>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

9 Kolejka Premier League 27-28.10.2012

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Widzisz bo my kibicujemy drużynie i jesteśmy za nią na dobre i złe i zawsze stoimy za nią murem . Nie robię prywatnej wycieczki do ciebie ale wielu kibicuje nie drużynie a wynikom jakie osiąga. Nie będę ganil United za to że wykorzystali błędy sędziego bo to tak samo jak miałbym się tłumaczyć z tego że wygrałem w lotka. Ciekawe czy tak samo wielkie zamieszanie było jak z boiska wyleciał Medel, sędzia się pogubil w meczu w niedzielę a Szkot zobaczył że Roo już zaczyna wariowac i usunął go z placu gry.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Miałem już nie odpowiadać no ale ...

Śmieszni jesteście Wy kibice MU. Sracie się jakbyście bronili własnej córki przed gwałcicielem co najmniej
Wczoraj wypłakiwałeś mi się na PW, że jakiś fan United Cię obraża, przekazałem sprawę odpowiednim osobom, w zamian dostałem info, że głównym prowokatorem to właśnie Ty jesteś. Nie dziwię się :|

Co mnie obchodzą inne mecze,tym bardziej te sprzed lat? Dyskutujemy tu teraz o meczu wczorajszym! I tak samo jak Wy widzicie nurkującego Torresa,a nie widzicie nurkującego Younga czy Rooney&#39;a faulującego taktycznie na drugą żółtą której nie otrzymał,tak samo cała reszta(czyli zatwardziali hejterzy MU jak i po prostu fani piłki angielskiej) ma prawo dostrzegać to czego Wy nie potraficie z &quot;miłości&quot; do Czerwonych Diabłów.
Kibice Chelsea do tej pory nie mogą przeboleć tego w jakis sposób odpali w 1/2 LM z Barceloną kilka lat temu. Historii z piłki nie wymażesz. To Cię powinno obchodzić, że jak juz wytykamy błędy to wszystkie, a nie tylko te wybiórczo. Nie wiem, czy Ty czytasz na wyrywki czy co ale wyraźnie każdy pisał, że Rooney też powinien wylecieć za faul taktyczny, ale jak już jesteśmy tacy fajni sędziowie to Torres na II połowę też już wyjść nie powinien, za wejście w Cleverleya. Hejterzy ? Nie rób już drugiego youtuba.

A reagujecie tak nerwowo również z tego powodu,że w tym sezonie zespół gra słabo i wyniki przez nich uzyskiwane i tak są &quot;ponad stan&quot;.
Słabo to się spisuje defensywa. Jeśli chodzi o skuteczność nie można się póki co przyczepić. Nie grają tak efektownie (jeszcze) ale ważne , że efektywnie. Sezon to maraton a nie sprint.

wy również czujecie zażenowanie że w taki sposób Wasza ulubiona drużyna wygrywa mecze.Ale nie przyznacie tego z zasady..pzdr
ja czuję zażenowanie poziomem sędziowania w najlepszej lidze świata. wydaje mi się, że bobo to doskonale ujął. Ilu kibiców MU tylu i antyfanów. Niektórzy po prostu nie ogarniają tego jak przez tyle lat można być na szczycie kiedy wszystkie inne drużyny przechodzą,lub przechodziły przez kryzysy. Dla Arsenalu,City,Liverpoolu MU to wróg numer jeden więc sie nie dziwię, że każda kontrowersja z korzyścią MU jest tak a nie inaczej traktowana.

Peace.
Prosiłbym jednak, aby taki zapał do dyskusji został przeniesiony do tematów na rozgrywki Capital One Cup i niebawem na 10 kolejkę ;)
 
junglister 15

junglister

Użytkownik
hmmmm, bez sensu jest ta dyskusja. Co ma kibicowanie do typowania?
oddać chcecie krew za paczkę milionerów biegających po boisku. Sport to w dzisiejszych czasach biznes nic więcej, więc bierzmy z nich przykład i zarabiajmy kasę.
w następnej kolejce pewnie zagracie na przekór typom osób z którymi się kłócicie....bez sensu....a i pozdrawiam wszystkich forumowiczów, dzięki wam udało mi się ładnie zakończyć tydzień....jeszcze tylko poklikam podziękowania odpowiednim osobom....dzięki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom