>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. i 10. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (15.11 - 22.11.2023)

Status
Zamknięty.
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/ Kwalifikacje EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja - Islandia
Typ: Słowacja
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, zaczęliśmy eliminacje do Mistrzostw Europy. W grupie J o godzinie 20:45 zagrają Słowacja oraz Islandia. Można powiedzieć , że to mecz o pietruszkę, Słowacja niemal na 100 % zajmie drugie miejsce w grupie, Islandia gra o miejsca 3-5 co jej kompletnie nic nie daje. Islandia podczas tych eliminacji gra bezbarwnie, wygrała tylko 3 mecze, 2x ze słabym Liechtensteinem i raz z Bośnią I Hercegowiną. Słowacja prezentowała się zdecydowanie lepiej, podczas eliminacji zgubili punkty tylko z Portugalią, z którą dwukrotnie przegrali oraz na początku eliminacji zaliczyli wpadkę z Luksemburgiem, z którym u siebie bezbramkowo zremisowali. Pozostałe mecz wygrali. Portugalia bezapelacyjnie była najlepszym zespołem w grupie, wygrała wszystkie mecze, podczas eliminacji straciła tylko dwa gole, które właśnie strzelili jej Słowacy i to na wyjeździe. Słowacja gra u siebie, myślę że wygrają zwłaszcza mierząc się z przeciętną w ostatnim czasie Islandią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1109
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ Kwalifikacje EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czarnogóra - Litwa
Typ: czerwona kartka- TAK
Kurs: 4.60
Bukmacher: Fortuna
Post:
Analiza:


Widzę tu kilka argumentów przemawiających za czerwienią w tym meczu.
Po pierwsze sędzia, a jest nim Pan Soarez Diaz . Często zdarzają mu się kontrowersyjne decyzje, ten sezon to 9 meczy i 2 czerwienie jak do tej pory .
Po drugie gospodarze są " na musiku". Jeżeli chcą awansować to 3 pkt są obowiązkiem bo szanse na awans jeszcze są .
Po trzecie pierwszy mecz był zacięty . Łotwa zremisowała w doliczonym czasie gry. Myślę, że będą tu mieli chrapkę o wynik powalczyć i skupia się na tym aby jak najdłużej zachować czyste konto , a może wyjdzie im jedna kontra. Przy takiej grze spodziewam się wielu ich fauli które będą karane kartkami. Jeżeli dla Czarnogóry długo będzie utrzymywał się wynik niekorzystny to flustracja piłkarzy też będzie dawała o sobie znać i ktoś może się zagotować i czerwień wyłapać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
poszukalem juz, wiekszosc bukow ma, ale dzieki za info
Pogralem po 13 bez podatku

Przetrzepalem internet i racje masz w tym co piszesz, wg mnie value jest, sam dalem 1k pln poki co, kurs robi robote, bylby mniejszy niz 10 to bym sobie glowy tym nie zajmowal
Dzieki za zwrocenie uwagi na to.
Ja rzuciłem 240 euro na to bo uważam że kurs powinien być w granicach 5 (iloczyn kursów na Walię w meczach z Armenią i Turcją)
 
J 34,6K

JKarto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/ Kwalifikacje EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja - Islandia
Typ: Słowacja
Kurs: 1.79
Bukmacher: GO+bet
Analiza:


Podobnie, jak poprzednik faworyta upatruje w slowakach. Nie tylko ze wzgledu na sklad, ale i forme. Wypadli znacznie
lepiej w poprzedniej kolejce. Islandia to wciaz w miare solidny team. Nie mniej nie graja dobrze na wyjazdach. Nie ma juz
tylu gwiazd, co dawniej. Na swoim terenie nie dali rady Slowacji, to tym bardziej teraz moga znowu przegrac.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Finlandia - Irlandia Płn.
Typ: Finlandia
@1.95 Fortuna

Finowie mają trzy punkty straty do Kazachstanu i siedem punktów tracą do lidera. Dość wyrównana grupa. Dzisiaj zakładam, że zmniejszą dystans do czołówki, wygrywając u siebie Irlandią Północną. Goście mają na koncie sześć punktów wyłącznie dzięki temu, że trafili w grupie na jeszcze większego dostarczyciela punktów od siebie, czyli San Marino. U siebie w marcu przegrali z Finlandią 0-1. Finowie u siebie w początkowej fazie eliminacji byli mocni. Dość powiedzieć, że to właśnie oni byli jedynymi jak dotąd pogromcami będących w świetnej dyspozycji Słoweńców. Wygrali z czerwcu 2-0. Niewykluczone, że ich morale siadły po niedawnej porażce u siebie z Kazachstanem. Myślę jednak, że dziś Irlandia Północna nie sprawi większych problemów Finom na pośredniej drodze do wywalczenia kolejnych trzech punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1472
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Piłka nożna, Kwalifikacje ME
18:00
Cypr - Hiszpania
Hiszpania (-4.5) @3.25
Bukmacher: Superbet
Chciałem pograć Lichtenstein Portugalia ale buki już oszalały i nie ma sensu, więc idę w kierunku Cypr Hiszpania gdzie w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami - gdzie Hiszpanie byli gospodarzami, padł wynik 6:0 przy 27 sytuacjach bramkowych i 12 strzałów na bramkę. Uważam, że w takich meczach przewaga własnego boiska nie ma większego znaczenia i mecz skończy się ponowną wysoką wygraną Hiszpanów którzy będą grali na luzie. Polecam również handicap -2.5 po kursie 1.4 i -3.5 po kursie 2.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Słowacja vs Islandia
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


W Bratysławie dojdzie do rywalizacji Słowacji z Islandią. Gospodarze są na dobrej drodze, aby po raz kolejny znaleźć się wśród najlepszych ekip na Starym Kontynencie. Wygrana z Luksemburgiem na wyjeździe była bardzo ważna, aby odskoczyć od swojego głównego przeciwnika. Tak się też stało i nasi sąsiedzi potrzebują tylko 1 oczka, aby cieszyć się z wyjazdu do Niemiec. Wydaje się, że zadanie jest już proste, ale nie wolno nikogo lekceważyć na tym poziomie. Rywalem Słowaków będzie Islandia, która ma jeszcze matematyczne szanse na awans do turnieju głównego. Przede wszystkim musi sięgnąć po dwie wygrane w ostatnich dwóch rywalizacjach eliminacyjnych. Potem należy liczyć na potknięcia bezpośrednich przeciwników. Sytuacja nie jest najlepsza dla gości, ale trzeba wierzyć do ostatniego gwizdka, dlatego ekipa z Islandii z pewnością się nie podda. Piękną historią były dwa trafienia Gylfiego Sigurdssona w meczu z Liechtensteinem, który powrócił do kadry po kilkuletniej przerwie. Czy dzisiaj także trafi do siatki przeciwnika?

Obie reprezentacje cały czas walczą o awans na EURO i spodziewam się ciekawego widowiska w Bratysławie. Naturalnie to gospodarze dysponują większym potencjałem, ale nie skreślałbym Islandię, która potrafi czasem zaskoczyć. Zdecydowałem się na czerwień. Sędzia Craig Pawson w spotkaniach reprezentacyjnych sięgał do kieszonki 8, 2, 4 razy. Angielscy arbitrzy chętniej karzą piłkarzy w rozgrywkach międzynarodowych, ale ten trend też się zmienia. Wczoraj Anthony Taylor dał popis (niepodyktowany rzut karny i czerwień), oby jego rodak również stanął na wysokości zadania. Myślę, że przyjezdni nie są na straconej pozycji i liczę na wyrównane widowisko po komplet punktów w stolicy Słowacji.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/ Kwalifikacje EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Macedonia Północna
Typ: handicap Macedonia Północna +2,5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam, w piątek 17 listopada wybrałem mecz Włochów z Macedonią Północną. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45, a typuję w nim handicap w stronę drużyny gości +2,5. Historia pokazuje, że Macedonia Północna jest bardzo nie wygodnym rywalem dla Włochów. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami rozegrane we wrześniu zakończyło się remisem 1:1. Wcześniej w 2022 roku Macedonia Północna była nawet w stanie pokonać Włochów 1:0, i to na wyjeździe. W latach 2016 i 2017 padały wynik 3:2 dla Włochów i 1:1. Sytuacja w grupie prezentuje się następująco, liderem Anglia mająca 16 punktów, druga Ukraina z 13 punktami ale meczem rozegranym więcej, trzecie Włochy z 10 punktami i na 4 miejscu Macedonia z 7 oczkami. Tabelę zamyka Malta z zerowym dorobkiem punktowym. Włochy żeby zrównać się z Ukrainą muszą ten mecz wygrać, dlatego myślę że po strzeleniu gola nie będą za wszelką cenę dążyć do strzelenia kolejnej tylko bronić korzystnego wyniku. Włochy podczas tych eliminacji tylko 2 razy wygrali różnicą goli dwa lub więcej, dwa razy z Maltą 2:0 i 4:0. Macedonia Północna podczas tych eliminacji tylko raz przegrali wysoko, z Anglią na wyjeździe aż 0:7. Pozostałe porażki to z Ukrainą 2:3 i 0:2. Myślę, że handicap +2,5 jest solidną zaliczką, tak typuję.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Polska - Czechy
Wygrana Polski
Fortuna @2.40

I choć sytuacja w grupie jest niezbyt ciekawa dla naszej reprezentacji to nadal pozostajemy w grze o awans na mistrzostwa Europy w Niemczech.
Często dobrze czuje mecze reprezentacji Polski i tym razem myślę, że ten mecz po prostu wygramy, a ja podtrzymam dobrą passę typerską jeśli chodzi o naszą repke.
Polska u siebie jest dosyć mocną reprezentacją co by nie mówić, na swoim stadionie w eliminacjach do mistrzostw Europy jest niepokonana od ponad wielu lat (15 wygranych, 4 remisy), imponująca jest również statystyka, która mówi, że w 5 z 6 ostatnich zwycięskich meczach zachowaliśmy czyste konto.
Do gry w kadrze wraca Robert Lewandowski, który w poprzednich pięciu meczach z Czechami ani razu nie zapisał się na listę strzelców i mam przeczucie, że tym razem to zrobi.
Czechy w przypadku zwyciestwa automatycznie awansują na turniej, jednakże uważam że im się to nie uda i z oficjalnym awansem poczekają do ostatniego meczu - z Mołdawią przed własną publicznością, natomiast dla Polski jest to ostatni mecz w tych kwalifikacjach i liczę na to i mocno w to wierzę, że właśnie przed własną publicznością choć w małym stopniu przykryjemy plamę jaką pozostawiliśmy w całych eliminacjach wygrywając to spotkanie.
Mój wynik proponowany 2:0.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Polska vs. Czechy
Obie drużyny cały czas walczą o awans na EURO i obowiązkiem dla Polski jest zwycięstwo, a Czechom tak naprawdę wystarczy remis. Dla Polaków to mecz o życie, a i tak nie wszystko zależy od nas. To była grupa marzeń, a jesteśmy pośmiewiskiem, lecz cały czas nadzieje istnieją, a przecież i tak mamy pewny baraż dzięki wynikom w Lidze Narodów za Jerzego Brzęczka. Oba zespoły nie są w formie i ostatnio zawodzą. Czesi ostatni mocny mecz zagrali w sumie z nami, kiedy zaczynał Santos. Później pojedyncze zwycięstwa ze słabszymi rywalami, ale też remisy, sromotna porażka z Albanią czy wymęczone 1-0 z Wyspami Owczymi. Wygląda to źle, ale nie wiem czy w naszej kadrze nie jeszcze gorzej. Co prawda zagramy na Narodowym i z Lewandowskim w składzie, ale przecież na tym stadionie ostatnio remisowaliśmy z Mołdawią, grając fatalnie w I połowie, a co do Lewandowskiego jego prime formy już jakiś czas minął i obecnie ma jedynie przebłyski. Kilku kadrowiczów też wypadło przez kontuzje, ale trzon kadry jest zdrowy i według bukmacherów jesteśmy faworytem, choć nie do końca się z tym zgadzam. W naszym zespole leżą kwestie mentalne, bo ci zawodnicy niewątpliwie umiejętności posiadają, ale brakuje im czasem przysłowiowych jaj i zaangażowania. Z Mołdawią byli wręcz wystraszeni. Myślę, że pod tym względem przewagę mogą mieć nasi południowi sąsiedzi, którzy byli ostatnio zdecydowanie lepsi i wręcz ośmieszyli naszą kadrę. Skoro to dla obu zespołów kluczowy mecz w eliminacjach to spodziewam się, że kartek nie zabraknie. Ponadto atrakcyjnie wygląda linia na rzuty rożne, która bywała pokrywana przez obie kadry z osobna, a co dopiero łącznie. Oczywiście wiele będzie zależeć od taktyki (gra skrzydłami czy bardziej środkiem) oraz scenariusza spotkania.

👉 Czechy strzelą gola @1,4 (forBET)
👉 powyżej 4,5 żółtych kartek @1,85 (superbet)
👉 powyżej 7,5 rzutów rożnych @1,51 (forBET)

Moje analizy piłkarskie znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Mołdawia - Albania
Bukmacher: Fortuna
Typ: gol Mołdawii
Kurs: 1.69


Rywalizacja w grupie E jest bardzo ekscytująca, chociaż to w dużej mierze pokłosie fatalnych wyników reprezentacji Polski, która pozwoliła na zbyt wiele m. in. w rywalizacjach z Mołdawią czy wlaśnie Albanią. Na ten moment najbliżej awansu są Albańczycy, którzy mają na swoim koncie 13 punktów i tak naprawdę wygrana z Moławia dałaby im pewny awans na najbliższe EURO. W przypadku Mołdawii także jeszcze nic nie zostało rozwiane, bowiem fantastyczne mecze przeciwko Polsce sprawiły, że Mołdawianie mają na swoim koncie 9 punktów i tak naprawdę ewentualny punkcik zdobyty w starciu z Albanią byłby nie najgorszym rezultatem. Wiele też zależy od rywalizacji Polski z Czechami - faworytem są Polacy, jednak nierówna forma naszej kadry sprawia, że tak naprawdę w tym meczu moze się wydarzyć absolutnie wszystko. Mołdawia w ostatnich meczach gra naprawdę bardzo solidnie i nie jest to jednorazowy przebłysk, ale seria spotkań, w których ta ekipa potrafi realnie punktować. Takie wyniki jak m. in. 1-1 z Polską, 1-0 z Wyspami Owczymi, 3-2 z Polską przed własną publicznościa czy bezbramkowy remis z Czechami to nie jest przypadek. Mołdawia w tych eliminacjach przegrała jak dotąd tylko jedną rywalizację i nie można wykluczyć żadnego scenariusza, szczególnie w kontekście tak nieobliczalnej ekipy, która przed własną publicznością jest jeszcze groźniejsza, o czym przekonała się właśnie Polska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1351
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Polska - Czechy [powyżej 23.5 fauli] 1.60 betfan
22 faule (pierwsza połowa tylko 5 fauli, nic nie gwizdał, to zabiło typ)

Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Sytuacja w grupie jest na tyle ciekawa, że szanse na bezpośredni awans z grupy ma MŚ mają, aż cztery zespoły. O ile można było spodziewać się w tym gronie drużyn z Polski, Czech i Albanii, o tyle obecność w tym gronie Mołdawii, to już niespodzianka. Polakom został do rozegrania ostatni mecz, który bezwzględnie muszą wygrać. Czesi oprócz dzisiejszego spotkania mają jeszcze spotkanie u siebie z Mołdawią. I nie mogą podejść do tego na zasadzie, że jak dziś przegrają, to za kilka dni spokojnie ograją Mołdawię i awans będzie. Bo nawet spotkanie z Wyspami Owczymi było wymęczonym zwycięstwem. Dlatego dzisiaj obie ekipy będą robić wszystko, by zwyciężyć, Polacy, bo muszą, a Czesi by nie zostawiać wszystkiego ma ostatni mecz. To powinno sprzyjać faulom. Obiw reprezentacje w tych eliminacjach średnio wyglądają pod względem fauli, ale można zauważyć, że mecze Polaków, gdzie trzeba było walczyć i niejednokrotnie braki techniczne nadrabiać faulami, to liczba szła w górę. Spotkania z Albanią, czy z Czechami w Pradze, to spora ilość fauli. W Pradze tych fauli było 29, a nie był to mecz o wszystko. Dzisiaj mamy dużo większy ciężar gatunkowy spotkania i w związku z tym proponowana linia powinna zostać pokryta.
 
Ostatnia edycja:
P 43,1K

person100

Użytkownik
Dania - Słowenia
Typ: bts @2.19 betfan
Analiza: końcówka eliminacji, Dania bardziej pewna awansu niż Słowenia, ale jednak musi go jeszcze wywalczyć, Słowenia jeśli przegra to gra decydujący o awansie mecz z Kazachstanem, także będzie na pewno sporo walki, obie drużyny grały eliminacje nieźle, czasem tracąc głupie gole na co liczę i dzisiaj.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Czechy
Lewandowski strzeli gola @ 2.39
Betfan


Spotkanie, które być może zdecyduje o tym czy zagramy na ME i ewentualnie w barażach. W przypadku dzisiejsze porażki i ew. porażki Czechów z Mołdawia spadamy na czwarta pozycje i nie gramy nawet w barażach.
Jest to najpoważniejszy sprawdzian naszej kadry, dzisiaj nie będzie kalkulacji, piłkarze muszą wyjść zostawi serce na boisku i wygrać.
Ja zatem proponuje gole Lewego. Lider naszej drużyny mam nadzieje, że nie będzie dzisiaj machał rekami, a weźmie się za strzelanie goli rywalom. Robert wraca po kontuzji, ale w ostatni weekend strzeli dwa gole dla Barcelony dając im ważne trzy punkty. Mam nadzieje, że jest to dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem, a Robert ewentualne sytuacje zamieni na gole.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Spotkanie, które być może zdecyduje o tym czy zagramy na ME i ewentualnie w barażach. W przypadku dzisiejsze porażki i ew. porażki Czechów z Mołdawia spadamy na czwarta pozycje i nie gramy nawet w barażach.
W barażach zagramy bez znaczenia jakie miejsce w grupie zajmiemy. By nie zagrać w barażach musiałyby być 4 drużyny lepsze od nas z "Ligi Narodów A" które nie zakwalifikują się na euro z eliminacji. Praktycznie nie ma takiej możliwości
 
Otrzymane punkty reputacji: +841
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W barażach zagramy bez znaczenia jakie miejsce w grupie zajmiemy. By nie zagrać w barażach musiałyby być 4 drużyny lepsze od nas z "Ligi Narodów A" które nie zakwalifikują się na euro z eliminacji. Praktycznie nie ma takiej możliwości
Aaa to nie wiedziałem nawet, że jak zajmiemy 4. miejsce w grupie albo dalej to i tak będziemy grać w barażach. Dzięki za poprawkę ;)
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Trochę to zagmatwane bo możemy zagrać w półfinale baraży z kimś z dywizji A jak również z 5 czy 6 zespołem z dywizji B który nie zakwalifikuje się bezpośrednio. Wszystko zależy od tego ile zespołów nie zakwalifikuje się z danej dywizji.
Jeżeli z naszej dywizji nie zakwalifikujemy się tylko My i ktoś z dwójki Walia/Chorwacja to zostaną dokooptowane dwie drużyny z dywizji B z miejsc 5-6 które nie zakwalifikują się na euro. Nie mogą to być zespoły z miejsc 1-4 z dywizji B (które nie zakwalifikują się z trwających eliminacji) ponieważ one utworzą oddzielną ścieżkę
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Kazachstan - San Marino

San Marino poniżej 3,5 strzałów w meczu @3,6 Betclic ⛔ 5 strzałów

Nie ma co ukrywać, Kazachowie są zdecydowanym faworytem tego meczu i będą oni przez dużo dłuższy czas przy piłce. Amatorska ekipa z San Marino u siebie coś potrafi, ale na wyjazdach jest bezradna. W tych eliminacjach na wyjazdach oddawali oni 2,1,4,1 strzałów. Przed 4 laty w Kazachstanie ekipa z San Marino oddała tylko 2 strzały. Dziś spodziewam się podobnego scenariusza, szczególnie że gospodarze dalej są w grze o awans. Kurs to spore value i próbuję. Bezpieczniej można wrzucić under 5,5 po @1,80
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/ Kwalifikacje EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Słowenia
Typ: BTTS
Kurs: 2,20
Bukmacher: Superbet
Analiza:


W meczu eliminacji Euro zmierzą się dwa najlepsze zespoły grupy H. Po 8 meczach obie reprezentacje mają identyczny bilans dający łącznie 19 punktów. Obecnie Słowenia zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, dzięki temu, że straciła jedną bramkę mniej od Duńczyków, gdyż oba zespoły zdobyły tyle samo goli - 17. Myślę, że BTTS jest realną opcją w tym spotkaniu. Słoweńcy strzelali w 7 z 8 meczów eliminacji. Czyste konto zachowali aż 5 razy, ale biorąc pod uwagę poziom pozostałych zespołów w grupie, nie jest to jakiś szczególny wyczyn. Dania natomiast strzelała bramkę w każdym z 8 spotkań eliminacji i straciła gola aż 5 razy - dali sobie wkopać piłkę do bramki nawet ekipie San Marino, co zresztą było ogromnym wydarzeniem wśród kibiców tego kraju. Poprzedni mecz tych reprezentacji był dosyć zacięty i skończył się wynikiem 1:1. Dania na swoim stadionie rzeczywiście jest mocna, ale myślę, że Słowenia jest w stanie zdobyć tutaj bramkę, podobnie jak Kazachstan czy Finlandia. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1473
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom