>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Analiza rozdań

maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Hand Information
PokerStars No Limit, 400 BB (9 handed).
Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
Seat: 1 Player 1 ($10090)
Seat: 2 Player 2 ($19848)
Seat: 3 Player 3 ($15129)
Seat: 4 Player 4 ($17996) Dealer
Seat: 5 Player 5 ($35024) Small Blind
Seat: 6 Player 6 ($33364) Big Blind
Seat: 7 Hero ($16303)
Seat: 8 Player 8 ($17919)
Seat: 9 Player 9 ($10022)
Seat 1Player 1 Ante: 50
Seat 2Player 2 Ante: 50
Seat 3Player 3 Ante: 50
Seat 4Player 4 Ante: 50
Seat 5Player 5 Ante: 50
Seat 6Player 6 Ante: 50
Seat 7Hero Ante: 50
Seat 8Player 8 Ante: 50
Seat 9Player 9 Ante: 50
Dealt to Hero
*
*

Preflop (Pot:1050)
Hero****RAISE $1000
Player 8****FOLD
Player 9****FOLD
Player 1****CALL $1000
Player 2****FOLD
Player 3****FOLD
Player 4****FOLD
Player 5****CALL $800
Player 6****CALL $600

Flop(Pot: $4500)
*
*
*

Player 5****CHECK
Player 6****CHECK
Hero****BET $2600
Player 1****FOLD
Player 5****RAISE $5200
Player 6****RAISE $16800
Hero****ALL-IN
Player 5****FOLD
Player 6****RETURN $1547

Turn(Pot: $41753)
*
*
*
*


River(Pot: $41753)
*
*
*
*
*

Showdown:
Player 6 SHOWS
*
*
Hero SHOWS
*
*
Player 6**wins the pot: $41753


Co sądzicie o tak rozegranej przeze mnie ręce? Chyba nie było to dobrze rozegane rozdanie. Przyznam szczerze, że sporo się zastanawiałem nim wcisnąłem call, co w tym przypadku było równoznaczne z all-inem. Czy tutaj dla Was jest easy fold? Bo teraz po fakcie jest on dla mnie dużo bardziej widoczny niż podczas turnieju. Jak to mówią: &quot;Mądry Polak po szkodzie&quot; ;)
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Miałeś jakieś ready na przeciwników ? Raise preflop i na flopie wydaje mi się odpowiedni jednak dalej powinien nastąpić fold. SB pokazał siłę robiąc raise następnie BB pokazał nam, że ma coś mocnego potężnym przebiciem które w tym wypadku absolutnie nie wygląda na blef.
 
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Readów nie miałem, bo chwilke wczesniej zostałem przeniesiony do tego stolika. No własnie chodzi mi o tą końcową decyzje. Powiem szczerze, że juz teraz tak na chłodno patrząc jest to dla mnie również zdecydowanie fold. Jednak czasem w turnieju gorąca głowa bierze góre... najważniejsze by te błedy eliminować ;)
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Readów nie miałem, bo chwilke wczesniej zostałem przeniesiony do tego stolika. No własnie chodzi mi o tą końcową decyzje. Powiem szczerze, że juz teraz tak na chłodno patrząc jest to dla mnie również zdecydowanie fold. Jednak czasem w turnieju gorąca głowa bierze góre... najważniejsze by te błedy eliminować ;)
Moim zdaniem na początku wszystko zagrane było ok, nawet jakbyś pre-flop więcej zagrał, nie było szansy na to żeby przeciwnik zrzucił te TT. C-bet na flopie z top parą dobry, min rise Gracza 5 prawdopodobnie oznaczał jakiś draw, wysoki 3bet gracza 6 również bardzo dobry, prawdopodobnie chciał wyrzucić drawy (co w moim przekonaniu mu się udało). Dla Ciebie to wysokie przebicie powinno być informacją, że Twoja top para, top kicker może być słaba. Tak naprawdę mógł tak zagrać z szerokim zakresem (AA,KK,QQ mało prawdopodobne, TT, QT,KJs,). Łatwo jest analizować rozdanie jak widoczne są wszystkie karty, inaczej podejmuje się decyzje w turnieju (zmęczenie, nieuwaga, brak informacji o przeciwnikach). Możesz potraktować to sprawdzenie jako potwierdzenie/odrzucenie swoich przypuszczeń odnośnie ręki przeciwnika 6 ;) Nauka czasami jest niestety kosztowna. Never Give UP ! pozdro
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Ja tutaj wyrzucam swoją top pare. Masz top pare w multiway pocie. Board jest strasznie mokry i niedobry da Ciebie. Mozliwe drawy do koloru, do strita a na bindach mozna spotkac reke typu QT z ktora czesto lubią blindy ogladac flopa. Cbet na flopie moze i dobry ale na jednego grajka nie na trzech, jesli juz chcesz grac to agresywnie na flopie to ja gram tutaj za 3/4 puli abo nawet za wysokosc. Dostajesz duzą akcje na swoj CBet od dwoch graczy i tu powinienes zakonczyc rozdanie. Masz jeszcze gleboki stack i nie ma co sie ladowac w takie spoty.
Gdybys gral na flopie z jednym przeciwnikiem moglbys przemyslec call tego allina ale nie w rozdaniu z trzema innymi graczami na flopie z ktorych dwoch przebija twoj cbet a board jest bardzo mokry.
 
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Zgadzam się, call był złym posunięciem. Dzieki wszystkim za rady ???? w końcu najważniejsze to by się uczyć na błędach i je eliminować.

P.S. Fajnie, że powoli dział pokerowy zaczyna się rozkręcać na nowo ????
 
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Niskie stawki ;) gram turnieje z wpisowym do max 3$. Nie dosponuje jeszcze wielkim bankrolem a wiadomo, że na wyższych limitach można sie szybko wyzerować bo $$ wystarcza wtedy tylko na kilka turniejów
 
B 25

bacius93

Użytkownik
Wiesz zadaje to pytanie bo sam gram na mikro stawkach i wiem że tutaj mozna spodziewac sie wszystkiego od graczy , wiec naprawde nie majac readow trzeba byc naprawde pilnym.
No nic każdy uczy sie na swoich błedach ;) powodzenia ????
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Nie ma co tu za bardzo analizować dobrze rozegrane KK. Mogłeś co najwyżej trochę mocniej przebić przed flopem. Słuszny all-in z twojej strony, call mógł by tylko nie potrzebnie wpuścić któregoś z graczy do rozdania co nie działało by na naszą korzyść. Około raz na 24 razy trafią nam się asy przeciwko naszym królom ale co poradzić ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
http://www.boomplayer.com/pl/poker-hands/Boom/2242677_F95382FE81


chodzi mi głownie o fragment po przebiciu all in gracza z mojej prawej i mojej izolacji, wydaje mi się że dobrze to rozegrałem, ale chce się upewnić jeśli chodzi o ready to player 7 to calling station, 9 też wybitnym graczem nie jest. Prosze o ocene ;)
Dobrze to rozegrałeś, z reguły gracze którzy stracili połowę żetonów stają się nie ostrożni,często za wszelką cenę chcą odzyskać stracone wcześniej żetony. To że trafił AA to tylko zbieg okoliczności. Zakładam że gdyby dostał rękę o dużo mniejszej wartości również uderzył by al in.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja osobiście nie lubię takich flopów mimo,że mam trójkę,bo mamy draw do koloru i strita i do fulla.Pewnie bym wszedł allin po jego reraisie na flopie,bo nie chciałbym widzieć co dalej spadnie.Ale patrząc na to ile już włożył to i tak by pewnie sprawdził.Pech i tyle.
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
Podbicie po flopie z Twojej strony zrozumiale a przeciwnik zagral w polciemno i to jeszcze all in, mial w tej sytuacji szczescie. Osobiscie po takim flopie nie podbijalbym tak wysoko, gdzies 400-600max, moze nawet czekalbym na ruch przeciwnika, najwyzej podbilbym po turnie gdyby tez poczekal.
 
B 25

bacius93

Użytkownik
Wiesz po moim check na flopie sądziłem że probował c-beta i podda po moim przebiciu ???? podbicie tej wielkosci bo chciałem mu dać jakieś tam folding equity , sądziłem że reke podda no ale cóż ????
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
patrzac na jego reke nie do konca rozumiem czemu wszedl az all in ???? zwykly bet by wystarczyl w tej sytuacji, facet mial wiecej szczescia niz rozumu, ale poker to gra a w kazdej grze potrzeba szczescia
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Folduj takie ręce pre flop, bedziesz na pewno więcej na tym zarabiał.
Ręka jest fatalna do obrony blinda i może przysporzyć Ci jedynie problemów. Nie masz nad przeciwnikiem (o którym też nic nie napisałeś) pozycji, ani inicjatywy w rozdaniu i można pisać jeszcze dużo ????
Jeżeli już to sprawdziłeś to reszta zagrała się sama.
 
Do góry Bottom