>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

A-League

snajp 763,6K

snajp

Użytkownik
Western Sydney Wanderers - Sydney FC
Superbets @ 2.15
Obie drużyny wykonają powyżej 2.5 rz.rożnych hehe Sydney 2
Powyżej 2.5 gola w meczu
Powyżej 2.5 kartek w meczu

Derby więc wiadomo, że będzie ciekawie.Myślę,że Sydney lepiej wykorzystało okres przgotowawczy niż "V", które wczoraj totalnie mnie zawiodło. Grali już dwa mecze w CL2 i dwa wysokie zwycięstwa 5-0
oraz 4-1.Klimala się już zaaklimatyzował Lolley też w formie Ouahim w wyjściowym składzie czyli artyleria przygotowana.Wędrowcy co nam mogą zaprezentować? Ostatni mecz we wrześniu z Reds w pucharze przegrany w dogrywce ale w każdym spotkaniu przynajmniej jeden gol.
Co do kartek to jestem spokojny i jeszcze King z gwizdkiem.
 
Ostatnia edycja:
majekx 873,5K

majekx

Znawca A-League
A-league to liga na poziomie podwórkowym, randomowy kopacz z naszej okręgówki prezentuje poziom porównywalny lub wyższy niż australijscy ligowcy. Żeby strzelać gole, trzeba mieć jakieś minimalne umiejętności piłkarskie, a takiego zjawiska w australii nie ma. Dlatego tutaj under.

WSW - Sydney
u 2,5 2.29 oraz u 1,5 4.5 Betclic

przepraszam.. nie mogłem się powstrzymać :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +806
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Panowie ja się tak teraz dopiero zastanawiam na Panem bramkarzem Alexem Paulsenem.
Przecież On z Nix przeszedł do Bournemouth a teraz jest w Auckland na wypożyczeniu,
niezły wałek co? :p
Czaimy się live w drugim dzisiaj meczu .

hehe pyk Tilio i 0-1 w 2'
niezle... czyli Bill Foley już zamieszał w swoim kociołku i pewnie możemy się spodziewać więcej takich akcji albo młodszych zawodników wypożyczonych z The Cherries do Black Nights aby obchodzić finansowe regulacje w lidze.
Post automatycznie złączony:

przepraszam.. nie mogłem się powstrzymać :D
a już myślałem ze twoja odpowiedz odnosi się do posta czaro82 czaro82 🙃
 
snajp 763,6K

snajp

Użytkownik
niezle... czyli Bill Foley już zamieszał w swoim kociołku i pewnie możemy się spodziewać więcej takich akcji albo młodszych zawodników wypożyczonych z The Cherries do Black Nights aby obchodzić finansowe regulacje w lidze.
Dokładnie o to mi chodziło (y)
 
snajp 763,6K

snajp

Użytkownik
Bez nazwy.png

REMIS @ 3.60 👌 🥳
W Superbet

A Bulls dzisiaj się obudzili ze snu letniego i leją Glory ostro !!!​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2324
snajp 763,6K

snajp

Użytkownik
Dobra to ja zaczynam, po przerwie i po tym co zapamiętałem z pucharów i AFC
KUPON ZA MIEDZIAKA : :cool:
Central Coast Mariners - Melbourne Victory
Melbourne Victory liczba goli ov 1.5 @ 2.65

Marynarze słabo w obronie, dają sobie strzelać po 2-3 gole Tajom i Chińczykom a obrońca musi strzelać gole to ja to cienko widzę.No i w pucharze Heidelberg aplikuje Im 3 bramy.
Victory z kolei z Vergosem, Arzanim,Velupillay i Machachem z przodu to będzie jeden z najlepszych ataków w tym sezonie.

Auckland FC - Brisbane Roar
Beniaminek wygra @ 2.60
Corica będzie chciał ostro rozpocząć sezon, skład całkiem solidny i można liczyć na ogranie Roar
gdzie też się tak namieszało w składzie,że głowa boli.

Newcastle United Jets - Melbourne City
poniżej 2.5 @ 2.45
Pamiętam w tamtym sezonie pierwsza kolejka,do Melbourne przyjeżdża WU, które miało być zorane
przez City a okzało się że Obywatele zostali odstawieni z kwitkiem i wielkie rozczarowanie.

Western Sydney Wanderers - Sydney FC
1.połowa Sydney FC @ 2.70
Drugi najlepszy atak w tym sezonie w/g mnie, pograłbym 1-szą połowę bo nigdy nie wiadomo co fixiarze mogą tu od...

Wellington Phoenix - Western United
Remis @ 3.75
Nix trochę się wyprzedało a młodziki z WU mogli już się zgrać i mogą zaskoczyć.

Macarthur FC - Perth Glory
poniżej 2.5 @ 2.90
W notesiku zapisane,grają Byki graj under.

KURS @ 505 SUPERBET
Można podsumować ten ambitny kupon. Wyszło całkiem nie źle. Dobrze, że Byki się rozstrzelały bo jakby tylko wielkie "V" zawiodło to byłbym trochę w....y . Tak, że po pierwszej kolejce mamy już taki mały obraz tego co kto sobą reprezentuje.
Za tydzień jest parę perełek do zagrania .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2503
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam tylko takie 4 przeczucia zobaczymy, czy trafne:
Glory, Sky Blues, Big V i City nie przegrają swoich spotkań. 4 wyjazdy, szanse nie są duże więc tego... 😉
No tylko Glory zawiodło i jak dla mnie to jedyna niespodzianka w 1 kolejce. A przy golu na 6-1 to Filipowi nawet nie chciało się bronić 😉
Nara ✌👍
 
Otrzymane punkty reputacji: +1312
majekx 873,5K

majekx

Znawca A-League
Za nami inauguracyjna kolejka nowego sezonu. Co wiemy? wg mnie - niewiele. Postaram się opisać moje wnioski. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w kolejnej kolejce i jak ten (i kolejne podobne posty się zestarzeją). Jak ktoś ma inne lub podobne zdanie, zachęcam do wpisu. Wiadomo, czym więcej różnych spojrzeń, tym wnioski mogą być trafniejsze.

CCM - Victory 0:0
(wnioski na podstawie wyniku i skróty meczu) - Albo CCM jest mocniejsze niż nazwiska w składzie, albo Victory ma bardzo dużo jeszcze do poprawienia.

Auckland - Roar 2:0
(wnioski na podstawie oglądanego meczu) - Auckland wyglądał bardzo dobrze na tle Roar, które momentami było bezradne i nie nadążało za grą.

Jets - City 0:1
(wnioski na podstawie oglądanego meczu) - City wyglądało dobrze. Na minus fakt, że momentami oddawali inicjatywę Jets, ale dociągnęli do końca meczu prowadzenie. Jets też dobrze wyglądało, potrafili sobie stworzyć okazje.

WSW - SFC 1:2
(wnioski na podstawie oglądanego meczu) - Oba zespoły na podobnym poziomie, wyglądały poprawnie.

Nixi - WU 1:1
(wnioski na podstawie wyniku) - Nixi u siebie stracili punkty - to na pewno na minus. WU - tutaj znak zapytania. Te 2 zespoły chyba odpuszczę za tydzień. Chyba, że ktoś oglądał ten mecz i coś mi powie jak zawodnicy grali.

Macarthur - Perth 6:1
(wnioski na podstawie oglądanego meczu) - Macarthur grało jak na treningu. Glory - dno, gra praktycznie bez obrony. O gościach coś więcej będzie można powiedzieć po meczu w Perth - może będzie powtórka z zeszłego sezonu.

Oceny zespołów, skala:
1 - tragedia
5 - mocny zespół
CCM - 3
Victory - 2
Auckland - 4
Roar - 2
Jets - 3
City - 4
WSW - 3
SFC - 4
Nixi - 2
WU - 3
Macarthur - 5
Perth - 1


Mecze za tydzień i moje kierunki:



Macarthur FC
Macarthur FC -
Newcastle Jets
Newcastle Jets
btts - mam nadzieję że Jets jak będzie grać, przeciwko (teoretycznie) słabszemu przeciwnikowi, może bardziej powalczyć

Adelaide United
Adelaide United -
Central Coast Mariners
Central Coast Mariners
Adelaida wchodzi do gry, po tym meczy więcej powinniśmy wiedzieć o formie CCM = pass

Melbourne City
Melbourne City -
Melbourne Victory
Melbourne Victory
wygrana City

Perth Glory
Perth Glory -
Wellington Phoenix
Wellington Phoenix
Po tym meczu zobaczymy czy Perth na coś więcej stać = pass

Auckland FC
Auckland FC -
Sydney FC
Sydney FC
btts + ov 2,5- to może być ciekawy mecz. Mogą być bramki

Western United
Western United -
WS Wanderers
WS Wanderers
WSW ov1,5 - nie wiem jak WU, ale WSW na pewno stać na gola... a muszą powalczyć po porażce w derbach


To są moje pomysły po pierwszej kolejce.. więc nadal jest tutaj więcej wróżenia z kuli niż jakieś analizy. Do tego nie wiem jak z kursami, więc i może być tak, że nie wszystkie z tych pomysłów trafią na jakieś moje kupony. Poczekamy zobaczymy.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4040
snajp 763,6K

snajp

Użytkownik
Chyba, że ktoś oglądał ten mecz i coś mi powie jak zawodnicy grali.
Oglądałem tak trochę jednym okiem, ale powiem że bardzo wyrównany mecz. Myślałem, że Nix zagrają dużo gorzej ale szacunek dla Nich bo wyglądało to dobrze, jak to się mówi ; grali na tyle ile przeciwnik pozwalał. WU też rozważnie , trzech kitajców zaczyna dobrze ze sobą współpracować choć Ibusuki nie miał dziś swojego dnia.
Tak że ; WU-WSW , bts w/g mnie całkiem realny a Perth - Nix widząc co dzisiaj grało Glory to X2 może być dobrą opcją.
 
Do góry Bottom