>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

snajp 486,5K

snajp

Użytkownik
WSW - SFC
Walizki z Jaka przygotowane myślę ,że SZP ma chrapkę na finał dlatego pobieram pre :
Awans WSW @ 1.7
Wapno w meczu @ 2.7
Borello strzeli @ 2.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1953
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
To chyba wszyscy jedziemy na jednym wózku...
WSW - SFC

1 - @2,36 (1:2)- dlaczego? jak dla mnie główny argument to miejsce rozgrywania spotkania. WSW w domu jest mocne i jest w stanie ograć SFC. Z drugiej strony jedyna szansa na uratowanie sezonu dla SFC to awans do finału... (a może wystarczy im tylko faza playoff?)...
kartki - ov 5,5 - @2,06 i ov 6,5 - @3,05 (5 zółtych) - dlaczego? derby Sydney, do tego wysoka stawka... to może być mecz walki. Jak będzie czerwona to i żółte się powinny posypać. W tym sezonie w meczach tych drużyn kartki były.... a dziś stawka jest o poziom wyższa.

GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1729
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
To chyba wszyscy jedziemy na jednym wózku...
WSW - SFC

1 - @2,36 - dlaczego? jak dla mnie główny argument to miejsce rozgrywania spotkania. WSW w domu jest mocne i jest w stanie ograć SFC. Z drugiej strony jedyna szansa na uratowanie sezonu dla SFC to awans do finału... (a może wystarczy im tylko faza playoff?)...
kartki - ov 5,5 - @2,06 i ov 6,5 - @3,05 - dlaczego? derby Sydney, do tego wysoka stawka... to może być mecz walki. Jak będzie czerwona to i żółte się powinny posypać. W tym sezonie w meczach tych drużyn kartki były.... a dziś stawka jest o poziom wyższa.

GL
co do kartek zauważyłem dziwną ofertę w totalbet... który kurs w końcu jest na over 5.5 kartek? :eek:
Bez tytsfułu.png
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney...
WSW z Skt Blues na razie grają w szachy a nie w soccer... Remis ht po @ 2,0 za drobne pobrałem... GL!
Edit
Qrde, karny mi popsuł kierunek... Ht 1-0...
Edit 1
2 połowa i 1-1... Mak super gol...
Edit 2
Jedzie na odległości dogrywka i karnymi...
Edit 3
Jednak łamak, ft 1-2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +290
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
To jak lecimy z live to moje przemyślenia


Chłopaki dzisiaj o wynik się nie mają zamiar zabijać, póki wynik będzie 0-0 to raczej bic się nikt nie zacznie. Przed meczem spodziewialem się czegoś innego.
Under 4.5 kartek po 1.72 do gry
 
Ostatnia edycja:
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Ja się pytam Australio gdzie są kartki
Nie ma z czego być kartek. WSW oddało piłkę i sobie na spokojnie biegają przy chłopakach, jedyna szansa to że się chłopaki z Sydney zagotuja. Pre też myślałem o overku, ale zawodnicy szybko mi pokazali, że to był zły kierunek
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Rozkręciło się z kartkami. Dziwi mnie że faul Granta nie był sprawdzany na czerwień bezpośrednią...
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
No nie wiem - nagle z jednej kartki zrobiło się pięć. Oczywiście odpuściłem over 5.5 po kursie ponad 3.0 :D

Teraz kusiło wejść w wyższy over, ale przy 1-1 odpuszczam ponownie, bo na logikę się powinno po tym golu uspokoić.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Nie ma z czego być kartek. WSW oddało piłkę i sobie na spokojnie biegają przy chłopakach, jedyna szansa to że się chłopaki z Sydney zagotuja. Pre też myślałem o overku, ale zawodnicy szybko mi pokazali, że to był zły kierunek
Kartki mają to do siebie, że może być cały mecz nudno, ale jeden faul taki jak Granta i masz 3 kartki pod rząd :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +153
Lukasz1988!! 528K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Skąd te kartki nagle,bo wyszedłem do kuriera pod blok i wracam a tam jeden singiel z 5.5 na plus
A to jeszcze chyba nie weszło bo z tego co widzę to jest dopiero 5 żółtych kartek i narazie tyle . Ale pewnie siadzie do tego ja spróbuję over 2,5 @1,91 I któraś z drużyn wygra @2,10 w 75' przy 1:1
1:2😎💰💰💰
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1973
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A to jeszcze chyba nie weszło bo z tego co widzę to jest dopiero 5 żółtych kartek i narazie tyle . Ale pewnie siadzie do tego ja spróbuję over 2,5 @1,91 I któraś z drużyn wygra @2,10 w 75' przy 1:1
Będzie dogrywka i karne, bo Pan Li lubi takie solucje. To jego klub i miasto (zaraz po Szanghaju rzecz jasna)....
No i chce tego pucharu, będzie u niego na półce, a replika w gablocie klubowej :)
Edit
Mamy 1-2 biorę za drobne x po @ 6,50...Słowo się rzekło...
Edit 1
Uuu, ft 1-2... Ale łamak znakomity...
Zadzwoniłem do "sami wiecie kogo" i z lekkim żalem oznajmiłem, że puchar przeszedł Panu Li koło nosa. A SZP odrzekł : Qowal, przyjacielu z Lechistanu, uwierz mi, że ja już go mam... I zachichotal wrednie, tak jak tylko on potrafi...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1141
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Nie wiem, ile było fauli w doliczonym, ale sporo i nawet jednej żółta nie poszła - zabawne.

Ci sędziowie to gorzej niż baby. Nieprzewidywalni totalnie.
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Heh.. rozkręcili się i skręcili. Nie spodziewałem się takiego wyniku i aż tak zachowawczej gry...

No to już typy na półfinały mam awanse do finału City - bo z taką grą SFC nie wróży nic dobrego, oraz Adelaidy - tutaj może być ciekawie i ryzykownie, ale jednak skłaniam się ku zespołowi będącemu w rytmie meczowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +679
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Ponieważ dla niektórych sezon już się zakończył, to pora na przetasowania:

Jets:
Angus Thurgate, Beka Mikeltadze, Manabu Saitō and Mohamed Al-Taay will depart the club following the conclusion of the 2022/23 season.


Thurgate, has made a total of 125 appearances across all competitions for the Club, scoring 11 goals.
Mikeltadze made a total of 50 appearances for the Jets across all competitions, scoring 19 goals.
Japanese international Saitō joined the Jets this season and made a total of eight appearances in the A-League this season, scoring one goal.
Midfielder Al-Taay joined the Jets in 2021 and has made a total of 30 appearances across all competitions for the Jets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +923
Do góry Bottom