>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A to Polska właśnie...

blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Kidawa-Błońska o wecie: Wiedzieliśmy od początku, że nie ma większości
Marszałek Sejmu na konferencji w Sejmie była pytana, czy Platforma bała się głosowania ws. odrzucenia weta PAD do ustawy:
„Platforma się nie bała. Wiemy, jakie jest stanowisko naszego klubu i tutaj nic się nie zmieniło. Ale też nie oszukujmy się. Wiedzieliśmy od początku, że nie ma większości. Ale też sposób prowadzenia tej komisji i nieprzestrzeganie regulaminu było skandaliczne. Jakby ktoś chciał z państwa obejrzeć, jak wyglądało procedowanie, to jednak należy – nawet na ostatnim posiedzeniu komisji – procedować zgodnie z regulaminem. Można to było zrobić dużo wcześniej i wtedy mógłby Sejm to rozpatrywać”
Dalej mówiła:
„Mamy absolutną pewność, że dzisiaj tego weta byśmy nie uchylili, bo jeden z klubów, nasz koalicjant nie chciał głosować za tą ustawą”
No i w Polsce nie bedzie Gender/homo party ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
T 133

thorngal

Użytkownik
Już jest dementi tej informacji. Na prawdę lepiej poczekać na nominacje na ministrów, niż się ośmieszać ;)
???? No i kto tu się ośmiesza? ????

Po pierwsze w niczym to nie zmienia faktu, że to nazwisko wśród kandydatów do objęcia teki padło.
Po drugie.. w niczym to nie zmienia faktu, że ów pan został posłem na sejm Najjaśniejszej RP ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tutaj jest ciekawy artykuł jak PiS chce uszczelnić system podatkowy. Jeśli to się spełni uderzy to we wszystkich przedsiębiorców, nie tylko wielkich. Bo niestety skarbówka jak dostaje zielone światło to potrafi zrobić więcej niż nawet chcą politycy. Najbardziej bym się śmiał jak tak za 2 lata by się dobrali do skóry jednemu i drugiemu pisowcowi, który grał lub nadal gra u nielegalnych bukmacherów i wierzcie mi, że skrill nic tu nie pomoże ???? Oczywiście tego nikomu nie życzę ale to byłby chichot losu.
http://msp.money.pl/wiadomosci/podatki/artykul/polityka-podatkowa-czy-firmy-maja-powody-by,236,0,1942252.html
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tutaj jest ciekawy artykuł jak PiS chce uszczelnić system podatkowy. Jeśli to się spełni uderzy to we wszystkich przedsiębiorców, nie tylko wielkich. Bo niestety skarbówka jak dostaje zielone światło to potrafi zrobić więcej niż nawet chcą politycy. Najbardziej bym się śmiał jak tak za 2 lata by się dobrali do skóry jednemu i drugiemu pisowcowi, który grał lub nadal gra u nielegalnych bukmacherów i wierzcie mi, że Skrill nic tu nie pomoże Oczywiście tego nikomu nie życzę ale to byłby chichot losu.
Mam prośbę, nie tylko chyba w swoim imieniu ale i dużej części tego forum, która zagląda w tematy polityczne - bądź słowny i odpocznij sobie rok. Jeszcze tydzień nie minął od wyborów, a Ty panikujesz. Nawet rządu nie zdążyli utworzyć. Mediom się nudzi i prorokują co PIS zrobi, a Ty bezsensownie powtarzasz. Radziłbym czekać na to co zrobią i dopiero komentować czyny, a nie co powiedział że tak będzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak trochę łącząc sport z polityką: Agnieszka Radwańska, wygrywając turniej WTA Masters w Singapurze zarobiła 2 miliony dolarów i trochę pół żarto pół serio rozpoczęła się dyskusja między ekspertem z OPZZ a publicystą Gwiazdowskim czy nie opodatkować ją 75% podatkiem. I tu od razu przypomniał mi się ten komunista Zandberg z RAZEM. W jego świecie Radwańska by musiała oddać. I jak się okazuje ponad 3% ludzi głosujących na RAZEM ,nie wiem czy świadomie czy nie, ale podziela te komunistyczne poglądy.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/75-proc-podatku-dla-radwanskiej-burza-w,169,0,1946281.html
 
Do góry Bottom