>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

snajp 500K

snajp

Użytkownik
LIVE WSW - MC
Czego można spodziewać się w drugiej połowie ?
WSW uśpione , może się obudzą , będzie ostro

Więcej PUNKTÓW KARKOWYCH WSW @ 4.50
forbet.
Kompletnie nie trafiony typ .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +781
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ta teoria, że WSW przepuści City do play-off ma sens jak oglądam to "widowisko". Gospodarze nic nie grają kompletnie, nawet nie widać chęci odrobienia strat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +781
Baqu 778,9K

Baqu

Forum VIP
Ta teoria, że WSW przepuści City do play-off ma sens jak oglądam to "widowisko". Gospodarze nic nie grają kompletnie, nawet nie widać chęci odrobienia strat.
cos sie jednak ruszylo, goscie natomiast spia... obrona gospodarzy to totalne sitko jak sie ja mocniej przycisnie stad biore:


Western Sydney Wanderers 1-2 Melbourne City
78'
Over 3.5
2.1
Betfair

znowu mnie oszukali banda dekadentów ;-) poprzeczka !



czas na spotkanie w Melbourne...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +781
snajp 500K

snajp

Użytkownik
Melbourne Victory - Brisbane Roar

1.połowa - obie drużyny strzelą tak @ 4.40

Trzeba chyba jednak iść w jakiś over, bo okazji było co niemiara !
 
Ostatnia edycja:
Baqu 778,9K

Baqu

Forum VIP
Szczerze? Mam nadzieję że Brizzy ich dobiją. Gospodarzom nie należy tu się nawet punkt za postawę.

Melbourne Victory v Brisbane Roar
Over 0.5
2.02
Betfair

serio ?
 
Ostatnia edycja:
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Żeby było śmieszniej Victory w 10 jeszcze mogli to wygrać, ale Fornaroli sam na sam z bramkarzem wolał się kiwać zamiast za***ać 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +1155
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Najlepsze jest to, że grali o coś u siebie, a goście na wakacjach. Oglądając mecz wyglądało to odwrotnie. Goście pełne zaangażowanie, a gospodarze jakby od niechcenia. Pięknie pokazują to statystyki, a kto oglądał ten wie, że lekko 0-4 powinno się skończyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +547
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
No i jak tam podobał się mecz w Melbourne? A wcześniej w Sydney. Można zrobić 0-0 przy 30 strzałach (jak nie więcej) z obu stron?
W Australii można na luzie... 😉
Antypody potrafią nauczyć pokory i wychłostać bezlitosnie z marzeń o szlachetnych ideach sportowej rywalizacji... Z kangurzym pozdrowieniem 😄 KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3871
Lukasz1988!! 542K

Lukasz1988!!

Użytkownik
MacArthur Vs Sydney 1:0 70' (gospodarze z dwoma czerwonymi kartkami)

Sydney win @2,05
Over 2,5 @1,73

Nie chce mi się wierzyć ,że Sydney nic nie ustrzeli w przewadze dwóch . Już mieli bramkę ale cofka
W 87' przy 1:0
Sydney z X @1,80
Over 1,5 @1,60
Sydney w przewadze dwóch od dobrych 20'+ i nie mogą trafić nawet bramki ? Masakra ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1323
snajp 500K

snajp

Użytkownik
Perth Glory - Western Utd

Jutro idę w gole

1.połowa - liczba goli Niestety Danzaki i Taggart nieźle spartolili po 100% okazji.
powyżej 2.5
@ 4.00

over 4,5 @ 3.00
over 5,5 @ 5.25
Szkoda tej pierwszej połowy , ale i tak jest dobrze 👌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3139
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Witajcie, miłośnicy kangurzej piłki 🦘⚽. Perth Glory obecnie w dużo gorszej formie niż Western Utd. Na 8 ostatnich spotkań 3 remisy i 5 porażek, w tym szczególnie dotkliwa 8:0 z Melbourne, który nawet nie jest liderem. Z drugiej strony jeśli mają z kimkolwiek wreszcie wygrać, to najlepiej z najgorzej prezentującym się wyjazdowo przeciwnikiem, a Western Utd. jest jakim właśnie. Dlatego siły oceniam na w miarę wyrównane. Jednak przez wzgląd na kiepską formę obu drużyn oraz nie wysoką liczbę goli w meczach bezpośrednich, postawię na under bramkowy z wysoką linią.

Perth Glory - Western Utd., poniżej 4.5 gola @1.40 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2089
snajp 500K

snajp

Użytkownik
Bez nazwy.png

Mamy składy.
Ja liczę na otwarty i wesoły mecz , bo to przecież walka o drewno ! 🙃
 
Otrzymane punkty reputacji: +2291
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Jets vs WU:
Adam Taggart gol @1.70 Betclic


Kurs może nie powala, ale bez podatku to jeszcze wygląda. Często jest tak, że po wysokich porażkach 0:8 z City drużyny się rehabilitują i graja o wiele lepiej. Liczę tutaj na najlepszego strzela gospodarzy, który z Bruno walczy o koronę króla strzelców. Obrona WU też nie jest ostatnio żelazna, dlatego stawiam na Adama.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3807
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Brawo dla tych, którzy typowali over oraz gola Adama Taggarta. To jest właśnie ten mecz, który chce się oglądać (15 celnych strzałów na bramkę i dramaturgia w postaci łamaka) 👍
 
Otrzymane punkty reputacji: +956
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Wczoraj sobie patrzyłem na tabelę, na meczę i wychodzi, że...
Nixi i CCM walczą o top 1
Victory to już wszystko jedno
Macarthur lepiej wychodzą mecze z Sydney niż z City
WSW ciągle ma szanse - tylko czy chce grać w playoffach? - wg mnie - nie
City - pewnie by woleli zagrać z Macarthur.
w najgorszej sytuacji (na papierze) jest SydneyFC.


dlatego już pierwsze podejścia na weekend:


Nixi - Macarthur

goście osłabieni, miejsca 4-5 im jak najbardziej pasują, myślą już o kolejnej fazie.... Gospodarze - powinni zawalczyć o top 1. Co by się nie działo, stawka wyższa:

1 - @1,7 3:0


Victory - WSW

zgodnie z tym co wyżej - coś mi się wydaje, ze tak naprawdę nikomu na zwycięstwie nie zależy...

X - @3,75 3:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2449
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Victory - WSW
zgodnie z tym co wyżej - coś mi się wydaje, ze tak naprawdę nikomu na zwycięstwie nie zależy...
X - @3,75
2 słowa ode mnie co do końcówki sezonu.
Walka o Premiers Plate (top1) Nix vs CCM, nie wiem jak to się skończy, dla mnie 50/50. CCM gra zaległy jeszcze mecz 01.05.2024 r.
Wooden spoon - drewniana łycha kolejkę przed końcem wędruje do Perth.
Top6 - 6 pozycja na 99% dla City, które dzięki niedojeb... mózgu WSW70 i fixom Pana Li nie musi nawet wygrać ostatniego meczu. Wystarczy im (City) nawet x a nie sądzę, że WSW (nawet gdy Victory im się podłoży aby dojeb... City) wygra różnica 17 bramek (zakładając, że City zremisuje 0-0).
Czyli wszystko jasne 😁 Sie ma wariaci!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3579
Do góry Bottom