>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

anapolon 1000zl

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
bede gral codzienie za 1000zl, male kursy 1,10 do 1,30 gora, zobaczymny co z tego wyjdzie
Siemka Anapolon,Twoim systemem grał kiedyś Sparta ,odradzam takiego grania ,ale jest to tylko moje prywatne zdanie .Pozdrawiam fox71.
 
sush 6

sush

Użytkownik
Ten system nie jest zły, ale typy muszą być przemyślane, odradzam grać ligi i kraje, gdzie kasa z ustawki jest dla zawodników nie do pogardzenia i raczej granie live, spokojnie złapiesz 1.10 -1.20, gdy wynik jest już rozstrzygnięty (siatka, tenis, kosz, czy nawet piłka), oczywiście wymagana jest pewna podstawowa wiedza o możliwościach danej drużyny, czy zawodnika, czy potrafią stawiać kropki nad i, czy jednak przestoje to u nich normalka.
---
do usunięcia, jeżeli jest zakaz komentarzy
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Ten system nie jest zły, ale typy muszą być przemyślane, odradzam grać ligi i kraje, gdzie kasa z ustawki jest dla zawodników nie do pogardzenia i raczej granie live, spokojnie złapiesz 1.10 -1.20, gdy wynik jest już rozstrzygnięty (siatka, tenis, kosz, czy nawet piłka), oczywiście wymagana jest pewna podstawowa wiedza o możliwościach danej drużyny, czy zawodnika, czy potrafią stawiać kropki nad i, czy jednak przestoje to u nich normalka.

---

do usunięcia, jeżeli jest zakaz komentarzy

przed postawieniem zakladu dokladnie sprawdzam statystyki , sklady , forme , nie stawiam kuponow na szybko , wiec mysle ze bedzie dobrze jeszcze przez jakis czas pograc tym systemem ????
 
N 2

ney

Użytkownik
Dziękuję za wczorajszy typ hokejowy. Pograłem stawką podobną do Twojej, mecz trzymał cały czas w napięciu, bo wygrana skromna, tylko jedną bramką. Ale najważniejsze, że typ na plus.

Gratuluję, bardzo dobrze Ci idzie. Niedługo podwoisz kapitał, co przy takich kursach jest bardzo dużym sukcesem. Oby tak dalej !

Pozdrawiam - Ney
 
N 2

ney

Użytkownik
Niestety mój buk William Hill nie oferuje takiego zakładu. Tak więc nie pogram tego meczu, ale z całego serca życzę Ci sukcesu.

Ney
 
Do góry Bottom