>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

achieve the objectives, stick to the rules

samin1 524

samin1

Użytkownik
dla odmiany piłka...
27. Valencia DNB + Juventus + Braga strzeli + Donieck BTS ▶ 6.24 ▶ 0,5j ⛔

--------------
???? za głupotę z Juve... LM i kurs 1.33... ???? ...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
statystyki październik
Kupony trafione : 5
Kupony nietrafone : 23
Skuteczność :brak słów
Typy zagrane : 73
Typy trafione : 47
Typy nietrafione : 26
Skuteczność : mogłoby być lepiej

Zainwestowane środki : 2135,00 PLN
Zysk/Strata : -931,00 PLN

---------
jizys jakie oderwanie od rzeczywistości... jeżeli miałbym taką stratę to bym na pewno nie grał ???? ... bez sensu prowadzić coś co jest oderwane od realiów... argh...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
2. Barca + Real + CSKA + Banvit + Uniks + Zastal +15,5 ▶ 4.32 ▶ 0,5j

------
Poza tematem : Barca + Real + CSKA jako mega tripla ;). Zastal win jako mega dog ✅✅✅

-------
zostaje nam Euroliga i liczę że w tym tygodniu w końcu sypnie ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
3. Donskoy + Nieminem ▶ 2.06 ▶ 0,5j ⛔

------
nad czym się zastanawiam ? Nad Donskoy-em. Z Selą pod formą myślę że spokojnie da radę. Trochę zaspałem bo było ponad 2.20 na niego teraz już ok. 1.85. EL już tam jest zagrana że teraz to szukam sobie jakiś cudów... i czuję że będzie to Jordana over punktowy.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
5. Neftchi BTS ✅ + Rubin DNB ✅ + Genk BTS ⛔ + Twente strzeli ⛔ + Levante
Under 2.5 goals ⛔ + Tottenham DNB (zwrot) + Maribor strzeli ⛔ + Sparta DNB (zwrot)
▶ 50.07 ▶ 0,25j

----------
nędza ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
6. Buducnost Over 140.5 + Siena + VfL Wolfsburg BTS + Stuttgart + Arsenal BTS + Stoke BTS ▶ 29.82 ▶ 0,5j ⛔

-------------------
jak widać mało basketu ;) ale również zagrałem Ulm under 149,5pts, Donieck, oczywiście singiel Bułgarów z Sofii. Dziś jest tego sporo .... zobaczymy jak to wyjdzie w praniu...
Czy będzie udany mikołaj ;)
----------
podsumowałem to już w temacie Eurocapu więc i podsumuję tutaj : ŻENADA !
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Podsumowanie listopad

Kupony trafione : 0 ????
Kupony nietrafone : 6
Skuteczność :brak słów
Typy zagrane : 29
Typy trafione : 17
Typy nietrafione : 12
Skuteczność : mogłoby być lepiej

Zainwestowane środki : 300,00
Zysk/Strata : -300,00


------------
jak widać temat umiera bo nie mam siły i czasu go prowadzić tak jak chce...
Najwięcej profitu dają duble i treble z basketu o których prawie zawsze pisze Wilq jak i progresje remisowe poszczególnych zespołów. Seria B jak co roku coś tam daje, ostatnio coraz dogłębniej analizuje France 2.
NP. wczoraj Puynik Erewań ....... nie remisowali od 24 spotkań i wczoraj zremisowali 1-1 po karnym w 95min ???? .
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
1. Poitiers + Milwaukee Bucks (-4.0) 4.22 ▶ 4,22 ▶ 0,5j ⛔

---------
do tego gram dziś remisy Piasta ✅, Aalborga ⛔, AEK ⛔, Sarańsk-a ✅ i Valladolid x2 ✅. Z KHL over Omsku i under Donbass-u. Hokej jest nie dla mnie ⛔⛔⛔
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
3. CSMS Iasi remis ▶ 3.65 ▶ 0,25j ⛔

-------
idziemy za ciosem ... tak jak to widziałem od początku dnia czyli od 5.40 ;) Idziemy dalej z progresją...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
4. AaB remis ▶ 3.20 ▶ 0,5j ⛔

------
czuję że przy tym zespole trochę siwych włosów przybędzie... Ale boisko było miodzio ???? skwituję tym że u mnie dziś też tak biało było ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA......

Dziękuję wszystkim którzy go śledzili ale nie widzę sensu mącić w głowach ludziom. Jak nie idzie to nie idzie. Jeżeli wrócę to z nowym rokiem i na pewno nie będzie grania akumulatorów w temacie. Skupię się na progresji i pokarzę że dobrze dobrane zespoły potrafią przynieść spory zysk. Do tego dodam strzały osób z forum które czasem okazują się bardzo trafne. O Eurolidze też nie zapomnę gdy wejdzie w decydującą fazę.
W tym miejscu też chciałbym już życzyć wszystkim radosnych świąt i szampańskiej zabawy sylwestrowej.
 
Do góry Bottom