>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

snajp 491,5K

snajp

Użytkownik
Mamy kolejkę jaj i cudów i naprawdę nie ma co gdybać ;

Brisbane Roar - Newcastle Jets
1. gol - Newcastle Jets @ 2.04
Kiedy zostanie strzelony 1. gol (15 min) / 16-30 @ 3.5
Jets wygra @ 2.85

Perth Glory - Wellington Phoenix
1x2 - do przerwy lub końcowy / Wellington Phoenix @ 2.32 (na wygraną Nix 2.29) forbet
Która drużyna zdobędzie gola / Tylko Wellington Phoenix @ 4.5 (tak trochę ryzykownie,ale czas na następny wałek w tej kolejce) BTS nie @ 2.46 (może to Nix nie strzeli :) )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3597
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Dziwna ta kolejka i rozsądek podpowiada żeby trzymać się od niej z daleka. Dlatego stawki rekreacyjne....

Roar - Jets

Mecz rozgrywany na Allianz Stadium w Sydney - stadionie Sydney FC. Roar na pewno ma o co walczyć. Mecze z City i Sydney FC były fatalne w ich wykonaniu. I ja tutaj biorę ich wygraną. Dlaczego? Ponieważ to zespołowi z Brisbane powinno bardziej zależeć.

1 - @2,3 3:2

Jednocześnie, o tej samej godzinie na stadionie CommBank Stadium - stadion WSW zagrają:

Perth - Phoenix

Pewnie NIxi to wygrają... ale ja idę tutaj w bramki. W obu zespołach są gracze, którzy dość regularnie strzelają. Absencja Oskara sprawiła, że Kosta sobie przypomniał jak się strzela gole. A Perth? jest chociażby Taggart. Zabraknie za to Kamau.

ov2,5 - @1,57 3:4

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4398
Lukasz1988!! 533,9K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Perth Glory - Wellington Phoenix

Wellington win @2,05
Wellington i over 1,5 @2,45
Wellington I over 2,5 @2,90
Wellington I over 3,5 @4,60
Over 2,5 @1,50
Over 3,5 @2,30
3:4
Zielono az Milo 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4802
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Glory vs Nix
Ale fajnie, 3-4 na tablicy... No to wesoły over 7,5 po @ 2,30...za drobne GL!
Edit
Co Glory zmarnowało okazje na 4-4 to już tylko oni wiedzą o co chodzi... Ft 3-4...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3264
snajp 491,5K

snajp

Użytkownik
Jutro Roar - Bulls
Mogę powidzieć,że Brisbane ostatnio mnie pozytywnie zaskoczyło.Wygrali przegrany mecz bo w 1-szej połowie nie wyglądało to ciekawie.Idąc tym tropem zaryzykuję Ich wygraną,bo przeciwnik jak najbardziej do ogrania.(wszyscy wiemy co ostatnio prezentują Byki)

Mecz: Roar wygraLiczba goli: poniżej 3.5
Liczba kartek: poniżej 5.5
@ 5.00
Gdyby dodać do tego Betbuildera under 4,5 kartek to kurs wzrośnie do @ 6.5 ( w/g mnie też całkiem możliwe)

Wstyd,wstyd za typy które tu podałem.Tyle myślałem , tyle kombinowałem. W szczególności kartek byłem pewien.Oglądałem w robocie ostatnie 15 min 1-szej połowy i stwierdziłem , że NIEUDACZNICTWO Roar musi być ukarane , I TAK SIĘ STAŁO !!!
👎
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1664
Baqu 747,3K

Baqu

Forum VIP
Jutro Roar - Bulls
Mogę powidzieć,że Brisbane ostatnio mnie pozytywnie zaskoczyło.Wygrali przegrany mecz bo w 1-szej połowie nie wyglądało to ciekawie.Idąc tym tropem zaryzykuję Ich wygraną,bo przeciwnik jak najbardziej do ogrania.(wszyscy wiemy co ostatnio prezentują Byki)

Mecz: Roar wygra
Liczba goli: poniżej 3.5
Liczba kartek: poniżej 5.5
@ 5.00
Gdyby dodać do tego Betbuildera under 4,5 kartek to kurs wzrośnie do @ 6.5 ( w/g mnie też całkiem możliwe)
ciekawy początek spotkania - gospodarze atakują, goście strzelają.

wchodzę w over 1.5 HT za 2.04, statystyki sugerują ze jeszcze cos powinno wpaść.



dupa :) Macarthur po bramce zaczęli kisić ogóra, gospodarze mieli swoje szanse ale były bloki. będę cos łowił w drugiej połowie.

53' - ależ Brisbane ma dziurawa obronę

80' - biorę jeszcze over 4.5 po 1.98
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +740
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane, dalej pada...
Mamy 1-3, Roar się stara, Bykom wpada bywa.... Ot kopanina :) Mam nadzieję, że jeszcze over 4,5 po @ 2,0 za drobne zaliczą w tym spotkaniu. GL!
Edit
W 3 ostatnich minutach same Byki miały 3 setki... 3 f... Ft 1-3...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1649
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Coś mi Roar zaczynają przypominać samych siebie z poprzedniego sezonu.... kryzys formy i co za tym idzie mizerne wyniki + pojedyncze zrywy i niby przełamanie, a w następnym meczy znowu fatalna postawa.

Na jutro:

Nixi - Victory

To może być fajne widowisko. Oba zespoły zbierają punkty aż miło. Mecz w Nowej Zelandii w naturalny sposób przechyla mój typ w stronę gospodarzy, ale jak patrzę na mecze wyjazdowe Victory i - 3 gole strzelone w Perth, 4 gole z wędrowcami. To pokazuje, że maszyna Victory funkcjonuje. Dlatego w tym meczu zagram odważnie:

ov2,5+1 - @4,1 1:1
ov3,5+1 - @7,8

tutaj ryzyko jest adekwatne do kursów - więc ze stawką nie szaleję.

//edit - miało być dużo hałasu a wyszedł kapiszon.

Sydney - Jets

Sydney u siebie powinno wygrać. Mi jednak podoba się styl gry Jest. Myślę, że mogą coś ustrzelić.. dlatego zamiast grać czystą 1 po kursie trochę zagram bezpieczniej dzieląc średnią stawkę między 2 typy:

1 - @1,63 4:0
1+btts - @2,51

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1949
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Bardzo dobre te mecze jutro i też czuję, że gospodarze wezmą. Postawie klasycznie na strzelców, którzy są w formie:

Wellington Phoenix vs Melbourne Victory: Kosta Barbarouses strzeli gola @2.85 Totalbet 🟥

Klasyka Kosta strzelił 8 goli w 5 meczach z rzędu i jak się go postawi to oczywiście nie ma trafienia

Sydney FC vs Newcastle Jets: Joe Lolley strzeli gola @2.20 Totalbet ✅

W AKO na ryzyku @6.27 Totalbet🟥


Phoenix wreszcie wraca do Wellington i do swojego kraju i tutaj szukam coś w kierunku gospodarzy. Nixi u siebie czują się jak ryba w wodzie. Oskar Zawada wraca też powoli do składu, ale ja skupie się na Koście Barbarouses. Zawodnik ten przeżywa swoją drugą młodość i w ostatnim czasie jest w świetnej dyspozycji. 8 trafień w 5 spotkaniach robi wrażenie. Znając życie jutro nie trafi, ale przy takich statystykach trzeba próbować. Victory dobrze broni, ale traci też bramki na wyjazdach i mam nadzieję, że Nixi jak zazwyczaj w pełni wykorzystany atut własnego boiska w Wellington.

Można w dublu pobrać sobie Lolleya z Sydney, który najczęściej strzela w meczach domowych, tak jak to było z Adelaide United, powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1541
Lukasz1988!! 533,9K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Wellington Phoenix vs Melbourne Victory

Over 2,5 @1,61
Over 3,5 @2,50

1:1 FT

Sydney FC vs Newcastle Jets

Sydney FC win @1,50
Sydney I over 1,5 @1,73
Sydney I over 2,5 @1,95
Sydney I over 3,5 @2,80
Over 3,5 @1,91
4:0 FT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1701
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Wellington, Nix vs Big V ht 0-0...
Kto by się spodziewał wiedząc Pana Li na trybunach w Nowej Zelandii, że to spotkanie będzie "normalne"?
Ht anulowane 2 gole po VAR ( w sensie miał być karny dla Nix, u Victory spalony) potem anulowane żółtko dla Payne'a i zamianka na czerwo... Taka sytuacja...
Co będzie w drugiej się pytam?
Edit
Haha, jak to co? Karny w 95 min. I 1-1 👌
Tak to się robi :) Pan Li uśmiechnięty aż mu diamentowy ząb błyszczy w słońcu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2089
Baqu 747,3K

Baqu

Forum VIP
Live Wellington, Nix vs Big V ht 0-0...
Kto by się spodziewał wiedząc Pana Li na trybunach w Nowej Zelandii, że to spotkanie będzie "normalne"?
Ht anulowane 2 gole po VAR ( w sensie miał być karny dla Nix, u Victory spalony) potem anulowane żółtko dla Payne'a i zamianka na czerwo... Taka sytuacja...
Co będzie w drugiej się pytam?
Nie wiem co będzie ale wiem co gram.

Próbuję over 0.5 za 1.91 🤑

Wyniki bezbramkowe są w tej lidze raczej niespotykane a Victory ma unikalną szansę na trzy punkty na bardzo gorącym terenie.

Po meczu:
Kocham tą ligę!
Złapałem jeszcze over 1.5 po 2.25 ale już nie wrzucałem. Hejterom VARu won z forum ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3350
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Sydney FC - Newcastle Jets FC, Sydney FC over 7,5 RR @ 2.10 Unibet 7 RR do 64 min :(

Analiza:
Sydney FC są najlepszą drużyną w lidze pod względem rzutów rożnych, średnio 7,42 RR/mecz, a u siebie 10 RR/mecz. W tym sezonie tylko w jednym meczu nie pokryli 8 RR u siebie. Newcastle Jets jest za to drużyną, która też pozwala przeciwnikowi nabić sporo RR. W tym sezonie przeciwnicy Newcastle nabijali około 6,42 RR/mecz. Liczę, że gospodarze podtrzymają obecną formę nabijania cornerów i zobaczymy ich sporo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1257
Baqu 747,3K

Baqu

Forum VIP
Nie strasz, nie strasz bo się... 😉 A tak na poważnie mi VAR raczej kradnie overy, wystarczy nawet Australię poczytać... Tak, że tego - ja hejtuje 👍
Oczywiście mowie to przez pryzmat tego spotkania, aczkolwiek osobiście uważam ze VAR to dobry pomysł i jest potrzebny.

Koledzy typerzy z chatu chórem będą za tobą, zawsze winny VAR 🙃

1705654299907.png

pięknie zaczynamy nowy dzień oby tak dalej. teraz trzeba cos ugotować w meczu na Sydney Football Stadium
 
Otrzymane punkty reputacji: +1396
Do góry Bottom