>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Drukowanie z VAR-em. Nie widzą ostrych fauli na nogi i od tyłu na Rozbitków z Gosford. Nie widzę tutaj sprawiedliwej oceny zagrań obu ekip przez sędziów.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Pany, ostatnie 23 mecze, czyli ponad 4 kolejki ....wydarzył się tylko jeden remis, ale postawię ostrożniej
Perth - Wellington, x2; 1.81 (1xbet); 0.4 j.

Edit:
Jednak po namyśle zagram znowu na gości, ale stawka drobna. Grają dwie latarnie ligi, Perth już nie takie &quot;średnio-mocne&quot; jak w poprzednich sezonach, dziś grają zawodnicy ze &quot;straży tylnej&quot; całej ligi. W listopadzie w Nowej Zelandii, Nix wygrali 5:2 mając kurs 2.75 (faworytem buków byli goście z Perth), spróbujęponownie przy fajnym kursie. Ale remisu się obawiam, przyznaję. MOże live po strzelenieu któregoś gola...raczej 0:0 się nie zapowiada.
Perth - Wellington, 2; kurs: 3.48; 0.2 j.

Edit 2:
No i dupa blada... a nawet kilka takich bladych, bo ani remis, ani overy ani moje 2 i x2 ????
Jutro też jest mecz, co nie?? ????
Koval - Ty nie graj! A ja stawiam na Brisbane. Ale potwierdzę później, albo jutro przed dziewiątą :p
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Gramy dalej. Kursy mnie nie powalają ale mimo wszystko.....
Perth Glory-Wellington Phoenix
1) Karny w meczu
WH kurs 3.4
2) Goście over 3 kartki
WH kurs 3.1
3) Gospodarze over 6 korkow
WH kurs 2.45
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Pany, ostatnie 23 mecze, czyli ponad 4 kolejki ....wydarzył się tylko jeden remis, ale postawię ostrożniej
Perth - Wellington, x2; 1.81 (1xbet); 0.4 j.

Edit:
Jednak po namyśle zagram znowu na gości, ale stawka drobna. Grają dwie latarnie ligi, Perth już nie takie &quot;średnio-mocne&quot; jak w poprzednich sezonach, dziś grają zawodnicy ze &quot;straży tylnej&quot; całej ligi. W listopadzie w Nowej Zelandii, Nix wygrali 5:2 mając kurs 2.75 (faworytem buków byli goście z Perth), spróbujęponownie przy fajnym kursie. Ale remisu się obawiam, przyznaję. MOże live po strzelenieu któregoś gola...raczej 0:0 się nie zapowiada.
Perth - Wellington, 2; kurs: 3.48; 0.2 j.
Może dziś padnie ten x ? Pobiorę dla sportu za miedziaka ⛔. Bez napalania ofc ????
edit. Do zapomnienia. 0-0 to byłby najlepszy wynik, ale FT 1-0
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
stan w tej kolejce: -0,05j
Perth - Phoenix live - 45&#39; idę Panowie za Waszym kursem - x - @2,6 - 0,5j ⛔

Stan konta:
-6,52j
Jutrzejszy mecz odpuszczam - za dużo sprzeczności:
Za Roar:
- własne boisko

- Victory jest słabe w tym sezonie
- Roar czasami odpala u siebie - patrz mecz z City
Za Victory
- V gra lepiej na wyjazdach
- ostatni mecz Roar - to kompromitacja
- Berisha w składzie.

Wychodzi remis.. może później coś wymyśle - jak na razie dla mnie mecz - jedna wieka niewiadoma.
A jakie są Wasze pomysły? - może to mi coś pomoże ????
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
stan w tej kolejce: -0,05j
Perth - Phoenix live - 45&#39; idę Panowie za Waszym kursem - x - @2,6 - 0,5j
Oj chyba nie powinieneś ???? Na razie 1-0 i kicha...
edit.
Mecz na 0-0, który skończył się 1-0 i więcej o nim nie ma co pisać. Do zapomnienia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
W przerwie dałem kontrę un 1.5 @ 1,84, więc nie umoczyłem wszystkiego.
Dla grających dzisiaj na CCM mała dykteryjka. Otóż kiedyś kibole olsztyńskiego Stomilu byli skonfliktowani z ochroną i na każdym meczu wznosili przyśpiewkę: &quot;ochroniarze ch... wam w twarze&quot;. Pewnie dzisiaj zebrałby się pokaźny chórek, który by ją nieco sparafrazował, zaczynając od &quot;marynarze itd.&quot; ????
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Gramy dalej. Kursy mnie nie powalają ale mimo wszystko.....
Perth Glory-Wellington Phoenix
1) Karny w meczu
WH kurs 3.4
2) Goście over 3 kartki
WH kurs 3.1
3) Gospodarze over 6 korkow
WH kurs 2.45
Tu niestety wszystko w piach. Plusik jest mimo wszystko. Uciekam spać. Skrobnę moje typy troszkę po 5 rano ale chyba wiecie czego można się spodziewać. Pozdrawiam i gratuluje ewentualnych wygranych
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W przerwie dałem kontrę un 1.5 @ 1,84, więc nie umoczyłem wszystkiego.
Dla grających dzisiaj na CCM mała dykteryjka. Otóż kiedyś kibole olsztyńskiego Stomilu byli skonfliktowani z ochroną i na każdym meczu wznosili przyśpiewkę: &quot;ochroniarze ch... wam w twarze&quot;. Pewnie dzisiaj zebrałby się pokaźny chórek, który by ją nieco sparafrazował, zaczynając od &quot;marynarze itd.&quot; ????
To galernicy, a nie Marynarze. Ja głupi chciałem z nich Piratów zrobić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Brisbane Roar-Melbourne Victory
Znowu gram troszkę na sile i w związku z tym tylko 2 bety.
1) Karniaczek jak zwykle
WH kurs 3.75
2) Karteczki over 3 tym razem gospodarzy
WH kurs 3.75
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzień dobry
Brisbane Roar-Melbourne Victory
Dziś zagram dwa zakłady:
Brisbane,win; 3.34 (1xbet); 0.5 j.
Brisbane lub remis, 1.68 (1xbet); 0.7 j.
Edit:
no, kurde, jak kulą w płooooot taki typ
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Strasznie słaby ten kurs na Melbourne. Prezrzneli ostatnio z adelaidą u siebie, nie sądzę, żeby kontynuowali tak dobra passę na wyjazdach. Bardziej mi pasuje tu 1X. Pooglądam live i pogram jakieś overy albo tradycyjnie btts. Też mi pasuje.
edit: ledwie włączyłem transmisję i już 0:1 ...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zagaję nieśmiało dzień dobry ????
Powiem tak 0-2 ht to raczej najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać Brisbane... ???? Aha po tym co widziałem, to nie jestem pewien, czy za tydzień chcę w derbach Melbourne zagrać na x ???? ale... nie uprzedzajmy wydarzeń ????
 
deny93 1

deny93

Użytkownik
Dzień dobry wszystkim ;)
A u mnie tak na dobry początek dnia delikatnie poszło over 2,5. Czas na gole w drugiej polowie ;)
Brisbane - Melbourne +2,5 @1,68
Verona - Milan 2 (handicap 1:0) @2,39
(Fortuna) Ako: 4:02 10j
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzień dobry wszystkim ;)
A u mnie tak na dobry początek dnia delikatnie poszło over 2,5. Czas na gole w drugiej polowie ;)
Brisbane - Melbourne +2,5 @1,68
Verona - Milan 2 (handicap 1:0) @2,39
(Fortuna) Ako: 4:02 10j
live
Długo nie czekałeś ???? A tu zamiast 0-3 mamy 1-2 choć powtórki pokazały, że Makaron był na spalonym ???? Wszystkim się ciężko gra w Brisbane ???? Wiadomix ;) A i Victory trochę się &quot;uśpiło&quot;. O masz jak Besart wychodził na czystą to zagwizdali offside ???? Maccarone jak typowy oszust łapą pomagał w opanowaniu piłki i rżnie niewiniątko. Za to tych Makaronów nie cierpię, udawaczy f...n. Zszedł Leroy więc będą bronić wyniku Big V. Gra się wyrównała. Zostało 15 min. Besart postawił kropkę nad &quot;i&quot; 1-3 Brawooo!!!! Aaa nie nie ma ???? dalej 1-2 uuu. Fajny mecz, dobrze się go ogląda po takim glucie jak wczoraj w Perth ???? Roar już nie dadzą rady... Nie dali FT 1-2 chociaż mogło być np. 2-4 i nikt by się nie zdziwił.
 
Do góry Bottom