>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Adelaide United - WS Wanderers1:3 (1:1) (11-0 RR)

Adelaide United i obie strzela @2,95 Unibet ⛔
WS Wanderers/Adelaide United @19 Unibet ⛔
powyżej 11,5 RR @2,14 Unibet ⛔

Myślę, że obie ekipy jutro postrzelają, ale zwycięsko wyjdą z tej batalii gospodarze, do gry na nich z czysto sportowych powodów skusiło mnie tradycyjnie ich bezpośrednie H2H, gdzie od 3 spotkań na zmianę wygrana Adelaide, remis, Adelaide, remis...jutro wychodzi Adelaide, jednak WSW potrafi zaskakiwać oraz łamać, więc główny typ to win gospodarzy wraz z btts, za odpowiednio mniejszą stawkę próbuję łamaka, Wędrowcy nie raz już w tym sezonie pokazali, że grają do przerwy, a następnie przy korzystnym rezultacie drugą połowę oddają rywalom, popieram również typ majekx odnośnie cornerów, może takiego szału jak dzisiaj nie będzie, ale na te 12 rożnych liczę, drugi mecz może z rana coś, granie Perth po @1,3 to samobójstwo w Australii, może również łamak...
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Witajcie w Weekend!
Co do meczu Perth v Roar ten kurs.... Nieeee.
Ciekwostka. Jesli Perth dzis nie przegra wyrowna rekord klubu z 2014-2015 - 10 kolejnych meczy bez porazki.
No moze komus sie przyda takie info:
Adam Taggart nie zagra. Pewnie wielu wie, ze odchodzi do Klubu z Korei.
Alex Lopez pomocnik zawieszony za piaty kartonik.
Jamie Young bramkarz brak wiadomo czerwien. Zawieszony na dwa mecze zmniejszona kara z trzech na &quot;czerwonym dywaniku&quot;
Jack Hingert obronca wykluczony do konca sezonu kontuzja kolana.
Luke DeVere obronca watpliwy wystep bolesci kolana.
Mlodziak Dane Ingham i Daniel Bowles wracaja z zawieszenia no to tyle w Brisbane.
Co zagrac nie wiem pewnie nawet nie rusze tego spotkania. Moze lekko jakis Over 1.5 Goal HT
Typy na A-League Dodane po Finale W-League Women&#39;s (Btw zobaczcie bramki. Fajny Final)
Perth Glory vs Brisbane Roar

First Half Over 0.5 Goal @1.22 - 1/10 ✅
First Half Over 1.5 Goal @2 - 0.11/10 ✅
First Half Over 2.5 Goal @4.33 - 0.1/10 ✅
Andy Keogh score 2+ Goals @3.4 - 0.1/10 ✅
Andy Keogh score 3+ Goals @9.5 - 0.1/10 ⛔
Total Goals over 3.5 @2.1 - 0.4/10 ✅
Total Goals over 4.5 @3.4 - 0.1/10 ⛔ Total ✅ 1.143

Stan A-League +4.263j
Adelaide United vs WSW
Total Corners Over 12 @2.75 - 0.43/10 ⛔
Total Corners Under 11 @2.1 - 0.57/10 ⛔ Total ⛔1j
Stan A-League +3.12j


Wszystko w Bet365

Tymczasem na zapleczu domowego podworka A-Leagu. W zaciszu rozegrany zostanie Final A-League Woman pomiedzy Perth i Sydney.
Ja nie bede czarowal ani wymyslal argumentow za i przeciw bo kompletnie sie damska pilka nie interesuje. Ale jak juz mamy Final to mozna cos przyatakowac.

Kilka faktow i ciekawostek:
Ostatnie 10 meczy pomiedzy ekipami zadnego remisu...?
Sydney wygralo 4 spotkania.
Over 2.5 w 6 spotkaniach
Dla Perth to jest bedzie 3 Final w ostatnich 5 latach
Perth przegralo 2 z 2 Finalow w ostatnich 4 latach
Perth nigdy nie zdobyly Mistrza.
Tutaj sie troche pobawie za drobne
Over 2.5 Goals @1.57 - 2/10 ✅
Total Cards Over 2.5 @ 1.61 - 2/10 ✅
Winner Perth @3 - 1/10 ⛔
Win from behind - Sydney @8 - 0.1/10 ⛔

Win from behind - Perth @15 - 0.1/10 ⛔
Game Decided in After Extra Time @6.5 - 0.1/10 ⛔
Sydney Decided After Penalties @9 - 0.1/10 ⛔ Total ✅0.94j

Stan A-League +4.12j

Wszystko w Bet365

Pozdrowiania i Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Witajcie w Weekend!
Co do meczu Perth v Roar ten kurs.... Nieeee.
Ciekwostka. Jesli Perth dzis nie przegra wyrowna rekord klubu z 2014-2015 - 10 kolejnych meczy bez porazki.
No moze komus sie przyda takie info:
Adam Taggart nie zagra. Pewnie wielu wie, ze odchodzi do Klubu z Korei.
Alex Lopez pomocnik zawieszony za piaty kartonik.
Jamie Young bramkarz brak wiadomo czerwien. Zawieszony na dwa mecze zmniejszona kara z trzech na &quot;czerwonym dywaniku&quot;
Jack Hingert obronca wykluczony do konca sezonu kontuzja kolana.
Luke DeVere obronca watpliwy wystep bolesci kolana.
Mlodziak Dane Ingham i Daniel Bowles wracaja z zawieszenia no to tyle w Brisbane.
Co zagrac nie wiem pewnie nawet nie rusze tego spotkania. Moze lekko jakis Over 1.5 Goal HT

Tymczasem na zapleczu domowego podworka A-Leagu. W zaciszu rozegrany zostanie Final A-League Woman pomiedzy Perth i Sydney.
Ja nie bede czarowal ani wymyslal argumentow za i przeciw bo kompletnie sie damska pilka nie interesuje. Ale jak juz mamy Final to mozna cos przyatakowac.

Kilka faktow i ciekawostek:
Ostatnie 10 meczy pomiedzy ekipami zadnego remisu...?
Sydney wygralo 4 spotkania.
Over 2.5 w 6 spotkaniach
Dla Perth to jest bedzie 3 Final w ostatnich 5 latach
Perth przegralo 2 z 2 Finalow w ostatnich 4 latach
Perth nigdy nie zdobyly Mistrza.
Tutaj sie troche pobawie za drobne
Over 2.5 Goals @1.57 - 2/10
Total Cards Over 2.5 @ 1.61 - 2/10
Winner Perth @3 - 1/10
Win from behind - Sydney @8 - 0.1/10

Win from behind - Perth @15 - 0.1/10
Game Decided in After Extra Time @6.5 - 0.1/10
Sydney Decided After Penalties @9 - 0.1/10

Wszystko w Bet365

Pozdrowiania i Powodzenia!
Walą bramy dziewczyny, aż miło. Moja ulubieńca Sam Kerr też wpisała się na listę a meczyk jeszcze trwa.
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Walą bramy dziewczyny, aż miło. Moja ulubieńca Sam Kerr też wpisała się na listę a meczyk jeszcze trwa.
Woow 4-2 80min tego ie nie spodziewalem
Kerr - dziewczyna zrobila roznice i dala Perth Final. Ale mimo wszystko szkoda mi kobitek z Perth ze chyba jednak nie dadza rady.
W takim razie trzeba atakowac over w meczu Perth Glory bo sportowej czarnej soboty w Western Australia byc przeciez nie moze. ;)
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
23min 1 rozny ???? Kangaroos rzadza
ja jeszcze wierzę... bo potem 5 min i 5 rogów... i nadrobią ;)
Perth - Roar odpuszczam.. muszę wyjść... więc nawet pewnie nawet przed meczem składów nie poznam, pomysłu nie mam, a granie czystego win Glory - trochę szkoda wtopić na takim kursie - wiadomo Australia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaida live
Ciach i Wędrowcy na 0-1 ;) dalej, dalej....
Var, karny dla Reds i ch....., ja bym strzelił ????
Po 2,4 over 1,5 ht za drobne... Hehe Kitto i 1-1 w 44 min. ✅
To pewnie nie koniec, ja potrzebuję jeszcze jednej i idę z rodzinką na spacer. W Perth mnie &quot;nie będzie&quot; jakby kto pytał ????
edit
✅ 54 min i 1-2 mecz dalej trwa, a ja na spacerek. Sie ma...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Po 2,4 over 1,5 ht za drobne... Hehe Kitto i 1-1 w 44 min. ✅
To pewnie nie koniec, ja potrzebuję jeszcze jednej i idę z rodzinką na spacer. W Perth mnie &quot;nie będzie&quot; jakby kto pytał ????
Graty!
A mialem pisac w przerwie ze jak nie strzela to lamak morowany. Siedza na wedrowcach az milo. majekx racja z tymi rogami ale tutaj to Adelaide musza nabic bo po bramce WSW to gra byla na jednej polowie ale oby bo over tez gdzies tam mam ;)
Co do meczu Perth to juz chyba wszyscy wiemy ze Australia to Australia. Jak Pan Li zamiesza to i 2 siadzie ????
No dobra qowalsky6 jak Cie w Perth nie ma to do zobaczenia jutro w Sydney zatem ;)
I składy na 2 mecz:
Brisbane
1-White (g) 2-Ingham 12-Tongyk 8-Pepper 15-Negro 18-Caletti 17-McKay (c) 33-Henrique 11-Bautheac 23-Wanzel-Halls 26-D&#39;Agostino
http://prnt.sc/mlui0k
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No raczej się nic nie zmieniło. U Redsów wraca Lia i Ilso, wypada Milusenic. Wędrowcy będą mieli w kadrze Baumjohanna, Bridge&#39;a, a wypadł Sotirio. Nie widzę przeszkód aby nie pękł over. Kurs na to wydarzenie marny, ale za miedziaka ✅ @ 1,52 pobiorę. GL! Mecz w Perth zostawię sobie na live. Więcej mi się nie chce pisać więc macie pole do popisu ???? Do jutra zatem...
W 54 min. 1-2 więc ja mam już wolne ???? ✅ Do jutra Panowie...
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
skład Brisbane to skład węgla i papy!!!
Tongyik pozyskany z WSW od razu na głęboką wodę.. chłop dawno nie grał w żadnym meczu, obok Pepper środkowy pomocnik, na bokach Nigro, który wskoczył ostatnio z powodu czerwonych kartek i Ingham - 19 latek który zagrał w ostatnim czasie najwięcej minut spośród całej czwórki bloku defensywnego - do tego w bramce White... dla mnie Young jest nieporozumieniem a co dopiero drugi &quot;kiper&quot; ???? ja wracam cały czas pamięcią do ostatniego meczu pomiędzy tymi drużynami który zakończył się wynikiem 2-4 na korzyść Perth, którzy wjeżdżali do bramki ówczesnych gospodarzy jak w chcieli.. pomimo, iż personalnie Brisbane wyglądało dużo lepiej.. dzisiaj Perth w ataku -&gt; Castro, Ikonomidis i Keogh, każdy śmiało może dzisiaj po dwie bramki zdobyć ! na boku Davidson będzie szarżował i jeżeli tylko gospodarze będą przez cały mecz mieli chęć na zdobywanie bramek to wyczuwam POGROM - mój typ - over 7,5 - 11,00 - lvbet
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
skład Brisbane to skład węgla i papy!!!
Tongyik pozyskany z WSW od razu na głęboką wodę.. chłop dawno nie grał w żadnym meczu, obok Pepper środkowy pomocnik, na bokach Nigro, który wskoczył ostatnio z powodu czerwonych kartek i Ingham - 19 latek który zagrał w ostatnim czasie najwięcej minut spośród całej czwórki bloku defensywnego - do tego w bramce White... dla mnie Young jest nieporozumieniem a co dopiero drugi &quot;kiper&quot; ???? ja wracam cały czas pamięcią do ostatniego meczu pomiędzy tymi drużynami który zakończył się wynikiem 2-4 na korzyść Perth, którzy wjeżdżali do bramki ówczesnych gospodarzy jak w chcieli.. pomimo, iż personalnie Brisbane wyglądało dużo lepiej.. dzisiaj Perth w ataku -&gt; Castro, Ikonomidis i Keogh, każdy śmiało może dzisiaj po dwie bramki zdobyć ! na boku Davidson będzie szarżował i jeżeli tylko gospodarze będą przez cały mecz mieli chęć na zdobywanie bramek to wyczuwam POGROM - mój typ - over 7,5 - 11,00 - lvbet
To tez myśle o pogromie, ale Ty mnie absolutnie zaskoczyles ????
 
Do góry Bottom