>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

A-League

snajp 796,9K

snajp

Użytkownik
Western Sydney Wanderers - Sydney FC
Superbets @ 2.15
Obie drużyny wykonają powyżej 2.5 rz.rożnych hehe Sydney 2
Powyżej 2.5 gola w meczu
Powyżej 2.5 kartek w meczu

Derby więc wiadomo, że będzie ciekawie.Myślę,że Sydney lepiej wykorzystało okres przgotowawczy niż "V", które wczoraj totalnie mnie zawiodło. Grali już dwa mecze w CL2 i dwa wysokie zwycięstwa 5-0
oraz 4-1.Klimala się już zaaklimatyzował Lolley też w formie Ouahim w wyjściowym składzie czyli artyleria przygotowana.Wędrowcy co nam mogą zaprezentować? Ostatni mecz we wrześniu z Reds w pucharze przegrany w dogrywce ale w każdym spotkaniu przynajmniej jeden gol.
Co do kartek to jestem spokojny i jeszcze King z gwizdkiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +807
majekx 884,2K

majekx

Znawca A-League
A-league to liga na poziomie podwórkowym, randomowy kopacz z naszej okręgówki prezentuje poziom porównywalny lub wyższy niż australijscy ligowcy. Żeby strzelać gole, trzeba mieć jakieś minimalne umiejętności piłkarskie, a takiego zjawiska w australii nie ma. Dlatego tutaj under.

WSW - Sydney
u 2,5 2.29 oraz u 1,5 4.5 Betclic

przepraszam.. nie mogłem się powstrzymać :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +806
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Panowie ja się tak teraz dopiero zastanawiam na Panem bramkarzem Alexem Paulsenem.
Przecież On z Nix przeszedł do Bournemouth a teraz jest w Auckland na wypożyczeniu,
niezły wałek co? :p
Czaimy się live w drugim dzisiaj meczu .

hehe pyk Tilio i 0-1 w 2'
niezle... czyli Bill Foley już zamieszał w swoim kociołku i pewnie możemy się spodziewać więcej takich akcji albo młodszych zawodników wypożyczonych z The Cherries do Black Nights aby obchodzić finansowe regulacje w lidze.
Post automatycznie złączony:

przepraszam.. nie mogłem się powstrzymać :D
a już myślałem ze twoja odpowiedz odnosi się do posta czaro82 czaro82 🙃
 
snajp 796,9K

snajp

Użytkownik
Bez nazwy.png

REMIS @ 3.60 👌 🥳
W Superbet

A Bulls dzisiaj się obudzili ze snu letniego i leją Glory ostro !!!​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2324
snajp 796,9K

snajp

Użytkownik
Dobra to ja zaczynam, po przerwie i po tym co zapamiętałem z pucharów i AFC
KUPON ZA MIEDZIAKA : :cool:
Central Coast Mariners - Melbourne Victory
Melbourne Victory liczba goli ov 1.5 @ 2.65

Marynarze słabo w obronie, dają sobie strzelać po 2-3 gole Tajom i Chińczykom a obrońca musi strzelać gole to ja to cienko widzę.No i w pucharze Heidelberg aplikuje Im 3 bramy.
Victory z kolei z Vergosem, Arzanim,Velupillay i Machachem z przodu to będzie jeden z najlepszych ataków w tym sezonie.

Auckland FC - Brisbane Roar
Beniaminek wygra @ 2.60
Corica będzie chciał ostro rozpocząć sezon, skład całkiem solidny i można liczyć na ogranie Roar
gdzie też się tak namieszało w składzie,że głowa boli.

Newcastle United Jets - Melbourne City
poniżej 2.5 @ 2.45
Pamiętam w tamtym sezonie pierwsza kolejka,do Melbourne przyjeżdża WU, które miało być zorane
przez City a okzało się że Obywatele zostali odstawieni z kwitkiem i wielkie rozczarowanie.

Western Sydney Wanderers - Sydney FC
1.połowa Sydney FC @ 2.70
Drugi najlepszy atak w tym sezonie w/g mnie, pograłbym 1-szą połowę bo nigdy nie wiadomo co fixiarze mogą tu od...

Wellington Phoenix - Western United
Remis @ 3.75
Nix trochę się wyprzedało a młodziki z WU mogli już się zgrać i mogą zaskoczyć.

Macarthur FC - Perth Glory
poniżej 2.5 @ 2.90
W notesiku zapisane,grają Byki graj under.

KURS @ 505 SUPERBET
Można podsumować ten ambitny kupon. Wyszło całkiem nie źle. Dobrze, że Byki się rozstrzelały bo jakby tylko wielkie "V" zawiodło to byłbym trochę w....y . Tak, że po pierwszej kolejce mamy już taki mały obraz tego co kto sobą reprezentuje.
Za tydzień jest parę perełek do zagrania .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2503
qowalsky6 1,3M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam tylko takie 4 przeczucia zobaczymy, czy trafne:
Glory, Sky Blues, Big V i City nie przegrają swoich spotkań. 4 wyjazdy, szanse nie są duże więc tego... 😉
No tylko Glory zawiodło i jak dla mnie to jedyna niespodzianka w 1 kolejce. A przy golu na 6-1 to Filipowi nawet nie chciało się bronić 😉
Nara ✌👍
 
Otrzymane punkty reputacji: +3411
majekx 884,2K

majekx

Znawca A-League
Za nami inauguracyjna kolejka nowego sezonu. Co wiemy? wg mnie - niewiele. Postaram się opisać moje wnioski. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w kolejnej kolejce i jak ten (i kolejne podobne posty się zestarzeją). Jak ktoś ma inne lub podobne zdanie, zachęcam do wpisu. Wiadomo, czym więcej różnych spojrzeń, tym wnioski mogą być trafniejsze.

CCM - Victory 0:0
(wnioski na podstawie wyniku i skróty meczu) - Albo CCM jest mocniejsze niż nazwiska w składzie, albo Victory ma bardzo dużo jeszcze do poprawienia.

Auckland - Roar 2:0
(wnioski na podstawie oglądanego meczu) - Auckland wyglądał bardzo dobrze na tle Roar, które momentami było bezradne i nie nadążało za grą.

Jets - City 0:1
(wnioski na podstawie oglądanego meczu) - City wyglądało dobrze. Na minus fakt, że momentami oddawali inicjatywę Jets, ale dociągnęli do końca meczu prowadzenie. Jets też dobrze wyglądało, potrafili sobie stworzyć okazje.

WSW - SFC 1:2
(wnioski na podstawie oglądanego meczu) - Oba zespoły na podobnym poziomie, wyglądały poprawnie.

Nixi - WU 1:1
(wnioski na podstawie wyniku) - Nixi u siebie stracili punkty - to na pewno na minus. WU - tutaj znak zapytania. Te 2 zespoły chyba odpuszczę za tydzień. Chyba, że ktoś oglądał ten mecz i coś mi powie jak zawodnicy grali.

Macarthur - Perth 6:1
(wnioski na podstawie oglądanego meczu) - Macarthur grało jak na treningu. Glory - dno, gra praktycznie bez obrony. O gościach coś więcej będzie można powiedzieć po meczu w Perth - może będzie powtórka z zeszłego sezonu.

Oceny zespołów, skala:
1 - tragedia
5 - mocny zespół
CCM - 3
Victory - 2
Auckland - 4
Roar - 2
Jets - 3
City - 4
WSW - 3
SFC - 4
Nixi - 2
WU - 3
Macarthur - 5
Perth - 1


Mecze za tydzień i moje kierunki:



Macarthur FC
Macarthur FC -
Newcastle Jets
Newcastle Jets
btts - mam nadzieję że Jets jak będzie grać, przeciwko (teoretycznie) słabszemu przeciwnikowi, może bardziej powalczyć

Adelaide United
Adelaide United -
Central Coast Mariners
Central Coast Mariners
Adelaida wchodzi do gry, po tym meczy więcej powinniśmy wiedzieć o formie CCM = pass

Melbourne City
Melbourne City -
Melbourne Victory
Melbourne Victory
wygrana City

Perth Glory
Perth Glory -
Wellington Phoenix
Wellington Phoenix
Po tym meczu zobaczymy czy Perth na coś więcej stać = pass

Auckland FC
Auckland FC -
Sydney FC
Sydney FC
btts + ov 2,5- to może być ciekawy mecz. Mogą być bramki

Western United
Western United -
WS Wanderers
WS Wanderers
WSW ov1,5 - nie wiem jak WU, ale WSW na pewno stać na gola... a muszą powalczyć po porażce w derbach


To są moje pomysły po pierwszej kolejce.. więc nadal jest tutaj więcej wróżenia z kuli niż jakieś analizy. Do tego nie wiem jak z kursami, więc i może być tak, że nie wszystkie z tych pomysłów trafią na jakieś moje kupony. Poczekamy zobaczymy.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4040
snajp 796,9K

snajp

Użytkownik
Chyba, że ktoś oglądał ten mecz i coś mi powie jak zawodnicy grali.
Oglądałem tak trochę jednym okiem, ale powiem że bardzo wyrównany mecz. Myślałem, że Nix zagrają dużo gorzej ale szacunek dla Nich bo wyglądało to dobrze, jak to się mówi ; grali na tyle ile przeciwnik pozwalał. WU też rozważnie , trzech kitajców zaczyna dobrze ze sobą współpracować choć Ibusuki nie miał dziś swojego dnia.
Tak że ; WU-WSW , bts w/g mnie całkiem realny a Perth - Nix widząc co dzisiaj grało Glory to X2 może być dobrą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +583
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Sydney FC przed chwila zaczelo swoje spotkanie z Hiroszima w AFC



Nasz Polak rodak juz zarobil zolta kartkę.



jak zawsze szukam betow na live


20' 1 - 0 Higashi S.

dość otwarty meczyk Sydney juz kilka sytuacji tez miało.

kolejna konkretna sytuacja w 45' dla Sydney kiedy to Hayden Matthews trafia w słupek. HT 1:0 ale gra gości wygląda obiecująco.

snajp snajp - myślę ze teraz jest dobry czas pograć X2, powinni wyciągnąć - hahaha 2 sekundy po napisaniu mamy 2:0...

po drugiej bramce widać ze Sydney juz odpuscilo... trener zmienił Coste zeby odpoczął, a Redmayne ratuje ich przed bramka na 3:0.

90' - 2:1 dobrze ze nic tu nie gralem gdyz nic by mi nie weszlo, myslalem ze skonczy sie 2:0. Segecic wszedl i zrobił różnice.

Musze przyztac ze ich pieknie rozklepali:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +978
snajp 796,9K

snajp

Użytkownik
Bez nazwy.png

Trzeba by zacząć od podsumowania 1-szej kolejki a potem wyciągnąć wnioski. Bulls rozgromili Perh 6-1 a dlaczego? Bo to Glory zachowało wszystkie bolączki i wady z zeszłego sezonu i Drewniana Łycha musiała Ich mocno walnąć w łby bo skutki widać było na boisku! Jets z kolei dostali bramę w 2-giej minucie na 1-0 i mecz się skończył. Nie wiem czy chwalić Jets za to, że nie dostali tyle co Glory czy pojechać po City, że są tacy daremni. Teraz Byki będą mieć rywala, który można powiedzieć przypadkowo stracił gola z wielkim City ale też nie pozwolił przez cały mecz na zwiększenie rozmiaru porażki. Czyli duża ilość goli zdobyta przez Bulls może być tu bardzo myląca bo przecież przed sezonem grali słabo. W ostatnim bezpośrednim meczu w sierpniu (puchar) trochę postrzelali bo było 3-4 na stadionie w Newcastle ale potem już skuteczność spadła. Tak więc jak dla mnie to under 2,5 jest w zasięgu po dobrym kursie @ 2.75 w Superbet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2683
qowalsky6 1,3M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Byki vs Jets
Ustawiacze kontra sprzedawczyki, co z tego wyniknie? Tylko Pan Li chyba wie :) Na logikę typ snajp snajp ma sens, no właśnie na logikę 😉 Gdybym miał coś wymyślić na ten mecz, to wybrałbym kierunek na x. @ niezłe (~4,0) a i towarzystwo mocno szemrane... Zobaczymy te "zawody" "herosów" APL.
Edit
Live pobrałem ten X po @ 4,30 za drobniaki... 4fun bo na tym etapie (2 kolejka) to wiadomo 😉 GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1691
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Macarthur FC vs Newcastle Jets: Valere Germain strzeli gola @2.02 Betclic (bez podatku) 🟥 kolejny karny zmarnowany

Popularne Byki jeszcze kilka tygodni temu sięgnęły po historyczny Puchar Australii i swoją dobrą formę z tych rozgrywek przekładają na ligowe zmagania. Zwycięstwo aż 6:1 z Perth Glory robi wrażenie, ale jeżeli ktoś oglądał tamto spotkanie, mógł zauważyć, że rywale prezentowali się jak na sparingu. Naturalnie należy pochwalić gospodarzy za tak wysoki triumf, bo trzeba wykorzystywać słabszą dyspozycję przeciwnika, niemniej jednak dzisiaj powinno być trudniej o taki rezultat.

Trener Mile Sterjovski pracuje w klubie z Sydney już niespełna 2 lata i widoczny jest progres w grze jego zespołu. W poprzedniej kampanii udało się przecież awansować do fazy play-off i niestety The Sky Blues wymazali marzenia o półfinale, ale 5 kolejnych wygranych w Pucharze Australii dały pierwsze trofeum w historii tego projektu.

Spójrzmy jeszcze na transfery. Marin Jakolis nie błyszczał w barwach Melbourne City i zmiana barw pomogła temu napastnikowi. Świetnie dogaduje się z Valere Germainem oraz Jed Drewem i to trio może namieszać w tej kampanii A-League. Czy dzisiaj również ujrzymy dominację Byków?

Newcastle Jets po dobrym meczu polegli ostatecznie z Melbourne City. Szkoda, bo były okazje i boli szybko stracony gol na początku spotkania. Potem czerwona kartka otrzymana przez Jamesa Jeggo dała nadzieję na wyrównanie, zabrakło jednak czasu, aby przełożyć swoją skuteczność na wynik.

Co tutaj dużo kryć, jeżeli nie masz już w swoim składzie jednego z najlepszych napastników z poprzedniej kampanii, to trudniej będzie Ci o gole. Kluby z Australii chętnie przyjmują takie oferty, jak sprzedaż Apostolosa Stamatelopoulosa za 308 tys. Euro i to spory zastrzyk gotówki dla Newcastle Jets. Autor 17 trafień w ostatnim sezonie stara się przebijać w Szkocji.

Jego następcę trudno znaleźć i być może wyklaruje się on w następnych tygodniach. Jedno jest pewne, siła rażenia gości z pewnością zmaleje i zobaczymy, kto przejmie rolę lidera w ataku. W defensywie wygląda to nieźle i być może stać outsidera na pozytywny wynik w Sydney.

Byki są kolokwialnie mówiąc, w gazie i to powoduje, że warto iść w ich kierunku.
Nie spodziewam się tak wysokiego wyniku, tak jak to było przy okazji starcia z Perth Glory, bo rywale nie dojechali na mecz, ale to zdobywca Pucharu Australii powinien dominować na swoim boisku.

Zdecydowałem się na gola kapitana gospodarzy. Valere Germain coraz lepiej czuje się na Antypodach. W poprzedni weekend popisał się jednym trafieniem i mam nadzieję, że dzisiaj polepszy swoje statystyki. Co ciekawe Macarthur FC mierzył się z Newcastle Jets w Pucharze Australii w sierpniu i tam nasz bohater zaliczył dublet oraz jedną asystę. To dobry prognostyk przed piątkowym starciem w lidze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1206
majekx 884,2K

majekx

Znawca A-League
Delikatnie próbuję 1+btts - @2,5 a trzeba było brać ov i btts :)... niespodziankę mi wykręcili.

Macathur mocno zaczęło sezon, Jets też w pierwszej kolejce nie wyglądało najgorzej. Gole mogą paść z obu stron, ale jednak gospodarze są faworytami.

GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1049
grendel 85,7K

grendel

Użytkownik
Nie no oczy krwawią od tego widowiska , wg mnie to tu under 2.5 jak w masło , albo remis jak mówi kolega Qowalsky6 .
I już mnie wyjaśnili , szybko , ale remis nadal możliwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1391
qowalsky6 1,3M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie no oczy krwawią od tego widowiska , wg mnie to tu under 2.5 jak w masło , albo remis jak mówi kolega Qowalsky6 .
I już mnie wyjaśnili , szybko , ale remis nadal możliwy.
Karny w 90 dla Byków ale po co go strzelić, prawda? Na koniec jeszcze przepychanka pod hasłem "nie tak się qwa umawialiśmy" i złodziejaszki wygrały z Ustawiaczami 1-2 😉
Normalne więc i szoku brak... Czyli na zachodzie eee, w Australii bez zmian 😄
 
Otrzymane punkty reputacji: +1444
snajp 796,9K

snajp

Użytkownik
Dzisiaj wszyscy na czerwono a wystarczyło żeby Filip obronił drugą bramkę i było by ok!
Brawa dla Scotta bramkarza Jets , to On był dziś gwiazdą.
 
majekx 884,2K

majekx

Znawca A-League
Dzisiaj wszyscy na czerwono a wystarczyło żeby Filip obronił drugą bramkę i było by ok!
Brawa dla Scotta bramkarza Jets , to On był dziś gwiazdą.
Pamiętaj, że to początek sezonu.. na razie trzeba podchodzić z dużym dystansem jak by to były mecze towarzyskie.

Ja na jutro za stawkę tak, żeby tylko zaznaczyć swoją obecność:

Adelaida - CCM

1 - @2,22 1:1

Myślę, że to fajny kurs, żeby go pobrać. CCM w pierwszym meczy się upiekło, ale w Adelaidzie wróżę, że będzie trudno o 3 pkt. Zwłaszcza, że Adelaida zaczyna sezon. Pamiętam, że gospodarze, okres przygotowawczy zawsze traktowali poważnie i start z reguły mieli bardzo dobry. Kurs taki a nie inny zapewne właśnie dlatego, że gospodarze to niewiadoma a CCM... no cóż, punkt z V na papierze wygląda całkiem dobrze.


City - Victory

1 - @2,75

Derby Melbourne... i powiem szczerze, że nie rozumiem tego kursu. Jak dla mnie po pierwszej kolejce to City wyglądało lepiej. Do tego dochodzi rewanż za ostatnie playoffy. Jeszcze zastanawiałem się nad underem, ale kurs w okolicach @2 - no to ciut za niski jak dla mnie.


Perth - Nixi

Spotkanie konkursowe. I sam nie wiem... W teorii to Nixi powinni zgarnąć 3 pkt. Z drugiej strony czy Glory u siebie zanotuje wtopę? (na wyjeździe już zaliczyli). Jeżeli choćby 1 pkt nie zostanie w Perth to już po dwóch kolejkach będzie można mówić, że potrzebne jest potrząśnięcie szatnią... No właśnie... może ten remis? Wtedy by wszyscy byli zadowoleni? - X - @3,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2258
Do góry Bottom