>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Stan A-League -12.296j

W zaciszu domowym na dzis wymyslilem takie cos
Roy Krishna To score 2+ @8 2/10 ✅
To score 3+ @34 1/10 ⛔
Total Goals Over 3.5 @2.5 2/10 ✅ Total +16j

Stan A-League +3.704j

Z piekla do nieba ????

Bardzo owocny weekend! Pozdrowienia Panowie!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
dokańczamy kolejkę i wydawać by się mogło, że piękne spotkania do grania: mam nadzieje że się, iż się nie przejadę bo zainwestowałem sporą sumkę w dubelek o którym poniżej:
Brisbane - WSW
Typ: OVER 3,5 @2,03 lvbet

Obie ekipy poza totalnym outsiderem CCM (48 straconych bramek) straciły w tym sezonie najwięcej bramek odpowiednio 46 i 42 bramki, [dla porównania kolejny zespół .. 27 goli.. ] notując przy tym całkiem niezłe statystyki strzeleckie na poziomie 4-5 miejsce w tabeli. Brisbane przed dwoma tygodniami rozegrało wesoły mecz z rozbitkami wygrywając to spotkanie 5-3(!), w tym spotkaniu większość &quot;wycieczek&quot; pod pola karne kończyły się bramkami.. o gospodarzy zatem w ogóle się nie boje, nie pomaga Young solidny bramkarz, nie pomaga Tongyik nowy środkowy obrońca.. nie pomaga też ewidentny brak obrońców (Roars ma problem ze skompletowaniem bloku składającego się z 4 obrońców) wraca co prawda Nigro ale wypadł z kolei Hingert. Jeżeli chodzi o przód to wygląda to dużo lepiej - są doświadczone skrzydła - Mikkelsen i Eric do tego dochodzi młody gniewny Wenzel-Halls i doświadczony Henrique - chłopaki nie potrzebują wielu sytuacji aby umieścić piłkę w siatce. Moje jedyne obawy to fakt, że WSW zanotowało ostatnio &quot;niepokojące wyniki&quot; - po blamażach z Jetsami i właśnie z Brisbane (POPIS JANJENTOVICIA - jak ktoś nie widział, odsyłam do skrótów - koniecznie!!) zanotowali trzy bardzo pozytywne wyniki - wygrana z CCM (2:0), wygrana z Adelaide (1:3) i remis(!) z liderem Perth (1:1). I kurczę na ten temat nie mogę się zbytnio wypowiedzieć gdyż nie widziałem tych spotkań.. pamiętam tylko tę serię porażek i dramatyczną grę w obronie zwłaszcza w końcówkach meczów ale być może Babbel coś odmienił? Jeżeli chodzi o sprawy kadrowe wraca Yeboah to na plus jeżeli chodzi o atak no i kurde mimo wszystko myślę, że tutaj postrzelają, tak jak qowalski napisał obie ekipy grają o złote gacie.. statystycznie overek powinien paść w 20 minut aczkolwiek to jest australia, z najbardziej underowych drużyn wychodzi over a z tych overowych.. no własnie.. oby na plus! Riera, Yeboah, Kamau kontra Bauthec, Mikkelsen, Wenzell-Halls; na strzelców typowałbym Kamau (dawno nic nie dał, należy mu się) + po drugiej stronie młodzian Wenzell-Halls, który jak już pisałem, dla mnie, jest jednym z największych odkryć tego sezonu ????

Central Coast Mariners - Wellington Phoenix
TYP: Wellington @2,00 efortuna

Pobierajcie bo moim zdaniem mega kursiwo jak na taki mecz. Wiem że CCM w końcu się musi w tej lidze przełamać ale nie w tym spotkaniu. Goście złapali poważną zadyszkę zwłaszcza jeżeli chodzi o grę do przodu, Krishna i spółka jakoś wolno się napędzają ale muszą pilnować żeby im play offy nie odjechały - Jetsi już tuż tuż. Do rzeczy Gospodarze w sobotę zagrają bez Endriu Hoole&#39;a, Ajdena O&#39;Neila no i przede wszystkim Mattttta Simona. I tutaj w zasadzie można by zakończyć analizę. Nie rozumiem takiego kursu, spodziewałem się czegoś w granicach 1,6-1,7 ale nie 2 :O . Po kolei - Hoole to jeden z napędzaczy ofensywnych, to dzięki niemu piłka z bocznych sektorów trafia w pole karne bądź też sam łamie i oddaje groźne strzały ale te w tym tygodniu może oddawać tylko na treningach ponieważ został zwyczajnie &quot;pominięty&quot; przy ustalaniu składu - dlaczego? ja nie wiem, dajcie info jeżeli ktoś ma. Następny O&#39;Neil to jeden z liderów środka pola, nie jest to na pewno najlepszy ŚPD w Aleague ale jest w miarę solidny, jego brak w środku będzie na pewno widoczny a pauzuje za kartki z meczu z brisbane. No i na koniec wisienka na torcie - brak Simona, który nie wytrzymał nerwowo również w spotkaniu z Brisbane i dostał czerwo oraz dwa mecze zawieszenia. Nie widzę najmniejszych szans na to, żeby ktoś spróbował pokonać Kurto. Obrona CCM za to może zagrać w jakiejkolwiek konfiguracji a i tak gwarantuje stratę przynajmniej kilku bramek. Moim zdaniem mecz idealny na przełamanie dla Gości. Ale ponownie jak wyżej to tylko Aleague
REASUMUJĄC:
dubelek: over3,5 Roar-WSW + win Phoenix = @4,06 8/10

strzelcy (jeszcze niepograne, muszę poszukać kursów): Kamau, Wenzell-Halls 1/10
singiel: Wellington -1,5 = @3,35 6/10
dubelek: over3,5 Roar-WSW + win Phoenix = @4,06 8/10 ✅
strzelcy : Kamau⛔, Wenzell-Halls✅1/10
singiel: Wellington -1,5 = @3,35 6/10 ✅
live: Wellington liczba bramek 3+ @3,10
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
2 - @1,8 - 1j ✅
xHT - @2,4 - 0,4j ⛔
i łamaki:
2/1 - @29 - 0,3j ⛔
1/2 - @21 - 0,3j ⛔
no i kreator - gole un4 + gole HT un3 + gol Krishny - @5 - 1j ⛔
no i under 3,5 - @1,53 - 2j ⛔
live CCM - Nixi - 10&#39; 0:1 - un3,5 - @2 - 2j ⛔
live CCM - Nixi - 15&#39; 0:2 - un4,5 - @4 - 1,9j ⛔
HT&#39; 0:4 (2 gole Krishny) - Krishna ustrzeli hat tricka - @3 - 5j - all in ⛔
82&#39; 2-7 - ov9,5 - @2,62 - 3j ✅
-9,34j
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
kibic-zwierze 47K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, czy dobrze interpretuje, że w następnej kolejce można spokojnie wjeżdżać w Newcastle i Melbourne V. &quot;jak pitbull w kurnik&quot;? ????
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
Panowie, czy dobrze interpretuje, że w następnej kolejce można spokojnie wjeżdżać w Newcastle i Melbourne V. &quot;jak pitbull w kurnik&quot;? ????
Tak, Jets żyją jeszcze nadziejami na play-offy, a Mariners jest po prostu beznadziejne samo w sobie. Wysoka wygrana (ale nie tak spektakularna jak Phoenix) i jakieś trafienia Dimiego Petratosa na spółkę z O&#39;Donovanem.
Co do Melbourne, to pamiętaj, że czeka ich we wtorek mecz 14.000 kilometrów od domu. Azjatycka Liga Mistrzów i Hiroszima. Victory złapało zadyszkę, ale z takim Brisbane rozprawią się nawet na pół gwizdka.
W nadchodzącej kolejce wjeżdżałbym też w czołowe zderzenie z Adelajdą, która nie przekonuje od prawie miesiąca. A wpada do nich lider z Perth.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, czy dobrze interpretuje, że w następnej kolejce można spokojnie wjeżdżać w Newcastle i Melbourne V. &quot;jak pitbull w kurnik&quot;? ????
Jets jak najbardziej, a na Victory bym uważał. Podróż do Japsow to 3-4 dni (tam i z powrotem) więc męka Pańska... To się zawsze odbijalo na Kangurach...
PS
Co do meczu Jets, jest słaby punkt tej jedynki, a mianowicie to spotkanie, to F3 czyli derby. To jedyny haczyk jaki widzę ...
edit
A poniżej dzisiejsze szaleństwo ???? Historia się &quot;tworzyła&quot; na żywo ????
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-central-coast-mariners-v-wellington-phoenix-1
PS2
Pan Li prosił, aby przekazać pozdrowienia dla kolegów z Lechistanu, co niniejszym czynię ????
Dodał jeszcze: &quot;Od cudzego zdania lepsze jest własne doświadczenie&quot;. Hmmm, cały Pan Li ????
A... no i dzisiaj, cwaniak przed meczem to się nie odzywał, skubany...
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Co do Melbourne, to pamiętaj, że czeka ich we wtorek mecz 14.000 kilometrów od domu.
Panowie zwolnimy.... Z Melbourne do Hiroshimy jest az i tylko 8120km. Co prawda nie ma bezposrednich lotow z Melbourne bo trzeba lapac przesiadki najlepiej w Tokyo. (czas lotu 10/h + 1.5/h z Tokyo do Hiroshimy) chyba ze BIG-V i &quot;Pan Li&quot; wyczarteruja sobie jakis samolot. Wtedy zdecydowanie bedzie szybciej. Ale wszytko zalezy od tego co ten &quot;Herbaciany Baron z Shanghaiu&quot; ???? zaplanuje na ten mecz.
Strfa czasowa to roznica 2/h do tylu wiec jest ok.
Nie to zebym sie czepial. Ale Nie piszmy takich &quot;Gaf&quot; ludzia ktorzy czytaja nasze posty, moze nawet sugeruja sie naszymi typami lub co gorsze je graja. Takie informacje na temat odleglosci, stref czasowych i innych zaleznych lub niezaleznych u niektorych moga namieszac. Jesli oni sami nie sprawdza co jest co. Pomysla sobie ze ekipa z Melbourne wyleci z Australii w Niedziele rano a wroci w Piatek wieczorem by Sobote wieczorem zagrac mecz ligowy.
14000 tys km wyslales ekipe z Melbourne do Instanbulu ;)
Pzdr

Btw Ja wieze jednak w Victory!!!
Wszytko bedzie wokol Hondy wraca do Japonii po 10 latch. To jest legenda Japonskiej pilki! Dla zwariowanych Japonskich kibicow i jego fanow a zapewne ma ich mnostwo bedzie nieza frajda. Pewnie on przy pilce bedzie mial wiekszy doping niz ekipa gospodarzy ???? no ale to taki moj poza-sportowy aspekt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League

Panowie zwolnimy.... Z Melbourne do Hiroshimy jest az i tylko 8120km. Co prawda nie ma bezposrednich lotow z Melbourne bo trzeba lapac przesiadki najlepiej w Tokyo. (czas lotu 10/h + 1.5/h z Tokyo do Hiroshimy) chyba ze BIG-V i &quot;Pan Li&quot; wyczarteruja sobie jakis samolot. Wtedy zdecydowanie bedzie szybciej. Ale wszytko zalezy od tego co ten &quot;Herbaciany Baron z Shanghaiu&quot; ???? zaplanuje na ten mecz.
Strfa czasowa to roznica 2/h do tylu wiec jest ok.
Nie to zebym sie czepial. Ale Nie piszmy takich &quot;Gaf&quot; ludzia ktorzy czytaja nasze posty, moze nawet sugeruja sie naszymi typami lub co gorsze je graja. Takie informacje na temat odleglosci, stref czasowych i innych zaleznych lub niezaleznych u niektorych moga namieszac. Jesli oni sami nie sprawdza co jest co. Pomysla sobie ze ekipa z Melbourne wyleci z Australii w Niedziele rano a wroci w Piatek wieczorem by Sobote wieczorem zagrac mecz ligowy.
14000 tys km wyslales ekipe z Melbourne do Instanbulu ;)
Pzdr

Btw Ja wieze jednak w Victory!!!
Wszytko bedzie wokol Hondy wraca do Japonii po 10 latch. To jest legenda Japonskiej pilki! Dla zwariowanych Japonskich kibicow i jego fanow a zapewne ma ich mnostwo bedzie nieza frajda. Pewnie on przy pilce bedzie mial wiekszy doping niz ekipa gospodarzy ???? no ale to taki moj poza-sportowy aspekt.
Nie neguje toku Twojego rozumowania, ale Jetsi lecieli do Kashimy prawie 2 dni, a przesiadke mieli w Seulu. No raczej trudno nazwać to komfortowymi warunkami. Ja (tylko, że stary dziad już ze mnie ???? ) po 3 godz. lotu czuję się w nowym klimacie jak potluczony. Tak, czy siak dla mnie to argument przeciwko Victory. A logistykę trzeba sprawdzić ofc jak to będzie wyglądało.
Edit
Znalazłem połączenie do Hiroshimy, najkrótsze to 16 h ( z przesiadka w Tokio), reszta od 23 do 30 h więc słabo... No może czarter, ale i tak to mordega.
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Nie neguje toku Twojego rozumowania, ale Jetsi lecieli do Kashimy prawie 2 dni, a przesiadke mieli w Seulu. No raczej trudno nazwać to komfortowymi warunkami. Ja (tylko, że stary dziad już ze mnie ???? ) po 3 godz. lotu czuję się w nowym klimacie jak potluczony. Tak, czy siak dla mnie to argument przeciwko Victory. A logistykę trzeba sprawdzić ofc jak to będzie wyglądało.
Ja napisalem to tylko tak zeby zobrazowac lot. I wyprostowac penwe lekko &quot;nagiete&quot; kilometry. Nie pisalem tego w zadnym kontekscie by kogos naprowadzac na jakis tor. Nie wiem tez jakie M.Victory ma plany podroznicze.
Jesli Jets lecieli przez Seoul. Albo oszczedzali na lotach albo nie wiem? Bo jak mozna byc tak glu... (sorrki) leciec do Kashimy 2 dni ktora jest nad Tokyo przez Seoul. Gdzie do Tokyo maja non stop loty bezposrednie... :| A czas lotu taki sam.
Moje info ma cel informacyjny i zapoznawczy. Ja nie wiem jaki sposob Big-V wybiora. Ale napewno nie beda leciec 2 dni gdzie mozna byc na miejscu po 14/h. Strefa czasowa jak pisze nie ma prawie wplywu na zmeczenie.

Poza tym oni sa juz chyba od soboty w Japonii.
Edit:
Polecieli w piatek popoludniu. Tak wiec ten mecz ma dla nich ogromne znaczenie. A jak i czym nie ma juz teraz znaczenia...


Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja napisalem to tylko tak zeby zobrazowac lot. I wyprostowac penwe lekko &quot;nagiete&quot; kilometry. Nie pisalem tego w zadnym kontekscie by kogos naprowadzac na jakis tor. Nie wiem tez jakie M.Victory ma plany podroznicze.
Jesli Jets lecieli przez Seoul. Albo oszczedzali na lotach albo nie wiem? Bo jak mozna byc tak glu... (sorrki) leciec do Kashimy 2 dni ktora jest nad Tokyo przez Seoul. Gdzie do Tokyo maja non stop loty bezposrednie... :| A czas lotu taki sam.
Moje info ma cel informacyjny i zapoznawczy. Ja nie wiem jaki sposob Big-V wybiora. Ale napewno nie beda leciec 2 dni gdzie mozna byc na miejscu po 14/h. Strefa czasowa jak pisze nie ma prawie wplywu na zmeczenie.

Poza tym oni sa juz chyba od soboty w Japonii.
Edit:
Polecieli w piatek popoludniu. Tak wiec ten mecz ma dla nich ogromne znaczenie. A jak i czym nie ma juz teraz znaczenia...


Pzdr
Wszystko gra, thx za info, czytelnicy też z tego skorzystają. Warto wiedzieć takie rzeczy ???? Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
Ale wtopa, jakimś cudem pomyliłem odległość z Sydney do Europy z tą do Japonii, dzięki za czujność i kajam się. :facepalm:
Taka ciekawostka. Adrian Mierzejewski w wywiadzie dla Skarbu Kibica A-League, który współtworzyłem przed sezonem, zdradził, że na Ligę Mistrzów latali zazwyczaj po weekendowych treningach. Nie bawiono się też w żadne czartery. Klasą biznes latano tyko przy powrotach (a i tak była przeznaczona dla sztabu i pierwszej jedenastki). W samej Azji funkcjonowali tylko na linii lotnisko - hotel - stadion - lotnisko.
Tymczasem Mariners rozpadają się na naszych oczach. W środku nocy ich czasu wywalili trenera. A Andrew Hoole został odsunięty od składu za niesportowy tryb życia (podobno alkohol). Patrząc na wyniki Mariners, trudno mu się dziwić. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
no dobra to co myślicie o jutrzejszym spotkaniu MV w lidze mistrzów? kurczę nie oglądałem pierwszej kolejki i nie widziałem w akcji zarówno MV jak i Hiroshimy. Kursy szaleją - powyżej @2 na overek2,5 aż grzech nie spróbować.. do tego Honda wraca na stare śmieci, może jakaś bramka w jego wykonaniu? co myślicie Panowie? grzebałem na stronie a-league kto poleciał do Japonii ale nie znalazłem nic ciekawego. Przygotowując się do poprzedniej kolejki AFC wyczytałem że jutrzejsi gospodarze są w mega kryzysie i na mecz do Chin polecieli rezerwowym składem.. wiadomo jutro mecz u siebie mimo to może MV postara się wygrać? @4; szukałbym w tych trzech typach
EDIT: Kevin Muscat’s men have not won away from home in the ACL in their last 18 games. - może do 19 razy sztuka? ????
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Jedni i drudzy po porazkach w pierwszysch meczach. Victory bez zwyciestwa od 5 spotkan. Nie bede wymysla lub pisal glupot. Po prostu dzis lokuje moje fundusze w ekipie z Australii.
C&#39;mon Victory!!!

Stan A-League +3.704j

Asian Champions League
Hiroshima v Melbourne Victory - X2 @2.18 - 1/10 Wynik 2-1 ⛔

Melbourne Victory Win @4.8 - 0.704/10 ⛔
Half Time Goals Over 0.5 @1.5 - 0.7/10 ✅

Half Time Goals Over 1.5 @3.4 - 0.3/10 ⛔
Total Goals Over 2.5 @2.2 - 1/10 ✅ Total -0.454j
Betfair

Powodzenia!

Stan A-League +3.25j
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Ja chyba zagram coś takiego:
liczba goli 3.5/wynik meczu:
+3,5/2 @21 STS
kurs kuszący, goście mogliby wygrać a jeżeli wygrają to niemożliwym jest żeby zachowali przy tym czyste konto, może jakiś szaleńczy mecz? i wygraną np 2-3? oby, próbuję w tę stronę
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja nie mam pojęcia co się w Japonii wydarzy, ważny mecz dla obu ekip, ew. porażka będzie dużym problemem aby wyjść z grupy. Już chociaż remis na wyjeździe brałbym w ciemno ???? Jak będziecie live to skrobnijcie parę słów o obrazie meczu, może skorzystam...
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
Mamy już składy. Hiroshima nie robi powtórki z Chin.
Za to Victory zagra osłabione na tyłach. Deng nabawił się lekkiej kontuzji na treningu. Nie zagra też Terry Antonis, który w drugiej połowie sezonu dostał od Muscata znacznie więcej zadań w defensywie. A w obronie wciąż biega Storm Roux, który zdolny jest do zawałów. Na przodzie wygląda to nieźle - zdrowy Toivonen, Troisi i Barbarouses. A do tego mocno oczekiwany na japońskiej ziemi Honda.
Łyk statystyki. Australijskie kluby 28 razy wsiadały do samolotów, które lądowały na japońskiej ziemi. W historii widziano tam tylko 3 zwycięstwa przedstawicieli A-League. Po tym, co Victory pokazało z Daegu, to... widzi mi się over 2.5, ale bez wygranej.
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
mimo to kursy przed samym meczem poszły nie wiedziec czemu w drugą stronę, rano było @4,25 na win MV a teraz jest &quot;tylko&quot; @3,60; na moje zdarzenie podobnie @21 -&gt; @18,5
EDIT: Nie zdążyłem odpalić streama a już 1-0 dla kitajców ????
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Jeśli wpadnie do przerwy to tylko potwierdzi moją tezę, że kursy na overy do przerwy to jakieś żarty ????
Wcześniej Shandong Chiny, zeszła kolejka, teraz V. Mowie o drużynach Chiny/Japonia/Australia, pomijam drużyny z Emiratów i tak dalej.
Ja zagrałem over 1.5 ht - 2,8, zaraz ruszę over 1,5 w meczu gangzhou 2,55.

Edit: No i zapeszylem ????
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Podsumowując pierwszą połowę... japońce po strzeleniu pierwszej bramki cofnęli się i postawili mega zasieki.. czekając na kontry; MV ma większe posiadanie piłki ale kompletnie nic z tego nie wychodzi.. pchają się środkiem a tam mur nie do przebicia.. kilka ładnych wymian piłki ale brak jakichkolwiek sytuacji bramkowy za to Hiroshima kontruje.. pod koniec połowy urwał się Patric ale jeden ze środkowych obrońców zdążył zażegnać niebezpieczeństwo wślizgiem w polu karnym - cholera wie w którą stronę pójdzie ten mecz.. under najpewniej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom