>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

9. Kolejka Bundesligi 14-16.10.2011

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
9. Kolejka Bundesligi 14-16.10.2011







Po meczach reprezentacyjnych , które zostaną rozegrane jeszcze we wtorek , czas na rozgrywki ligowe. Najciekawsze spotkanie na tą kolejkę to z pewnością pojedynek Werderu Brema z Borussią Dortmund. Czy Bayern będzie kontynuował serię bez straconej bramki ? O tym przekonamy się w sobote gdzie Bawarczycy podejmą beniaminka z Berlina.
ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA I PISANIA ANALIZ ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Cześć :grin:. Wracamy po krótkiej przerwie, chłopaki pokopali w swoich reprezentacjach i teraz spinają się na Bundesligę. Na początek proponuje spotkanie, którego gospodarzem będę drużyna królewsko-niebieskich, na własnym boisku podejmą rywala z Kaiserslautern. Od razu rzucił mi się ten mecz w oczy, bo wydaje mi się że mamy tu wyraźnego faworyta. Wiadomo S04 zmieniło niedawno trenera, czy na lepszego to na razie niema sensu oceniać, w każdym bądź razie zauważyłem, że ostatnio Schalke dobrze idzie zaraz po zmianie dowództwa. Rok temu był Felix i stłamsił ten zespół, widać było potencjał, ale wyników nie było, przyszedł Rangnick i bum... teraz S04 grało w porządku, ale czasem dawali ciała w spotkaniu które powinni wygrać np: z Wolfsburgiem, teraz znowu zmiana szkoleniowca i Stevens wygrywa w dobrym stylu, z HSV wiem oni są słabi teraz, ale to był trudny mecz bo Hamburg spotkał się z Schalke tuż po pierwszej wygranej i w dodatku na własnym stadionie. W pierwszym składzie na pewno wyjdzie Hanter ostatni Holender, którego Schuster ściągną do Realu i razem z Robbenm, Sneijderem, van der Vaartem i ostatni udowodnił swój potencjał, dziś jest najlepszym strzelcem el. Euro 2012... dodatkowo od pierwszych minut wyjdzie Raul wiec o bramki można myć spokojnym. W ubiegłym sezonie niebiescy mieli problem w postaci zbyt słabo zbilansowanej drużyny, napad był zdecydowanie lepszy od innych formacji dziś chyba już niema tego problemu, drużyna nabrała doświadczenia bardzo dobry transfer Fuchsa, Höwedes rywalizuje ze stoperami Bayernu i BVB o bilet do Polski. Trochę więcej spodziewałem się po Holtbyim ale może kiedyś pokarze trochę więcej. Kaiserslautern to jest chyba typowa drużyna własnego boiska, słynna Góra Betzenberg to ich największy atut w spotkaniu z elitą BL. Dużym osłabieniem było wytransferowanie Ilicevica do HSV, może niekoniecznie to jest głównym powodem słabej gry czerwonych, ale ich wyniki są faktem... praktycznie w każdym spotkaniu puszczają co najmniej bramkę, no wiem że Bundesliga to bogata w gole liga, ale w każdym :?, mam właśnie przed oczami statystyki goal.pl i widzę, że w tym sezonie 1.FCK strzeliło 7 bramek (chyba z pucharem) i w tym dwie Ivo Ilicevica - który odszedł, dwie strzelili też Tiffert i Shechter oraz jedną Petsos. Statystyki strzelonych dobitnie pokazują, że Kaiserslautern ma problemy we wszystkich formacjach i że ból nie tkwi tylko w straconych bramkach. Tak trochę ogólnikowo to diabły nie są drużyną z elity Bundesligi, faktycznie kilka lat temu udało im się coś tam, jakieś mistrzostwo, ale to była jednorazowa przygoda, w tej chwili są skazani na walkę o utrzymanie i jak na razie nie zanosi się żeby w najbliższych latach mogli powalczyć o coś więcej. Już podsumowując uważam, że Schalke u siebie powinno zgarnąć trzy punkty.

FC Schalke 04 - 1. FC Kaiserslautern Typ:1 Kurs:1,5
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Werder Bremen - Borussia Dortmund
Typ: Zdobędą obie drużyny przynajmniej po jednym golu? Tak
Kurs: 1.6
Buk: Bet-at-home

Werder Brema bardzo dobrze rozpoczął obecny sezon. W ośmiu spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 16 punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli. Do prowadzącego Bayernu tracą obecnie trzy punkty. Zespół z Bremy świetnie spisuje sie przed własną publicznością. Werder Brema na cztery rozegrane w tym sezonie Bundesligi mecze na własnym stadionie strzelał minimum 2 gole (kazdy mecz wygrany) wiec napewno i Borussi uda sie wpakowac coś do siatki. Borussia, która zajmuje szóste miejsce w tabeli, ma już sześć punktów straty do prowadzącego Bayernu Monachium. Drużynie z Dortmundu nie wiodło się dotychczas w meczach w wyjazdowych. W czterech pojedynkach zdobyła cztery punkty, strzelajac tylko trzy bramki. Wiec co mnie skłanie do tego ze Borussia moze dziś coś strzelic na Weserstadion ? Jurgen Klopp podjął decyzję, kto wybiegnie w ataku Borussii Dortmund na piątkowy mecz z Werderem Brema. Szkoleniowiec po raz kolejny postawi na Roberta Lewandowskiego. Znakomicie w ostatnich dniach prezentuje się Robert - strzela bramki i w klubie (Trzy bramki i asysta, z FC Augsburg 4:0) i w reprezentacji. (po jednym golu w meczu z Koreą i Biołorusią) Możliwe że Borussia tego meczu nie wygra ale napewno nie bedzie to porażka do zera
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
w Werderze zagra w ogóle Pizarro?
t0mson: Z tego co piszą to zagra ale w środe grał dla reprezentacji przeciwko Chile i zdobył nawet bramkę.
 
R 28

roki1

Użytkownik
Werder Bremen - Borussia Dortmund

Co do Werder Bremen powyzej to sie podpisuje.A od siebie dodam ze licze ze chlopaki z Dortmundu majac w glowach palace spotkania w lm,nie rusza na maksa do skomasowanych atakow.No i ze ostatnia wysoka wygrana troche ich rozluzni,choc nie wiem czy to teraz bedzie mialo jakiekolwiek znaczenie bo bylo to troche dawno.Werder bedzie na bombie,wiec to moze im dac lepszy koncowy wynik.W mojej ocenie wiekszosc spotkan wyrownanych takie jak te 60,70 procent wygrawa lub remisuje gospodarz.Wiec licze ze dzisiaj bedzie podobnie.Choc wiem ze przy piatkowych meczach dodatkowo z udzialem BVB to moze zdarzyc sie wszystko.

Werder Bremen-BVB Typ 1X:Kurs 1.53 bet365
 
Z 0

zazaman

Użytkownik
Według mnie głównym faworytem jest Werder a nie Borusia, jednak trzeba zaznaczyc że Werder bez 2 bramkarzy :S Wiese oraz Arnautovica i na bramke zasiądzie młody Mielitz do którego nie mam większego zaufania Kurs ~~3 Kuusiii
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tak a propos BVB to kicker podał skład i nie jest ciekawi:

Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Löwe - S. Bender, Gündogan, Großkreutz - M. Götze, Lewandowski - Barrios

Brak jest o dziwo Perisica, który strzela bramki i liczyłem, że Kubę gdzieś wepchną. Moim zdaniem jeśli coś tu BVB ma ugrać to dużo zależy od Barriosa, widziałem go kilka razy w ostatnich minutach i nadal dla mnie jego dyspozycja jest niewiadomą. Lewy może się dziś nie sprawdzić bo Werder ma &quot;twardzieli&quot; w defensywie i mogą mu na wiele nie pozwolić... niestety :-(

W woli ścisłości skład Werderu:

Mielitz - Sokratis, Prödl, Wolf, Ignjovski - Bargfrede - Fritz, Hunt - Marin - Rosenberg, Pizarro

Marin vs Götze :grin:
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Lewy może się dziś nie sprawdzić bo Werder ma &quot;twardzieli&quot; w defensywie i mogą mu na wiele nie pozwolić... niestety
Dokładnie, ciężki mecz dla niego jak i dla całej Borussi, ale myślę, że skromnie powinni wygrać. Może się coś uda Lewemu strzelić, ale jestem za tym, żeby Barios nic nie ugrał, bo jak dobrze on będzie grał to Lewy już nie pogra. Kurs zachęca mnie na BVB, ale nic pewnego.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
podał skład i nie jest ciekawi:
Dlaczego nie ciekawie ? Skład najlepszy z możliwych jaki można obecnie wystawić.
Moim zdaniem jeśli coś tu BVB ma ugrać to dużo zależy od Barriosa, widziałem go kilka razy w ostatnich minutach i nadal dla mnie jego dyspozycja jest niewiadomą.
Akurat były 2 tygodnie przerwy więc Barrios mógł poprawić swoją forme bo wiadomo, że jak wchodził w ostatnich meczach na ogony to wracał po kontuzji.
Klopp widzę bardzo dobrze robi sadzając Kagawe na ławce. Poza świetnym meczem z HSV na inauguracje Japończyk nic ciekawego nie grał w tym sezonie. A więc Lewandowski za plecami Lucasa to dobre rozwiązanie bo Robert pokazywał już w tym sezonie swoje inklinacje do rozgrywania i szukania prostopadłych piłek.
Kuby się spodziewałeś od początku? Za Gotze? Wole Mario od początku stanowczo. A Grosskreutz na lewej stronie to też dobre rozwiązanie. Ten Perisić w sumie nie przekonuje az tak. Miał piękne chwile (gol z Arsenalem) ale jak się popatrzy na jego gre w całym meczu, to co może zaoferować zespołowi to trochę to za mało wg mnie. A Grosskreutz to walczak, trochę tez jeździec bez głowy, ale takiego na defensywe Werderu własnie trzeba bo to jest najsłabszy punkt tego zespołu.
Ogólnie zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Narazie powstrzymuje się od typowania czegokolwiek w tym meczu. Może za jakis czas coś ciekawego wymyślę to dodam adnotacje ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dlaczego nie ciekawie ? Skład najlepszy z możliwych jaki można obecnie wystawić.
Kuby się spodziewałeś od początku? Za Gotze? Wole Mario od początku stanowczo. A Grosskreutz na lewej stronie to też dobre rozwiązanie. Ten Perisić w sumie nie przekonuje az tak. Miał piękne chwile (gol z Arsenalem) ale jak się popatrzy na jego gre w całym meczu, to co może zaoferować zespołowi to trochę to za mało wg mnie. A Grosskreutz to walczak, trochę tez jeździec bez głowy, ale takiego na defensywe Werderu własnie trzeba bo to jest najsłabszy punkt tego zespołu.
Perisic zamiast Großkreutz powinien grać, bo Chorwat strzela bramki i lepiej pasuje do koncepcji małej Barcelony niż Kevin, Niemiec przynajmniej w moich oczach taki drewniano-stateczny się zrobił . Dwóch defensywnych pomocników: Bender jest o czarnej roboty, a Gündogan chyba się spalił po niezłym początku. Szczerze myślałem, że Klopp da szansę Błaszczykowskiemu bo ten daje radę i zdecydowanie lepiej funkcjonuje duet Kuba - Piszczek niż Götze - Piszczek... można było Gecinnio gdzieś wcisnąć do środka i zagrać na jednego defensywnego. Z Werderem jak chcą wygrać to i tak muszą strzelać, to trzeba było iść na full z przodu.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Gündogan chyba się spalił po niezłym początku. Szczerze myślałem, że Klopp da szansę Błaszczykowskiemu bo ten daje radę i zdecydowanie lepiej funkcjonuje duet Kuba - Piszczek niż Götze - Piszczek...
Dokładnie, też według mnie lepiej dać Kubę zamiast tego Turka, bo piach gra, natomiast Kuba potwierdził w reprezentacji, że dobrze gra i strzelać potrafi, a jak dla mnie ten Turek jest ospały i nie nadaje się na bundesligę.
Co do Perisicia, to na pierwszy skład musi zacekać, uważam, że dla niego będzie lepiej jak wejdzie z ławki i wtedy pokaże swoją klasę. Klopp nie odsunie od razu Gorsskreutza gdyż ten za bardzo przyczynił się do majstra w tamtym sezonie.

darius010// już bez przesadyzmu ;) Ilkay daje radę ale nie robi furory, a były w nim na pewno większe oczekiwania pokładane. W każdym bądź razie myślę, że Kubę dziś stać na pierwszą jedenastkę, a Perisic może grać w środku, (przynajmniej komentatorzy tak mówili) w razie jakby było trzeba, w tedy nie byłoby problemu bo Götze przeszedł by na drugie skrzydło, bo kilka razu już coś podobnego było stosowane
 
wojteklog 0

wojteklog

Użytkownik
Werder Brema - Borussia Dortmund
Zdecydowanie widac, ze Werder ma loty w tym sezonie, a Borussia problemy. Dlaczego by nie mieli poczuc sie zwyciezcami i skorzystac z &#39;okazji&#39; by pokazac, ze zasluguja na lidera.
Werder - Borussia 2:1 strzele nawet ze do polowy 1:0
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Werder 0,+0,5
bet365 2,10
Rezerwowy bramkarz i taki skok w gore kursu na Werder ?! Idealnie ;). Dortmund męczarnie ogromne w kazdym meczu, gra juz nie sprawia im radosci, widac ze oczekiwania ktore sa troche na nich ciążą i zawodnicy nie umieja sobie z tym poradzic. Werderowi gra sie uklada, przypomina czasy mistrzowskie. Dodac trzeba jeszcze ze bramkarze lubia miec w waznych meczach dzien konia ( Szczesny z Niemcami np) a takim na pewno jest dla Mielitza to spotkanie. Gdyby ktos mi zaproponowal jeszcze wczoraj 1,80 na ten handicap bralbym go a dzisiaj 2,10 to juz value.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
BORUSSIA MUNCHENGLADBACH - BAYER LEVERKUSEN
Na początek mała ciekawostka , goście jutrzejszego spotkania zagrają z rywalem , który znakomicie im odpowiada.Na ostatnie 19 wyjazdowych potyczek z Gladbach żadnego nie przegrali co jest rekordem Bundesligi.
Gospodarze w porównaniu do zeszłego sezonu start mają wyśmienity. Przede wszystkim gra w obronie została poprawiona co owocuje gdy spojrzymy na tabele. Teraz trzeba zadać sobie pytanie jakich rywali mieli jutrzejsi gospodarze ? Nurnberg , Lautern , Wolfsburg z tymi ekipami wygrywali a zaliczyć je możemy z pewnościa do przeciętniaków.Nie liczę tutaj spotkań wyjazdowych , pamiętamy chociaż spektakularną wpadkę Bayernu Monachium gdzie właśnie przegrali z Gladbach.Ostatnia potyczke domową z Nurnberg można nazwać &quot;katastrofą ofensywną&quot; masa sytuacji nie wykorzystanych, które mogły się zemścić gdyby nie podyktowana jedenastka. Dodam , że to nie pierwszy mecz , który wygrali dzięki podyktowanej jedenastce. Ofensywna współpraca Arango , Reus wyglądała ostatnio naprawdę wyśmienicie ale dla mnie tutaj jednak brakuję wykończeniu co w futbolu lubi się mścić.Większość spotkań gospodarzy kończyło się skromną wygraną 1:0 dla Gladbach teraz z rywalem aspirującym najmniej na TOP 3 jedna bramka może nie starczyć. O Leverkusen pisałem już nie raz , potencjał mają spory i przede wszystkim jest &quot;jakość&quot; czego brakuje w Gladbach. Bayer potrafi grać na wyjazdach chociaż na początku sezonu zaliczyli wtopę to teraz powoli się rozkręcaj i i można im zaufać.Jedyne co mnie martwi to postawa w defensywie Topraka ale mam nadzieję , że zagra jutro na przyzwoitym poziomie.Goście wystąpi bez Augusto zaś gospodarze bez De Camargo. Kolejna informacja odnośnie gospodarzy to Juan Arango , ważny filar , który z pewnością będzie przemęczony po powrocie z Ameryki po spotkaniach reprezentacyjnych. Gladbach głownie to Reus i Arango jeśli , któryś z nich będzie miał gorszy dzień w szczególności ten drugi powstaje wielki problem w ofensywnie. Podsumowując krótko , jestem przekonany ze Bayer jutro zagra na swoim poziomie i spokojnie zainkasuję 3pkt.Kursy wysokie i pobieram.
Kolejne spotkanie warte gry to Mainz, które na własnym obiekcie powinno sobie spokojnie poradzić z Augsburgiem. Mainz u siebie nie gra najgorzej w obecnym sezonie mogło się przekonać o tym chociażby Leverkusen , które uległo 2:0 , Schalke po ciężkim boju wygrało 3:2 i Borussia , która również wygrała szczęśliwie w końcówce. Dużo meczy Mainz widziałem w tym sezonie , ich gra nie wygląda źle jak wskazuję na to tabela. W niektórych meczach po prostu zabrakło koncentracji , konsekwencji i byłoby dużo lepiej. Augsburg to zdecydowanie najgorsza ekipa w lidze , fatalna obrona , słaba ofensywa , jedyny plus to tylko stałe fragmenty gry nic po za tym. Idealny mecz dla Mainz aby wydostać się z dołu tabeli.
8/10 BAYER LEVERKUSEN (-0,5) @ 2,60
8/10 BAYER LEVERKUSEN (AH -1) @ 4,25
8/10 FSV MAINZ (-0,75) @ 1,90
2/10 BTS-NO // Bayern-Hertha @ 1,90
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dawno nie pisałem w tym dziale, poniekąd brak czasu, poniekąd chęci mimo, że to moja ulubiona liga.

Bayern München - Hertha BSC Berlin | Hertha nie strzeli/Bayern czyste konto - 2,00 (Bet365)✅

Już w środku tygodnia wpadł mi ten typ w oko, kurs jest aż nadto duży, jak ktoś szuka coś do sobotniej taśmy to w sam raz, ja osobiście poszukam tutaj solidnego singla.Już dwa tygodnie temu trafiłem brak gola TSG, w sobotnie popołudnie liczę na podobny obrót sprawy, spora szansa ku temu - dlaczego ?Bayern to na ten moment ogromny hegemon w lidze niemieckiej, nie dość, że grają świetny futbol, bardzo widowiskowy, efektowny, świeży, pomysłowy to zdobywają punkty na wszystkich frontach.Ponadto robią to bez dużego wysiłku bo Heynkes może tak rotować składem, że nikt nie ma prawa być zmęczony - raz nie gra Robben, raz Lahm, czasem tylko na końcówkę wejdzie Gomez.Świetnie to działa bo każdy jest głodny gry i wie, że będzie mieć do tego okazje bo jest sporo rozgrywek, w których się można pokazać.Tak jak wspominałem, gra Bayernu inspiruje momentami, jest niezwykle fajna dla postronnego kibica, a w dodatku pozwala drużynie odnosić zwycięstwa.Sporo bramek Gomeza, asyst Muellera, dryblingów Ribery&#39;ego składa się na 21 goli strzelony i 19 punktów w ośmiu spotkaniach i na ten moment już jakąś zaliczkę w tabeli.Oglądam dość często ich mecze i co się rzuca w oczy - bardzo mocny początek i chęć strzelenia szybkiego gola - to się przeważnie udaje bo czy to z City, Bayerem czy Schalke i Freiburgiem w miarę szybko padały gole i ustawiły mecz.Co ciekawe i czasem może irytować to przez kolejną godzinę gry gracze Bayernu traktują mecz bardziej szkoleniowo czy też jako sparing - kopią piłkę, rozgrywają w środku pola, nie atakują już tak zaciekle, z jednej strony może to denerwować, z drugiej zaś trzeba podziwiać umiejętności i kunszt tego typu gry bo nie każdy może sobie pozwolić na tego typu traktowanie spotkania.Ponadto, przy tym szale w formacjach ofensywnych można być pod wrażeniem gry defensywnej oraz Mańka Neurera.Nie ukrywam, że jest to mój ulubiony zawodnik na tej pozycji, uważam, że posiada kapitalne umiejętności i na ten moment goni rekord Kahna w ilości minut bez straty gola.Ułatwia mu to defensywa bo Van Buyten - Badstuber są w aż nadto dobrej formie, fajnie wszystko uzupełnia Lahm i Rafinha po bokach.Bramkarz kadry nie ma dużo pracy, ale jeśli już dochodzi do sytuacji w jego polu karnym to cały czas jest skoncentrowany, cały kwintet w tylnych formacjach defensywnych Bayernu gra bardzo kolektywnie i skutecznie.Ja chcę z tego skorzystać i będę próbować grać nadal na brak gola drużyny przeciwnej.W Hercie na pewno groźny będzie Ramos i operujący za jego plecami Raffael, widziałem ich przede wszystkim w akcji w meczu z BVB gdzie wykorzystali dwie z trzech - czterech okazji i się udało wygrać mecz.Grali przeciwko mistrzowi, który nie jest na pewno w takiej dyspozycji jak Monachijczycy i o sytuacje będzie znacznie ciężej.Uważam, że Hertha nie strzeli bramki na Allianz Arena, raczej widzi mi się scenariusz gdzie Bayern szybko strzeli gola/e które ustawią spotkanie i włączą tryb oszczędzania energii przed kolejnym spotkaniem w Lidze Mistrzów.Kurs bardzo zachęcający, a argumentów za tym iż BSC strzeli nie widzę.Dla mnie super singiel, dla Was może do taśmy.Polecam.

Składy za kicker.de :


Neuer - Boateng, van Buyten, Badstuber, Lahm - Tymoshchuk, Schweinsteiger - T. Müller, Kroos, Ribery - Gomez

Kraft - Lell, Hubnik, Mijatovic, Kobiashvili - Ottl, Niemeyer - Ebert, Raffael, Ben-Hatira - Ramos
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Schalke 04 - Kaiserslautern 1:2 ⛔
typ: 1
kurs: 1,5 Expekt


Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze. Gospodarze zajmują obecnie 5 miejsce i tracą 4 pkt do lidera z Monachium. Goście sezon zaczęli dość kiepsko i po 8 meczach mają zaledwie 5 punktów. Kaiserslautern to obecnie jeden z głównych kandydatów do spadku i dlatego punkty dla tego zespołu będą się niezwykle liczyć aczkolwiek Schalke zamierza walczyć o pozycję gwarantującą udział w LM w przyszłym roku więc takie mecze po prostu podopieczni Stevensa muszą wygrywać. W kadrze gospodarzy nie zobaczymy jutro: Hooglana, Uchidy, Kenii i Marici. Goście przyjeżdżają bez Orbana i Simunka.
--------------------------------------------------------------------
Wolfsburg - Nurnberg 2:1 ✅✅✅
typ: 1 ✅
kurs: 2,1 bet365

Gospodarze jutrzejszego pojedynku sezon zaczęli niezwykle słabo i po 8 kolejkach zgromadzili zaledwie 9 punktów. Goście mają dwa oczka więcej. Wolfsburg dosyć ciężko wchodzi w sezon, wydaje się, że jutro nadarza się szansa na zdobycie niezwykle ważnych 3 punktów. Vfl wygrało dwa ostatnie mecze na własnym stadionie: z Kaiserslautern i z Schalke. Goście nie potrafią wygrać od 3 spotkań, w ostatniej kolejce zremisowali 3:3 z Mainz. Norymberga przyjeżdża na jutrzejszy mecz bez dwóch bramkarzy: Raphaela Schäfera i Particka Rakovsky&#39;ego, a także bez Pera Nilssona, Horacio Javiera Pinoli i Daniela Didaviego. Gospodarze zagrają bez Marwina Hitza, Sotiriosa Kyrgiakosa i Marco Russa oraz z kontuzjowanego Thomasa Kahlenberga.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Werder Brema - Borussia Dortmund 0:2
Mecz naprawdę ciekawy, stał na wysokim poziomie, miło się go oglądało. Wygrana Borussi, eksperci i wiele osób mówi, że nie zasłużenie, ale dlaczego? Dobrze się broniła i wykorzystywała kontry by zagrozić bramce rywali. Werder atakował, ale byli nieskuteczni, lub brakowało im szczęścia. Najbliżej byli gdy skrzydłowy trafił w poprzeczkę, Pizzaro miał kilka ciekawych strzałów, ale wszystko kończyło się na obrońcach. Dobry mecz zaliczył Owomoyela, strzelił gola, zablokował kilka groźnych strzałów i da się wybaczyć jego małe błędy, które wynikały z braku ogrania. Nagana należy się postawie Werderu, gdyż grając w przewadze całą drugą połowę nie potrafiła strzelić bramki, a nawet jedną tracąc. Oczywiście straciła by więcej gdyby nie Grosskreutz. Nawet nieźle zagrał &quot;Lewy&quot;, miał spory udział w oby dwóch bramkach i nie miał głupich strat przede wszystkim. Natomiast martwi mnie to, że Kuba nie pojawił się na boisku, chyba coś jest nie tak na linii piłkarza z trenerem. Ogólnie Borussia może zaliczyć ten mecz do udanych, a przednią wartość mają te 3 punkty wywalczone na trudnym terenie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
SCHALKE - K&#39;LAUTERN
Typ : Schalke @ 1,55 Unibet⛔1:2
K&#39;lautern widziałem przed przerwą na reprezentacje w meczu u siebie ze Stuttgartem. Co tu dużo mówić, było tragicznie! Brak jakości i umiejętności indywidualnych wśród zawodników. Schalke bije rywali pod każdym względem. Dla mnie Lautern to jeden z kandydatów do spadku w tym sezonie.
Ofensywny kwartet Schalke jest skuteczny ostatnio. Gra ciekawie i to drugi atak w lidze na ten moment ze strzelonymi 17 golami. A Huntelaar to typowy egzekutor, strzela na zawołanie. Nie widze przesłanek po stronie gości w tym meczu. Nie sądze też, żeby przez ten czas Kurz jakoś diametralnie zmienił oblicze zespołu.
SCHALKE : Fährmann - Höger, Höwedes, Metzelder, Fuchs - Papadopoulos, Holtby - Jurado, Raul, Farfan - Huntelaar
K&#39;LAUTERN : Trapp - Dick, Amedick, Rodnei, Jessen - Sukuta-Pasu, Kirch, Petsos, Tiffert - Kouemaha, Shechter

Ponadto ciekawa propozycja to :
Huntelaar strzeli @ 2,05 Unibet✅
VS
BAYERN - HERTHA
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,85 Unibet⛔4:0
Co do reszty dzisiejszych meczów to Bayern ma już długą passe bez straty gola. Hertha to akurat taki zespół czujący się bardzo mocno w grze z kontry. Wystarczy wspomnieć mecze z Dortmundem czy Werderem. Bardzo wiele sprawili problemów rywalowi kontrując ich. Raffael, Ramos, Ben Hatira czy Torun mają sporo do zaoferowania w tym elemencie gry. Zatem wg mnie dzisiaj Neuer coś puści.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Myślę, że warto w tym spotkaniu zagrać zwycięstwo Bayernu do zera. Specjalnie nie będę się tu rozpisywał na ten temat bo jasno widać, że taki wynik jest najbardziej prawdopodobny. Ogólnie rzecz ujmując to kurs na samo zwycięstwo Bayernu w stosunku do kursu na zwycięstwa do zera to jakaś pomyłka :razz:. Zwycięstwo Bayernu buki wyceniły na 1,2 - w porządku... na zwycięstwo do zera Bwin daje 2,00 - dla mnie to jest oczywiste, że jak Bayern ma na AA wygrać to logiczne, że do zera. Powiem może dlaczego uważam, że Bawarczycy w tym spotkaniu powinni wygrać, nie tracąc bramki. No wiec każdy zainteresowany Bundesligą wie, że Manuelowi Neuerowi niewiele brakuje, żeby pobić rekord BL w czasie bez straconego gola, tylko że po pierwsze to jak on ma coś puścić skoro w meczu ma pięć piłek na krzyż, w tym 3 to podania od obrońców, jest klasowym bramkarzem, a praktycznie niema nic do roboty ;). Dla tego jak niedługą pobiją ten rekord, to raczej będzie zasługa całego zespołu, a cała ta szopka tworzona jest, żeby kibice przekonali się do Neuera. Czy Bayern wygra ?/ pewnie tak dwa tygodnie temu kompletnie olali Hoffenheim, mogli z nimi wygrać ale nie poszli na całość, następnie Heynckes zdjął Riberyego i Gomeza wpuścił Alabae - to wyglądało jakby Bayern chciał najmniejszym obciążeniem wygrać 1-0, ale skończyło się bezbramkowym remisem. Co do Herthy to oni wygrali ostatni mecz i powalczyli w 9 na 11 z Werderem, ale mam do nich wielkie aleee. Zauważywszy, że oni potrafią walczyć, biegać za piłką itd. z tym, że już sobie wyobraziłem dzisiejszym mecz... Bayern będzie miał piłkę (bo teraz taki styl gry preferują), a berlińczycy będą biegać od jednej strony do drugiej. Poważnie to po ostatnim remisie, teraz Bayernowi wypada przed własną publicznością wygrać do zera - bo jeszcze ktoś pomyśli, że mają jakiś kryzys ????.

Team 1 - wygra do zera? Typ:Tak Kurs:2,00 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 28

roki1

Użytkownik
Mainz-Augsburg

Tez uwazam ze gospodarze powinni sobie poradzic w tym meczu.Podpisuje sie pod wszystkim co napisal kolega wyzej.Pilkarsko Mainz jest lepsze,brakuje koncentracji,stad ta niska pozycja w tabeli.Do tego strzelaja,nie maja z tym problemu bo w Augsburgu nie wyglada to najlepiej.Od dwoch kolejek zadnego gola.To cieszy i oby tak zostalo.Dlatego mysle ze przed swoja publicznoscia Mainz wygra pierwszy pojedynek z Augsburg w Bundeslidze.

Mainz-Augsburg Typ: 1 Kurs:1.61 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom