>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bedzie łamak ? Tak to wymyślił P.Li ?

1X @ 4.4
Nie ma szans, Mark dobrze ich ustawił, jeśli Wedrowcy nie opadną z sił i się nie rozkojarza, to nawet o honorowego bedzie ciężko dla Sky Blues...
Edit
Mało braklo do 0-3 przed chwilą ...
Edit 1
Tylko Pan Li coś może odmieniać w tym meczu, ale nie sądzę by chcial. Dziś jego klub ma wygrać :)
Edit 2
Ft 0-4...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +279
snajp 464,9K

snajp

Użytkownik
Nie ma szans, Mark dobrze ich ustawił, jeśli Wedrowcy nie opadną z sił i się nie rozkojarza, to nawet o honorowego bedzie ciężko dla Sky Blues...
Edit
Mało braklo do 0-3 przed chwilą ...
Myślałem ,że SFC coś wciśnie w pierwszej połowie, ale tak jak mówisz będzie ciężko.
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Ja tylko dodam że zauważyłem taką regółę. Był czas że w meczach tych zespołów wugrywali gospodarze, później była seria remisów, terach chyba jesteśmy w serii wygranych gości. Chociaż to psuje moją teorię o wejściu SFC do playoffów z top 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +279
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Panowie jutro CCM x2 i City 2 ??
Właśnie zastanawiam się nad jutrzejszym meczem - V - CCM. I właściwie nic innego mi nie przychodzi do głowy. CCM, żeby mieć jakiś kontakt z Adelaidą musi ograć Victory. Strata punktów mocno komplikuje sytuację gości. Zagranie X2 (bardzo możliwy typ, nie przeczę) po kursie @1,59 jakoś mnie nie satysfakcjonuje. A ponieważ już kursy zaczynają pikować to w ostatniej chwili łapię czystą 2 po @2,85. (2:0)

Gole? hm.. ciężko powiedzieć - tutaj chyba wszystko w nogach Victory. Jak będzie im się chciało biegać -mogą wygrać, mogą strzelać gole... ale właśnie czy będzie chciało? dla kogo?....

Mecz obywateli chyba zagram jutro rano, bo jeszcze muszę się z tym przespać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +667
snajp 464,9K

snajp

Użytkownik
A ja tak sobie patrze co wyprawia to V i widzę ,że im lepszy przeciwnik to i większe zaangażowanie z Ich strony.

Wygrali z Nix,wygrali z City,dwa razy remis z Adl."Sytuacja alarmowa" 6 kolejek pozostało
do końca S.Z. Trzeba wygrać.
Victory wygra @ 2.3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1983
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Drugi dzisiejszy mecz.

Macarthur - City - ov3,5 - @2,25 (1:1)

Zobaczymy czy tę kolejkę zakończymy z przytupem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +905
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne, Victory vs CCM
Ht 1-0, nie wiem po co Marynarze przyjechali do Melbourne? Jak im nie zależało to trzeba było zostać w Gosford.
Mecz denny, fajna bramka Bruno i to wszystko... Może się jednak piłkarze /kopacze obudzą w kolejnych 45 min.?
Edit
Jaja muszą być, 2-0, Victory w 10 po czerwie, a po kontrach mało co a byłoby ze 3-0 spokojnie... Jaja...
Edit 1
Dobra, są cyrki, Var, karny dla CCM? Nie...
Over 2,5 po @ 2,30 za miedziaka pobieram... KTF!
Edit 2
Nie wcisnęli nic Marynarze więc wracają jako Rozbitkowie28... Ft 2-0, Shame!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +238
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bulls vs City
Smiech na sali, jest 1-0, no to x2 ht po @ 3,50 za drobne...
Było już 1-1, ale spalony i cofka...
Edit
Poprzeczka też już zaliczona :) no Panowie City, comeone!
Edit 1
No powiem tylko, że City zaplanowało łamaka - chyba? :)
Edit 2
Dnb na City po @ 3,20, za miedziaka...
Edit 3
No nie mogę karny dla City w 90 min. ale var i nie ma.... Nic nie powiem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1809
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
qrde a ja się wyłamię i zaryzykuję undera w trwającym spotkaniu (progresywnie/ pograłem przy 1:0 po kursie 3.1 )
Macarthur - Melbourne C
poniżej 2.5 gola @1.90

E: spalony, nie przyznany karny... i nagle jednak gol samobój. Jak tu nie kochać tej ligi :D Zobaczymy co będzie dalej się odwalało...
No i następny karny... i nie ma karnego. Wariactwo ta liga ;]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +587
snajp 464,9K

snajp

Użytkownik
2-ga kartka - byki @ 2.45

kar.png [/ICONMINUS] kar.png

KAR2.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1255
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow,
Wędrowcy vs The Reds - można pisać elaboraty, przedstawiać tabele, wyliczać kadrowiczów i kolejki do końca sezonu, osłabienia, motywację i opinie trenerów, a potem i tak ch... z tych wypocin wynika. Jeśli mecz będzie "normalny" to bts powinien być formalnością. Pomijam stronę pozasportową (wyrazy szacunku dla SZP) i nędzny (na granicy żenady @), ale potraktuję ten mecz jako przetarcie więc zaczaję się na live i jeśli się da, to zaatakuję gdy @ na bts dobije chociaż do 1,90 za miedziaka jak coś... GL!
Live, Ok 35 min. biorę bts po @ 1,90...
Edit

No i fajnie, 44 min. i 1-1... Najpierw po stalym fragmencie Reds, potem kontra WSW i git...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3534
snajp 464,9K

snajp

Użytkownik
Z gwizdkiem Evans ;
Pokarze na wapno @ 2.85
Czerwona kartka @ 4.00 (lekko)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1212
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś ciężki mecz do typowania... Normalnie zagrał bym w stronę WSW, ale kurs już spadł poniżej @2. Pewnie dlatego, że trzon gości nie odpoczywał, tylko jeździł z kadrą... to ja sobie zagram za drobne pod prąd - X2 - @1,8 (2:3)
Patrząc na ostatnie wyniki pobiorę sobie, dodatkowo, dla zabawy ov3,5 - @2,23

Oba zespoły walczą o top2, do końca sezonu zasadniczego zostało jeszcze 5 spotkań.

składy na dziś:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1190
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro o 4 nad ranem polskiego czasu pojedynek Nix vs Big V...
Nie mam ochoty na elaborat więc krótko : kierunek 1 po @ 2.55, na stole miedziak. Why?
Za: trener, Sky Stadium, powrót Oskara Zawady, trudny terminarz, spokój przy wygranej o play - offy...
Przeciw: Turban z gwizdkiem, ch... czas miejscowy rozgrywania meczu, dużo zawodników było w kadrze Kiwi, ostatnio baty 5-1 z Reds, Victory mają nóż na gardle jak przegrają to zaliczą dno...
Wątpliwości : przy takiej wadze może paść remis...
Morał?
Wybór należy do Was, ja mimo wszystko zaryzykuję 1... KTF!
Edit
Niestety, ft 1-2, wyszedł łamak, miałem wątpliwości co do wyniku, remis by mnie nie zdziwił ale zwycięstwo Victory mnie zaskoczyło. Tym bardziej, że dzieki Zawadzie prowadzili 1-0. Nix psuje sobie sezon takimi meczami, a mi humor :(

Ps
Aha, przy okazji zapraszam dziś do Irlandii, trudne mecze Cork, Szamrokow i Derry, ale na pewno ciekawe...
Edit
Cork zremisowało ale tam dalem drobne no i samobój położył typ, Szamroki i Derry na i fajnie bo @ ok. 2.0... I miedziaki do sakiewki... A trafić coś w Irlandii to niezły wyczyn ostatnio :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1482
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Jak wyżej.... Nie będę jakoś się wychylał... Nixi - Victory - 1 - @2,55 (1:2)

Kurs na pewno sprzyja, sytuacja w lidze też. Myślę, że to okazja. Czy może być jakaś niespodzianka? - na pewno, ale kurs jest warty ryzyka.

GL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1131
Do góry Bottom