>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

majekx 747,4K

majekx

Znawca A-League
Nie wiem co będzie ale wiem co gram.

Próbuję over 0.5 za 1.91 🤑

Wyniki bezbramkowe są w tej lidze raczej niespotykane a Victory ma unikalną szansę na trzy punkty na bardzo gorącym terenie.

Po meczu:
Kocham tą ligę!
Złapałem jeszcze over 1.5 po 2.25 ale już nie wrzucałem. Hejterom VARu won z forum ;)

Panie Li (vel Baqu Baqu ) - dlaczego nam to robisz?.... ;)

Graty
 
Otrzymane punkty reputacji: +741
Baqu 745,7K

Baqu

Forum VIP
Panie Li (vel Baqu Baqu ) - dlaczego nam to robisz?.... ;)

Graty
co zrobilem zle ?

Under 2.5 w Sydney po 2.8 mnie mega kusi ale poczekam jeszcze kilka minut

w trakcie pisania strzelili na 3:0 i na 4:0 :) coz w takim wypadku biorę under 4.5 po 1.9 💰
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1064
majekx 747,4K

majekx

Znawca A-League
co zrobilem zle ?

Under 2.5 w Sydney po 2.8 mnie mega kusi ale poczekam jeszcze kilka minut

w trakcie pisania strzelili na 3:0 i na 4:0 :) coz w takim wypadku biorę under 4.5 po 1.9 💰
To kolejne gratulacje. U mnie do szczęścia zabrakło gola dla Jetsów. A wracając do pytania... śmieje się. Dziś Twoja skuteczność jest tak wysoka, że podejrzewam, że w ostatnich dniach byłeś w Hong-Kongu i tam, zapewne przypadkowo, odwiedziłeś pewnego dżentelmena w barze z 'lotos' w nazwie (nazwa baru a nie dżentelmena).... Ot taki foliarz ze mnie ;)

A na poważnie - to gratuluje. Mnie zgubiła chciwość bo się zastanawiałem między 1+ov2,5 a 1+btts... wybrałem zyskowniejszą opcję - tym razem gorszą.

Pozdrawiam.
 
Baqu 745,7K

Baqu

Forum VIP
To kolejne gratulacje. U mnie do szczęścia zabrakło gola dla Jetsów. A wracając do pytania... śmieje się. Dziś Twoja skuteczność jest tak wysoka, że podejrzewam, że w ostatnich dniach byłeś w Hong-Kongu i tam, zapewne przypadkowo, odwiedziłeś pewnego dżentelmena w barze z 'lotos' w nazwie (nazwa baru a nie dżentelmena).... Ot taki foliarz ze mnie ;)

A na poważnie - to gratuluje. Mnie zgubiła chciwość bo się zastanawiałem między 1+ov2,5 a 1+btts... wybrałem zyskowniejszą opcję - tym razem gorszą.

Pozdrawiam.
Uwierz mi ta skuteczność nie ma możliwości utrzymania się :) aczkolwiek czy będę narzekać ? NIE ! :cool:🥳

Ja wszystko steruje w mojego małego domku w Derry 🧐
 
Otrzymane punkty reputacji: +741
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na szybko. Up
majekx majekx Czerwony Lotos jest w Szanghaju ( o Hong Kongu SZP nie wspominał ale kto go tam wie?) ,
Baqu Baqu jak jesteś z Derry, to rozumiem, że kibicujemy Candystripes? Do tej pory myślałem, że jestem jedynym psychofanem Derry na FB 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +1227
Global. 12,5K

Global.

Użytkownik
To co dziś odwalili goście grając w przewadze i tracąc gola z karnego w 95 minucie i ostatecznie remisujac to istny dramat.
 
majekx 747,4K

majekx

Znawca A-League
To co dziś odwalili goście grając w przewadze i tracąc gola z karnego w 95 minucie i ostatecznie remisujac to istny dramat.
Widzę trochę goryczy, ale spójrz na to z innej perspektywy... ten kto zagrał na gola po 75'... może po 85' na pewno odetchnął z ulgą. Taka liga. Są mecze bez emocji, są mecze gdzie piłkarze kopią się w czoło (gdzie słowo piłkarz to jest na wyrost)... są i gole w 95', ba... są i gole 98'. Taki już charakter ma ta liga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1716
Baqu 745,7K

Baqu

Forum VIP
To co dziś odwalili goście grając w przewadze i tracąc gola z karnego w 95 minucie i ostatecznie remisujac to istny dramat.
Dla mnie to jest właśnie piękno i esencja piłki nożnej. Jeszcze wieksza niespodzianka była dzisiaj w meczu Rapidu. Przegrywali 1:3 żeby wygrać 4:3.
Post automatycznie złączony:

Baqu Baqu jak jesteś z Derry, to rozumiem, że kibicujemy Candystripes? Do tej pory myślałem, że jestem jedynym psychofanem Derry na FB 😉
Kolega Defacto Defacto się ze mnie śmieje że jestem z Derby więc musiałem złapać wędkę i skorygować namiary na Derry 🙃
Post automatycznie złączony:

Panowie, Wanderers ogarnął u siebie z Perth ??
Oczywiście że tak. Spokojnie wygrają możesz stawiać wszystkie swoje i babuni oszczędności 🏧💸 tylko nie wiem dokładnie kiedy ⏳ Kursy dość dobrze odzwierciedlają prawdopodobieństwo poza tym z Perth mają świetny bilans. Dzisiejszy mecz idealnie się dla nich ułożył. Wygrywając jutro zmniejszą stratę do czołowej dwójki na jeden punkt. Osobiście wolę poczekać na live i łowić coś wtedy. Udanych typów !
 
Ostatnia edycja:
majekx 747,4K

majekx

Znawca A-League
WSW powinni ogarnąć... mecz w Sydney, WSW ostatnio ograło City, Perth u siebie dostali 3 gole od Victory, później w Sydney dostali 4 gole od Nixów... Z ciekawostek - Thomas jest w kadrze, a na bramce zagra pewnie Margush.
Tylko te kursy na win WSW - to wcale nie jest okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1002
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
WSW vs Glory:
Marcus Antonsson vs Adam Taggart po golu @5.00 Fortuna


Ten pierwszy miał sporo pecha w meczu z City, a drugi w formie, zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +741
Lukasz1988!! 533,4K

Lukasz1988!!

Użytkownik
WSW vs Perth Glory

WSW win @1,44
WSW i over 1,5 1,61
WSW i over 2,5 @1,85
WSW i over 3,5 @2,62
Over 3,5 @1,91
BTS I WSW win @2,50
Ale mnie WSW zawiodło dzisiaj ... Brzydko to wygląda
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1666
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney,
Ruszyła maszyna, WSW vs Glory...
Co wymyślił Pan Li, honorowy prezes Wedrowcow? Czy Rudan wytrzyma presję Starego Żółtego Psa? Czy Margush były goalkeeper Glory przyjął czarną walizkę? Czy @ na ten mecz były sztucznie zbijane w ostatnich dniach? Czy SZP blysnie diamentowym zębem?
To już się dzieje... 😉
Edit
Hahaha, 0-1, no coś takiego. Jeszcze var - srar Pan Li uruchomił ale nic to nie dało... No i się dzieje 😉
Edit 1
No dobra, jaja są więc zostało 10 min. podst. czasu... Over 1,5 po @ 2,0 za miedziaka GL!
Edit 2
Hehe myślałem że bedzie 1-1 a tu Glory na 0-2...też fajnie 😁
Edit 3
Ft 1-2 w doliczonym, nieźle Pan Li zarobił na tym evencie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2505
snajp 491,3K

snajp

Użytkownik
Na under 2,5 jeszcze @ 2.4 i tego spróbuję.
Bez słów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +925
Baqu 745,7K

Baqu

Forum VIP
Live Sydney,
Ruszyła maszyna, WSW vs Glory...
Co wymyślił Pan Li, honorowy prezes Wedrowcow? Czy Rudan wytrzyma presję Starego Żółtego Psa? Czy Margush były goalkeeper Glory przyjął czarną walizkę? Czy @ na ten mecz były sztucznie zbijane w ostatnich dniach? Czy SZP blysnie diamentowym zębem?
To już się dzieje... 😉
Gotujemy!

Oliver Sail wyciągnął żagle ⛵ gdyż Cook przestał robić smaczne śniadania.

Under 1.5HT po 2.1 B betfair

Ależ Taggart miał teraz sytuację.

I mamy niespodziankę Taggart asysta do Colacovskiego i 0:1 34'
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1667
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Glory lepsze, ale to nie oznacza, że w drugiej połowie będzie to samo. WSW będzie przyciskać i ciekawy jestem czy szybko strzelą gola. Myślę, że się pomęczą i pobieram próg 10.5 rogali w Totalbet po @2.40. Glory lubi grać z kontry, co widzieliśmy przy golu Colaka, będzie ciekawie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1907
Global. 12,5K

Global.

Użytkownik
Też się zastanawiałem nad cornerami, ale czy ja wiem czy zrobią 10 w meczu. Powodzenia. Gram 1 DNB kurs 2.14 lajtowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1258
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
WSW vs Glory, ciekawe zjawisko dzisiaj zachodzi, forma strzelecka z ostatnich meczy obu drużyn sugerowała, że wszelkie overy zostaną pokryte na luzie, jednak niepokoiła mnie historia ich 5 ostatnich meczy (2:0,1:0,1:0,1:0,1:1,1:0). Oczywiście skusiłem się i pograłem ten over 2,5 :rolleyes:
Nie wiadomo już czym się kierować podczas analizy...
No i dostałem odpowiedź na swoje pytanie, jakby nie było trochę wymęczoną i rodzącą się w bólach :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1547
Do góry Bottom