>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta - 23.02.2013

Status
Zamknięty.
T 200

tomek317

Użytkownik
Wg. mnie tutaj spotyka się dwóch dziadków,żeby sobie zarobić trochę kasy do emeryturki ???? . Mimo wszystko dla mnie faworytem jest tutaj Gołota, czyli człowiek który 4 razy walczył o mistrzostwo w królewskiej kategorii i gdyby nie trafił na złotą erę boksu i świetnych wówczas przeciwników,to by to mistrzostwo zdobył. Jednak myślę,że granie jego zwycięstwa po kursie 1,20 jest trochę ryzykowne, dlatego dla mnie ten pojedynek to no bet.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
ŁUKSZ RUSIEWICZ vs IZU UGONOH (6 RUND)
KRZYSZTOF CIEŚLAK vs KAMIL ŁASZCZYK (10 RUND)
MACIEJ SULĘCKI vs ROBERT ŚWIERZBIŃSKI (8 RUND)
DARIUSZ SĘK vs REMIGIUSZ WÓZ (8 RUND)
PAWEŁ GŁAŻEWSKI vs BARTŁOMIEJ GRAFKA (10 RUND)
ARTUR SZPILKA vs KRZYSZTOF ZIMNOCH (10 RUND)
ANDRZEJ GOŁOTA vs PRZEMYSŁAW SALETA – waga ciężka (10 RUND)
 
blads 187

blads

Użytkownik
Promocje walki czas zacząć ???? Pieprzenie w bambus o wielkim konflikcie obu już było, no to teraz damy sobie po razie na konferencji, pójdzie parę gróźb karalnych żeby powiało grozą i się walka lepiej sprzeda...
 
homel 918

homel

Użytkownik
Ale boks to rozrywka, nie widze nic zlego w takiej promocji. Boks na slabym poziomie, to niech chociaz na konf cos sie dzieje. A tekst &quot; zrobie ci dziecko&quot; pewnie miesiac ukladał Szpilka
beka dobra ;d
i po co kabarety haha
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Promocje walki czas zacząć ???? Pieprzenie w bambus o wielkim konflikcie obu już było, no to teraz damy sobie po razie na konferencji, pójdzie parę gróźb karalnych żeby powiało grozą i się walka lepiej sprzeda...
Wg. mnie to akurat nie było celowe zagranie. Widać było, że promotor go na siłę odciąga, że mu się to nie podoba, próbują ocieplić wizerunek Szpilki. Niby pobyt w więzieniu mu wiele dał i tym podobne bzdury a ten dalej zachowuje się jak zwyczajny burak. Ale wybrali sobie takiego gostka do promowania to niech to robią dalej, chodzi przecież o to by się dobrze sprzedawał.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wg. mnie to akurat nie było celowe zagranie.
Jasne. To był typowy zabieg marketingowy, co gorsza sami na to nie wpadli, bo Chisora i Haye im ten pomysł podsunęli (chociaż tam mógł to być spontan). Dla mnie to kolejny argument, żeby tej gali nie oglądać.
Kolejny ? pod względem sportowym to gala nie zapowiada się źle. Pomijając walke wieczoru którą i tak z racji Gołoty z chęcią obejrze.
W poście numer 18 już wypowiedziałem się na ten temat. Teraz okazało się, że nie jedna, a dwie najważniejsze walki, to jest cyrk. Chociaż Szpilkę lubię.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Dla mnie to kolejny argument, żeby tej gali nie oglądać.
Kolejny ? pod względem sportowym to gala nie zapowiada się źle. Pomijając walke wieczoru którą i tak z racji Gołoty z chęcią obejrze.
 
C 0

czarny92

Użytkownik
Boże kto tego Szpilkę wpuszcza na salony. Od samego początku krytykuje tego błazna. Raz nawet mi chciano dać bana ale mniejsza z tym. Taka postać gbura i nie wychowanego człowieka psuje piękno tego sportu. Obija samych kelnerów i uważa się za gwiazdę. To że ktoś walczył na ustawkach i siedział w kriminale nie oznacza że jest dobrym bokserem. Dla takich ludzi nie jest odpowiednim miejscem sala bokserska a gabinet psychiatryczny albo cela. Gale będę oglądał i liczył na wygraną Zimnocha oraz Andrzeja Gołoty.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Wg. mnie to akurat nie było celowe zagranie. Widać było, że promotor go na siłę odciąga, że mu się to nie podoba
no przecież musiało wyglądać realistycznie bo jak inaczej ???? Że tak powiem nawet sobie po razie w pysk nie dali, więc słaba scenka jak dla mnie. Nie wierzę w autentyczność takich przepychanek na jakichś śmiesznych ważeniach i konferencjach. Gala bokserska to show jest, wiadomo że panowie muszą się nie cierpieć i publicznie mówić o tym w mediach. Po takiej akcji oglądalność gali wzrasta kilkukrotnie, no bo była spina to pewnie będzie jatka. W rzeczywistości zawodnicy liczą kase za odstawienie kabaretu, takie coś się sprzedaje na momencie.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Jak dla mnie to Szpilka jest za głupi żeby taką scenę odegrać. Inna sprawa, że to Głażewski zaczął prowokacje. Dalej nie uważam, że Szpilka udawał, on to wziął na serio, może taki był od początku plan, wiedzieli jak łatwo go wyprowadzić z równowagi i to wykorzystali ????
Swoją drogą tekstem &quot;Zrobię Ci dziecko&quot; poprawił mi gość humor ????
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Jak dla mnie to Szpilka jest za głupi żeby taką scenę odegrać. Inna sprawa, że to Głażewski zaczął prowokacje. Dalej nie uważam, że Szpilka udawał, on to wziął na serio, może taki był od początku plan, wiedzieli jak łatwo go wyprowadzić z równowagi i to wykorzystali ????
Swoją drogą tekstem &quot;Zrobię Ci dziecko&quot; poprawił mi gość humor ????
hehe ja sie tak chyba nie znam, ale w 15 s filmiku widac jak Szpilka wyprowadza lewa reke i dla mnie nie wygladalo to, jak na zaaranzowane, za szybko ta reka poszla i dobrze, ze Zimnoch sie uchylil, bo moglo byc nieciekawie, ale niech sie wypowiedza eksperci :razz:
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
haha ale dowalil szpiluch z tym tekstem, ze swojej strony to slyszalem ze jak szpila siedzial w pierdlu to zimnoch posuwal jego panienke, ale nie wiem ile w tym prawdy, moze dlatego ten teks z tym zrobie ci dziecko , no chyba ze poprostu szpilka jest kryptogejem i sie ujawnik , haha. mialem sie zapytac o cos innego a sie rozpisuje na temat tego debila, jakie kursy sa na walke wie ktos moze, tak wogule to jakis bukmacher wystawi kursy na ich pojedynek w co watpie
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
ale macie rozkmine nie wiecie co powiedział Zimoch do Szpilki i insynuacje jakieś wysnuwacie,ciężko mi uwierzyć w to że było udawane ,bo rozumiem opluć kogoś ,sprzedać liścia to łatwo wyreżyserować a tutaj mogło się skończyć jakąś kontuzją bez problemu wjazd Szpilki z dyni czy choćby ten cep przed którym się uchylił Zimoch
Szpilka jest wybuchowy i to nie jest pierwsza konferencja w tym stylu z jego udziałem.
 
E 0

evans

Użytkownik
Nie sądzę by to było udawane, Szpilka - Zimnoch od dłuższego czasu mieli spinkę.Jeżeli chodzi o umiejętności obu pięściarzy wydaje mi się że mogą być na wyrównanym poziomie.Walkę wieczoru zostawię bez komentarza
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Znana już jest oficjalna cena jaką abonenci będą musieli zapłacić za oglądanie walki z udziałem naszych gwiazdorów boksu. Wydarzenie pokaże w systemie PPV Cyfrowy Polsat oraz telewizja internetowa ipla. Usługa będzie kosztować 40 zł. Zasugerowana cena, jak za oglądanie być może zaledwie kilku rund jest bardzo duża i większość z nas nie będzie mogła sobie na to pozwolić.. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki w lidlu. Najtańsze wejściówki na sektory z których i tak niewiele widać, już zostały wyprzedane jak informują źródła internetowe. Dostępne są jeszcze wejściówki w cenie od 80 do 300 złotych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie wystwil jakis buk kursy na walke artura szpilki z krzysztofem zimnochem? wogule beeda kursy na ta walke gdziekolewiek?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dajmy sobie już spokój z tym Szpilka, robi się z niego talent na miarę Tysona, a tak naprawdę to jeszcze nie walczył z nikim z nawet średniej półki. O boksie to ma takie pojęcie jak ja o balecie, potrafi tylko bić, ale w boksie raczej nie o to chodzi, a walkę z Adamkiem to sobie może jedynie w jakiejś grze komputowej zorganizować bo za nim on ewentualnie osiągnie jakiś poziom to Adamek już dawno będzie na emeryturze.
Cyfrowy Polsat po prostu się ośmiesza tym PPV! Jak zastanawiałem się nad wyborem telewizji cyfrowej to brałem przez jakiś czas pod uwagę Cyfrowy Polsat tylko dlatego że mieli dużo wykupionych transmisji z boksu i mieli KSW, teraz puszczając takie walki w PPV nie mają kompletnie nic do zaoferowania więc po połączeniu Nki i Cyfry oni stracą pewnie 90% klientów którzy mieli na uwadze transmisje sportowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
ja w ogole nie potrafie zrozumiec jak taki szpilka leci do stanow na walke i po dwoch tygodniach walczy w Polsce, sami sobie odpowiedzcie jak &quot;dobry&quot; to jest bokser...
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
szpilka to zaden bokser to dobry pozer, zrobil sie slawny przez to ze robi zamieszanie wokol siebe i tyle i mowi komu to by nie najebal, a telentu to on zadnego nie ma , sam bym mu najebal bo ty lysym lbie, zauwazyliscie ze jak jest oglony na lyso to wygada jak przerosniety bobas , dziwna ma ta facjte , taka smieszna:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom