>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

A-League

snajp 755,2K

snajp

Użytkownik
Western Sydney Wanderers - Sydney FC
Superbets @ 2.15
Obie drużyny wykonają powyżej 2.5 rz.rożnych hehe Sydney 2
Powyżej 2.5 gola w meczu
Powyżej 2.5 kartek w meczu

Derby więc wiadomo, że będzie ciekawie.Myślę,że Sydney lepiej wykorzystało okres przgotowawczy niż "V", które wczoraj totalnie mnie zawiodło. Grali już dwa mecze w CL2 i dwa wysokie zwycięstwa 5-0
oraz 4-1.Klimala się już zaaklimatyzował Lolley też w formie Ouahim w wyjściowym składzie czyli artyleria przygotowana.Wędrowcy co nam mogą zaprezentować? Ostatni mecz we wrześniu z Reds w pucharze przegrany w dogrywce ale w każdym spotkaniu przynajmniej jeden gol.
Co do kartek to jestem spokojny i jeszcze King z gwizdkiem.
 
Ostatnia edycja:
majekx 869,5K

majekx

Znawca A-League
A-league to liga na poziomie podwórkowym, randomowy kopacz z naszej okręgówki prezentuje poziom porównywalny lub wyższy niż australijscy ligowcy. Żeby strzelać gole, trzeba mieć jakieś minimalne umiejętności piłkarskie, a takiego zjawiska w australii nie ma. Dlatego tutaj under.

WSW - Sydney
u 2,5 2.29 oraz u 1,5 4.5 Betclic

przepraszam.. nie mogłem się powstrzymać :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +806
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Panowie ja się tak teraz dopiero zastanawiam na Panem bramkarzem Alexem Paulsenem.
Przecież On z Nix przeszedł do Bournemouth a teraz jest w Auckland na wypożyczeniu,
niezły wałek co? :p
Czaimy się live w drugim dzisiaj meczu .

hehe pyk Tilio i 0-1 w 2'
niezle... czyli Bill Foley już zamieszał w swoim kociołku i pewnie możemy się spodziewać więcej takich akcji albo młodszych zawodników wypożyczonych z The Cherries do Black Nights aby obchodzić finansowe regulacje w lidze.
Post automatycznie złączony:

przepraszam.. nie mogłem się powstrzymać :D
a już myślałem ze twoja odpowiedz odnosi się do posta czaro82 czaro82 🙃
 
snajp 755,2K

snajp

Użytkownik
niezle... czyli Bill Foley już zamieszał w swoim kociołku i pewnie możemy się spodziewać więcej takich akcji albo młodszych zawodników wypożyczonych z The Cherries do Black Nights aby obchodzić finansowe regulacje w lidze.
Dokładnie o to mi chodziło (y)
 
Do góry Bottom