>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Cóż za blamaż, nie mecz. Dobrze, że odpuściłem, bo pewnie poszedłbym w wygraną miastowch ufff
 
Otrzymane punkty reputacji: +683
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
I znowu Australia pokazała, że faworyt bukmacherów to sobie może.... Szkoda, że kartek było tak mało... IgaŚwiątek IgaŚwiątek - tu masz rację... w porównaniu z 5 minutami w pierwszej połowie te 3 po 90 minucie to jakaś pomyłka. Z drugiej strony - tutaj już nic by się nie wydarzyło, no może kolejne bramki CCM, bo City już od 4:1 przestało grać. Zawiódł przede wszystkim Tilio i sztab szkoleniowy obywateli. To drugi finał bez zwycięstwa, gdzie w sezonie byli po za konkurencją - jak na razie rysuje nam się drużyna gdzie faza pucharowa to ich achillesowa pięta.
CCM - to był ich mecz. Po 10 latach znowu top 1.

 
Otrzymane punkty reputacji: +208
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
I znowu Australia pokazała, że faworyt bukmacherów to sobie może.... Szkoda, że kartek było tak mało... IgaŚwiątek IgaŚwiątek - tu masz rację... w porównaniu z 5 minutami w pierwszej połowie te 3 po 90 minucie to jakaś pomyłka. Z drugiej strony - tutaj już nic by się nie wydarzyło, no może kolejne bramki CCM, bo City już od 4:1 przestało grać. Zawiódł przede wszystkim Tilio i sztab szkoleniowy obywateli. To drugi finał bez zwycięstwa, gdzie w sezonie byli po za konkurencją - jak na razie rysuje nam się drużyna gdzie faza pucharowa to ich achillesowa pięta.
CCM - to był ich mecz. Po 10 latach znowu top 1.

Wydarzyć się miała 6 kartka dla mnie - miałem pograne za kafla na 3 kafle. I kto wie, czy jakby nie doliczył normalnie + za celebrację w doliczonym, to by nie było. Albo trzeba było wyciągnąć przy pierwszym karnym i nie byłoby gadania i mojego rozwścieczenia. Pewnie jakbym postawił na over 2.5 + obie strzelą, to byłoby 1-0 albo 2-0 kogoś i kartek z 10

Przy wyniku 1-2 do przerwy wydawało się, że kartki są bardzo dobrym pomysłem. Kto normalny się spodziewał 1-6
 
snajp 464,1K

snajp

Użytkownik
Nie oglądałem bo w robocie byłem, nie pisałem bo nie miałem w ogóle pomysłu na ten mecz , liczyłem na dogrywkę . Czas zamienić tytuł '' ROZBITKÓW'' .... na ? .... Propozycje jakieś ? :) 🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1155
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Nie oglądałem bo w robocie byłem, nie pisałem bo nie miałem w ogóle pomysłu na ten mecz , liczyłem na dogrywkę . Czas zamienić tytuł '' ROZBITKÓW'' .... na ? .... Propozycje jakieś ? :) 🤔
Polecam sobie obejrzeć, mecz naprawdę fajny.. jak nie finał. A nazwa, rozbitków?... cóż.. raz na 10 lat mistrzowie... pozostałe 9 lat? rozbitkowie ;)

Ale progres niezły... od 2:8 z Jets do 6:1 z City w Grand Final.. w sumie to już 5 lat... ale ten czas leci :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1887
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Cześć Wariaci :)
Co to, nikt nie kwapi się do podsumowania tego sezonu? Cisza jak makiem zasiał? Jak będę miał chwilkę, to podsumuję no i do końca czerwca postaram się "rozliczyć" błyskawiczny konkurs o którym pewnie nikt już nie pamięta :) Pytań było kilka, odpowiedzi fajne, kilkanaście osób w to "weszło" więc wypada zakończyć to wielkopomne dzieło... Finis coronat opus...
PS Na marginesie pierdylion zmian nas w APL czeka w nowym sezonie. Jak czas i wena pozwoli, to może mi się zechce o tym popisać.
Tymczasem... Sie ma Psychofani Australii :) KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1379
E 40,5K

emce15

Użytkownik
A faktycznie konkurs był na starcie dla fanatyków 🙂 ja to nic chyba nie trafiłem ale to nic, najważniejsza jest zaprawa i O. Zawada. To tak podsumowując sezon z polskiej strony 😋
 
Otrzymane punkty reputacji: +684
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A faktycznie konkurs był na starcie dla fanatyków 🙂 ja to nic chyba nie trafiłem ale to nic, najważniejsza jest zaprawa i O. Zawada. To tak podsumowując sezon z polskiej strony 😋
Podsumowanie zamieszczę do końca czerwca, tajemnicą nie jest to, że większość stawiała na mistrza City, jak widać niesłusznie.
PS Oczywiście ja nie byłem wcale mądrzejszy i też w konkursie postawiłem win City ... Żeby nie było... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +473
snajp 464,1K

snajp

Użytkownik
1. Jaki team zdobędzie mistrzostwo? Melbourne Victory (Fatalny sezon MV 11 mjesce) (n)
2. Jaki zespół zdobędzie tytuł Premiers? Adelaide United( Reds nieźle 3 miejsce)
3. Kto będzie królem strzelców? Cummings J. (Maclaren J. rozwalił system ,Cummings drugi)
4. Kto zgarnie wooden spoon? Newcastle Jets ( Jets 3-cie odkońca dużo nie brakowało, szkoda Byków )
5. Ile czerwonych kartek przyzna w sezonie Kurt Ams (czerwona w konsekwencji 2 żółtych też się liczy, kartki dotyczą tylko zawodników na boisku)? 6
(Ryży sędziował tylko 9 spotkań i pokazał 4 bezpośrednie i jedną po 2-óch żółtych. Tylko dwa razy wapno .... cienko )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1157
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Moje typy z mini-konkursu:
to i moje:
1.mistrz - Victory
2. Premiers - City
3. Strzelec - Juric
4. Wooden spoon - CCM
5. Kartki czerwone Amsa: 3

Jak zwykle, blisko ale w płot :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +684
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
U mnie było tak:
Mistrz - City
Premiers - City
Strzelec - Maclaren
Wooden spoon - CCM (ale wtopa :))
Ams czerwa - 5
Ps
Amsa trafiłem :) ha, ha miałem go zawsze na celowniku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +994
Do góry Bottom