>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Bez Toivonena i Hondy Victory sporo traci... co z tego, że Kosta pociągnie skrzydłem jak Troisi potrafi być zupełnie niewidoczny a Athiu.... hm zastanawiam się po co on jest na boisku... dużo zamieszania, mało efektów.
A Glory... potwierdza klasę i bije wszystkich równo.
No i w Victory jest Brown... sprokurował 2 rogi i karnego dla Glory. Ten mecz zdecydowanie mu nie wyszedł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bez Toivonena i Hondy Victory sporo traci... co z tego, że Kosta pociągnie skrzydłem jak Troisi potrafi być zupełnie niewidoczny a Athiu.... hm zastanawiam się po co on jest na boisku... dużo zamieszania, mało efektów.
A Glory... potwierdza klasę i bije wszystkich równo.
No i w Victory jest Brown... sprokurował 2 rogi i karnego dla Glory. Ten mecz zdecydowanie mu nie wyszedł.
Słaby ten weekend, wszędzie zabrakło niewiele ???? (dzisiaj też, śmiem twierdzić, że jakby nie karny to skończyłoby się 0-0) ale to żadne wytłumaczenie. Tytuł Premiers wyląduje w Perth (patrząc na ich terminarz), a o top 2 powalczy Big V i Blues Sky.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Melbourne Victory - Perth Glory 1:2


Perth Glory lub remis @1,65 Unibet ✅
Perth Glory DNB @2,28 Unibet ✅

Perth Glory @3,10 Unibet ✅
Teoretycznie wszystko wskazuje na wiktorie Viktory, przegrana Sydney czy atrakcyjność ligi i wyrównanie tabeli, ja jednak podtrzymam mój typ konkursowy i pójdę na przekór w stronę Glory, wydaje mi się, że to jest chyba ich sezon i trzeba się z nimi liczyć. Główny typ to, że Perth nie przegra, nie wykluczam remisu, jednak bardziej skłaniam się dzisiaj w stronę gości, że mimo wszystko wygrają i umocnią się na czele A-League. Jeszcze taka ciekawostka, oczywiście z przymróżeniem oka, ale...na ostatnie ich 5 bezpośrednich meczy w Melbourne najpierw 2 remisy pod rząd, następnie 2 wygrane Victory, w ostatnim meczu wygrana Glory, więc wypada...wygrana Glory.
Meczu nie widziałem, bo...odsypiałem weekend, ale z tego co piszecie to spotkanie dość wyrównane ze wskazaniem na Perth. Po statystykach wychodzi, że w pierwszej połowie to Victory bardziej atakowało, a Glory nawet nie oddało celnego strzału, wszystko co dobre zaczęło się chyba od karnego dla gości. Tak jak napisałem w nocy &quot;pójdę na przekór w stronę Glory, wydaje mi się, że to jest chyba ich sezon i trzeba się z nimi liczyć&quot;. Podsumowując udane zakończenie weekendu w Australii, bynajmniej dla mnie, chociaż w konkursie słabiutko, bo trafiłem chyba tylko...wygraną Glory ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Po statystykach wychodzi, że w pierwszej połowie to Victory bardziej atakowało, a Glory nawet nie oddało celnego strzału,
Tutaj statystyki trochę zamazują obraz. Glory może nie oddało strzału, ale Castro i Ikonomidis robili sporo zamieszania w polu karnym V. Victory może i strzelało, ale zagrożenie z tego było żadne. Ataki kończyły się przeważnie przed linią pola karnego.
Kierunek na Glory był strzałem w 10... mnie V zawiedli... może dlatego, że stawiałem za wcześnie... bez składów.
W konkursie sporo osób poszo w 1... i gol Toivonena... więc i różnice pkt. Nie będą duże. Mecz był trudny do typowania ???? . Może kolejny będzie trochę łatwiejszy, ale że to antypody to może być przewrotnie. ???? .
Kolejna kolejka zapowiada się całkiem obiecująco.
Wyniki kolejki podam wieczorem jak będę przy komputerze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Kierunki na za tydzień:
Nixi - V - bts
Jets - City - jakiś ov rogów... zobaczymy jak ułoży się mecz w ACL.
Adelaide - WSW - 1...
Perth - Roar - 1
Sydney - CCM - 1
Przy Perth i SFC jak będą optymalne składy to nawet jestem skłonny pobierać grubo te kierunki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kierunki na za tydzień:
Nixi - V - bts
Jets - City - jakiś ov rogów
Adelaide - Jets - 1... zobaczymy jak ułoży się mecz w ACL.
Perth - Roar - 1
Sydney - CCM - 1
Przy Perth i SFC jak będą optymalne składy to nawet jestem skłonny pobierać grubo te kierunki.
Redsi grają z Wędrowcami, a nie z Jets jakby co ????
Potem coś skrobne jeszcze. Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
AUSTRALIA: A-League
Kolejka 19
15.02. 07:35 Wellington Phoenix - Melbourne Victory
Jedni i drudzy powinni strzelić, Victory walczy o top 2, u siebie Nixx powinni ukłuć, wychodzi bts. A i h2h korzystne jak ktoś lubi się takimi danymi podbudować.
15.02. 09:50 Newcastle Jets - Melbourne City
Jetsi będą po meczu w eliminacjach do AFC, City z Maclarenem lepiej, ale &quot;śmierdzi&quot; mi underem/x - em.
16.02. 09:50 Adelaide United - WS Wanderers
Redsi punktują, ale szału grą nie robią, Wędrowcy jak zawsze bez obrony, over możliwy jak najbardziej.
16.02. 12:00 Perth Glory - Brisbane Roar
Jedynka po 1,30, może handi? Wygrać z mistrzem żeby przegrać/zremisować z outsiderem? W Australii możliwe, ale mało prawdopodobne.
17.02. 07:00 Sydney FC - Central Coast Mariners
Tutaj też nie powinno być wątpliwości, jednak kolejny @ na 1 po 1,3 satysfakcji nie daje. Jak nie będzie Simona to może 1 i brak bts?
PS
To rozbiegówka, wiadomo co jeszcze trzeba będzie zrobić ???? No chyba, że Wy? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
W tej kolejce wszystko zależeć będzie od personaliów, ja poczekam na pierwsze info in/outs bo na razie to trochę wróżenie z fusów :holidayspirit:
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
W tej kolejce wszystko zależeć będzie od personaliów, ja poczekam na pierwsze info in/outs bo na razie to trochę wróżenie z fusów
zgadza się.. nawet bym poszedł o krok dalej o poczekał na składy... już kilka razy tak było, że niby zawodnik był w pełni sprawny, ins/outs potwierdzał jego występ - a koniec w końcu trener nawet na ławkę go nie brał.
ins/outs to pewna wskazówka - ale nie można tego brać za pewniak.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
15.02. 09:50 Newcastle Jets - Melbourne City
Jetsi będą po meczu w eliminacjach do AFC, City z Maclarenem lepiej, ale &quot;śmierdzi&quot; mi underem/x - em.
No i były męczarnie ft 1-1, a potem dogrywka i 3-1. Sami sobie zgotowali ten los. No na razie ten under dalej u mnie w grze. Gospodarze bardzo słabo... 19.02 lecą do Japonii a tam Jelenie zrobią im kuku. No chyba, że stanie się cud...
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wellington Phoenix - Melbourne Victory 1:1
obie strzelą @1,46 Unibet ✅
powyżej 2,5 gola @1,56 Unibet ⛔
powyżej 3,5 gola @2,48 Unibet ⛔
Melbourne Victory @2,25 Unibet ⛔

Zaczynamy 19 kolejkę, w pierwszym spotkaniu widzę przede wszystkim gole co niestety ma odzwierciedlenie w kursach, szczególnie overowe są mecze przyjezdnych, ale gospodarze na 5 ostatnich spotkań u siebie tylko w meczu z Sydney nie pokonali bramkarza rywala. Bezpośrednie H2H również przemawia za btts oraz overem, przy okazji dostrzegłem taką ciekawostkę w meczach pomiędzy nimi rozgrywanych w Wellington od 6 meczy na zmianę wygrywają raz gospodarze raz goście, dzisiaj wypada, że powinni wygrać goście z Melbourne.
Newcastle Jets - Melbourne City3:1
Newcastle Jets @4,90 Unibet ✅

Tu trochę ryzykownie, bo ciężko mi uwierzyć, że City przegra 4 mecz pod rząd w delegacji, ale... tradycyjnie spojrzałem na h2h pomiędzy nimi, gdy gospodarzem byli Jetsi i od 2013, czyli od 9 meczy wygrywają po 2 mecze pod rząd na zmianę i dzisiaj wypadałaby 2 wygrana Jetsów, może to tylko przypadek, ale chyba lepiej tak zaryzykować niż grać MC po @1,6. Jak będzie okaże się w południe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
hahaha... to mnie waldi1979 ubiegł ze składami - dziękuję...
to pozostaje mi tylko typowanie...
Nixi - Victory

bts - @1,45 - 2j ✅
ov2,5 - @1,55 - 1j ⛔
ov3,5 - @2,25 - 0,5j ⛔
Krishna strzeli - @2,32 - 1j ✅
Kosta strzeli - @2,4 - 1j ⛔
-0,28j
Czemu tak - bo V musi zaatakować bo Glory ucieka a za plecami jest SFC. Z drugiej strony - mecz w Nowej Zelandii to zawsze ciężkie spotkanie dla przyjezdnych, i mimo iż Nixi grają nadspodziewanie dobrze to ostatnie mecze pokazały, że łapią małą zadyszkę... Dlatego bramki mogą paść, bo mimo iż Kurto na bramce czyni cuda.. to obrona pozostawia coraz więcej do życzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Na szybko ????
Overy jak majekx powyżej, ale dorzucam tez over 1,5 gospodarzy - 1,97.
11,5 rożnego - 1.77 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kursy polecialy na City z 2,7 na 1,6. Powód? Merrick rotuje składem przed AFC. Dodatkowo wypadł Hoffman i dlatego mamy taki cyrk. Zostaje live. A w Wellington dam x ht po @ 2. ✅ GL!
Edit
Mecz był w Auckland, przepraszam... Mea culpa.
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Kursy polecialy na City z 2,7 na 1,6. Powód? Merrick rotuje składem przed AFC. Dodatkowo wypadł Hoffman i dlatego mamy taki cyrk. Zostaje live. A w Wellington dam x ht po @ 2. GL!
Z czym do ludzi w ostatnim meczu się męczyli z jakąś smieszna Jakartą z Indonezji.
Złapane over 8.5 roga w pierwszej połowie po 4.15. Pięknie ????
Nie pod tym postem! Przepraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kursy polecialy na City z 2,7 na 1,6. Powód? Merrick rotuje składem przed AFC. Dodatkowo wypadł Hoffman i dlatego mamy taki cyrk. Zostaje live. A w Wellington dam x ht po @ 2. GL!
Edit
HT 0-0 więc ✅
A co do słabości Jetsow z Jakartą to nabierzesz jeszcze pescarabajo pokory do szybkich opinii gdy mowa o A -league i AFC. Bez obrazy ofc.
Pierwotne kursy były ok. Po zapowiedzianej rotacji oszalaly. Gorsze mecze lepszych ekip widziałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Edit
FT 0-0 więc ✅
A co do słabości Jetsow z Jakartą to nabierzesz jeszcze pokory do szybkich opinii gdy mowa o A -league i AFC. Bez obrazy ofc.
Pierwotne kursy były ok.
Śledzę różne różniste ligi, reprezentacje itd. Naprawdę Jetsi powinni &quot;zjadać&quot; takie &quot;tuzy&quot; z Indonezji. Oczywiście to tylko moje zdanie, ale skoro się meczą z Indonezją to co jak wejdą dolary z Chin, Arabii, Japonii czy Zjedonoczonych Emiratów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Do góry Bottom