>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Analiza rozdań

twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Nie bardzo to opisales ale tak. W grze masz 4 graczy oprocz Ciebie, z tego co widze na stole to preflop conajmniej dwoch limperow przed toba i BB. Ja bym zrzucił to preflop albo podbicie za 1200 (a nie jak Ty za 8bb). AQo jest słąba karta przy tylu graczach w rozdaniu.
Na flopie masz buttona. Czemu po przeczekaniu innych wrzucasz allina za polowe puli.?przeciez biła Cie nawet para piatek albo tych szostek. Nie mowiac juz o innych niskich parach z ktorymi mogli limpowac preflop, a fishe lubia sprawdzac kazdego z nawet najnizsza para.. Powinienes zobaczyc za darmo turna. Spodziewales sie ze wszyscy czterej wyrzuca karty po tym cbecie? Zagranie goscia ktory Cie sprawdzil jeszcze głupsze. Źle rozegrane.. No ale to freerol wiec wiadomo - allin z any two;)
Pre flop podbicie do 2440 z AQ bo sporo donkow mialem na stole
Widze;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 19

maras89

Użytkownik
Dzieki za wyjasnienie. Przyjmuje z pokora jednak zastanawiaja mnie te pokerroomy gdzie na 50% riverow spada cos co przy 5 czy 7 % daje wygrana. Zastanawiajace bo grajac na zywo takie sytuacje sa rzadkoscia. Nie zaluje w dalszym ciagu tego co zrobilem i wchodzac all rzeczywiscie liczylem ze kolo zrzuci ale po odslonieciu kart do momentu ukazania ostatniej karty bylem uradowany. Nie jestem z tego typu graczy co mysli ze AQ, AK i inne wysoki parki daja zawsze wygrana i potrafie zrzucic w przeciwienstwie do wiekszosci donkow AA,KK czy QQ jednak wkurza mnie limpowanie stad moje nie poprawne podbicie ( co tez jest elementem zaskoczenia) bo nie zawsze trzeba grac schematem i podbijac 4BB jak duzo ksiazkowych graczy robi. Poker jest o tyle piekny, ze ciezko przewidziec zachowanie gracza i kazdego trzeba z osobna obserwowac i ocenic jednak sprawdzenie z KQ co prawda przy moim blefie jest dla mnie smieszne a wygrana byla powalajaco. Ale coz reasumujac fajne wakacje bedzie mial zwyciezca bo przy tym poziomie gry nie wroze mu sukcesu.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Trochę musisz się podszkolić bo 4 BB to nie jest książkowe podbicie. Przynajmniej nie teraz ,a to Twoje 5 BB po prostu nie miało sensu w tym momencie.
Ogólnie pech - wariancja jak kto woli. wczoraj też kilka miejsc przed kasą poleciałem z KK vs ATo. flop Txx turn x river A ;) , gra się dalej powodzenia ????
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Teraz przy wysokich blindach podbija sie w granicach 22 do 2.4BB.
Wg mnie to tylko takie zludzenie ze na river czesto spada niedobra karta dla Ciebie i pregrywasz wtedy rozdanie. dzieje sie to mniej wiecej tak czesto jak pokazuja to procenty - poprostu Ty zapamietujesz tylko te rozdania w ktorych przegrales.. Ale juz pewnie nie pamietasz ile razy Twoja karta sie utrzymala? nie pamietasz tez tych rozdan w ktorych to Ty wlasnie trafiles lucky river i mimo szans &lt;10% wygrales rozdanie. Ja nauczylem sie tym nie przejmowac. Jesli przy okazaniu kart mam tyle procent szans na ile ocenilem rozdanie wtedy niezaleznie od wyniku jestem zadowolony bo dobrze zagralem.

Np wczoraj. Gram Sita 10os, 1800 w stacku blindy 75/150 na cutoffie dostaje AA standardowo podbijam do 311, dostaje 3 bet od Big Blinda do 700, i wsuwam Allina. BB sprawdza z k9o. Mam 86% na wygrana, zagralem dobrze i w 86 takich rozdaniach na 100 wygram zetony. Niestety to akurat jeden z tych 14stu razy i juz na flopie spadlo k9 i bylem daleko z tylu.
On pewnie to rozdanie juz zapomnial, ja pamietam hehe;)

Wrzuce jeszcze reke do oceny.
Przeciwnik to słąby gracz loose. Vpp 75% raise 20%
Hand Information
No Limit, 0.1 BB (9 handed).
Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com
Table Information
Seat: 1 m350fisher ($1.5)
Seat: 2 djek ($13.54)
Seat: 3 ovicharlie ($8.42)
Seat: 4 csm92 ($15.14) Dealer
Seat: 5 ridsdill ($10.23) Small Blind
Seat: 6 eunomia7 ($2) Big Blind
Seat: 7 dila888 ($10)
Seat: 9 loi21 ($8.33)
Seat: 10 Hero ($6.2)
Dealt to Hero
*
*
Preflop (Pot:0.15)
dila888****FOLD
loi21****CALL $0.1
Hero****RAISE $0.4
m350fisher****FOLD
djek****FOLD
ovicharlie****CALL $0.4
csm92****FOLD
ridsdill****CALL $0.35
eunomia7****FOLD
loi21****FOLD
Flop(Pot: $1.4)
*
*
*
ridsdill****CHECK
Hero****BET $1.05
ovicharlie****CALL $1.05
ridsdill****FOLD
Turn(Pot: $3.5)
*
*
*
*
Hero****BET $1.75
ovicharlie****CALL $1.75
River(Pot: $7)
*
*
*
*
*
Hero****CHECK
ovicharlie****BET $1.3
Hero****CALL $1.3
Showdown:
ovicharlie SHOWS
*
*
Hero MUCKS
*
*
ovicharlie**wins the pot: $9.6
Sprawdzilibyscie bet na riverze? Mysle ze w sprawdzenie bylo prawidlowe, bo w jednym na 6 przypadkow mysle ze realne jest ze taki gracz bedzie blefowal. Jak myslicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wjtk87 8

wjtk87

Użytkownik
Zdecydowanie sprawdzenie tak malego zagrania na river jest oplacalne. Wygrywasz nie tylko kiedy przeciwnik blefuje ale czesto bedzie zagrywal dla value ze slabszymi rekami w stylu KQ. Na tych stawkach i przeciwko takiemu przeciwnikowi mogles tez pokusic sie o wiekszy bet na turnie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hehe pewnie, ze sprawdzic trzeba. nawet jesli mialbys najgorsza pare to w przypadku kiedy masz pot size 8.3 bucks i bet 1.3 to to trzeba sprawdzic. Nie wiem skad wytrzasnales to, ze raz na szesc ktos bedzie blefowal, ale takie % bety trzeba sprawdzac.
Jak dla mnie to to jest w ogole paranoja, ze ludzie po takim rozdaniu beda starali ci sie wmowic, ze ten 1,3 bet to byl value bet ???? ... hehe.
Wjtk87 ma troche racji twoj bet na flopie piekny a potem na turnie zrobiles half pot (?) czemu? Gosc ma nad toba przewage pozycji wiec nie mozesz pokazac mu swojej slabosci a tak mi sie wydaje, ze ten twoj bet 1.75 byl dlatego, ze zaczales myslec, ze gosc cos trafil. Wal 3/4 z asami jak nie wiecej. Masz dobra szanse na to, ze nadal jestes zdecydowanym faworytem wiec wal smialo ???? .
Tak czy inaczej koncowe sprawdzenie jak najbardziej poprawne jak dla mnie. ????
 
M 0

mafia66

Użytkownik
Dobra nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale mam problem a raczej rozkmine siedzę właśnie na bet365 i gram, mam na stole typowego fish w wchodzi ze wszystkim sprawdza do końca i wszystko mu siada od 3 godzin w życiu nie widziałem czegoś podobnego powinien już dawno oddać cała kasę i puść z płaczem a tymczasem koleżka goli kolejnych graczy, czy możliwe że jakiś wałek?? ktoś coś podobnego miał na tym pokeroom albo innym??
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
mam na stole typowego fish w wchodzi ze wszystkim sprawdza do końca i wszystko mu siada od 3 godzin w życiu nie widziałem czegoś podobnego powinien już dawno oddać cała kasę i puść z płaczem a tymczasem koleżka goli kolejnych graczy, czy możliwe że jakiś wałek?? ktoś coś podobnego miał na tym pokeroom albo innym??
???? to żaden wałek, podejrzewam że troche przesadzasz z tym że gra 3 godziny i ciągle wygrywa, a jeśli naprawdę tak jest to na pewno nie jest fisz ale bardzo dobry gracz LAG
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Dobra nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale mam problem a raczej rozkmine siedzę właśnie na bet365 i gram, mam na stole typowego fish w wchodzi ze wszystkim sprawdza do końca i wszystko mu siada od 3 godzin w życiu nie widziałem czegoś podobnego powinien już dawno oddać cała kasę i puść z płaczem a tymczasem koleżka goli kolejnych graczy, czy możliwe że jakiś wałek?? ktoś coś podobnego miał na tym pokeroom albo innym??
ja w takich sytuacjach szybko zmieniam stół ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Dobra nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale mam problem a raczej rozkmine siedzę właśnie na bet365 i gram, mam na stole typowego fish w wchodzi ze wszystkim sprawdza do końca i wszystko mu siada od 3 godzin w życiu nie widziałem czegoś podobnego powinien już dawno oddać cała kasę i puść z płaczem a tymczasem koleżka goli kolejnych graczy, czy możliwe że jakiś wałek?? ktoś coś podobnego miał na tym pokeroom albo innym??
A na jakiej stawce grałeś jeśli to nie tajemnica?
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Hand Information
PokerStars No Limit, 1000 BB (8 handed).
Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com
Table Information
Seat: 1 duny1977 ($26334)
Seat: 3 izkool ($35803)
Seat: 4 peter100288 ($19745) Dealer
Seat: 5 Hero ($80292) Small Blind
Seat: 6 bars433 ($79055) Big Blind
Seat: 7 jpstefanini ($54169)
Seat: 8 wool161 ($76796)
Seat: 9 motiflow85 ($25870)
Seat 1duny1977 Ante: 100
Seat 3izkool Ante: 100
Seat 4peter100288 Ante: 100
Seat 5Hero Ante: 100
Seat 6bars433 Ante: 100
Seat 7jpstefanini Ante: 100
Seat 8wool161 Ante: 100
Seat 9motiflow85 Ante: 100
Dealt to Hero
*
*
Preflop (Pot:2300)
jpstefanini****FOLD
wool161****RAISE $4000
motiflow85****FOLD
duny1977****FOLD
izkool****FOLD
peter100288****FOLD
Hero****CALL $3500
bars433****CALL $3000
Flop(Pot: $13000)
*
*
*
Hero****CHECK
bars433****BET $6400
wool161****FOLD
Hero****RAISE $13000
bars433****CALL $6600
Turn(Pot: $39000)
*
*
*
*
Hero****CHECK
bars433****ALL-IN
Hero****FOLD
bars433****RETURN $61955
Showdown:
bars433 MUCKS
bars433**wins the pot: $100955
Goscia nie znam. Zadnych readow. Turek na pokerstarsie na mikro. Juz w kasie ale bylo nas jeszcze ok 200 osob.
Co wy na to? chyba dobrze zrobilem nie sprawdzajac jego Allina... Bylem w tym momencie gdzies w ppierwszej dziesiatce i mialem duzy stack wiec nie chcialem sie ladowac z calym stackiem w taki niepewny spot.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Hand Information
PokerStars No Limit, 1000 BB (8 handed).
Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
Seat: 1 duny1977 ($26334)
Seat: 3 izkool ($35803)
Seat: 4 peter100288 ($19745) Dealer
Seat: 5 Hero ($80292) Small Blind
Seat: 6 bars433 ($79055) Big Blind
Seat: 7 jpstefanini ($54169)
Seat: 8 wool161 ($76796)
Seat: 9 motiflow85 ($25870)
Seat 1duny1977 Ante: 100
Seat 3izkool Ante: 100
Seat 4peter100288 Ante: 100
Seat 5Hero Ante: 100
Seat 6bars433 Ante: 100
Seat 7jpstefanini Ante: 100
Seat 8wool161 Ante: 100
Seat 9motiflow85 Ante: 100
Dealt to Hero
*
*

Preflop (Pot:2300)
jpstefanini****FOLD
wool161****RAISE $4000
motiflow85****FOLD
duny1977****FOLD
izkool****FOLD
peter100288****FOLD
Hero****CALL $3500
bars433****CALL $3000

Flop(Pot: $13000)
*
*
*

Hero****CHECK
bars433****BET $6400
wool161****FOLD
Hero****RAISE $13000
bars433****CALL $6600

Turn(Pot: $39000)
*
*
*
*

Hero****CHECK
bars433****ALL-IN
Hero****FOLD
bars433****RETURN $61955
Showdown:
bars433 MUCKS

bars433**wins the pot: $100955

Goscia nie znam. Zadnych readow. Turek na pokerstarsie na mikro. Juz w kasie ale bylo nas jeszcze ok 200 osob.
Co wy na to? chyba dobrze zrobilem nie sprawdzajac jego Allina... Bylem w tym momencie gdzies w ppierwszej dziesiatce i mialem duzy stack wiec nie chcialem sie ladowac z calym stackiem w taki niepewny spot.
Witam. Moim zdaniem źle rozegrałeś rękę na flopie, slow play seta na boardzie umożliwiającym drawy do streighta i koloru jest błędem. Powinieneś pierwszy zabetować tyle żeby przeciwnikowi nie opłaciło się dobierać. Turn Q pozbawił Twojego seta całej mocy, nic innego nie pozostało na koniec jak się zrzucić. Pozdro
 
C 46

chudinho

Użytkownik
All in pre flop. Nie ma nic do analizy ale śmieszne rozdanie ;) Szkoda że poleciałem bo byłbym 2 i jakieś większe szanse na wygraną by były. Cóż ;P takie moje szczęście;)
 
M 14

master01

Użytkownik
Witam. Moim zdaniem źle rozegrałeś rękę na flopie, slow play seta na boardzie umożliwiającym drawy do streighta i koloru jest błędem. Powinieneś pierwszy zabetować tyle żeby przeciwnikowi nie opłaciło się dobierać. Turn Q pozbawił Twojego seta całej mocy, nic innego nie pozostało na koniec jak się zrzucić. Pozdro
Nie do końca się z Tobą zgodzę. HERO prawidłowo zaczekał na flopie jako pierwszy bo po pierwsze to nie on jest agresorem w tym rozdaniu a po drugie zostawiał sobie miejsce na zagranie check/raise do pierwotnego agresora. Według mnie rozegranie tej ręki w sam raz. Rozegrałbym tylko inaczej turna. Po check/raise flopa można było zagrać niski bet na turn żeby dowiedzieć się gdzie jesteśmy ze swoim układem. W przypadku allina do naszego zagrania łatwo odpuszczamy z setem bo mamy jak na tacy że przeciwnik dobrał do strita. Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 10

greg16

Użytkownik
Łatwo odczytać twoje karty po sizingu i decyzjach. Preflop - call(tylko jesli miałbyś wiecej zetonów albo dalsza pozycję) albo najlepiej fold, 66 to nie jest wcale taka dobra ręka. Jeśli podbiłeś po flopie a koleś sprawdził to trzeba było po turnie dac allina albo raise2.200. Nie możesz raz podbijać a potem jednak zmieniać decyzję i czekać, bo przeciwnik od razu połapie się co masz. Chyba ,ze to jakaś taka taktyka twoja to możne nam wytłumacz...
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
według najlepiej fold, a jak juz grać to all in, nie musial bys podejmowac trudnych decyzji postflop ???? myśle że push na turnie jest takim srednim rozwiazaniem, jesli sprawdzil cie na flopie, nie zrzuci raczej na turnie, jesli ma do dolozenia 4000 do puli 10000
 
B 25

bacius93

Użytkownik
Dziękuje ???? Koles czesto ogladał floopy po czym po Cbecie pasował jesli układ mu nie udał się. Co do pytania o wielkosc betu , liczyłem na call tego gracza własnie z powodu jego specygiki gry. Postanowiłem jedak zostawić sobie pewną rezerwe żetonów bo 2 graczy którzy spasowali śmiało by mnie podwoili przy dobrej ręce i w sumie tak się potem stało ???? Jeszcze raz dziekuje za pomoc ???? ,
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Reise dobry ale tylko do flopa. Jak nie trafiasz seta lepiej zrezygnuj bo takie rozdania nie mają większego sensu staraj się jak najmniej blefować. Ja tu widzę dwie możliwości reise 2-3X BB albo call do flopa z nadzieją na seta ewentualnie fold. All in nie ma najmniejszego sensu.

Nie możesz raz podbijać a potem jednak zmieniać decyzję i czekać, bo przeciwnik od razu połapie się co masz. Chyba ,ze to jakaś taka taktyka twoja to możne nam wytłumacz...
Dokładnie, jak już blefujesz rób to do końca i stanowczo.
 
Do góry Bottom