>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ANZELMO

anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Dania - FYR Macedonia Mistrzostwa Świata Mężczyzn
typ Mikkel Hansen(Total Goals) Under 5.5
kurs 1.72
Tobet 18.01 20:15 6/10
Typ ryzykowny, ale myślę warty zagrania.Dania na pewno zagra ławką- rezerwowi dostana sporo minut, może byc tak ze Hansen nie zagra ani minuty tak jak w meczach z Chile i Katarem.Ja osobiście uważam ze dostanie parę minut może polówkę żeby byc w rytmie meczowym- formie.Przed bardzo ważnymi meczami w play-off.Jak na razie 7 goli z Islandia na 11 prób z Rosja 2 gole na 8 strzałów.Ulrik Wilbek ma w czym wybierać, graja jak na razie świetnie pewne 1 miejsce w grupie,dzisiejszy rywal bardzo nie wygodny grający dość agresywnie w obronie.Macedonia będzie zmotywowana,bo z szansami na 2 miejsce w grupie, na pewno zobaczymy ciekawe spotkanie.Linia dość wysoka, możliwe ze grając w normalnym składzie tagze była by nie pokryta Mikkel Hansen.
i lekko takie single
Islandia v Katar Połowa czasu Islandia (-3.5) 1.714 18.01 18:00 Sportingbet 2/10
Francja v Niemcy Połowa czasu Niemcy(+1.5)2.20 Sportingbet 18.01 18:15 3/10
Niemcy maja o co walczyć wiec liczę na dobra dobra twardo 1 polówkę szczegolnie w obronie.Islandia musi wygrać(czeka Francja) jest co najmniej o 2-3 klasy lepszym zespołem linia dość wysoka ale do ogarnięcia zobaczymy co z tego wyjdzie
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Dania - FYR Macedonia Mistrzostwa Świata Mężczyzn
typ Mikkel Hansen(Total Goals) Under 5.5 ✅
kurs 1.72
Tobet 18.01 20:15 6/10

Typ ryzykowny, ale myślę warty zagrania.Dania na pewno zagra ławką- rezerwowi dostana sporo minut, może byc tak ze Hansen nie zagra ani minuty tak jak w meczach z Chile i Katarem.Ja osobiście uważam ze dostanie parę minut może polówkę żeby byc w rytmie meczowym- formie.Przed bardzo ważnymi meczami w play-off.Jak na razie 7 goli z Islandia na 11 prób z Rosja 2 gole na 8 strzałów.Ulrik Wilbek ma w czym wybierać, graja jak na razie świetnie pewne 1 miejsce w grupie,dzisiejszy rywal bardzo nie wygodny grający dość agresywnie w obronie.Macedonia będzie zmotywowana,bo z szansami na 2 miejsce w grupie, na pewno zobaczymy ciekawe spotkanie.Linia dość wysoka, możliwe ze grając w normalnym składzie tagze była by nie pokryta Mikkel Hansen.

i lekko takie single

Islandia v Katar Połowa czasu Islandia (-3.5) 1.714 ✅18.01 18:00 Sportingbet 2/10

Francja v Niemcy Połowa czasu Niemcy(+1.5)2.20 ✅Sportingbet 18.01 18:15 3/10

Niemcy maja o co walczyć wiec liczę na dobra dobra twardo 1 polówkę szczegolnie w obronie.Islandia musi wygrać(czeka Francja) jest co najmniej o 2-3 klasy lepszym zespołem linia dość wysoka ale do ogarnięcia zobaczymy co z tego wyjdzie
good day:razz:
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Sparta Praha-Chomutov CZECHY: Extraliga 20.01.2013 17:00 1 ⛔1,41 Betsson 7/10

Piraci to obecnie ostatni zespól extraligi, gospodarze sa faworytem tego spotkania, pytanie jak wysoko wygrają to spotkanie .Prażanie to bardzo groźny zespól na własnej tafli 19 ( 10 - 3 - 6 ) 70 : 50 - 35pkt. Bardzo mocny atak -u siebie 2 silą ligi, bardzo ważne spotkanie dla nich patrząc na tabele muszą uważać na rywali, którzy ich bardzo mocno naciskają. Jak na razie miejsce 6 w tabeli z minimalna przewaga nad Kometa i Litvinovem, nie wielka strata do Kladna i odwiecznego rywala Slavii.Możemy sie spodziewać pełnej mobilizacji i raczej o lekceważeniu rywala nie będzie mowy.Myślę można pograć Spartę juz w 1 tercji jak i overek 5,5.Sparta ostatnio w wysokiej dyspozycji ;rozbiła Liberec 8-1, od 8 spotkań sa nie pokonani. Przy czym 3 spotkania wygrane po dogrywce, zwycięstwo nad Kladnem na wyjeździe 1-2. U siebie regularnie zdobywają ponad 3 bramki na mecz z Pardubicami 9-2 Litvinov 6-3. Forma jest grali ze sobą oba zespoły 3 razy i jak na razie u siebie Sparta wygrała 4-2 na wyjeździe porażka 7-5 i zwycięstwo 1-5 .Wszystkie atuty sa po stronie gospodarzy, Goście po serii 4 porażek ograli bardzo słabe w tym sezonie- nie równe HC Pardubice4-3 u siebie. Na wyjazdach bardzo słabo 21 ( 1 - 7 - 13 ) 36 : 75 - 15 pkt.

Sparta Praha-Chomutov CZECHY: Extraliga 20.01.2013 17:00 1 ⛔TERCJA 1 1,85 Bwin I over5,5 ✅1,76 PinnacleSports5/10

i sucharki na ms Islandia v Francja Ponad(+54.5)1.85✅ SportingBet 20/01/2013 20:15 CET 4/10

Dania v Tunezja Połowa czasu Dania(-2.5)✅ 1.666 SportingBet 20/01/2013 20:15 CET 3/10
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania
spotkanie Hiszpania v Niemcy
typ Połowa czasu Hiszpania(-1.5) ⛔
kurs 1.60
Sportingbet 23/01/2013 19:00 7/10

Gospodarze zagrali świetne spotkanie, demolując Serbów. Grając niesamowicie konsekwentnie w obronie i w ataku.Bezsprzecznie było ich to najlepsze spotkanie, niezłe bronił Sterbik w końcu na miarę swoich możliwości.Podopieczni Valero Rivery obnażyli wszystkie braki Serbów wyłączyli kompletnie z gry druga linie(bardzo slaby Vujin) zagrali bardzo szybko, dynamicznie w ataku na dobrym procencie z gry.Widać w ich grze wielka mobilizacje, pasje grali w bardzo trudnej grupie w której zajęli 2 miejsce co na pewno jest dla nich bardzo dobrym posunięciem.Niemców należy ocenić bardzo pozytywnie. Drużyna gra swój handbal, poza wpadka z Tunezja graja naprawdę bardzo dobrze- konsekwentnie bardzo zespołowo.Bardzo dobry bramkarz, dobra twarda obrona(łapią sporo kar i dzisiaj będzie podobnie).Dobry atak pozycyjny niezła skuteczność z 9m podtrawia wyprowadzić kontrę, niezłe graja z Wieckiem na kole.Dzisiaj myślę ze te wszystkie atuty będą zniwelowane i niewystarczające po prostu rywal jest lepszy, może poza bramka ale sam Silvio chyba nie wiele zrobi.Jak dla mnie Hiszpania jest w każdym elemencie gry zespołem lepszym mocniejszym zrobili na mnie duże wrażenie w meczu z Serbia. Świetna gra z kołowym Julenem Aguinagalde.Kapitalny Daniel Sarmiento Melián praktycznie bez słabych punktów, co mi sie bardzo podobało nie odpuszczają mimo wysokiego prowadzenia. Grali bardzo agresywnie wysoko w obronie grając w osłabieniu kontrowali rywala, zdobywając bramki powiększając przewagę.Mecz był bardzo twardy, Hiszpanie złapali sporo kar -szybka czerwona kartka dla Mossoro. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz, bardzo agresywna twarda gra z obu stron. Sporo kar i mimo wszystko pewna wysoka wygrana gospodarzy tego turnieju. Myślę ze juz po 1 połowie będzie wszystko jasne

Dania v Węgry Połowa czasu Dania(-1.5)1.55 Sportingbet 6/10✅
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Hiszpania - Dania 2013-01-27 17:15 Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata
typ Highest Save % , Stawiasz na:Niklas Landin 7/10⛔
kurs 1,8
Betsson


Kilka bardzo ciekawych zakładów na finał wystawił Betsson, wiec korzystamy mój główny bet dnia- po fajnym kursie dotyczy bramkarzy.Pojedynek Landin kontra Sierra -Sterbik.Oglądając prawie cały turniej dla mnie Dania jest zespołem lepszym, ale ze to finał może byc rożnie- bardzo nerwowo ostro,sporo kar. Swoje powinni dorzucić bramkarze do zwycięstwa nowego mistrza świata.Mam nadzieje ze sędziowanie stanie na wysokości i nie będzie dziwnych gwizdków pod gospodarzy.Nie wiem kto po-sędziuje ale fajnie by bylo jeśli byla by to para Islandczyków, którzy dają pograć w ataku i obronie.Analizując grę obu zespołów to Hiszpanie świetnie bronią jako zespól- poza bramkarzami, bo nie wiele daje Sierra a Sterbik chyba poza meczem z Serbia gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Gospodarze graja bardzo agresywnie, duży atut w postaci kontr świetny Victor Tomas swoje robi Aginagalde . W ataku graja dość pasywnie wolno jakby cieczko.Duńczycy maja niesamowity potencjał w ofensywnie graja szybko świetne kontry mocne skrzydła, maja wszystkie atuty po swoje stronie jest ławka świetny trener doświadczenie zgranie.Zapowiada sie świetne spotkanie, myślę ze albo będzie walka i gol za gol albo Duńczycy odskoczą bardzo szybko i spokojnie wypunktują Hiszpanów.Maja świetnego Landina, ktory bardzo dobrze broni rzuty z 9m- dobry turniej jak na razie w jego wykonaniu podtrawi bronic karne daje na pewno dużo spokoju i wsparcia w grze Duńczyków.Dzisiaj zobaczymy mocny ofensywny Duński dynamit pozostałe zakłady na finał to

Hans Lindberg poniżej 4.5 1,87 ✅ 6/10 To samo co z Chorwacja trudne zadanie na pewno liczą na niego partnerzy ale gra pójdzie przez Egerta. Vibeck lubi rotować ma Sven Hansena wiec tutaj Lasse moze dać dużo drużynie.

Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata Hiszpania - Dania
Halftime Handicap ( 0 : 1.5 ) , Stawiasz na:2 1,51 8/10⛔
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
CZECHY: Extraliga hokej
spotkanie Kladno-Chomutov 01.02.2013 17:30
typ Kladno
kurs 2,15
SportingBet 6,5/10
Typ na przełamanie gospodarzy, którzy maja wyraźny kryzys.3 porażki z rzędu sprawiają, ze dzisiaj komplet pkt musi zostać w Kladnie. Rywal w sam raz na przełamanie,Piraci z Chomutova to najsłabsza ekipa ligi- przydomek hokeistów oddaje zdecydowanie ich formę. Sa strasznie nieobliczalni- typowi piraci troszkę pieniążków mnie kosztowali w styczniu, gdzie przegrali po dogrywce ze Sparta 5-4 po bardzo dobrym meczu -gdzie stawiałem na gospodarzy, potem liczyłem na ich pewne zwycięstwo z Libercem. Niestety zostali u siebie rozbici w pyl przegrywając 3-6 by nie dawno ograć mocny Triniec po dogrywce 3-2- 3 zespól Extraligii.Kladno ma bardzo dobry sezon jak na razie miejsce 7 z dobrym bilansem 44 ( 21 - 4 - 19 ) 125 : 125 - 67 pkt u siebie 21 ( 13 - 2 - 6 ) 62 : 49 - 41 pkt graja bardzo pewnie w obronie troszkę chyba nie wytrzymują trudów sezonu i presji, bo za ich plecami czyhają 3 zespoły HC Kometa Brno Mountf. Č. Budějovice HC Vítkovice Steel. Przewaga jest nie wielka bo tylko 4pkt nad 11 zespołem.Sa szanse na 6 pozycje i dogonienie Litvinova.Liczę na dużą determinacje w grze i chęć przełamania zlej pasy. Rywal gra bardzo słabo na wyjazdach 22 ( 1 - 8 - 13 ) 40 : 80 - 16 pkt w szczególności w osłabieniu, liczę na agresywna grę gospodarzy i sporo kar dla gości i pewne wykorzystywanie przewag tak jak zrobił Liberec grając w Chomutovie.Bilans spotkań bezpośrednich zdecydowanie dla Kladna 3 pewne wysokie zwycięstwa u siebie 7-2 na wyjazdach 1-3 2-5 mój bet dnia gospodarze wygrywają, może nie wysoko ale pewnie wracając na właściwe tory.Powodzenia.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Wozniacki, Caroline - Safarova, Lucie 1 1,23✅
Arsenal - B Munich 1x 1,85 ⛔

Arsenal - B Munich 1 3,72 ⛔

Kvitova, Petra - Hantuchova, Daniela 2 3,6 ⛔

wszystko OddsRing po grane jeszcze pare dubelkow i tasiemek ale nie chce mi sie wrzucać

Jakoś nie wydaje mi sie ze Bayern wygra to spotkanie -wszyscy sie zachwycają postawa monachijczyków podobno dzisiaj maja ich roznieść. Ja to widzę inaczej,Kanonierzy grac w piłkę podtrawia- takie kursy to jest duża promocja, maja kilku bardzo ciekawych grajków którzy na pewno maja cos do udowodnienia.Puchary sie rządzą swoimi prawami Arsenal podtrawił toczyć boje w LM na własnym boisku będąc w podobnej sytuacji. Potencjał w tej drużynie jest, mobilizacji na to spotkanie nie zabraknie- bo to bardzo ważny mecz kluczowy.Arsenal musi zaatakować od początku starać sie zdominować rywala, który tagze popełnia błędy w obronie.To będzie najtrudniejszy rywal dla Bawarczyków, bo jak na razie w Bundeslidze nikt im wielkiego oporu nie stawił.Wieże ze Wenger ich zmobilizuje do bardzo agresywnej gry- kluczem będzie środek pola. Liczę na stary dobry Arsenal w swojej starej grze skrzydłami. Na szybkich zawodników- Gervinio zrobi różnice a katem będzie Podolski ,Giurod.Arsenalowi brakuje skuteczności troszkę szczęścia, dzisiaj sie przełamią i daja zarobić
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
DUBEL i taśma for fun
Norway - Sweden 1 1,23
Kto lepszy in 4 x 10 Km Relay - Val di Fiemme (ITA)
Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro over 21 1,8
Łączna liczba rozegranych gemów
ako=2,21 6/10
Lechia Gdansk - Pogoń Szczecin x2 1,7
Podwójna szansa
Shakhtar Donetsk - Volyn Lutsk 1 1,3
Połowa czasu
Vitesse - FC Utrecht 1x 1,2
Podwójna szansa
Montpellier - Rennes 1x 1,25
Podwójna szansa
Lech Poznan - Polonia Warszawa 1 1,6
ako=5,3 1,5/10
po grane expekt
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
DUBEL i taśma for fun

Norway - Sweden 1 1,23
Kto lepszy in 4 x 10 Km Relay - Val di Fiemme (ITA)✅

Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro over 21 1,8 ✅
Łączna liczba rozegranych gemów

ako=2,21 6/10

Lechia Gdansk - Pogoń Szczecin x2 1,7 ✅
Podwójna szansa

Shakhtar Donetsk - Volyn Lutsk 1 1,3✅
Połowa czasu

Vitesse - FC Utrecht 1x 1,2 ✅
Podwójna szansa

Montpellier - Rennes 1x 1,25✅
Podwójna szansa

Lech Poznan - Polonia Warszawa 1 1,6 ⛔

ako=5,3 1,5/10

po grane expekt
POGRANE wczoraj wieczorem Arsenal mocno osłabiony w Monachium z VITO w bramce co im za dobrze nie wróży...kwestia awansu przesadzona Bayern chyba da pograć zmienikom pewnie wyjdzie Gomez -mecz u siebie będą chcieli wygrać, oba zespoły bardzo ważne- prestiżowe mecze w week w lidze wiec myślę ze nic wielkiego sie nie wydarzy wieczorem skromne 2-0 dla gospodarzy i dwie tasemki for fun

1. Bayern München - Arsenal
Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Obie drużyny strzelą bramkę, Zakład złożony na: Nie 1.94 ✅

6/10

1. Malaga - Porto
Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: X 3.25 ⛔
2. Bayern München - Arsenal
Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Handicap ( 0 - 1. ) , Zakład złożony na: 1 2.00 ⛔
3. Zastal Zielona Gora - Anwil Wloclawek
Koszykówka - Polska - PLK Tauron Basket Liga
Handicap ( 0 : 7 ) , Zakład złożony na: 2 1.87 ✅

1,5/10

1. Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Piłka Nożna - Polska - Puchar Polski
Połowa - podwójna szansa, Zakład złożony na: 1X 1.21 ✅
2. Zastal Zielona Gora - Anwil Wloclawek
Koszykówka - Polska - PLK Tauron Basket Liga
Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1 1.25⛔
3. Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk
Hokej na lodzie - Rosja - Rosyjska KHL - Playoffy
Handicap ( 0 : 1.5 ) , Zakład złożony na: 2 1.50✅
3/10

betsafe
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
cos na noc
1. Sacramento Kings - Chicago Bulls
Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy
Liczba punktów, Zakład złożony na: poniżej 197.5
6/10
2. Houston Rockets - Phoenix Suns
Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy
Wszystkie punkty zawodnika, Zakład złożony na: James Harden powyżej 27.5 1.85
2/10 Betsafe

Djokovic, Novak - Querrey, Sam
Tenis - ATP - Indian Wells, USA Suma Powyżej (19.5) 1.90 3/10
oddsring
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
cos na noc

1. Sacramento Kings - Chicago Bulls
Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy
Liczba punktów, Zakład złożony na: poniżej 197.5⛔

6/10

2. Houston Rockets - Phoenix Suns
Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy
Wszystkie punkty zawodnika, Zakład złożony na: James Harden powyżej 27.5 1.85⛔

2/10 Betsafe


Djokovic, Novak - Querrey, Sam
Tenis - ATP - Indian Wells, USA Suma Powyżej (19.5) 1.90 3/10⛔

oddsring
NIE MOJA NOC...patologia bez Demarcusa królowie rzucają ponad 120pkt...Nole robi rower w 1 secie a starczyło ugrać jedno swoje podanie
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
lecim dalej z limitami hm macie tez takie śmieszne limity u nich ze maks 13.07 dolara na spotkanie nic więcej mi niecąca przyjąć masakra

Anwil Włocławek - Asseco Prokom Gdynia 1 1,16⛔:grin:

Waga półciężka Tony Bellew (ENG) - Isaac Chilemba (RSA) (12 Round Bout) 1 ⛔1,42 partybets

Tony Bellew (ENG) on points (full distance) 2,3 partybets ⛔

Krotko bo nie mam czasu Anglik u siebie jest faworytem posiada więcej atutów warunki- obrona silą ciosu, rywal nie przegrywa przed czasem dość chaotyczny musi dążyć do ko Tonny go wypunktuje

świąteczne jaja;)
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Asseco Prokom ₋ Anwil Włocławek - Zakład na 2. połowę Anwil Włocławek @ 1.61 WH 10/10
Bardzo ładny zakład poboczny wystawił WH- typ odnosi się do wygrania 2 połowy przez Anwil. Sytuacja jest bardzo proste goście są faworytem ekipa mistrza Polski ma bardzo duże problemy(kwestie organizacyjne, finansowe), które wpływa na jakość zespołu. Trener Adamek ma do dyspozycji bardzo ambitny zespól chcący sie pokazać ale pewnych rzeczy spraw nie przeskoczy . Gra praktycznie samymi polakami -Trener ma 8 graczy.Patrząc jak intensywnie gra i jaki styl preferuje Anwil gospodarza nie wróży nic dobrego. mało rotacji w składzie zawodnicy będą musieli grać dużo minut, wczoraj asecco bylo strasznie osłabione w 2. połowie praktycznie stanęło. Nie w pełni sil jest Ponitka- po chorobie. Gorąco polecam i myślę, że dzisiaj, goście będą dominować od początku meczu.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Asseco Prokom ₋ Anwil Włocławek - Zakład na 2. połowę Anwil Włocławek @ 1.61 WH 10/10✅

Bardzo ładny zakład poboczny wystawił WH- typ odnosi się do wygrania 2 połowy przez Anwil. Sytuacja jest bardzo proste goście są faworytem ekipa mistrza Polski ma bardzo duże problemy(kwestie organizacyjne, finansowe), które wpływa na jakość zespołu. Trener Adamek ma do dyspozycji bardzo ambitny zespól chcący sie pokazać ale pewnych rzeczy spraw nie przeskoczy . Gra praktycznie samymi polakami -Trener ma 8 graczy.Patrząc jak intensywnie gra i jaki styl preferuje Anwil gospodarza nie wróży nic dobrego. mało rotacji w składzie zawodnicy będą musieli grać dużo minut, wczoraj asecco bylo strasznie osłabione w 2. połowie praktycznie stanęło. Nie w pełni sil jest Ponitka- po chorobie. Gorąco polecam i myślę, że dzisiaj, goście będą dominować od początku meczu.
26-32
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Liga Mistrzów
30/04 | 20:45 Real Madrid vs Dortmund - Całkowity czas goli Więcej 157.5 Minut
kurs 1,85 7/10 comoen ✅

Bardzo fajny zakład poboczny wystawiony przez . Sytuacja jest prosta królewscy jeśli chcą awansować muszą strzelać bramki- minimum 3.Obydwie drużyny graja bardzo ofensywnie ,wiec sytuacji oraz bramek dzisiaj wieczorem nie zabraknie. w 1 spotkaniu taka linia została spokojnie pokryta. Większość meczy z udziałem tych drużyn pokrywa taka linie. Podopieczni Kloppa na pewno sa wstanie strzelić bramkę - nawet wygrać na Bernabeu. Zaliczka spora ale nie ma co bronic.Real na pewno ruszy od początku meczu pierwsze piętnaście minut będzie kluczowe, goście powinni mieć sporo miejsca do kontry. Lewy, Ruess powinni błyszczeć, idealny scenariusz na to spotkanie to gol w 1 połowie meczu dla Realu i potem niech sie dzieje osobiście typuje 3-1 liczę na duże emocje -ciekawie wygląda sprawa z kartkami których tagze nie powinno zabraknąć.Powodzenia i słusznych wyborów
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Barcelona- Bayern Munchen 01/05 | 20:45
O/U Shots On Target Wybierz: UNDER 16.5 ✅
1,76 comeon.com


Kolejny ciekawy zakład poboczny- jak dla mnie linia wysoka. Bayern zdecydowanie zdominował Barca u siebie o czym świadczy wynik, praktycznie poza posiadaniem piłki Barca nie istniała.Fakt jest taki ze dzisiaj musiał by sie zdarzyć piłkarski cud, szanse iluzoryczne czy Barca zmaże plamę z 1 spotkania i wygra nie wiem- kwestia jak zagra Bayern. Paru ważnych zawodników jest zagrożonych kartkami ,kadra bardzo mocno.Przewiduje ze Barca ruszy od początku na rywala ,co może mieć bardzo bolesne konsekwencje dla podopiecznych Vilanovy.Bayern w każdym elemencie jest bardzo groźny.Barca bazuje na Messim, który dla mnie jest bez formy po urazie(1,33 NA TO ZE STRZELI DZISIAJ GOLA TO KIEPSKI ŻART) i jest to spore osłabienie, poza tym będzie bila głową w mur grając swoja piłkę, która jest dość schematyczna- dużo podań z których nic nie wynika.Barca oddala tylko 2 celne strzały na Allianz arena przy 9 Bayernu- Świetna skuteczność,Barca zle wygląda fizycznie -jest słabsza piłkarska, nie moze nikim i niczym zaskoczyć rywala. Statystyki powinny wyglądając imo dużo lepiej dzisiaj i mogą dac sporo zarobić poza underem na celne strzały, warto pograć na kartki rożne- overy, plus under spalonych.Obie drużyny w swoich ligach tagze rzadko przekraczają ta linie wiec trafnych wyborów.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
POLSKA: Puchar Polski Śląsk Wrocław-Legia Warszawa 02.05.2013 18:30
2 DNB 1,73 Bet365 7/10 plus x2 po 1,44 do typu dnia ✅✅

Pierwsze spotkanie finałowe- jak dla mnie faworytem tego spotkania jest Legunia, mimo spekulacji prasowych dotyczących osłabień zagramy bez Ludojada Bereszynskiego i Wawrzyniaka-Urban posiada lepszy zespól.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu zespołów(kibiców), myślę kluczowe będzie to 1 spotkanie - obie ekipy forma nie grzeszą ale to podopieczni Urbana maja lepsze wyniki i większe możliwości. Śląsk bardzo fajnie zagrał w półfinałowym dwumeczu z Wisla ,ale w lidze gra momentami żałośnie, praktycznie bez napastnika- bardzo słabo w obronie. Jak dla mnie prosto do rozszyfrowania Mila i Sobota to kluczowe postacie zespołu Levego.Bardzo niepewnie po prostu słabo broni ostatnio Kelemen,legia AZ TAKICH PROBLEMÓW I WĄCHAŃ FORMY NIE MA- Cel Legii jasny mistrzostwo, ale w pucharze stołeczni podtrawia grac i go zdobywać. Bijać rekordy,Oba zespoły maja sobie cos do udowodnienia za poprzedni sezon na Lini Wrocław-Warszawa za dobrych stosunków nie ma. Mobilizacja po obu stronach dla mnie wygra lepszy zespól, mający większy potencjał grający ciekawsza ładniejsza piłkę, ale ze sa to pucharu i dwu mecz zabezpieczam sie dnb. Zapowiada dobre widowisko.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Norwegia-Dania 05.05.2013 20:15 Mistrzostwa Świata hokej
TYP 1
Kurs 1,78
PinnacleSports
Po pierwszych meczach obu zespołów można powiedzieć ze wszystko zgodnie z planem. Duńczycy przegrali z ekipa Kanady- pogromu nie było, ba nawet za sprawa Nielsena, który świetnie bronił gwiazdy nhl musiały gonić wynik i lekko sie napocić. Jak na ich mecz bardzo mało bramek, ale to jest turniej i często tak bywa Ze bramkarze słabszych zespołów maja świetne staty.Norwegowie sa dla mnie faworytem tego meczu-robią systematyczne postępy- świetny BASTIANSEN. Spokojne 3-1 ze Słowenia tagze nie rzuca na kolana.Prestiżowe spotkanie -Duńczycy w swoim rosterze posiada kilu graczy z nhl, zagrali bardzo defensywnie z Kanada tutaj raczej będziemy światkami otwartej gry, może nie będziemy światkami wyniku z poprzednich ms, ale wikingowie wygrają ten mecz grajac lepiej w przewagach, majac poprostu ciekawszy zespol.Za wiele pracy Haugen nie powinien mieć. Jego partnerzy dobrze graja w defensywie -spotkanie wieczorne warto sobie pooglądać obie skandynawskie ekipy.
 
Do góry Bottom