przeblysku ale czemu nie sprobowac biorac pod uwage kontuzje?i slabsza forme Gaela,przed rokiem Reynolds przebrnal pierwsza runde RG pokonujac Ascione a potem stawil zaciety opor Lappentiemu.Jesli spotkanie dojdzie do skutku to i tak po rozegraniu kilku pilek Gael moze skreczowac tym bardziej wiemy co na korcie potrafi wyczyniac Francuz, dlatego za symboliczna stawke polecam zagrac na Amerykanina.
 
contera 0

contera

Użytkownik
Diego, dokladnie tak samo jak ty przeciwko Kubotowi... Poniewaz widzialem jak meczyl sie z tym calym Alvesem, zas Victor nie raz pokazal ze potrafi grac ????
 
P 15

panasik

Użytkownik
co do meczu bagiety z monaco, szczerze przyznam ze nie ma innej opcji nic 3;0 3;1 dla monako, wygrana z monfilsem przed RG to kontuzja + i tak beznadziejna forma monfilsa, ktorego widzialem kilka razy na clayu w tym roku, bagieta po pierwsze malo gral na clayu, po drugie bardzo kontuzjogenny, juz na hardzie raczej typowy dokladny rzemieslnik raczej bez uderzenia konczacego, monako ten sezon na clayu swietna forma, waleczny, regularny, momentami swietny w wymianach, pomijajac wpadke z serra (wpadka? nastpenego dnia badz 2 dni pozniej, gral juz w kwalach do Madrytu) cenie bagiete i lubie jego gre na hardzie, ale nie daje mu wiekszych szans z monako
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Naprawdę widzieliście jak się męczył Kubot ? Była jakaś transmisja live w tv? To, ze bronił mp i grali długo pojedynek może tylko świadczyć o tym że Polak jest zmęczony. Na żywo wyglądało to zupełnie inaczej. Alaves o dziwo grał b.dobrze z returnu i nawet mocny serwis Polaka nie robił na nim wrażenia. Hiszpan dużo ryzykował i to mu się opłacało bo walczył do końca. Ja bym nie ujmował Kubotowi umiejętności. Poprawił się w tym roku niesamowicie. Co ważne dobrze w kwalifikacjach biegał do siatki i ruszal sie po korcie. Nie mówie że jest lepszy od swojego dzisiejszego przeciwnika bo musi jeszcze duzo potrenować ale myśle ze powalczy. Miał czas na regenerację sił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom