>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Artur Szpilka - Bryant Jennings 26.01.2014

Status
Zamknięty.
M 0

mario27

Użytkownik
W jednym z wywiadów Mike Mollo powiedział ze widzi wygrana Szpilki. Natomiast Oquendo ,, Szpilka nie tylko wygra z Jenningsem ale ma szanse go znokautowac,, Bez obrazy Panowie ale jak 2 bokserow tak mowia to musi w tym cos byc. Lepiej sie znaja od nas wszystkich tutaj. ????
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
W jednym z wywiadów Mike Mollo powiedział ze widzi wygrana Szpilki. Natomiast Oquendo ,, Szpilka nie tylko wygra z Jenningsem ale ma szanse go znokautowac,, Bez obrazy Panowie ale jak 2 bokserow tak mowia to musi w tym cos byc. Lepiej sie znaja od nas wszystkich tutaj. ????
Wobec tego na pewno zainteresuje Cię wypowiedź kolejnego boksera na temat Szpili:
&quot;Już na drugim sparingu Szpilka wiedział o mnie wszystko. Temu Łapinowi wystarczyło kilka rund żeby mnie rozgryźć. Jeżeli Szpilka będzie słuchał swojego trenera, nie będzie w ringu chuliganił i zrealizuje założenia szkoleniowca to ma 85 procent szans na wygraną z Jenningsem&quot; - Kevin Johnson; źródło: ringpolska.pl.
Podkreślić należy przy tym, że dwóch z tych bokserów to sparingpartnerzy Szpilki. A jak wypowiadają się zazwyczaj sparingpartnerzy? No właśnie zazwyczaj tak lub przynajmniej neutralnie, bo na tym polega również ich praca - pomoc w przygotowaniach do walki. Jeżeli chodzi o trzeciego z nich - Mollo - to ja to widzę tak. Mollo ogólnie lubi dużo gadać, a skoro Szpila go pokonał to może pokonać całą czołówkę wagi ciężkiej. Tak w uproszczeniu widzę wizję Mollo ???? Ale oczywiście może być to również wyraz zwykłej sympatii. Tego już nie wiem.
Bryant Jennings - Artur Szpilka
Jeżeli mam być sam ze sobą w tej chwili szczery to powiem krótko. Nie widzę tego jak Artur to wygrywa - choć oczywiście jest to możliwe. Nie wiem do końca jaką Artur obierze taktykę na tę walkę. Niekiedy mam wrażenie, że on sam do końca nie wie. Dla niego to &quot;tylko formalność&quot; i wizja, że wjedzie w rywala i będzie po wszystkim, a drzwi do kariery i wielkich pieniędzy będą stały otworem. Sielanka. Jennings jest całkiem szczelnie schowany za podwójną gardą i całkiem dobrze operuje lewym prostym. Chowając się za gardą potrafi wyprowadzić szybką kombinację ciosów. Często robi to w momencie, gdy rywal sam zaczyna na niego nacierać i atakować. Wydaje się, że mu to pasuje, chociaż sam również potrafi iść do przodu, gdy rywal mu na to pozwala. Czy Szpila wypunktuje Jenningsa? Nie sądzę. Wiele ciosów będzie spadało na gardę. Próby obijania dołu też będą dość trudne. Fedosov próbował tam lokować dużo mocnych ciosów. Nie robiły one większego spustoszenia, bo długie ręce Jenningsa szczelnie przylegały do tułowia. Bryant sam będzie używał lewego prostego i na pewno będzie wypalał kombinacjami zza gardy, o którą raczej stara się dbać i nie zapominać o tym ważnym przecież elemencie - szczególnie w wadze ciężkiej. A teraz zadaję sobie pytanie, czy Artur może znokautować Jenningsa? Tak. Lecz, czy mu się to uda? Myślę, że zdecydowanie nie. Pięciu ostatnich rywali Jenningsa (nie są to rywale z najwyższej półki, ale Szpila przecież również nie mierzył się dotąd z nikim, kto na dobre zweryfikowałby jego umiejętności; uważam nawet, że rywale Jenningsa powiedzieli nam o nim więcej, niż ostatni rywale Szpili o Szpili jako bokserze) królami nokautu nie byli, ale potrafili przecież bić mocno. Jennings, o czym już wspominałem, potrafi sporo zgarnąć na gardę, ale wymian wcale się też nie boi. Wchodzi w te wymiany i wygląda to moim zdaniem dobrze. Dużo widzi, wchodzi w rywala, gdy ten się otwiera... a Szpila? Szpila jest otwarty prawie cały czas. Trzeba oczywiście zaakceptować jego styl itd., bo oczywiście jest widowiskowy i miły dla oka. I kolejna rzecz - zachowanie pod naporem przeciwnika i presją. Dla mnie Artur jest zbyt niepewny, często gubi się, gdy rywal zmusi go obrony przed ciosami. Mam wrażenie, że Jennings w takich chwilach wypada o niebo lepiej. Wie co robić i nie panikuje. Gdybym miał dokładnie sobie wyobrazić zakończenie tej walki, to widzę to tak, że Szpila polegnie przed czasem. Artur wybada trochę teren, zobaczy, że ma do czynienia z żółwiem, bo zastanie go szczelna garda. A raczej z żółwiem ninja, bo będzie to garda, ale przecież też ciosy, kombinacje mocnych ciosów. Myślę, że Jennings potrafi też przyjąć i nie boi się wymian. W jakimś bliskim kontakcie, jak Szpila będzie chciał obskoczyć Bryanta i zadać więcej ciosów na raz, to będzie nadziewał się na soczyste kontry. I w końcu nadzieje się na jakiś mocniejszy cios, który nie będzie dla niego dobry. Nie przewiduję też poważniejszych braków kondycyjnych u Jenningsa, które mogłyby go pogrążyć. Jednym słowem, Szpilka moim zdaniem zostanie rozbity i polegnie przed czasem. Ale styl robi walkę i dowiemy się dopiero podczas samego pojedynku jakie strategie obiorą obaj Panowie. Będzie HBO, będzie ogromna publiczność, serce do walki, emocje. Raczej jeden i drugi nie będzie zachowawczy tego wieczoru..., a większe opanowanie i zimna głowa będą atutem Jenningsa.
Ja tak to widzę. Ale tak naprawdę jest sporo niewiadomych, bo trafia na siebie dwóch niepokonanych pięściarzy, którzy będą chcieli zweryfikować swoje rekordy. Ciekawe jest też, czy nie będzie problemem dla Jeningsa rywal, który walczy z odwrotnej pozycji. Z jednej strony zdecydowanym faworytem w moich oczach jest Jennings, ale z drugiej strony nie będę rwał sobie włosów z głowy z niedowierzania, że Szpila wygrał. Bet ku któremu bym się skłaniał to:
Zakład na zwycięstwo (dwudrogowo):
Bryant Jennings po kursie 1,51 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No i napisz mi kolego o jakiej dobrej technice mowisz w przypadku Szpilki? Dobra technike to ma Cotto, Martinez czy krol Mayweather a to co opanowal Szpilka to sa jakies zalazki. I ja nigdzie nie napisalem, ze Szpila jedzie po wyplate,
a ja pisze że ty piszesz :)?
ile Szpilka waży a ile oni?pisze że ma dobrą jak na swoje warunki.
też nie twierdze kto będzie zwycięzcą, dla mnie 1.44-1.5 to powinna być izi pefka, a tu tak wcale łatwo nie będzie dla obu więc myślę że lepiej bez szaleństw postawić na Szpile, no ale każdy robi z pieniędzmi co chce.z Jenningsa też się robi gwiazdora jakby był jakimś czempionem, a wcale nie ma nic specjalnego za sobą, nawet doświadczenia.Paru obitych knurów idealnych pod jego atuty i tyle.
//ps:dzieki za pm, z tymi ważeniami różne są cyrki.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Jak czytam, ze niby Szpilka ma lepsza technike od Jenningsa to leje po gaciach ze smiechu.
A nie lejesz po gaciach jak czytasz swoje wypowiedzi, że Jennings operuje swój boks na warunkach fizycznych i technice? Tak to można pisać o takich zawodnikach jak:
- Muhammed Ali
- Lara
- Władimir Kliczko

Widziałeś ich walki? Widziałeś walki Jenningsa? Podobne?

Jennings zas ma 215cm zasiegu i jego proste beda wchodzic jak w maslo.
Podaj przykład jakiejkolwiek walki Jenningsa w której jego lewy jab wchodził jak w masło. Jennings nie potrafił wyjabować nawet takiego klocka jak Collinsa. Fedosov z NIEZWYKLE NĘDZNĄ pracą nóg wchodził Jenningsowi w półdystans i wygrał nawet w ten sposób dwie rundy.

Jak bedzie potrafil utrzymac polaka na dystans to szanse Szpilki sa na prawde niewielkie.
Chyba nie wyobrażasz sobie dwóch rzeczy:
- jak utrzymywanie zawodników na dystans jest trudną sztuką
- jak utrzymywanie szybkich zawodników na dystans jest trudną sztuką.

Jennings tylko Tupou potrafił utrzymać na dystans, Fedosova nie dawał momentami rady, mimo że bardzo chciał, a Ty piszesz, że utrzyma Szpilkę na dystans...

Gdzies kiedys czytalem, ze nawet Nacho Beristain (trener wielkiego Juana Marqueza) widzi w nim przyszlego krola HW.
Takie wypowiedzi z ust wielkich ekspertów i zasłużonych odnajdę Ci na temat każdego prospekta z ciężkiej. O Szpilce wypowiedział się np Lewis, no i?

Przeciez oczywistym jest, ze na punkty nikt nie da wygrac Szpilce chociazby dlatego, ze Jenningsa promuje sie na przyszlego amerykanskiego krola HW i to jego oboz organizuje walke. Cos jak swego czasu Grant.
Wszystkim również opłacało się bardziej, aby walkę Perez-Takam wygrał ten pierwszy, mimo to sędziowanie było ok. Pudzian też miał wygrać, bo &quot;KSW nie da mu przegrać&quot; - i przegrał. Huck też walczył na swoim terenie mega wyrównaną walkę z Arslanem i dali remis.

Jak ktoś widzi wszędzie rzeczy typu &quot;obóz rywala, to na punkty się nie wygra&quot; to ja dziękuję... Wiem, żę zdarzają sie takie sytuacje, ale bez przesady, jeśli Szpilka uczciwie wypunktuje Jenningsa to otrzyma na 80% zwycięstwo.

Tak swoją drogą wspomniany przez Ciebie Grant przegrywał na kartach u sędziów z Gołotą. Więc to, że pokładali w nim nadzieje nie odbijało się na punktacji sędziów, mimo że walka nie była tak jednostronna, aby nie można było zrobić z niej wała.

Jennings na prawde ma ogromny zasieg ramion i potrafi przycelowac z kontry
Jennings kontr-bokserem? Mam wrażenie, że Ty nie oglądasz jego walk tylko masz o nim jakieś dziwne wyobrażenie.

tragiczna praca nog Polaka.
Obejrzyj walkę Szpilka-Mollo II i Jennings-Fedosov i powiedz kto ma lepszą pracę nóg. Jeśli dojdziesz do wniosku, że Jennings to proponuję oglądać więcej boksu, bo słabo czytasz ten sport.

Jedyne co mnie zastanawia (i pisalem juz o tym wyzej) jak zachowa sie Jennings jak wylapie taki czysty lewy i czy bedzie w stanie 12 rund utrzymac Artura na dystans.
Gwarantuje Ci, że Jennings nie utrzyma Szpilki nawet przez 3 rundy na dystans a jeśli to skutecznie zrobi (utrzma na dystans tzn nie pozwoli przedostać się Szpilce do półdystansu i będzie skutecznie punktował Jabem lub bezpośrednim prawym) to usunę konto z tego forum i już więcej nic tu nie napiszę.

No i napisz mi kolego o jakiej dobrej technice mowisz w przypadku Szpilki?
Szpilka ma technikę solidną, a na tle Jenningsa ma bardzo dobrą.

Majin23, ja rozumiem że możesz wierzyć w Jenningsa, żę bardziej przekonują Cię jego atuty itd. ale z tego co widzę jak piszesz to słabo sobie zdajesz sprawę czym może Jennings w tej walce zagrozić i wygrać. Na pewno nie będzie to utrzymywanie na dystans przez 12 rund. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Podaj przykład jakiejkolwiek walki Jenningsa w której jego lewy jab wchodził jak w masło. Jennings nie potrafił wyjabować nawet takiego klocka jak Collinsa.
Ciosy Jenningsa wydają się bardzo sztywne. Natomiast Artur ma tą łatwość wyprowadzania ciosu. To jest coś dla tych którzy uważają zawodników magaumięśnionych za lepszych a tak nie zawsze jest. To przeszkadza wręcz
Chyba nie wyobrażasz sobie dwóch rzeczy:
- jak utrzymywanie zawodników na dystans jest trudną sztuką
- jak utrzymywanie szybkich zawodników na dystans jest trudną sztuką.
Masz rację chyba nie ma pojęcia o tym.Gdyby to było takie łatwe to Iron Mike nie był by tak dobrym bokserem. Oczywiście nie porównuje taletnu Szpili i Mike
Jak ktoś widzi wszędzie rzeczy typu &quot;obóz rywala, to na punkty się nie wygra&quot; to ja dziękuję... Wiem, żę zdarzają sie takie sytuacje, ale bez przesady, jeśli Szpilka uczciwie wypunktuje Jenningsa to otrzyma na 80% zwycięstwo.
Artur nie ma takiego stylu aby punktować no chyba że z Fiodorem obmyślili coś całkiem nowego. Skryty za podwójną gardą By-BY to klasyczny punktator.
Powiem tak- Jennings to rzemieślnik a Artur to naturalny talent.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Kolego KurekQ zyj dalej w swoim swiecie fantazji. Wszystko co mialem do powiedzenia o tej walce powiedzialem. Ty nie przekonasz mnie, ja nie prekonam Ciebie. O moje czytanie tego posrtu sie nie martw. Zobaczymy kto sie bedzie cieszyl w niedziele nad ranem i czy wyjdzie na twoje. Proponuje zakladzik, jak wygra Szpilka nigdy wiecej nie napisze zadnego posta na tym forum. Jezeli wygra Jennings licze, ze posypiesz glowe popiolem i przyznasz sie do glupoty i rowniez juz tutaj nic nie napiszesz. Pasuje ci takie cos? Bo nalezysz ewidetnie do tych, ktorzy widza w Arturze super talent, a dla mnie to zaden talent. Pokonanie Mollo czy Minto nie robi na mnie zadnego wrazenia. Jennings go zweyfikuje. No ale dobra, czekam czy &quot;podejmiesz rekawice&quot;
btw. bez obrazy ale mam gleboka nadzieje, ze twoje przewidywania skoncza sie tak samo jak w przypadku walki Broner-Maidana ???? ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Bryant Jennings - 1.50✅✅✅ - Unibet .
TKO 10 runda , Szpila dwukrotnie wcześniej na deskach

A teraz uwaga bo jak zobaczyłem to spadłem z krzesła , oto co nam oferuje ziemniak Fortuna .

Jennings - 1.90✅✅✅ - Fortuna .

Coś nieprawdopodobnego 1.90 to prezent , dokładamy Garcie z tej samej gali ( formalność , bokserski chirurg ) i Hucka ( rywal kolejny dinozaur ) i mamy ako 2.49✅✅✅ . Dalej przecieram oczy czy naprawdę taki tam dali . Ci co tam graja powinni jak najszybciej tak biegnąć .

Taki kurs na Jenningsa - jestem bardzo ale to bardzo zadowolony . Będzie to naprawdę dobry sobotni zarobek .

Ostatnie zawirowania z jego wylotem , trzykrotny 12 godzinna miedzy USA . To nie odbije się dobrze na nim nie gdzie jest siedem dni do walki nie w tak krótkim czasie . Może mówić że jest dobrze ale wmawia to tylko sobie .

Nie oszukujmy się , kariera na dzień dzisiejszy Szpilki to obijanie emerytów , bumów i zawodników dawno past prime

Skąd co po niektórych taki entuzjazm co do niego . Które to ostatnio jego walki tak was zauroczyły . Z Mollo ( kondycja na 3-4 rundy ) z którym leżał trzykrotnie na deskach , z Minto ( bardzo słaba i kiepska walka ) z Mclinnem ( dziadkiem przed którym uciekał przez 10 rund i po której miał złamana szczękę , a w jednej z środkowych rund zaliczył takiego strzała że uratował go gong prze deskami ) .

I to wystarczy za jego opis . Z bokserami z prawdziwego zdarzenia nie ma on żadnych argumentów . Ostatni rywala Jenningsa byli o klasę lepsi od wymienionej trójki .

Jennings potrafi sporo . Ma solidny jab , sporo atakuje w półdystansie gdzie zadaje szybkie serie i odskakuje zmienia pozycje . On się nie bije tylko boksuje a w tych szachach góruje . Kondycyjnie ogrywa Szpilke wyraźnie . To urodzony atleta . Kondycja i sila fizyczna to jego atuty .

Walka na dystans z bokserem który posiada 213 cm zasięgu i do tego jest dobrze wyszkolony technicznie z góry skazywanie się na porażkę . Szansa Szpilki to półdystans , ale tego to nie widzę . Będzie tam obrywał i to sporo .

Łapin jak sam powiedział oni go już nie zmienią , mogą tylko trochę głowę ochłodzić . Szpilka walczący nawet niekiedy uważnie robi kardynalne błędy w defensywnie a co dopiero Artur idący na „hurra&quot; .

Szpilka to żadne zagrożenia dla Jenningsa . Mój rezultat gładka jego wygrana na pkt . Szpila to żaden talent chyba że do robienia dzieci innym mężczyznom ( podobno to git hee )
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 326

kurekq

Użytkownik
Jezeli wygra Jennings licze, ze posypiesz glowe popiolem i przyznasz sie do glupoty i rowniez juz tutaj nic nie napiszesz.
Napisałem wyraźnie, że daję Jenningsowi 45% szans, to chyba dużo, nie? Nie piszę tak jak Ty, że będzie to jednostronna walka.
Jedyne co mogę Ci obiecać to to, że jeśli Szpilka przegra wyraźnie i nic w tej walce nie pokaże to napiszę &quot;Majin, przepraszam, znasz się lepiej ode mnie na tym sporcie, już nie wejdę z Tobą w potyczkę na argumenty&quot;. ;-)
Kolego KurekQ zyj dalej w swoim swiecie fantazji. Wszystko co mialem do powiedzenia o tej walce powiedzialem. Ty nie przekonasz mnie, ja nie prekonam Ciebie
Nie przekonywałem Cię, ale dbam o to, aby w tym dziale nikt nie czytał bzdur i sugerował się nimi stawiając swoje pieniądze.
Może i Twój typ wejdzie, ale argumentację miałeś z kosmosu i tam Ci rozpisałem dlaczego. Odpowiedź to osobiste przytyki, więc widać, że brak wiedzy. ????
bez obrazy ale mam gleboka nadzieje, ze twoje przewidywania skoncza sie tak samo jak w przypadku walki Broner-Maidana
W tej walce spodziewałem się bardzo trudnej przeprawy Bronera, dlatego dałem jego zwycięstwo na punkty, mimo że zdecydowanie faworyzowany był nokaut, więc jakoś super nietrafiony typ to nie był. ????
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Skąd co po niektórych taki entuzjazm co do niego . Które to ostatnio jego walki tak was zauroczyły . Z Mollo ( kondycja na 3-4 rundy ) z którym leżał trzykrotnie na deskach , z Minto ( bardzo słaba i kiepska walka ) z Mclinnem ( dziadkiem przed którym uciekał przez 10 rund i po której miał złamana szczękę , a w jednej z środkowych rund zaliczył takiego strzała że uratował go gong prze deskami ) .
A tak zapytam z ciekawości która walka Jenningsa ostatnio Cię zaskoczyła? Bardzo równa walka z Fedosovem, którą wygrał przez kontuzję? Deski z Tupou? Wygrana z klockami Collinsem i Liakhovicem?
Obaj mieli słabych rywali.
 
M 0

mario27

Użytkownik
Szpilka to wojownik on nie wie co to strach. A co z tego ze lezał kilka razy na deskach? Moze to zabrzmi smiesznie ale gdy lezy na deskach to dopiero zaczyna walczyc ????
Fiodor Łapin gdy by w niego nie wierzył to by go nie dopuscił do walki. Szpilka pierw zapytał trenera potem zucił wyzwanie Jenningsowi. Promotorzy nie mieli nic do tego....
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Napisałem wyraźnie, że daję Jenningsowi 45% szans, to chyba dużo, nie? Nie piszę tak jak Ty, że będzie to jednostronna walka.
Jedyne co mogę Ci obiecać to to, że jeśli Szpilka przegra wyraźnie i nic w tej walce nie pokaże to napiszę &quot;Majin, przepraszam, znasz się lepiej ode mnie na tym sporcie, już nie wejdę z Tobą w potyczkę na argumenty&quot;. ;-)

Nie przekonywałem Cię, ale dbam o to, aby w tym dziale nikt nie czytał bzdur i sugerował się nimi stawiając swoje pieniądze.
Może i Twój typ wejdzie, ale argumentację miałeś z kosmosu i tam Ci rozpisałem dlaczego. Odpowiedź to osobiste przytyki, więc widać, że brak wiedzy. ????

W tej walce spodziewałem się bardzo trudnej przeprawy Bronera, dlatego dałem jego zwycięstwo na punkty, mimo że zdecydowanie faworyzowany był nokaut, więc jakoś super nietrafiony typ to nie był. ????
Brak wiedzy powiadasz? ogladam systematycznie ten sport od mniej wiecej 1996 roku. Doktoratu z tej dziedziny nie mam, to fakt, ale z tym brakiem wiedzy to Cie ponioslo. Wyjdzie w niedziele nad ranem. Ja z kolei uwazam, ze totalnym brakiem wiedzy jest uwazanie, ze Szpilka ma dobra technike i dobra prace nog. Absolutne kuriozum. Piszesz, ze Jennings obija klockow, te jego klocki i tak byly lepsze niz odswiezony Mollo. Pamietasz co zrobil ze Szpilka Soulsberry? Pamietasz jak Szpilka uciekal przed McClinem z polamana szczeka? Robil w tych walkach duzo slabsze wrazenie niz Jennings z &quot;klockami&quot; Nie wiem po prostu na jakiej podstawie widzicie w nim przyszlego mistrza swiata. Uwazam, ze Jennings go zweryfikuje a tacy goscie jak Pulev, Povetkin, Wilder po prostu zabija w ringu. O Klitschko nawet nie wspominam z przyczyn oczywistych. No ale zyj dalej nadziejami kolego, mam jednak duze obawy, ze sen prysnie juz w niedziele rano. Gdyby nie argument w lewej rece i niesprawdzona szczeka Jenningsa to wszedl bym 10/10 a tak sie jednak troszke ogranicze. Niech wygra lepszy.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Pudzianxx dobrze wspomniał o świrku w fortunie.
1.9 dla porównania w necie mamy w przedziale 1.3-1.5
Skąd więc taki kurs ? Ano stąd, że Polaczki się podpaliły i grają na swojego...
totolotek,sts,fortuna,millenium - ziemniaki trzymają wysokie kursy od 1.6 do 1.9 na Amerykanina. Jak dla mnie zastanawiające dlaczego łapią na jenningsa ...
Sam wybiorę się do fortunki i pogram lekko albo i grubo w stronę murzyna.
Na mój niezdrowy rozum walka trochę nieprzewidywalna, gość z wieliczki nigdy nie boskował z graczem tego formatu, nie będzie to kolejny worek typu Mollo sorry dla mnie Majk był worem.
Po raz kolejny będzie walczył w USA tyle, że tym razem nie u swojego wafla Andrzejka Fonfarki tylko w Nowym Jorku.
Wydaje mi się, że ściany będą miały uszy, wyjdzie brak defki szpilki jak również różnica klas.
Czytając poprzednie posty można utwierdzić się w typowaniu zarówno na nygusa jak i na Polaczka. Kurs 1.9 na Jenningsa to wg mnie value, nie mogę też powiedzieć aby 3.75 czy ile kto tam pisał na Szpile takim value nie było. Jest i to raczej sporym ale ja upatruje większe szansę w Bryantcie dlatego pogram w jego stronę.
Artek ma u mnie wyrobioną markę jako człowiek :
http://www.youtube.com/watch?v=JDVZPlWsfv8
Mam nadzieję, że doczekamy się godnej walki bo na taką się w niedzielny poranek zanosi.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja z kolei uwazam, ze totalnym brakiem wiedzy jest uwazanie, ze Szpilka ma dobra technike i dobra prace nog. Absolutne kuriozum. Piszesz, ze Jennings obija klockow, te jego klocki i tak byly lepsze niz odswiezony Mollo. Pamietasz co zrobil ze Szpilka Soulsberry? Pamietasz jak Szpilka uciekal przed McClinem z polamana szczeka? Robil w tych walkach duzo slabsze wrazenie niz Jennings z &quot;klockami&quot; Nie wiem po prostu na jakiej podstawie widzicie w nim przyszlego mistrza swiata.
a ja uważam że postawiłeś spore dla siebie pieniążki i zaczynasz sobie coś wkręcać żeby doznać spokoju, bo jednak coś ci go nie chce dać hehe.
a co do twoich porównań, to szpilka walcząc z soulsberrym stoczył chyba 4 pojedynek w przeciągu 5 miesięcy od czasu jak skończył 1,5 roczną odsiadkę, ale to przecież nie jest ważne tak samo w jakim był/jest wieku, ważne jest wyciąganie minusów dla własnego spokoju.
puki 110kg szpilka nie opanuje techniki rodem 70kg króla Mayweathera, nie ma co mówić o tym słabym bokserze.
napisz jeszcze że życzysz mu jak najlepiej, i trzymasz za nim kciuki ale nie widzisz innej opcji.przecież to jest kabaret a nie dyskusja.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Dobrze, ale nadal nie odpowiedziales mi co widzisz dobrego w technice Szpilki? A to bokserzy wazacy 110kg trenuja jakis inny boks niz zawodnicy, ktorzy maja 70kg? Szpilka ma opanowac jakis inny lewy prosty niz Mayweather? Dobra technike to ma Haye, Pulev, Chagaev, Cunnigham, Adamek (zanim zeszmacil go Bloodwarth) ale Szpilka!? dla powyzszych zawodnikow jest zerem. Ja z kolei uwazam, ze robi na was wrazenie styl bycia Szpilki i troche przewrocilo wam w glowie pokonanie Mollo czy Mccline ktorzy juz nic nie znacza. Prawda jest taka, ze Szpilka cokolwiek zacznie znaczyc dopiero w razie zwyciestwa z Jenningsem. Na razie jest jakims smiesznym napinaczem bez techniki i obrony. Na tym koncze ta dyskusje, bo tak jak napisalem wy nie przekonacie mnie, ja nie przekonam was. Do niedzieli.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ale ja tu do niczego nie przekonuje, ja w przeciwieństwie do ciebie widzę pozytywne aspekty u obu zawodników, ja szans nikomu tu nie odbieram.
piszesz że szpilka jest zerem dla w/w bokserów, tylko ci goście mają po trzydzieści parę lat już lepsi nie będą, szpilka ma 24 lata i z 8 spokojnie by wspiąć się na wyższy poziom.ty już go skreślasz na starcie, twoja sprawa, ale nie wciskaj innym ciemnoty
może nawet przegrać z Jenningsem i mu ta walka da więcej, niż by do niej nie doszło..tyle że jennings to też jeszcze kot w worku, nikt sprawdzony.wyolbrzymianie poziomu obu dotychczasowych rywali to też delikatna przesada.
a co do tego to już napisałem że jak na swoje warunki technika szpilki jest dobra.tak na chłopski rozum to chyba jasne że zbity klocek nie walczył jak atleta, 70km gość nie walnie mocno jak 110kg kloc, techiniki też się to tyczy.wszystko ma swoje negatywy i pozytywy.każdemu coś brakuje, no może prócz kliczków ale to są roboty.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów boksu,oj czytam posty i temperatura dyskusji mocno podniesiona,kiedyś przy okazji innej walki również wdałem się w dyskusję a,że zdanie na temat Szpili mam podobne do kolegi Majina33 więc lekko nie miałem,zdania do tej pory również nie zmieniłem i uważam ,że półka Szpili to Zimnoch,Wach,Bińkowski itp. itd,może się jeszcze rozwinie ,zobaczymy,analogia porównania to do Dody,piosenkarka z niej marna ,ale kasę potrafi wyciągnąć jak mało kto,i również Artur robi show naokoło,dymy na wadze,przeszkadza z kolegami na gali w Wieliczce,ale o nim się mówi i to jest ważne,teraz argumenty sportowe,jedno co trzeba mu przyznać to ma chłopak serce i charakter do walki,naprawdę wojownik,strach jest mu obcy,ale to są cechy wynikające z charakteru,a czysto bokserskie,tu już gorzej,w dwóch zdaniach to jest poprostu strasznie surowy jako bokser,i na bank obecni trenerzy tego nie poprawią.Po drugiej stronie gość o podobnym bilansie,ciężko mi coś powiedzieć o nim,ale myślę ,że szanse Artura są są większe niż wskazują kursy.2 opcje albo przez nokaut wygra Szpila albo na punkty Jennings.
Proszę o nie komentowanie mojego postu,bo to nieładnie a wpisać tylko swoje zdanie na temat tej walki.Jedno proszę jeszcze kolegów nie porównujcie Szpilki do Gołoty lub Adamka bo to naprawdę jeszcze zdecydowanie za wcześnie,mam nadzieję ,że piszą tu ludzie co mają trochę pojęcia o boksie a nie zwykli hejterzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom