>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dokładnie. Nie w bramkach tkwi piękno hokeja. Wystarczy popatrzeć na mecz gwiazd, wyniki bardzo wysokie a emocje jak na rybach. Gol łyżwą jeszcze jak Cię mogę, byle by zawodnicy nie zaczęli grać w nogę i nie strzelali nogami zamiast kijem.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jak dla mnie nic nie powinni zmieniać, umyślne bramki lyżwa nie powinny w ogóle mieć miejsca bo to nie piłka nożna, tak jak w nożnej nie strzelają ręką tak tutaj nogami proste. Likwidacja spalonego pomysł z komsosu jak dla mnie totalnie nierozważny. Powiększenie bramek hehe i będą takie jak w hokeju na trawie, kolejny bezsens. Tak jak Kamillo napisał nie chodzi tu o same bramki tylko o grę z tym że dla kogoś kto liczy monety takie argumenty nie mają najmniejszego znaczenia ;)
 
deepred 635,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ale Ducks są beznadziejni. Jak oni to przegrali, to nie mam pojęcia. Nie, żeby mi to przeszkadzało, ale to po prostu woła o pomstę do nieba. Brawo Hawks:!:
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Nie mam czasu na analize ale polecam grac przeciwko Leafs zabraknie w bramce Reimera ktory wybronil chlopakom sporo pkt w tym sezonie a zmiennik jest bardzo daleki od jego umiejetnosci
 
ajgro 55

ajgro

Użytkownik
Semin na waiver! Pewnie za niedługo zmieni klub ;) Nie obraziłbym się, jakby Flyers go przechwycili pomimo tego, że ten sezon nie jest jakiś mega w jego wykonaniu i w większości był Healthy Scretch. Kontrakt wcale nie jakiś mega wysoki bo tylko 1,1 mln.
 
deepred 635,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Semin na waiver! Pewnie za niedługo zmieni klub ;) Nie obraziłbym się, jakby Flyers go przechwycili pomimo tego, że ten sezon nie jest jakiś mega w jego wykonaniu i w większości był Healthy Scretch. Kontrakt wcale nie jakiś mega wysoki bo tylko 1,1 mln.
Miał dobre granie w Canes, to wolał iść po hajs i prestiż, a grania tyle, co kot napłakał. Mnie najbardziej cieszy, że Bickell wrócił do składu za Tikhonova, dla mnie to jest beret, który może sobie grać w reprezentacji na słabych MŚ, a nie w aktualnie najlepszym klubie hokejowym na świecie
 
ajgro 55

ajgro

Użytkownik
Nie sądzę, że poleciał na hajs.. W Canes miał kontrakt na 7 mln $ a tutaj tylko na 1,1$. Po pierwsze Canes wykupili jego kontrakt i stał się UFA. I o wielkim wyborze tu nie ma mowy po prostu poszedł tam gdzie go chcieli, po jego ostatnim sezonie z 19 punktami. Dla niego to była raczej ostatnia szansa, żeby jeszcze pograć w jakimś fajnym klubie, który walczy o coś, a nie wiecznie walczyć o pierwszą rundę w drafcie.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
30/30, pewnie dlatego, że trochę zbyt długo mam z tym do czynienia, żeby przeoczyć jakiś szczegół (ten fejkowy herb Sabres rozkłada na łopatki), a przy okazji jakieś 2 lata temu tworzyłem coś podobnego ze znajomym na pewnym zagranicznym forum. Jeżeli szukacie czegoś w tym guście, spróbujcie np. tego: http://www.sporcle.com/games/kmad/nhl-60-goal-scorers-clickable
Z tym, że tutaj dość istotna będzie ogólna wiedza o NHL ;)
Miłej zabawy ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
30/30, pewnie dlatego, że trochę zbyt długo mam z tym do czynienia, żeby przeoczyć jakiś szczegół (ten fejkowy herb Sabres rozkłada na łopatki), a przy okazji jakieś 2 lata temu tworzyłem coś podobnego ze znajomym na pewnym zagranicznym forum. Jeżeli szukacie czegoś w tym guście, spróbujcie np. tego: http://www.sporcle.com/games/kmad/nhl-60-goal-scorers-clickable

Z tym, że tutaj dość istotna będzie ogólna wiedza o NHL ;)
Miłej zabawy ????
Też fajne, aczkolwiek jeszcze trudniejsze od poprzedniego ale wyzwania trzeba podejmować ;) 18/20
 
Do góry Bottom