>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta - 23.02.2013

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Czy wiadomo, ile PPV sprzedał Polsat? Wczoraj czytałem, że mieli 3 tys sprzedane, a liczyli na 100 tyś. Co do samej walki, magia Gołoty ciągle działa. Szacunek za historię, ale nic nie pozostało że starego Andrewa...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Michalczewski oraz Pan Adamek nie powinni się wypowiadać na temat Gołoty. Ich osiągnięcia są mimo wszystko marne. Pierwszy większość swojej kariery walczył w Niemczech z &quot;kelnerami&quot;, a Adamek zwyczajnie stchórzył, bo dostał propozycje walki z edit: Kubratem Pulevem
Ma ktoś rozpiskę punktową wczorajszej walki wieczoru?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tylko, że różnica jest taka,
iż Gołota posiada wielkie pieniądze bo jest biznesmenem świetnym [w dodatku &quot;zarządzane&quot; są przez jego żonę/prawnika].
Kasy ma tyle że do końca życia mu starczy, więc raczej nie po to wychodził na ring...
A skąd Wy to wiecie ? Gołota grubą kasę trzepał ponad 10 lat temu. Ostatnio kryzys itp więc wcale nie jest tak, że Gołota ma za dużo kasy. Zresztą jeszcze raz napiszę, że nie obchodzi mnie ile Andrew ma na koncie ale nie wierzę, że dodatkowa kasa mu się nie przyda
jak dla mnie Golota nie powinien byc liczony, upadek nie byl po ciosie, Saleta ewidentnie go sciagnal na mate, do tego sedzia liczyl w jakims niewiarygodnie szybkim tempie. Nie twierdze, ze Golota by wygral, ale w tym przypadku powinien dac mu normalnie wstac.
fakt, że nie powinien, ale sędzie widział męczarnie Gołoty. Wypluwanie ocharniacza itp, Gołota nie miał siły, upadł sędzia odliczył i po problemie. Jakby nie to, to Gołota wypluł by znowu szczękę , a wtedy sędzia musiałby go DSQ i to dopiero były dym na trybunach.
Adamek zwyczajnie stchórzył, bo dostał propozycje walki z Powietkin`em.
Z Kubratem Pulevem ;)
Ma ktoś rozpiskę punktową wczorajszej walki wieczoru?
49-47 Gołota
49-48 Gołota
47-47
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Nie przyszło Ci może do głowy że on po prostu kocha boksować i walki sprawiają mu przyjemność? Kasy ma tyle że do końca życia mu starczy, więc raczej nie po to wychodził na ring...
nie przyszło Ci do głowy ze trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny? Zdrowia nie oszukasz ani upływu lat.Przeciez Gmitruk wkrecał niezłe bajki o Andrzeju.A widzielismy wszyscy jak było.Kocha boksowac?Napewno.Ale czy kocha lezec na deskach i robic z siebie posmiewisko?myslisz ze mu nie wstyd po takim czyms?Nie wiem ale pewnie nie dozyjemy juz drugiego takiego ciezkiego ktory tyle razy walczył o MS.Szacunek ale Andrew koncz juz wystarczy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Konrad140;3419531][...] ale nie wierzę, że dodatkowa kasa mu się nie przyda [...]
Ok. Wiadomo. Dodatkowa każdemu się przyda i w tym sensie, Gołocie także.

[...]
49-47 Gołota
49-48 Gołota
47-47
Właśnie tej rozpiski mi brakło wczoraj w informacjach.
Było dobrze.
--
Edit:
i jednego mi tylko żal. Kibice przyszli na jego walkę. Nie potrafili wydusić z siebie nawet, &quot;Dziękujemy!&quot;. Za te wszystkie lata ...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Szkoda bo tak na pierwszy rzut oka to ostatnie walki to upadek może nie legendy ale prestiżu Gołoty. To być może gdybanie ale wiadome jest , że w młodszych czasach zbudzony o północy by zjadł Salete i Adamka. Tutaj bardziej Endrju siebie pokonał aniżeli Saleta wygral - mimo to szacunek dla Przemka. Z tego co widziałem TKO było po przewróceniu sie Andrzeja czyli raczej kondycja-kumulacja zebranych ciosów. Najgorszy mankament &#39; starego&#39; Gołoty to praca nóg już w poczatkowych rundach turla sie po ringu a kiedyś po nim tanczyl.
Wiadomo waży swoje to i ciosy mimo iż bardzo wolno wyprowadzane to przeciwnik je odczuwa , technika oczywiście jak zawsze na wysokim poziomie ale lat sie nie oszuka. Choć nachodzi mnie taka refleksja mimo , że 2 razy Andrzej został oszukany i powinien być MŚ to szkoda, że w latach 90 w jego narożniku nie bylo Andrzeja Gmitruka.
Wiem jak sie im współpracowało kiedyś i jak to było w przypadku tej walki . O ile Al Certo zapewne miał/ma pojecie o boksie mimo braku sympatii wielu polskich kibiców do niego to z Gmitrukiem sie dużo lepiej Andrzej dogaduje, podobnie co do Lou Douvy.
Sam Collona pełnił bardziej rolę dobrego wujka aniżeli godnego na talent Gołoty trenera.
Szacunek dla obu 45 latków można powiedzieć , że troche zawstydzili wage ciężką. Zachowując proporcje zagadzam sie z bokser.org , że to była jedna z najlepszych walk pod wzgledem emocji oczywiscie ostatnio w HW. I wlasnie za czasów świetnośći HW Andrzej utrzymywał sie na szczycie, jego walki przyciągały miliony przed telewizorami i tysiacie w halach/stadionach. To on walczyl z LEwisem,Whitersponem,Bowem, Grantem Pouh&#39;a i z wieloma innymi w czasach ich rozkwitu. Teraz nie ma z tym porównania więc to nadal pozostanie najwiekszy polski bokser.

btw :
&quot;Z nieoficjalnych informacji wiemy, że transmisje w systemie pay per view wykupiło prawie 130 tysięcy osób, co gwarantuje finansowy sukces organizatorom.&quot;

No i jak juz sie zebrało na takie podsumowanie to super dokument ukazujacy jedna z najlepszych walk w historii HW.
http://www.youtube.com/watch?v=u1cJC-7MwUc
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
&quot;Z nieoficjalnych informacji wiemy, że transmisje w systemie pay per view wykupiło prawie 130 tysięcy osób, co gwarantuje finansowy sukces organizatorom.&quot;
Nie wierz :razz: jakbyś zauważył co kręciło się w każdym narożniku ringu to byś wiedział dlaczego bokser.org podkręca atmosferę. Jeden z większych jak nie największy Polski serwis bokserski, sporo czytelników więc dali plotę o sukcesie PPV no bo przecież nikt się nie przyzna, że sprzedano kilka tys pakietów. I te żałosne przeciąganie walk,rękawice itp żeby więcej osób kupiło ;)
Dam se rękę uciąć, że Polsat na ładnym minusie wyszedł, tylko poszła plota żeby mieć pretekst do kolejnych gal PPV
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie wierz :razz: jakbyś zauważył co kręciło się w każdym narożniku ringu to byś wiedział dlaczego bokser.org podkręca atmosferę. Jeden z większych jak nie największy Polski serwis bokserski, sporo czytelników więc dali plotę o sukcesie PPV no bo przecież nikt się nie przyzna, że sprzedano kilka tys pakietów. I te żałosne przeciąganie walk,rękawice itp żeby więcej osób kupiło ;)
Dam se rękę uciąć, że Polsat na ładnym minusie wyszedł, tylko poszła plota żeby mieć pretekst do kolejnych gal PPV
Wiem , że maja swoje wady. Ale nie wiem skad ten pesymizm u Ciebie ????
Juz podaja &quot; oficjalnie&quot; 130-140 tysiecy , ja przed walka mowilem ze bedzie rekord albo duzy plus no i Polsat zarobil ponad 5 mln plus bilety a niektóre przeciez były po 2-3 tysie.
Jedno zero za dużo, wtedy uwierzę ;) Skąd pesymizm ? Gołota Gołotą, Saleta Saletą ale nie było takiego wielkiego BUM na tą walkę jak choćby na walkę Adamka z Vitem, tam się wszędzie o tym mówiło, tutaj tak nie było. Dodatkowo, walka tylko na platformie Polsatu co też mocno zawęża pole do popisu, bo Cyfrowy Polsat mało kto wybiera dla sportu ;) Nikt się nie przyzna, że walka była finansową porażką. No ale okej, skoro tak fajnie się udała ta walka, to i na kolejnych bedzie można zarobić :razz: / Konrad
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +3
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Jednak, jako jedyny publicznie podziękował Andrzejowi.
Jak dla mnie Lis to jeden wielki śmieć.Pomijam kwestie polityczne i całe to bagno.
Zaprasza do programu osobę która dwie doby wcześniej stoczyła prawdopodobnie ostatnią walke w karierze.To nie jest zwykła porażka , to taka która boli bardzo mocno,bo Andrzej chyba uświadomił sobie że to prawdziwy koniec.Mimo że bardzo nie chce się z tym pogodzić.Każdy wie ze Gołota nie jest świetnym mówcą a tu po tak bolesnym pojedynku zgadza sie wziąć udział w programie na żywo.I te żałosne pytania redaktorka.Naprawdę tego chcą ludzie? oglądać przygnębioną i mimo solidnej warstwy pudru obitą twarz ikony polskiego boksu?Jedyny plus z tych 15 minut jest taki że może wreszcie to stado baranów krytykujące Andrzeja zrozumie że jest on zwyczajnie dobrym człowiekiem który oddał całe życie swojej pasji, mowi o tym jego żona ,dzieci byli trenerzy osoby które są i były z nim najbliżej a nie tylko widzące obraz kogoś przez szklany ekran.Ale jak zwykle znajda się znawcy mieszający go z błotem mimo że sobie na to nie zasłużył , bo nie jest łatwo wytłumaczyć lub zmusić kogoś żeby czegoś nie robił skoro serce bardzo chce a obita głowa przez tysiące ciosów już może nie oceniać sytuacji tak jak powinna.Żal było patrzeć na Andrzeja wychodzącego z Ergo Areny któremu cisną się łzy na twarz, może wreszcie niektóre osoby zastanowią się nad tym że nie wszystko robi się dla kasy a najwięcej tego typu komentarzy jest od tych którzy nie mają i raczej nigdy jej mieć nie będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom