>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Grand Final, CCM vs Victory...
Na szczęście dla idei sportu dzisiejszy mecz finałowy obejrzymy w Gosford, mieście zdobywcy tytułu Premiers, a nie w Sydney, któremu opierdolono za kasę tego typu rozrywki. Władze APL wycofały się z tego żenującego pomysłu. I bardzo dobrze, Marynarzom ta elementarna sprawiedliwość się po prostu należy.
Co do kierunków na dzisiejszy mecz, to życzeniowo dam 1 na Marynarzy po @ 2,20 mając nadzieję, iż pokażą w tym meczu, to co spowodowało ich sukces jaki do tej pory osiągnęli. A Victory? Dużo szczęścia do tej pory mieli, nie zawsze pokazywali się z dobrej strony jak dla mnie nie muszą dziś wygrać 😉Stawka na dzisiejsze zdarzenie: miedziak, nie będę szalał, często się mówi, iż finały się oglada, a nie obstawia... Bardziej chodzi o emocje bo @ wg mnie wystawiony przez buki prawidłowo. Value nie widzę, tylko mózg hazardzisty każe obstawiać 😁
Sytuacja kadrowa obu zespołów optymalna na tą chwilę, pogoda może platać figle (deszcz), kibice mimo to będą w komplecie. Przewiduje się ok. 3000-4000 widzów z Melbourne.
Podsumowując niech to będzie dobry mecz wienczacy koniec sezonu i niech wygra lepszy. GL & KTF!
Edit
1-1, teraz dogrywka...
Edit 1
Po dogrywce 3-1, szkoda, że nie w regulaminowym... Brawo Mariners!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3343
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Cześć,

CCM - Victory

Ja sobie na dziś wezmę wygraną gości - 2 - @3,2 1:1

Typ czysto hazardowo. ponieważ wszystko przemawia za gospodarzami. Miejsce spotkania, dotychczasowi przeciwnicy z którymi rywalizowały oba zespoły w tej fazie - CCM pierwszy mecz wygrany z Sydney, w rewanżu tylko kontrolowali grę i remis. Victory musiało znacznie bardziej się męczyć, najpierw z City, później u siebie remis z Nixami i wyjazd to Nowej Zelandii i tam dogrywka i karne.

Dodatkowo pomyślałem o underze - gdyż po tym co zobaczyliśmy w zeszłym roku, to naturalny w tym kierunek na mała ilość bramek. Jednak kurs poniżej @2 to trochę mało jak na ryzyko - na razie odpuszcza,. Może szybki gol podbije stawkę.

A stadion w Gosford - piękna lokalizacja.

edit... aaa i jeszcze zapomniałem - CCM nie musi wygrać, Oni już zrobili swoje. Są obrońcami trofeum, są premiers... To Victory walczy o powrót tytułu do Melbourne.

edit2 - true qowalsky6 qowalsky6 - w Nowej Zelandii skończyło się po 120 minutach (bez jedenastek).

edit3 - składy:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2669
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
20240525_084336.jpg

Czuję że dzisiaj będzie to mecz bramkarzy. Sercem za gospodarzami ale inwestycja poszła w Melbourne Victory czysto zabawowo po 2.26. udanego meczu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1347
Lukasz1988!! 657,5K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Póki co jak dla mnie słaby ten finał (może patrzę przez pryzmat ostatniego finału) . Ale kompletnie się tu nic nie dzieje 😞. Może w drugiej połowie się rozruszają . Jedna bramka i by ten mecz się otworzył

Over 0,5 @1,40
50' 1:0 dla Melbourne no to teraz może to ruszy 😉
Over 1,5 @2,62
I bum 90+1 CCM I jest 1:1
CCM wygra trofeum @1,91

Dołożę przy 2:1 w dogrywce over 1,5 @1,91
120+2 I 3:1 CCM mistrzem 😎💰
Melbourne musi się teraz otworzyć i albo strzela na remis albo dostaną gonga na 3:1

Pięknie rozpracowany mecz 😎💰. Brawo CCM . Brawo dla wszystkich w tym dziale .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4212
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP


Final moze nie byl porywający a większości czasu spotkania aczkolwiek końcówka i dogrywka na pewno wynagrodziła.

Ogromny szacunek dla Marak Jacksona który moim zdaniem jest fundamentem tej wygranej. Zmieniając w 58' Theoharous na Di Pizio pokazał ze ma jaja i dal pozytywny impuls ekipie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +551
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i zleciało, kolejny sezon za nami, wrażenia jak zawsze każdy z psychofanow ma swoje. Osobiście nie spodziewałem się przed sezonem, iż Marynarze obronią tytuł. Tym wieksze gratulacje dla nich. Oklaski 👏👏👏
Pozytywnie rozpatrzyć można postawę Nix.
Na drugim biegunie postawiłbym WSW, Sky Blues i City. Takie firmy powinny się lepiej prezentować.
Natomiast absolutny skandal to oficjalne doniesienia w mediach o korupcji piłkarzy Bulls. Do nich nieoficjalnie dorzucilbym jeszcze fixiarzy: Jets, WU, Roar... Bardzo nieładnie.
Nieoficjalnym fixiarzem roku i królem ustawek jak zwykle został znany i lubiany przez wszystkich Pan Li. Kolejny raz pobił wszelką konkurencję :)
I na koniec dziękuję wszystkim miłośnikom, psychofanom, wariatom, kolegom i czytelnikom najlepszego działu sportowego na forum za ich wkład w jego rozwój. 😉 Sie ma i oby do zobaczenia na jesieni 🖐KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3934
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Witam,

mamy nowego starego mistrza.... dla mnie - zaskoczenie. Myślałem, że stare firmy wrócą na swoje miejsce. Ponieważ już wszystkie karty zostały rozdane - pokuszę się o pewne drobne podsumowanie.

Central Coast Mariners - potrójna korona - Premiers, Playoffy A-League, Puchar AFC - świetny sezon od początku do końca, mimo sporych osłabień.
Wellington Phoenix - Również na plus. Pokazali, że grać potrafią również na kontynencie. Zabrakło niewiele do finału, może gdyby nie kalkulowali w Melbourne?.. do premiers? również walczyli do ostatniej serii spotkań.

Wielka trójka: Sydney FC - z pucharem, ale sezon mógłby być lepszy gdyby nie gra w kratkę. Dobre spotkania przeplatali słabszymi
Melbourne City - zdecydowanie poniżej oczekiwań... początek sezonu zaspali, później już nie udało się odrobić straty przy świetnej postawie CCM i Nixów
Melbourne Victory - zagrali swoje. Pewne 3 miejsce w sezonie zasadniczym, finał playoff. Myślę, że tutaj osiągnęli plan minimum.

Później jest wielka przerwa... z zespołów, które może warto jeszcze wymienić jest Adelaida - która grała to co zawsze - czyli sezon w ich wykonaniu to sinusoida...

Reszta zespołów to tylko statyści - WSW - oddali swoje miejsce w playoffach na rzecz City - chyba fixiaże roku.

Perth, Macarthur, Western United, Jets - po prostu uczestniczyli w tej lidze.. i tyle.


Ten sezon znowu się kończy odejściami tych, którzy coś tam zagrali... zobaczymy jakie nowe (a może i stare) twarze zobaczymy od kolejnego sezonu.


Dzięki za obecność w temacie - qowalsky6 qowalsky6 - świetne analizy, wiedza - poziom jak zawsze, snajp snajp - super typy, dzięki, Baqu Baqu - naprawdę świetne kursy potrafisz wyciągnąć no i co najważniejsze - trafne. Lukasz1988!! Lukasz1988!! - jak już na zielono - to z przytupem :). isztwan isztwan , drif drif , grendel grendel , sunxl sunxl - dzięki za obecność, wpisy, typy.
Waldi1979 Waldi1979 - dzięki za dyskretną obecność i pomoc na kanale :)

Jeżeli kogoś pominąłem - przepraszam, wymieniam z pamięci.

Do zobaczenia w nowym sezonie, minimum w tym samym składzie.

Dzięki jeszcze raz wszystkim.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3955
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
I wykrakaliśmy.. że Tasmania nie jest fajnym miejscem do grania w piłkę . To mamy Darwin:

 
Otrzymane punkty reputacji: +1215
Do góry Bottom