>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ANZELMO

anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
VALENCIA @ 1.85 [Team to score first 3 pointer - Partido] - Valencia Basket - FC Barcelona España ACB, Playoffs yogano ✅

PGE TUROW ZGORZELEC @ 2.07 [Uno contra Uno - Partido] - Stelmet Zielona ✅Gora - PGE Turow Zgorzelec PLK, Playoffs yogano
1 akcja Valenci i od razu 3 pkt super
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
dubelki tasiemki i singel kolejna noc w plecy....


SCOTT JORGENSEN @ 1.40 [Ganador del combate - Partido] - Danny Martinez - Scott Jorgensen UFC Fight Night✅
PIOTR HALLMANN @ 1.55 [Ganador del combate - Partido] - Yves Edwards - Piotr Hallmann UFC Fight Night✅

JOHN DODSON @ 1.20 [Ganador del combate - Partido] - John Moraga - John Dodson UFC Fight Night✅
BENSON HENDERSON @ 1.40 [Ganador del combate - Partido] - Rustam Khabilov - Benson Henderson UFC Fight Night✅

SERGIO MARTINEZ ON POINTS @ 2.40 [Ronda de Apuestas - Partido] - Sergio Gabriel Martínez - Miguel Ángel Cotto Upcoming Fight⛔


SERGIO PETTIS @ 1.20 [Ganador del combate - Partido] - Yaotzin Meza - Sergio Pettis UFC Fight Night✅
SERGIO GABRIEL MARTÍNEZ @ 1.45⛔

EMPORIO ARMANI MILANO @ 1.20 [Uno contra Uno - Partido] - Emporio Armani Milano - Banco DI Sardegna Sassari A1, Playoffs⛔
ESPAÑA @ 1.30 [Ganador (1-X-2) - Primera Parte] - España - El Salvador Amistosos⛔
INGLATERRA @ 1.42 [Ganador (1-X-2) - 90 Min.] - Inglaterra - Honduras Amistosos⛔

wszystko yogano
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
lecim z tym drugim finałem same single...długo sie zastanawiałem jak ten mecz ugryźć...kilka dni odpoczynku i pytanie jak jest z ta kosatka Lebrona...ja myślę ze napewno znając go będzie chciał dać maksa... i rożnie to może być, ale w top formie nie powinien być...I dużo moim skromnym zdaniem pkt dzisiaj nie rzuci- wiec gram na niego under w kilku opcjach.Linie dość wysokie jeśli chodzi o łączenie pkt i zbiorek w 1 meczu gdzie warunki były bardzo trudne 25 pkt i 6 zbiorek. Bardzo nieprzyjemna kontuzja, zawsze coś może sie zdarzyć a grac sie komfortowo nie bardzie. Miami potrzebuje zdrowego Lebrona- jego pkt bez niego szans na win raczej nie ma ...on ciągnie ten wózek i do momentu gdy był na parkiecie było close. Końcowy wynik troszkę mylący, ale SAS nie maja odpowiedzi na krycie Lebrona- zdrowy LJ spokojnie zahaczy o 30 pkt.Wiec ktoś te pkt musi zdobywać... WADE D powinien spokojnie przekroczyć granice 20 pkt :w 1 meczu 19 tyle samo co Ton y(2/2 za3pkt gdzie normalnie nie trafia nic....)- linia niska spokojnie do pogrania spokojne penetracje pod kosz, atak SAS rozkłada sie inaczej niż w ekipie żarów, więcej daje ławka nie koniecznie Parker musi dużo rzucić a -1,5 to jest jedna akcja rzut...wiec miłego waczigu &lt;tv&gt;

JAMES, LEBRON - MENOS DE (36.5) @ 1.85 lecim z tym drugim finałem same single...długo sie zastanawiałem jak ten mecz ugryźć...kilka dni odpoczynku i pytanie jak jest z ta kosatka Lebrona...ja myślę ze napewno znając go będzie chciał dać maksa... i rożnie to może być, ale w top formie nie powinien być...I dużo moim skromnym zdaniem pkt dzisiaj nie rzuci- wiec gram na niego under w kilku opcjach.Linie dość wysokie jeśli chodzi o łączenie pkt i zbiorek w 1 meczu gdzie warunki były bardzo trudne 25 pkt i 6 zbiorek. Bardzo nieprzyjemna kontuzja, zawsze coś może sie zdarzyć a grac sie komfortowo nie bardzie. Miami potrzebuje zdrowego Lebrona- jego pkt bez niego szans na win raczej nie ma ...on ciągnie ten wózek i do momentu gdy był na parkiecie było close. Końcowy wynik troszkę mylący, ale SAS nie maja odpowiedzi na krycie Lebrona- zdrowy LJ spokojnie zahaczy o 30 pkt.Wiec ktoś te pkt musi zdobywać... WADE D powinien spokojnie przekroczyć granice 20 pkt :w 1 meczu 19 tyle samo co Ton y(2/2 za3pkt gdzie normalnie nie trafia nic....)- linia niska spokojnie do pogrania spokojne penetracje pod kosz, atak SAS rozkłada sie inaczej niż w ekipie żarów, więcej daje ławka nie koniecznie Parker musi dużo rzucić a -1,5 to jest jedna akcja rzut...wiec miłego waczigu &lt;tv&gt;

JAMES, LEBRON - MENOS DE (36.5) @ 1.85 [Player Performance
Total Points + Rebounds - Partido ⛔

WADE DWYANE -1.5 pkt Tony Parker @ 1.85⛔

JAMES, LEBRON - MENOS DE (+28.5) @ 1.85⛔

wszystko yogano
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
10 Jun 2014, 22:00 Basketball » Spain » ACB » Unicaja - Real Madrid
+4,5 pkt Malaga
kurs 2,05
MarathonBet
i delikatnie czyste win po 3,15 Unicaja w martonie
Świetna rywalizacja w tej parze -późnym wieczorem zapowiada sie kolejne mega spotkanie.Kursy na Malage zdecydowanie zawyżone i można śmiało na nich grac- kto oglądał oba spotkania w Madrycie ten wie ze oba meczy były bardzo close. Malaga jako dog prezentuje sie świetnie, napewno królewscy sa dużym faworytem w tej parze jak i do wygrania całej ligi ale... 1 spotkanie 89:87 frajersko przegrane przez Calloweya i spółkę w samej końcówce- cały mecz pod ich dyktando niesamowity Segio Rodriguez drugi mecz to juz prawdziwy horror i dogrywka i porażka Malagi 98:93 tym razem LLul robi kluczowa robotę w obu spotkaniach Real nie podtrawi zdominować rywala...ok zdarzają sie świetne momenty i run w stylu 11-0 13-3 ale Unicaja gra świetnie konsekwentnie... pod kosz świetnie graja wysocy walczą zbierają ponawiają akcje, dają sobie i partnera szanse do gry.Fran Vazesuez, Stimac i Rafa Hettsheimeir. Malaga fajnie gra piłka- dzieli sie nią obie ekipy podtrawia świetnie rzucać z dystansu. 3pkt dobra bron troszkę większy plus Realu to większa mocniejsza pewniejsza ławka... Malaga musi i gra na ponad 100% ale to powodu w pewnym momencie faule i kłopoty z nimi kluczowych zawodników Dzisiaj wierze ze Malaga u siebie nie tylko powalczy ale po cichu wygra to bo na to zasługuję. Fajnie sie ja ogląda i myślę ze dzisiaj zobaczymy kolejny fajny szybki, dramatyczny mecz- polecam grę w stronę gospodarzy, każde hindi warte grania.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
10 Jun 2014, 22:00 Basketball » Spain » ACB » Unicaja - Real Madrid
+4,5 pkt Malaga ✅
kurs 2,05
MarathonBet

i delikatnie czyste win po 3,15 Unicaja w martonie ✅:cool:

Świetna rywalizacja w tej parze -późnym wieczorem zapowiada sie kolejne mega spotkanie.Kursy na Malage zdecydowanie zawyżone i można śmiało na nich grac- kto oglądał oba spotkania w Madrycie ten wie ze oba meczy były bardzo close. Malaga jako dog prezentuje sie świetnie, napewno królewscy sa dużym faworytem w tej parze jak i do wygrania całej ligi ale... 1 spotkanie 89:87 frajersko przegrane przez Calloweya i spółkę w samej końcówce- cały mecz pod ich dyktando niesamowity Segio Rodriguez drugi mecz to juz prawdziwy horror i dogrywka i porażka Malagi 98:93 tym razem LLul robi kluczowa robotę w obu spotkaniach Real nie podtrawi zdominować rywala...ok zdarzają sie świetne momenty i run w stylu 11-0 13-3 ale Unicaja gra świetnie konsekwentnie... pod kosz świetnie graja wysocy walczą zbierają ponawiają akcje, dają sobie i partnera szanse do gry.Fran Vazesuez, Stimac i Rafa Hettsheimeir. Malaga fajnie gra piłka- dzieli sie nią obie ekipy podtrawia świetnie rzucać z dystansu. 3pkt dobra bron troszkę większy plus Realu to większa mocniejsza pewniejsza ławka... Malaga musi i gra na ponad 100% ale to powodu w pewnym momencie faule i kłopoty z nimi kluczowych zawodników Dzisiaj wierze ze Malaga u siebie nie tylko powalczy ale po cichu wygra to bo na to zasługuję. Fajnie sie ja ogląda i myślę ze dzisiaj zobaczymy kolejny fajny szybki, dramatyczny mecz- polecam grę w stronę gospodarzy, każde hindi warte grania.
11 Jun 2014, 20:00» Basketball » Poland » Tauron Basket Liga » Zielona Gora - Turow Zgorzelec
typ +6pkt Turow Zgorzelec✅
kurs 1,61
MarathonBet

Kolejny bardzo ciekawy mecz przed nami...ja idę w stronę Turowa osobiście podobają mi sie lepiej uważam ze graja ciekawiej -modrzej taktycznie ogólnie mamy finały na bardzo dobrym poziomie, jak na nasze warunki. Spotkania sa zacięte, ciekawe sporo dobrych akcji- kadrowo oba zespoły porównywalne poza 1 spotkanie mecze wyrównane kluczem do zwycięstwa Turowa będzie dla mnie agresywna defensywa, wybieranie presji na Koszarku, który praktycznie gra non stop nie ma zmienika który tyle daje w ofensywie mistrzów polski.Ok ostatni mecz zastalu świetny- bardzo zespołowy odciążony Koszarek od rozgrywania byl piekielnie groźny...Waleczny i skuteczny Eyenga, Bracins oba zespoły fajnie rzucają za 3 jak złapią runa sa niesamowicie groźni i praktycznie nie do zatrzymania.Ten kto dobrze zaczyna mecz potem ciągnie ten wózek do przodu, obie ekipy zdeterminowane i praktycznie wszystko może sie zdarzyć ale hendi jak dla mnie dość wysokie i do pogrania szanse na 7 mecz bardzo realne ale...Turow jest groźny i mocniejszy w obronie Teylor jest wstanie zajechać koszarka i wyciągnąć kilka kluczowych piłek.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
mundialowo lecim przed piątkiem 13...

12.06. 22:00
Zaklady specjalne na federacje kontynentalne
Best AFC team Japonia 2,10 rivalo

jak dla mnie najlepsza ekipa Azji bezsprzecznie grupa do przejścia(dobre sparingi), ale obawiam sie troszkę Korei to znaczy wiem co zagrają ale Rosja, Belgia mogą nie wytrzymać ciśnienia jako faworyci tek grupy - jest jeszcze Algieria wiec ciekawie będzie

13.06. 21:00
Spain - Netherlands
Podwójna szansa 1X 1,20⛔
14.06. 21:00
Uruguay - Costa Rica
Kto strzeli ostatnią bramkę? Urygwaj 1,37⛔

15.06. 21:00
France - Honduras
Ile bramek strzeli Honduras? 0 1,70 rivalo ✅

i a jakby tasiemka for fun


13.06. 21:00
Spain - Netherlands⛔
1X2 1 1,85

14.06. 0:00
Chile - Australia
1X2 1 1,47✅

14.06. 21:00
Uruguay - Costa Rica
1X2 1 1,45⛔

15.06. 21:00
France - Honduras✅
1X2 1 1,35

16.06. 0:00
Argentina - Bosnia &amp; Herzegovina
1X2 1 1,40

16.06. 18:00
Germany - Portugal
Podwójna szansa 1X 1,32
rivalo

ogólnie fajne kursy bonus od wpłaty no i co mnie wkurwia na maksa to ze nie można łączyć fajny zakładów terminowych a niestety budżet u mnie....średni

i tera sb

Brazil v Croatia First Goalscorer Neymar 3.80 ✅jak nie on to kto...wiem wiem Hulk Fred ale to młody ich ciągnie szaleje będzie jego szoł- na skrzydle zejścia dryblingi strzały może wolny ,karny w reprezentacji to przeciwieństwo Messiego

Uruguay v Costa Rica
Half Time Uruguay 1.85
France v Honduras
Goal Handicap
France -1 2.05✅


France v Honduras
Half Time✅
France
1.833
Uruguay v Costa Rica
Anytime Goalscorer
Edinson Cavani
2.20

Uruguay v Costa Rica
Match Prices⛔
Uruguay
1.363

England v Italy
Double Chance
Team 2 Wins or Match Drawn✅
1.35

France v Honduras
Match Prices
France✅
1.30


World Cup 2014 - Top Goalscorer
World Cup 2014 - Top Goalscorer
Neymar
10.00

World Cup 2014 - Top Goalscorer
World Cup 2014 - Top Goalscorer
Cavani, Edinson
41.00

World Cup 2014 - Outright
World Cup 2014 - Outright
Uruguay
26.00

hm ciekawe czy anulują a moze samobóje sie nie liczę...
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
po grane późnym wieczorem sb
Brazil v Mexico
Teams To Score
1 Team To Score Only
1.833
Belgium v Algeria
Both Teams To Score
No
1.80
Moim skromnym zdaniem grzechem było by nie skorzystać z takiego kursu jaki daje nam marton...Idealny rywal dla Brazylii zespól, który gra techniczna- ofensywna piłkę uważam ze dzisiaj gospodarze wygrają to spotkanie pewnie i zdecydowanie. Maja wszystko po swojej stronie a jak pokazuje 1 mecz czasem i sędziowie sa zapatrzeni w Neymara i spółkę ślepo. Felipao ma lepszy zespól w każdym piłkarskim rzemiośle- Brazylia wygrała 1 mecz... dzięki sędziemu(kuriozalny karny),ale wygląda bardzo solidnie w defensywie...gra Meksyku to będzie woda na młyn dla rozpędzonych kanarkowych...Meksyk nie stworzy sobie za wielu sytuacji i raczej gola samobójczego dzisiaj sobie Brazylijczycy nie strzela. Brazylia ich zdominuje w środkowej strefie boiska...Dużym atutem będą stale fragmenty gry i przewaga w warunkach fizycznych -mimo tego samobójczego trafienia Marcelo i spółka zagrali dobre zawody w defensywie z Chorwacja -przewiduje ze dzisiaj po prostu canarinhos będą grac spokojnie i pewniej wykorzystują błędy meksyku w defensywie... po cichu licze na Freda w polu karnym to sprytny lis swoje będzie robił Neymar i piekielnie mocny Hulk będzie nie do zatrzymania.Typ 3-0.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
po grane późnym wieczorem sb

Brazil v Mexico
Teams To Score
1 Team To Score Only⛔
1.833
Belgium v Algeria
Both Teams To Score⛔
No
1.80
Moim skromnym zdaniem grzechem było by nie skorzystać z takiego kursu jaki daje nam marton...Idealny rywal dla Brazylii zespól, który gra techniczna- ofensywna piłkę uważam ze dzisiaj gospodarze wygrają to spotkanie pewnie i zdecydowanie. Maja wszystko po swojej stronie a jak pokazuje 1 mecz czasem i sędziowie sa zapatrzeni w Neymara i spółkę ślepo. Felipao ma lepszy zespól w każdym piłkarskim rzemiośle- Brazylia wygrała 1 mecz... dzięki sędziemu(kuriozalny karny),ale wygląda bardzo solidnie w defensywie...gra Meksyku to będzie woda na młyn dla rozpędzonych kanarkowych...Meksyk nie stworzy sobie za wielu sytuacji i raczej gola samobójczego dzisiaj sobie Brazylijczycy nie strzela. Brazylia ich zdominuje w środkowej strefie boiska...Dużym atutem będą stale fragmenty gry i przewaga w warunkach fizycznych -mimo tego samobójczego trafienia Marcelo i spółka zagrali dobre zawody w defensywie z Chorwacja -przewiduje ze dzisiaj po prostu canarinhos będą grac spokojnie i pewniej wykorzystują błędy meksyku w defensywie... po cichu licze na Freda w polu karnym to sprytny lis swoje będzie robił Neymar i piekielnie mocny Hulk będzie nie do zatrzymania.Typ 3-0.
for fun żeby sie lepiej ...single


CHILE +2.5 @ 1.75 [Handicap - Córner - 90 Min.] - España - Chile Mundial - Partidos⛔

MENOS DE 3.5 @ 1.90 [2nd Half Injury Time, min - 90 Min.] - España - Chile Mundial - Partidos⛔

yogano
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
24 Jun 2014, 18:00 Soccer » World » World Cup 2014 » Italy - Uruguay
typ Kartki w 1. połowie 2-3 @⛔
kurs 3.40
wh


Oj już nie mogę sie doczekać tego meczu będzie sie działo mam po grane na Urusow jako win world cup...i Cavaniego jako króla strzelców for fun:p ale...mecz którzy cieszy sie sporym zainteresowaniem typujących na pewno zobaczymy sporo walki dramaturgi i emocji...Jak dla mnie każdy wynik możliwy- niestety włosi w lepszej sytuacji ale tak po prawdzie.... OBIE Ekipy sa temu winne zawaliły mecze swoje z Kostaryka i teraz trzeba grac jakby grało sie o mistrzostwo świata już...Potencjał porównywalny z tym ze obrona po stronie włoskiej jak dla mnie słynę catenaccio może być góra..chyba ze zobaczymy szybkiego gola i wtedy... uda sie Ursom zagrać taki mecz jak z Anglia...zobaczymy kartek na pewno nie zabraknie.Bardzo dobry typ warto grania nikt tutaj nogi nie odstawi- po takim kursie nie mogę przejść obojętnie. Wiem wiem ze w zadnym meczu tych drużyn jeszcze nie było 2-3 kartek do polowy imo duże ryzyko a singiel do grania jak nic... ale dzisiaj liczę nawet na red card- linie na kartki w meczu także ciekawie ułożone np.lsbet 3,5 po 2,15 można złapać wiele opcji myślę ze warto...referee :Marco Rodriguez (Mexico) a wiec kolejny latynoski temperament- mecz z podtekstami bo w obu drużynach grali wielcy piłkarze z tych krajów w czasie wojny popularny kierunek emigracyjny włoscy o rundi stanowili o sile tej reprezentacji...
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
kilka singli Belgia po 1,8✅ wh i Belgia - 1 po 2,62⛔ wh

plus :

26 Jun 2014, 22:00 » Soccer » World » World Cup 2014 » South Korea - Belgium
typ bts nie
kurs 2,12✅
MarathonBet

Ogólnie kursy na to spotkanie bardzo fajne -można, wydaje mi sie grac spokojnie wszystko w stronę podopiecznych Marca Wilmotsa. Jestem strasznie zniesmaczony oglądając w Brazylii przedstawicieli Azji ,żadna ekipa z tego kontynentu nie gra dobrze...Korea gra katastrofalnie w defensywie stare porzekadło mówi ze nie ilość a jakość ma wpływ na grę: u azjatów nie ma ani kropli jakości. To co Algieria z nimi zrobiła to szok...stale fragmenty gry przepaść, krycie na radar brak asekuracji o umiejętnościach nie ma co pisać- ewidentnie bez formy...graja słabo motoryczni e wyglądają momentami dramatycznie przegrywają większość pojedynków jeden na jeden. Strzale z dystansu panu bogu w okno...jedynie co to ze walczą ale to taka mentalność aż dziw mnie bierze jak oni zremisowali z Rosja... oglądam wszystkie mecze tego mundialu po za tymi co sa równolegle: i Algierczykom strzelili dwa gole ewidentnie po rozprzężeniu ich gdzie poczuli sie zbyt pewnie- tak byli tłem i byli cały mecz klepani w akcja 2 na 6 obrońców z swoja przewaga... czy to długa piłka czy styły fragment, gol Rosji to prezent bramkarza Akinfiejewa...co do Belgi potencjał spory ale graja słabo ale maja dobre wyniki jak kilka innych ekipa na tym turnieju i to jest ważne(to nie łyżwiarstwo, gdzie liczy sie dobre wrażenie- tylko to co w sieci...) trener zaczął z Lukaku, ale to sie nie sprawdza -jest młody ciekawy Origi i on chyba zacznie dzisiaj na szpicy...mocna pewna defensywa z Thibou na czele robi błędy tylko po indywidualnych błędach(karny z meczu z Algieria- Vertongena) ogólnie formacja do której można mieć najmniej zastrzeżeń, dużo indywidualności graja przeciętnie ale podtrawia wygrywać tak jak w meczu z Rosja, gdzie obiektywnie patrząc byli słabsi. Rosja więcej szans klarownych- dominacja w 2 połowie ale jest jakość, ludzie którzy robią różnice w postaci: Hazarda , Fellainiego czy Mertensa którzy jedna akcja podtrawia zrobić różnice...dzisiaj ma zagrać kilku nowych ludzi ale i tak widzę pewne zwycięstwo po stronie czerwonych diabłów, może tej defensywie brakować troszkę zgrania ale tacy ludzie jak : Vanden Borre, van Buyten i Courtois powinni to trzymać przy mniej ogranych Lombaertsie i Cimanie ....wszystko po stronie Wilmotsa i jego ekipy ktora powinni spokojnie wypunktować piekielnie słabych azjatów.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
for fun czasem coś wchodzi jak nie wklejam wiec mały dubelek z odskocznia od mundialu

Buducnost Podgorica v SS Folgore/Falciano
(Do przerwy/koniec meczu) 10/07/2014 Brak 1.30 Odbędzie się ✅
Brommapojkarna lub remis Brommapojkarna v VPS Vaasa ✅
(Podwójna szansa) 10/07/2014 Brak 1.28 Odbędzie się ako=1,67 bet 365
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
coś ciężko mi roskminić ten dzisiejszy meczyk jak na razie taki singel reszta w głowie....za chwile cos pewnie pójdzie w innym buku

MÁS DE 1.5 @ 1.50 [Fouls Committed - Marcelo - 90 Min.] - Brasil - Países Bajos Mundial - Partidos yogano zwrot :confused:




Carreno-Busta, Pablo - Brown, Dustin [Neutral venue] (Typ) 1 1.35 14.07.14 18:00
Janowicz, Jerzy - Ramos, Albert [Neutral venue] (Typ) 2 1.50 ako 2,03 Bah

Kolega wszystko ładnie opisał mnie troszkę martwi ze turniej rozgrywane w Niemczech, gdzie czasem gospodarzem gra sie(Brown D. jamajski Niemiec troszkę szalony nieobliczalny w swoim sposobie grania) lepiej po prostu... kursy na win czy tez 1 set dość dobre jak na Poniedziałek i do dubla w sam raz.Ważnym argumentem może być to ze Hiszpan od tego tygodnia ma w nogach 2 mecze więcej... wszystko po swojej stronie nawierzchnia, umiejętności.Brown slaby w tym sezonie na cleyu- Hiszpan powinien swoja solidności spokojem spokojnie dominować i wygrywać kluczowe piłki tego spotkania.

Moja perełka na jutro gram to w rożnych opcjach 1 set win w meczu na sety...nie widzę innej możliwości niz spokojna wygrana Hiszpana...może być krecz- bo wiemy jak gra ostatnio jeżyk jak sie prezentuje...zdrowemu Janowiczowi nie dawałbym większych szans w tym sezonie słabo bardzo... jedyny atut to serwis(ale na mączce za bardzo nie ma to znaczenia) ale i tak za bardzo nie siedzi dużo podwójnych błędów...kiepsko ze zdrowiem psychika tez nie jest najmocniejsza strona polaka.Hiszpan lepszy w każdym elemencie więcej atutów i argumentów po swojej stronie- spokojnie wy pyka jeżyka.Gram w innych firmach ale słowaccy dają najlepszy kurs gram tam gdzie liczy sie 1 piłka rozegrana w meczu. Kursy tez fajne bo 1,6-1,62.

RAMOS, A 2-0 @ 2.30 [Apuestas a Sets - Partido] - Janowicz, J - Ramos, A Bet-at-home Open

RAMOS, A 2-0 @ 2.30 [Apuestas a Sets - Partido] - Janowicz, J - Ramos, A Bet-at-home Open
CARRENO BUSTA, P @ 1.44 [Second Set Winner - 2º Set] - Carreno Busta, P - Brown Dustin Bet-at-home Open

yogano reszta potem bo muszę zmykać...jak dam rade...
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
coś ciężko mi roskminić ten dzisiejszy meczyk jak na razie taki singel reszta w głowie....za chwile cos pewnie pójdzie w innym buku

MÁS DE 1.5 @ 1.50 [Fouls Committed - Marcelo - 90 Min.] - Brasil - Países Bajos Mundial - Partidos yogano zwrot :confused:




Carreno-Busta, Pablo - Brown, Dustin [Neutral venue] (Typ) 1 1.35⛔ 14.07.14 18:00
Janowicz, Jerzy - Ramos, Albert [Neutral venue] (Typ) 2 ⛔1.50 ako 2,03 Bah

Kolega wszystko ładnie opisał mnie troszkę martwi ze turniej rozgrywane w Niemczech, gdzie czasem gospodarzem gra sie(Brown D. jamajski Niemiec troszkę szalony nieobliczalny w swoim sposobie grania) lepiej po prostu... kursy na win czy tez 1 set dość dobre jak na Poniedziałek i do dubla w sam raz.Ważnym argumentem może być to ze Hiszpan od tego tygodnia ma w nogach 2 mecze więcej... wszystko po swojej stronie nawierzchnia, umiejętności.Brown slaby w tym sezonie na cleyu- Hiszpan powinien swoja solidności spokojem spokojnie dominować i wygrywać kluczowe piłki tego spotkania.

Moja perełka na jutro gram to w rożnych opcjach 1 set win w meczu na sety...nie widzę innej możliwości niz spokojna wygrana Hiszpana...może być krecz- bo wiemy jak gra ostatnio jeżyk jak sie prezentuje...zdrowemu Janowiczowi nie dawałbym większych szans w tym sezonie słabo bardzo... jedyny atut to serwis(ale na mączce za bardzo nie ma to znaczenia) ale i tak za bardzo nie siedzi dużo podwójnych błędów...kiepsko ze zdrowiem psychika tez nie jest najmocniejsza strona polaka.Hiszpan lepszy w każdym elemencie więcej atutów i argumentów po swojej stronie- spokojnie wy pyka jeżyka.Gram w innych firmach ale słowaccy dają najlepszy kurs gram tam gdzie liczy sie 1 piłka rozegrana w meczu. Kursy tez fajne bo 1,6-1,62.

RAMOS, A 2-0 @ 2.30 [Apuestas a Sets - Partido] - Janowicz, J - Ramos, A Bet-at-home Open ⛔

RAMOS, A 2-0 @ 2.30 [Apuestas a Sets - Partido] - Janowicz, J - Ramos, A Bet-at-home Open⛔
CARRENO BUSTA, P @ 1.44 ⛔[Second Set Winner - 2º Set] - Carreno Busta, P - Brown Dustin Bet-at-home Open

yogano reszta potem bo muszę zmykać...jak dam rade...
masakra kiepski żart ???? nie wierze rowerek...jezyk
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
na przełamanie tej czerwieni w temacie...Pogoń osłabiona nasze ligowe początki górale zawsze solidni u siebie.Dobre stale fragmenty gry- dużo ich twarda konsekwentna gra...


Pojedyńczy EUR 20.00 ⛔
PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA @ 1.55 [Zwycięski mecz - Remis Bez Zakładu - 90 Mins] - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogon Szczecin Polska Ekstraklasa lsbet
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
taki tripelek
SLOVAN BRATISLAVA @ 1.90 [Ganador (1-X-2) - 90 Min.] - Slovan Bratislava - FC Sheriff Tiraspol Liga de Campeones
NESTOR, D/ZIMONJIC, N @ 1.33 [Match Result - Partido] - Nestor, D/Zimonjic, N - Cabal, JS/Marrero, D ATP Washington Doubles, USA
YOUNG, D @ 1.59 [Match Result - Partido] - Sugita, Y - Young, D ATP Washington, USA yogano
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
taki tripelek
SLOVAN BRATISLAVA @ 1.90 [Ganador (1-X-2) - 90 Min.] - Slovan Bratislava - FC Sheriff Tiraspol Liga de Campeones✅
NESTOR, D/ZIMONJIC, N @ 1.33 [Match Result - Partido] - Nestor, D/Zimonjic, N - Cabal, JS/Marrero, D ATP Washington Doubles, USA⛔
YOUNG, D @ 1.59 [Match Result - Partido] - Sugita, Y - Young, D ATP ✅Washington, USA yogano
masakra z tymi deblami ostatnio...:?????
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Kolejna 5 bon yogano to obracamy...

LINDSTEDT, R/MATKOWSKI, M @ 1.40 [Match Result - Partido] - Lindstedt, ⛔R/Matkowski, M - Ferrer, D/Garcia-Lopez, G ATP Rogers Cup Doubles
MACCABI TEL AVIV @ 2.15 [Ganador (1-X-2) - 90 Min.] - Maccabi Tel Aviv - NK⛔ Maribor Pivovarna Lasko Liga de Campeones
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
06 Aug 2014, 20:30 Soccer » Europe » Champions League » Salzburg (Aut) - Karabakh Agdam (Aze)
typ 1 polowa -1 Salzburg✅
kurs 2,88
wh

Jako ze male kurs nie wchodzą na przełamanie mojego tematu, plus pod konkurs spróbujemy pograć troszkę agresywniej- single za dużo na koncie nie mam może i dobrze wiec for fun... aczkolwiek typ bardzo realny.Jako ze gospodarze przegrali 1 mecz 2-1 w dość kuriozalnych okolicznościach: 2 czerwone kartki dla Karabahu,1 dla Red bulla.Przewiduje,liczę ze Austriacy podrażnieni pierwszym meczem zdecydowanie ruszą na Azerów u siebie...u gości brak Reynaldo powinien byc dużym osłabieniem.Gospodarze juz przed meczem byli zdecydowanym faworytem mimo ze coraz mniej słabych zespołów na świecie i Azerów co pokazał 1 mecz nie należy lekceważyć, uważam ze podopieczni Adi Hüttera wygrają to spotkanie dość spokojnie i wysoko.Z nawiązka odrabiając straty,z ciekawszych zakładów fajnie wyglądają overki bramkowe na ten mecz i hendi , plus ze w meczu będzie znowu czerwona kartka... wiadomo o jaka stawkę toczy sie mecz....Salzburg ma spore aspiracje możnego sponsora wiec emocji nie zabraknie. Ekipa azerska gra dość bezkompromisowo ,ostro -nieźle technicznie wyszkoleni poszczególni piłkarze duży temperament gorące głowy- co juz 1 mecz pokazał... Pilkarsko i jeśli chodzi o doświadczenie pucharowe Salzburg jest co najmniej o klasę dla mnie lepszy praktycznie od kod powstał klub dzieli i rządzi w Austrii seryjnie wygrywając tytuły... już z dobrej strony piłkarze Salzburg pokazali sie w europejskich pucharach.Kadra mocna wyrównana tacy piłkarze jak : VALON BERISHA, CHRISTOPH LEITGEB, a przede wszystkim najlepszy strzelec drużyny JONATAN SORIANO powinni zrobić różnice. Zainteresowanie dzisiejszym meczem spore teraz pora na wynik i następnego rywala w drodze do LM może Legia...:}
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
16 Aug 2014, 21:00 Tennis » USA » ATP Cincinnati » Ferrer D. - Benneteau J.
typ over 2,5 seta ⛔
kurs 2,7
Unibet

Na pierwszy rzut oka typ ryzykowny ale myślę ze bardzo realny i tak de facto w tym meczu możemy sie spodziewać wszystkiego.Bilans panów bardzo ciekawy 4-3 Ferrer.Ostatnio grali ze sobą 10/24/2013 16:15 Twarda - 1/16 finału Valencia Open szybkie 2-0 dla Davida 6-2 6-1.Za niedługo us open a wiec ostatni szlem...czołówka może troszkę kombinować patrząc na formę faworytów ciężko wskazać zdecydowanego faworyta do zwycięstwa- napewno będziemy światkami kapitalnego wyrównanego turnieju. W ostatnim czasie panowie sporo graja i trzeba powiedzieć z niezłym skutkiem. Doświadczony francuz gra kapitalny turniej wczoraj można powiedzieć po 1 fatalnym przespanym secie(6-1 porażka) zdemolował S. Wawrinke 6-2 6-1.Dwa zero z naszym jerzykiem spokojne 6-2 6-2 z J. Wardem.Bardzo trudny pojedynek na początek turnieju z B. Rola 7-6 3-6 6-7. W Rogers Cup wyrównany przegrany pojedynek z Milosem Raoniciem zdemolował leytona i ograł w 2 setach zawsze groźnego E. Gulbisa. Imponuje bardzo dobrym serwisem i to będzie klucz w tym meczu- gra z głębi kortu na bardzo solidnym poziomie. Motywacji imo nie powinno zabraknąć- Julien lubi i podtrawi walczyć forma jest .Musi zagrać na maksa z pełną koncentracja w tedy...będzie dobrze... Ferrer to jest wielka klasa możliwości i jakość zdecydowanie po jego stronie ale napewno zdarzają mu sie mecze nie równe gdzie popełnia sporo błędów.Jak cos nie udzie po jego myślę rozprasza sie denerwuje i...imo głupio przegrany final z L. Mayerem gdzie w tai breku popełnił kila prostych błędów( gra Argentyńczyka genialna).W tym turnieju juz go nie powinno byc :2 niesamowite- wygrane pojedynki z P. Kohlschreiberem 3 tai breki.Momentami świetna gra Niemca i był już Hiszpan na widelcu, potem bratobójczy pojedynek z Robredo który psuł nie miłosiernie w kluczowych momentach a i tak David nie umiał go skończyć...w miarę pewne spokojne 2-0 z M. Youzhnym. Sporo w tym wszystkim 3-setowek a to nawet na tak świetnego kondycyjnie zawodnika jakim jest Ferrer musi gdzieś i kiedyś sie odbić...do finału nie daleko wiem ze to troszkę gdybanie ale...W Rogers Cup same trzy setów-ki z I. Dodigiem ,M. Russellem i R. Federer plus podrożę.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
07 Sep 2014, 22:00 » Basketball » World » World Cup » Brazil - Argentina
typ Brazil✅
1,4
wh

Klasyk południowoamerykański- wieczorne spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie, obie ekipy znają sie doskonale i maja ze sobą stare porachunki... w rankingu zdecydowanie góra Argentyna bo na 3 miejscu -10 Brazylia. Patrząc na ostatnie ważne starcia tych zespołów górą bywali albicelestes ( MŚ i IO ) tutaj Brazylia gra dobry basket trudna grupa kilka cennych wyników Argentyna to Scola przeciętny obronie będą go męczyć łapać na faule widać braki : Oberto,Manu lata leca a następców nie widać kluczem będzie gra pod koszem(pojedynek Scola vs Splitter-prócz Thigo będzie Nene ,Rafa HETTSHEIMEIR ,Anderson VAREJAO ) oraz napędzanie akcji na obwodzie dla Argentyny to ostatni taki wielki turniej szykuje tam sie rewolucja w składzie...w 4 kwarcie odjazd podopiecznych Colleta ciekawa niedziela sie szykuje bukmachersko sporo dobrego grania.

07 Sep 2014, 20:45 Soccer » Europe » Euro 2016 » Gibraltar - Poland
Połowa z największą ilością goli: 2 Połowa po 2,15 wh✅
Jak ja nie lubię takich meczy...gramy z totalnym nowicjuszem i będziemy sie pewnie męczyć...o rywalach za dużo nie wiem- nasza gra ostatnio wygląda bardzo przeciętnie głównie ogrywamy w rożnych eliminacjach takie potęgi jak San Marino... nie ma co analizować bo to troszkę jak wróżenie z fusów- W głównej mierze reprezentacja Gibraltaru oparta jest na zawodnikach z rodzimej ekstraklasy.W swojej historii Gibraltar był jedną z najlepszych drużyn niezrzeszonych w FIFA w taki spotkaniach można więcej stracić niż zyskać...liczę ze zagramy poprawnie w defensywie: mamy w bramce ludzi w formie którzy sa wstanie coś wybronić jeśli w polu damy ciała...poza karnym może stałym fragmentem gry oni nam nie powinni zagrozić... kondycyjnie tez powinna sie pojawić różnica na nasza korzyść w przodzie jest Lewy-który w takich meczach musi strzelać nie z karnych tylko z gry imo skromne 2-0 w 2 połowie meczu.
 
Do góry Bottom