>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dzisiaj faktycznie ciężki mecz do typowania. Początkowo miotałem się pomiędzy bts-em, a underem. Ale po pierwsze, jak przeanalizowałem dotychczasowe dokonania obu ekip zarówno u siebie jak i na wyjeździe, to nie ma żadnej jasnej tendencji, jeżeli chodzi o bramki. Mecze bardzo overowe przeplatane z wynikami 1:0, 0:0. Bts-y w kratkę. I do tego wspomniane przez kolegów osłabienia w ekipie gości. Postanowiłem więc w dzisiejszy mecz zainwestować 1j i podzieliłem ją równo pomiędzy 4 single. Oto one;
1. CCM-Adelaide ov 1.5 @ 2,00 - 0,25j ⛔ 1:2 -0,25j
Faworytem wydają się gospodarze. Liderowi tydzień temu wrzucili 2 gole, więc śmiało ten wyczyn mogą powtórzyć ze zdecydowanie słabszą ekipą.
2. CCM-Adelaide un 3.0 @ 1,75 - 0,25j zwrot 1:2
Z undera się nie wycofałem, ale zostawiam sobie furtkę w postaci azjana. Tym bardziej, że zakład pierwszy nie wyklucza drugiego.
3. CCM-Adelaide ov 11.5 RR @ 2,02 - 0,25j ⛔ 11 -0,25j
Typowa &quot;hazardówka&quot;. Jednak w tym sezonie przez obie ekipy taka linia została kilka razy pokryta.
4. CCM-Adelaide un 5.5 kartek @ 1,63 - 0,25j ⛔ 6 -0,25j
Kartkowa linia 5.5 wydaje mi się za wysoka. Wprawdzie na 6 rozegranych serii Adelaide pokryło ją 4 krotnie, ale CCM tylko 2 razy. Wychodzi więc 50/50 - czyli też hazard. Wybieram jednak tym razem undera.
Po 1 połowie:

kupony 3 i 4 już na bank przegrane, 1 i 2 w grze

Trochę pechowo się to wszystko skończyło. Bramka w 93 minucie zabrała jedyną wygraną (zwrot). W drugiej połowie było masę rożnych, ale 1 zabrakło, a za to za dużo o 1 ::zoltakartka:. Trudno.
strata: -5,31j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dzisiaj faktycznie ciężki mecz do typowania. Początkowo miotałem się pomiędzy bts-em, a underem. Ale po pierwsze, jak przeanalizowałem dotychczasowe dokonania obu ekip zarówno u siebie jak i na wyjeździe, to nie ma żadnej jasnej tendencji, jeżeli chodzi o bramki. Mecze bardzo overowe przeplatane z wynikami 1:0, 0:0. Bts-y w kratkę. I do tego wspomniane przez kolegów osłabienia w ekipie gości. Postanowiłem więc w dzisiejszy mecz zainwestować 1j i podzieliłem ją równo pomiędzy 4 single. Oto one;
1. CCM-Adelaide ov 1.5 @ 2,00 - 0,25j
Faworytem wydają się gospodarze. Liderowi tydzień temu wrzucili 2 gole, więc śmiało ten wyczyn mogą powtórzyć ze zdecydowanie słabszą ekipą.
2. CCM-Adelaide un 3.0 @ 1,75 - 0,25j
Z undera się nie wycofałem, ale zostawiam sobie furtkę w postaci azjana. Tym bardziej, że zakład pierwszy nie wyklucza drugiego.
3. CCM-Adelaide ov 11.5 RR @ 2,02 - 0,25j
Typowa &quot;hazardówka&quot;. Jednak w tym sezonie przez obie ekipy taka linia została kilka razy pokryta.
4. CCM-Adelaide un 5.5 kartek @ 1,63 - 0,25j
Kartkowa linia 5.5 wydaje mi się za wysoka. Wprawdzie na 6 rozegranych serii Adelaide pokryło ją 4 krotnie, ale CCM tylko 2 razy. Wychodzi więc 50/50 - czyli też hazard. Wybieram jednak tym razem undera.
Odnoszę się tylko do punktu 4. Twojej propozycji. Jeśli przyjąć, że dobrze oszacowałeś szansę trafienia tego typu - 50%, to popełniasz błąd obstawiając to zdarzenie. Stawiasz 1 jednostkę na zakład wygrywając 50 razy otrzymasz 81,5, ale z tego tylko 31,5 to zysk. Przegrywając 50 razy będziesz miał stratę -50,0. Saldo jest ujemne -18,5. Jeśli doliczyć podatek gdy gramy w Polsce, to grając w taki sposób musisz bardzo szybko zbankrutować. Nie polecam!
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Masz rację, ale:
1. jestem hazardzistą (niestety)
2. gram to za niską stawkę, trochę dla zabawy, aby mieć lekkie emocje przez 90 minut
3. nie płacę podatku
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM vs Adelaida - jeśli chodzi o składy to trenerzy wystawili to co mają najlepszego. Zobaczę na live jak to wygląda i może się skuszę na kierunek majekxa i prezezo, a propos jedynki. A może dnb? Trzeba zobaczyć.
Live 15 min.
Na razie kopanina, inicjatywa po stronie gospodarzy, jedna kontra ze strzałem Baby, jedynie trybuny fajnie się bawią, bo mecz nie za bardzo interesujący.

Przy okazji mecz WSW z Nix przełożony ze względu na zły stan murawy w Sydney!

live 26 min.
Było kilka sytuacji pod jedną i drugą bramką lepiej to wróży dla mojego bts-a, ale bez szału póki co.
live 33 min.
Olaboga Kitto mógł dać prowadzenie Redsom! Więcej prób zmiany wyniku po stronie gości. Panowie strzelajcie coś żeby mecz się rozkręcił! Qwa poprzeczka ratuje Marynarzy! F...k
live 40 min.
No i karny dla CCM: 1:0 ! A powinno być już 1-1! Więcej sytuacji Redsów, a gola Marynarze ładują.
live 46 min. HT 1-0, spokojnie mogło być 1-1.
live 55 min.
Matmour i było blisko
live 59
Adlung i 1-1 super strzał ???? Mój bts siedzi ????
live 69
Okazja dla Redsów. I znowu Redsi
Dam x za drobne po 1,65 aby pogodzić obie strony ????
live 80 min. Znowu Redsi, bramkarz broni. Przewaga gości.
live ft 1-2 CCM szanse miało, Redsi strzelili, Golec mógł wyrównać ale
drobne na minus (live x), przedmeczowy bts na plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Zaskakujący zwrot kursów w ostanich 15-20 minutach przed meczem. Faworytem bukmacherów (nieznacznym) stali się nagle goście.... Skoro drużyny wychodzą najlepszymi składami (obydwie) to chyba znaczy, że ktoś sypnął groszem stawiając na Adelaidę... Czy mogą być inne powody? Jak myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Moim zdaniem Marynarze wezmą ten mecz, jeśli tylko młody Liam Rose, zastępca Baro na stoperze i koledzy z obrony nie popełnią rażącego błędu. Pamiętać trzeba, że Adelajda gra bez ważnego zawodnika w każdej z 3 formacji. Nie gra też jedynych dwóch grajków Adelajdy, którzy zdobyli 2 bramki.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaskakujący zwrot kursów w ostanich 15-20 minutach przed meczem. Faworytem bukmacherów (nieznacznym) stali się nagle goście.... Skoro drużyny wychodzą najlepszymi składami (obydwie) to chyba znaczy, że ktoś sypnął groszem stawiając na Adelaidę... Czy mogą być inne powody? Jak myślicie?
Desperacja Redsów przed uniknięciem 4 porażki, no i skład najmocniejszy (w tym momencie) mimo zbliżającego się pucharu.
No i wygrali ft 1-2
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Zmierza wszystko ku dobremu. Ja myślę, że to ostatnie wahnięcie kursu spowodowane było tym, ze wypadł Asdrubal ze składu CCM.
Ale jest całkiem przyjemnie, chociaż gdyby było 0:1 to bym się nie zdziwił, bo przecież Mileusnic musi to trafić, a tak to minutę później karny w drugą stronę. Zważywszy na to, że Adelajda wydaje się słabo przygotowana fizycznie do sezonu - przypominam dwie ostatnie kolejki i fatalne drugie połowy z Perth czy Jetsami - to jedyneczka robi się całkiem bliska realizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Niech Redsi wyrównają, a potem się zobaczy ????
Ale pierd...e i 1-1, mega strzał Adlunga i bts siedzi ????
Teraz Marynarze do boju bo chyba za garść centów 1 - kę postawię ???? Teraz trochę lepiej Redsi po tej bramce się prezentują. No nie wiem... Ale kibicuje Wam chłopaki!
Krakowskim targiem dam remis po 1,65 za garść centów. Może 23 spotkanie tych drużyn przyniesie statystyczny x? Ze 7 lat chłopaki nie mieli remisu pomiędzy sobą ???? Jak Marynarze strzelą to płaczu nie będzie, ja swoje dziś ustrzeliłem ????

edit Strzelili, ale Redsi

23 spotkanie bez x , drobniaki live na minus, bts przedmeczowy na plus ???? Jest ok.
 
majekx 769K

majekx

Znawca A-League
na razie to końcówka zdecydowanie dla gości... tylko Blackwood chybia niemiłosiernie
u mnie lipa.. :/ pierwszy dzień na minus
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Ale spartolił to już widziałem piłkę w siatce.Co się odwlecze to nie uciecze 1-2 mamy to
Dowód zakładu - RE1432339720F - InternetCzas zakładu: 16/11/2017 11:19:48
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Powyżej 10.0
Central Coast Mariners v Adelaide United(Alternatywna suma rzutów rożnych) 16/11/2017 Brak 5,50 Wygrana
2 Powyżej 2.5
Central Coast Mariners v Adelaide United(Gole) 16/11/2017 Brak 1,57 Wygrana. To się z lekka na live odkułem.Nie jest żle,oby tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Słabo, utopiłem niezłą stawkę typując Marinersów. Dopiero w trakcie meczu zaskoczony dostrzegłem, że nie ma Azdrubala. Wcześniej nie było info. Końcówka wyraźnie bardziej należała do gości. ⛔⛔⛔
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Słabo, utopiłem niezłą stawkę typując Marinersów. Dopiero w trakcie meczu zaskoczony dostrzegłem, że nie ma Azdrubala. Wcześniej nie było info. Końcówka wyraźnie bardziej należała do gości. ⛔⛔⛔
Prezezo napisał o jego absencji w poście 251
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro też jest dzień damy radę.
Pzdr.
A propos, nie mam weny na jutrzejsze spotkanie tym bardziej, że gra &quot;moje&quot; Brisbane ???? z niezbyt lubianym przeze mnie City. Jakieś tam &quot;januszowo - taśmowo&quot; x2, czy też under 3,5 chodzi po głowie, ale do niczego nie jestem przekonany. Może koledzy mnie oświecicie? W sobotę chciałem grać over w meczu Wędrowców z Nix, ale mi mecz odwołali (o czym wcześniej wspominałem).
W przypadku Sydney vs Jets może warto spróbować &quot;wariata&quot; x2 po 2,25? No nie wiem, nie mam &quot;melodii&quot; na te mecze ????
 
Do góry Bottom