>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś wielki finał i ostatni mecz w tym sezonie. Spotkanie drużyn o zupełnie innych charakterach. City to fragment globalnego projektu City Football Group. Zespół który od kilku lat jest budowany od podstaw i w Australii dotarł do punktu gdzie nie ma nic więcej do zdobycia. Jest mistrzem i teraz musi obronić tytuł. CL AFC nie wyszło, ale może w nowym sezonie będzie lepiej. Obywatele mają praktycznie najlepszy skład w lidze, szeroką ławkę i pomysł na ofensywną grę.
Western United mimo iż też pod względem nazwisk w składzie plasuje się w czołówce ligowej to jednak wygląda dużo gorzej w porównania do City. Jednak braki w wyszkoleniu nadrabiają taktyką i stylem gry. Grają mocno defensywnie i wyczekują na okazję do kontry. Western jako młody zespół nie musi wygrać, dla nich dojście do wielkiego finału to już sukces.

Do tego uważam, że spotkanie na AAMI Park nie jest atutem City, przecież WU grali tam oba spotkania z Victory i spotkanie z Nixami.

Ja delikatnie wchodzę w X2 - @1,74 i un2,5 - @1,9
do tego też bez zbytniego szastania pieniędzmi - gol Tilio - @3,75

Powodzenia



EDIT... składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2058
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
0-2, samobój, potem Prijovic i City na deskach.
Podniosą się? Na razie nie widać nadziei, ale ja za drobne 1x spróbuję po @ 3,50...
Na wiele nie liczę ale dopóki piłka w grze... I walizka Pana Li...
Edit
Ft 0-2, jaki sezon taki finał. Najgorsze nie jest, to, że wygrał zespół - autobus (wygrali, zasłużyli) ale to, że będą naśladowcy. I A-league nie da się już wcale oglądać... Zostaną Nix i reszta autobusów... Brrr... Nightmare...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +157
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzięki Panowie za ten sezon A-League, Western United zasłużenie zostało mistrzem, bo przez całą kampanię prezentowali równą formę, a play-offach mieli Younga i Prijovica, a defensywa zawsze jest kluczem do następnego 🖤💚
 
Otrzymane punkty reputacji: +596
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Różnie, ale tak mało na finał. Chociaż nie wiem czy tam nie było 3 sztuk, bo obrońca gości sfaulowal na żółta ale był przywilej i potem była przerwa. Kamera nie pokazywała. Nie raz na oficjalnej dodawali kartkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +408
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki Panowie za ten sezon A-League, Western United zasłużenie zostało mistrzem, bo przez całą kampanię prezentowali równą formę, a play-offach mieli Younga i Prijovica, a defensywa zawsze jest kluczem do następnego 🖤💚
Tak, ja też zawsze twierdzilem, że defensywa to formacja od której buduje się zespół. Ale chodzi o proporcje. Zespół bez "obrony" (jak Glory w poprzednim sezonie) też mnie wkurzało. Jednak "zelazna obrona", gra na czas i kopanie po trybunach to zdrada soccera. I takich "autobusów" nie chciałem oglądać w Australii, a ogladam i zapewne jeszcze wiecej "ich" będzie. Dlatego mi z tym nie po drodze. I tak od 3 sezonów widzę postępującą "europejskość" ligi. Gdybym chciał taką oglądać, to bym "został" w Europie. To tak gwoli ścisłość. I o to mi chodzi, nie o to kto wygrał. Dziś było mi co do zasady obojętne. Chcialem goli, akcji, tempa, pojedynków a dostalem kopaninę po trybunach. Pelno takich "emocji" w Europie... Dobra, dosyć stękania i tak pewnie będę dalej w tym siedział :) Pozdrawiam wszystkich psychofanow, do zobaczenia koledzy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2539
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
I to by było na tyle... Co można powiedzieć o tym sezonie - na pewno, że był pełen niespodzianek. Że gra defensywna w tym sezonie triumfuje nad ofensywą. Że po raz kolejny 'gwiazdy' które miały ciągnąć ligę, przyjechały na wakacje. Na szczęście i pojawili się porządni wyrobnicy jak Prijovic, którzy pokazali się z dobrej strony. Zobaczymy co zostanie z Western United w nowym sezonie. Jakie ruchy transferowe wykonają zespoły Sydney FC i Perth?

Do zobaczenia :)

Dziękuję za ten sezonie, ciekawe dyskusje i fajne pomysły.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1238
snajp 479,7K

snajp

Użytkownik
Tak koledzy , mamy kilka miesięcy przerwy. Będzie brakowało porannych emocji i wszystkiego co związane AL.
Dzięki za świetnie prowadzony temat ; bez spinek z humorem z trafnymi analizami i ciekawymi typami.
Jaki będzie początek nowego sezonu ? Na pewno trudny do typowania jak to zwykle bywa ale czas pokaże jakie roszady nastąpią
w zespołach.
No i ciekawe jak w przyszłym sezonie będzie wyglądać walizka P.LI . :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1646
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
No to Australia jedzie na mundial... mecz trochę na stojąco, wiało nudą... ale Redmayne zrobił to co miał zrobić - obronił 1 karnego.

Jednak sposób komentowanie 'speców' z TVP był porównywalny z poziomem meczu... p. Jońca zupełnie nie przygotowany i cały mecz przekomentował bez znajomości piłkarzy, lig i podstawowej wiedzy o reprezentacjach... To co komentatorzy z TVP pokazali podczas losowania to niestety teraz się potwierdziło. Przy reprezentacjach z Europy będzie pewnie ok.. ale jak już będzie grała jakaś reprezentacja z Azji czy Ameryki to będzie słabo... (oczywiście i są tacy, którzy mają wiedzę.. ale czy będzie im dane prowadzić komentarz?)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1987
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Redmayne Dudka się naoglądał i proszę :) ale hola, hola, umówmy się, Socceroos ch... grali, Peru miało pecha trzeba dodać i z taką grą Kangury (podobnie jak my) w Katarze zagrają 3 mecze.
Jak coś majekx majekx to może ty zostaniesz komentatorem? Ja bym Ci pomagał i nieskromnie powiem, że pod kątem wiedzy, redaktorzy z TV mogli by się sporo nauczyć o soccerze na Antypodach... :)
Edit
Pierwszym gosciem w studiu byłby Pan Li, w kominiarce, z czarną walizką na stoliku. A my: "a teraz drodzy telewidzowie pytanie do prawdziwego eksperta..."
Potem prośba o dykteryjki z A-league: "Mierzej, byłeś gwiazda w Australii, opowiedz nam o tamtejszych pastwiskach".
A na koniec: "Hello Kevin, what's up in Japan". Oj by się działo...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2532
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
Panowie do zimy się dokształca a tak poza tym wiadomo że Jońca to jest tzw zapchaj dziura
 
Otrzymane punkty reputacji: +1652
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
majekx majekx na majku brzmi dobrze :D wczorajszy komentarz dramat, do karnego podchodził podobno Mabil z Kadyksu :oops:
:D

Nazwiska to już zupełnie inna para kaloszy, ale brak podstawowej wiedzy... tego zabrakło - co Cueva oznacza dla Peru? Że Redmayne to spec od karnych (dla p. Jońcy to była nowość) i te jego prześmiewki o statystykach obrony 8/10, że Maclaren to król strzelców A-League, że Goodwin też był wprowadzony tylko na karne i fakt, że ma mega skuteczność w jedenastkach... Brak nazwisk na koszulkach Peru to już zupełnie zagubił komentatorów :D.... no i brak jakiejkolwiek wiedzy o karierze Duke'a.

Więc już moje CV jest w drodze na Woronicza... i jestem gotowy na komentowanie tych 3 spotkań w Katarze, wspólnie z qowalsky6 qowalsky6 .. jak tylko TVP zgodzi się pokryć fakturę, która będzie zawierać koszty takiej imprezy :)...

A występ Socceroos na boiskach w Katarze? - na pewno będą dobrze przygotowani kondycyjnie bo klimat ich nie zaskoczy, zwłaszcza, że w Australii też już powinno być ciepło.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1341
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
:D

Nazwiska to już zupełnie inna para kaloszy, ale brak podstawowej wiedzy... tego zabrakło - co Cueva oznacza dla Peru? Że Redmayne to spec od karnych (dla p. Jońcy to była nowość) i te jego prześmiewki o statystykach obrony 8/10, że Maclaren to król strzelców A-League, że Goodwin też był wprowadzony tylko na karne i fakt, że ma mega skuteczność w jedenastkach... Brak nazwisk na koszulkach Peru to już zupełnie zagubił komentatorów :D.... no i brak jakiejkolwiek wiedzy o karierze Duke'a.

Więc już moje CV jest w drodze na Woronicza... i jestem gotowy na komentowanie tych 3 spotkań w Katarze, wspólnie z qowalsky6 qowalsky6 .. jak tylko TVP zgodzi się pokryć fakturę, która będzie zawierać koszty takiej imprezy :)...

A występ Socceroos na boiskach w Katarze? - na pewno będą dobrze przygotowani kondycyjnie bo klimat ich nie zaskoczy, zwłaszcza, że w Australii też już powinno być ciepło.

Pozdrawiam.
Na pewno damy radę, a i jeszcze do wykresów poprosimy Jacka Gmocha. Dla uatrakcyjnienia audycji Pan Jacek będzie rysował lewą ręką i w przepasce pirackiej na oku :)
Ps
I co? nie fajnie taki program zobaczyć? A nie mauzoleum i te same gadającej głowy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1670
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
Nani podpisał ko trakt z Melbourne Victory
Kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2024 roku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1762
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Prijovic ma wrócić do Legii i nawet Western United jest tak zdeterminowane, żeby pokryć czesc kosztów wypożyczenia Serba, dziwne, bo w Australii zjadl lige i tak naprawde on swietnym wystepem w finale dal pierwsze mistrzostwo tej drużynie i nagle chcą się go pozbyć. Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o hajs
 
Do góry Bottom