>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Puchar

Floreat Athena - Adelaide United

Typ: 2/nie (wynik/bts) Kurs: 2.60

STS

Co mi tam próbuje. W ostatnich meczach pucharu miałem dobre zamysly a nie pogralem wiec dziś gram. Różnica poziomów znaczaca jeśli tylko Adelaide nie zrobi jakiejs masakry to gospodarze nie powinni nic ustrzelić. Licze tu na pełne skupienie faworytow. Kurs fajny więc próbuje a rano się zobaczy co z tego wynikło

Wynik:
Na razie dobrze Ci idzie, 0-1 dla Reds ale ustawienie jak dla mnie lekko "dziwne". Gospodarzom nie odbieralbym jednak nadzieji na gola w 2 pol. W końcu to puchar :)
Edit
Saldaris w 53 min. daje wyrównanie gospodarzom, 1-1, tak to jest z pucharami...
Edit2
Dogrywka, na razie (po karnym) 1-2...
Edit3
Ft 1-3, szału Redsi nie zrobili ale idą dalej...
 
Ostatnia edycja:
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Chyba zacznę kibicować Perth Glory :D Swoja droga , jak myślicie jest w stanie dać jeszcze trochę jakości? 243922748_568374061166879_6956534478081944748_n.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +278
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jak tutaj błyszczy 40-letni Castro to myślę, że tej jakości wystarczy na A-Ligę.. Pytanie czy będą chęci czy tylko wakacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +279
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak tutaj błyszczy 40-letni Castro to myślę, że tej jakości wystarczy na A-Ligę.. Pytanie czy będą chęci czy tylko wakacje.
Nie to że coś :) ale Diego Castro ma 39 lat i już w barwach Glory nie zagra... Na razie z tego co wiem, to nie ma żadnego klubu...
Edit
A dla fanów Legii, w WU ma zagrać Prijovic. Z ciekawostek to w pucharze FFA w Adelaidzie będą derby, może się skuszę aby to pooglądać. Do tego dużo zmian tradycyjnie, tuż przed startem może pozbieram to wszystko w jakąś sensowną całość...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Powoli powoli przyspiesza nam karuzela transferowa. Pojawiają się nazwiska ciekawe i znane.

Do tego ISUZU zostało tytularnym sponsorem ligi. A start ligi zapowiadany jest na 19 listopada... więc jeszcze miesiąc i sporo wody może przepłynąć w Murray. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +281
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida,
Na klepisku gospodarzy Redsi prowadzą 0-1 z Olimpijczykami.
Poziom okregowki, baba z gwizdkiem, moze coś wpadnie. Zostalo kilka minut. Over 1,5 po @ 2,55 symbolicznie...
Edit
Durne babsko, w ostatnich sekundach nie podyktowała karnego dla miejscowych, a zaraz potem w trakcie kontry gwizdnęła koniec. No ale to trzeba mieć jaja :) albo nie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +674
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
mała reklama:
We've got a special Halloween offer for City fans! Simply use code 'TREAT21' at checkout to get free shipping on all orders over $50, up until midnight on Sunday!

w oficjalnym sklepie Melbourne City

Więc jak by ktoś chciał sobie sprowadzić jakąś pamiątkę ze sklepu obywateli to ma teraz okazję bez kosztów wysyłki
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Wikipedia fajnie rozpisała zmiany i sytuację obcokrajowców w A-league w nowym sezonie:

Zwłaszcza mi się podoba ta tabelka z ilością miejsce dla zawodników z po za Australii - mega to czytelne i wiadomo kto ma jeszcze jakieś miejsce a kto musi już rotować obcokrajowcami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +760
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Powoli zbliżamy się do startu nowego sezonu, który rozpocznie się już w najbliższy piątek, więc z tej okazji chciałem was zaprosić do rywalizacji w kolejnej już odsłonie typera, który poprowadzi po raz kolejny majekx majekx , nowością jest, że udało się załatwić mały bonus od sponsora w każdej kolejce.
Oczywiście liczę na spory ruch w dziale przez cały sezon, masę dobrych typów i ciekawostek od naszych Znawców qowalsky6 qowalsky6 i majekx majekx oraz wszystkich udzielających się w temacie A-League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +758
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem wariaci i miłośnicy soccera na Antypodach.
Zaczynamy 19.11 nowy sezon 2021/2022, niestety z opóźnieniem, niestety z covidem, niestety z bałaganem, który na 100% nie raz pomiesza zespolom A-league szyki.
Do tego "bonus" w postaci rewolucji kadrowych we wszystkich ekipach i mamy przepis na mieszankę wybuchową - znak rozpoznawczy Australii :)
Poniżej kompletne ins/outs na ten sezon - popatrzcie sobie na ten huragan kadrowy i oceńcie sami:
A przewidywania przedsezonowe? Darujcie sobie takie żarty, dla mnie min. 2 kolejki na obserwacje bez poważniejszego zaangażowania, no max drobne dla sportu ( i to live)...
A z nożem przy gardle? On the paper:
1. Faworyci bez zmian:
Melbourne City i Sydney FC - mają super strzelców i niezbędne doświadczenie plus tych samych trenerów. Top2...
2. Reszta peletonu, a play - offy?
Prawie wszyscy mają szanse na top6, nie widzę nawet "czarnego konia" nadchodzących rozgrywek.
3. Kto odstaje?
Moim zdaniem Newcastle (na ligowej kroplówce plus pierdylion roszad kadrowych) i niestety Nixi (znowu grają w Wollongong, a nie w Nowej Zelandii plus oslabienia w składzie).
Jak będzie? Skwitowałbym to tak samo jak można zobaczyć sobie w ostatniej scenie filmu pt. Kroll.
PS Kto zna, ten wie :) Enjoy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1290
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witam wszystkich.... na początek - konkurs - zapraszam do typowania - nagrody są co kolejkę więc mam nadzieję frekwencja się nam utrzyma od pierwszej kolejki do grand final.
Powyżej Qowal już opisał w kilku zdaniach jak zapowiada się ten sezon i ja nie mam nic więcej do dodania.
Standardowo pierwsze kolejki odpuszczam typy przed meczowe. Może live, ale to i tak jak będę przed telewizorem.

A jutro zaczynamy meczem obrońcy tytułu z zespołem z Brisbane... oby mecz był ciekawy:

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1066
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
no prawie dwa lata bez komentarza na temat A-League.. jak ten czas leci ;)

dzisiaj krótki występ apropos jutrzejszego otwarcia - bardzo jestem ciekaw Pucciarelli'ego w zespole MC, chłop miał papiery na Serie A czy B a jednak wybrał odcinanie kuponów w wieku 30 lat, czuję że to liga dla niego, takie połączenie Maccarone - egzukutor (notabene byłego zawodnika Roar) i Diamantiniego - zabawa z piłką. Pytanie tylko czy można się go jutro spodziewać w kadrze? w pucharze jeszcze się nie załapał do 18.

Ogólnie marzy się overowy sezon ;) patrząc na to jakie strzelby mamy w A-League to nadzieje są.. szkoda tylko odejścia Berishy i Castro jeżeli chodzi ogólnie o transferowe nowinki. Na plus, jak na razie na papierze oczywiście, największa bomba (?) w postaci Sturridge ale myślę, że Prijović to zawodnik mocno zawzięty i może powalczyć o koronę króla... a ma z kim, Bobo, Adaś LeFondre, dopełniający trio Kosta, Hooper swoje dorzuci, Hemed też już się w Australii zadomowił, są też chociażby zawsze groźny Fornaroli czy kumpel z drużyny Keogh no cóż mam nadzieje że będzie ciekawie!

Dodatkowo bardzo jestem ciekawy brazylijczyka Moresche z CCM, fajnie sobie radził w Singapurze, myślę że też może trochę kolorytu dorzucić do A-League oraz sporo kreatywności do gry Marinersów!

miało być krótko a trochę się rozwinęło, witam legendy tego działu, fajnie was widzieć, że cały czas działacie ;)
co do typów, jutro otwieram oczywiście jakimś overem ale chyba live a z sobotą jutro się pomyśli i zapoda :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1362
E 37,5K

emce15

Użytkownik
City - Roar
Witam, nie pije kawy sypanej, więc nie mam fusów do wróżenia na pierwsze kolejki 😋 dlatego tylko dla zabawy gram gospodarze strzela w obu połowach - fortuna 2.01
Historia ich spotkań, niewiele pokazuje, czasami City jedna bramkę czasami cztery, ale w Australii każdy sezon inny, składy często wymieniane. Jednak mistrz to mistrz, uważam że postrzela

City - Roar
City bramka w każdej polowie
Fortuna 2.01
(ps. Stawka to jedna moneta obrony granicy wschodniej 😋)

Ps. Pierwsze koty... niewiele brakło
 
Ostatnia edycja:
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Ja spróbuję kartki w tym meczu. Przejrzałem pierwszy mecz nowego sezonu w historii i były kartki. W poprzednim było 9 kartek i ciekawe, że kilka lat temu oba zespoły otwierały też sezon, były 4 sztuki. Sędzia ok, w poprzednim sezonie a- league dawał już nawet 6-7 w meczu. Linie 3,5 do gry.
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Składy się pojawiły dzięki majekx majekx !
Ja z nich czytam problemy gości w defensywie, brak Aldreda, który trzymał w ostatnim czasie całą obronę Roar a zarazem był kapitanem. W jego miejsce 19-letni Milnaric bez debiutu jeszcze w A-League. Gospodarze z armatami w postaci Nabbout'a, Maclaren'a i kreujących grę Berenguer'a i Leckie'go.
Jako, że pierwsza kolejka to bez szaleństw - typ: Melbourne City over1,5 @1,39 efortuna
 
Ostatnia edycja:
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Składy się pojawiły dzięki majekx majekx !
Ja z nich czytam problemy gości w defensywie, brak Aldreda, który trzymał w ostatnim czasie całą obronę Roar a zarazem był kapitanem. W jego miejsce 19-letni Milnaric bez debiutu jeszcze w A-League. Gospodarze z armatami w postaci Nabbout'a, Maclaren'a i kreujących grę Berenguer'a i Leckie'go.
Jako, że pierwsza kolejka to bez szaleństw - typ: Melbourne City over1,5 @1,39 efortuna
No ja jednak liczę na 2,5 gospodarzy:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
City bije głową w mur, kopanina jednym slowem, x ht po @ 1,75 za drobniaki z sakiewki...
Edit
40 i 43 min pach i 2-0, myślałem, że Roar dociągną do przerwy. Co ciekawe gole nie były autorstwem "swietej trójcy" z Melbourne. No to Roar teraz nie ma nic do stracenia...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
Do góry Bottom