>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

9. i 10. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (15.11 - 22.11.2023)

Status
Zamknięty.
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Andora - Izrael

Andora poniżej 3,5 celnych strzałów @1,82 Betclic ✅ (2)

Andora to jedna ze słabszych reprezentacji w Europie. W tej grupie zdobyli 2 punkty. Dziś zagrają z Izraelem, który stracił ostatnio szanse na awans, ale jest solidną reprezentacją. Idę tutaj w under celnych strzałów gospodarzy. Moja uwagę przykuł tak wysoki kurs na to zdarzenie, bo na innych bukmacherach wynosi max 1,5. W tych eliminacjach Andora ani razu nie przekroczyła tej linii. Tyle strzałów celnych oddała w tych eliminacjach:

- Rumunia 1
- Kosowo 2
- Szwajcaria 2
- Izrael 3
- Białoruś 1
- Szwajcaria 0
- Kosowo 3
- Rumunia 0
- Białoruś 2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2059
Chlopaknaopak 100,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Grecja - Francja
Grecja 1x
Kurs - 2.38
Fortuna

Czołem wszystkim, dziś ostatnia kolejka w grupie B, z której awansowała Francja z pierwszego miejsca i Holandia z drugiego. Na trzecim miejscu znajduje się Grecja, która niestety niema szans na awans. Dziś w Atenach zmierzy się właśnie Grecja z Francją i wydaje mi sie, że gospodarze tego meczu nie przegrają. Mają atut własnego boiska i fanatycznego dopingu Greckich kibiców. Po drugie Francja tak czy siak zajmie pierwsze miejsce więc zagrają bez spiny. Po trzecie pierwszy mecz między tymi drużynami był na styku ponieważ Mekambe strzelił z karnego a Grecja grała w 10 od 70 minuty. Emery i Camavinga są kontuzjowani i dziś nie zagrają. Uważam, że grecy będą chcieli u siebie godnie pożegnać się z kibicami i tego meczu nie przegrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1390
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Walia - Turcja
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Jedno z dwóch dzisiejszych spotkań w grupie D, w których awansu na Euro mogą być pewni jedynie Turcy(16pkt), za plecami w grze są jeszcze Chorwaci(13pkt) oraz właśnie Walijczycy (11pkt). Chorwacja podejmuje u siebie reprezentacje Armenii, w tym meczu wygrana gospodarzy daje im awans bez oglądania się na innych. Dodam że, już przy remisie Chorwatów i wygranej Walii, to właśnie Walijczycy mają lepszy bilans bezpośredni z Chorwacją 2-1, 1-1 i to oni znajdą się na miejscu premiowanym awansem, ale do tego daleka póki co daleka droga, by myśleć o awansie najpierw trzeba myśleć o strzeleniu bramki i tu się zbliżam w stronę mojego typu w tym meczu.
Wybrałem obie strzelą, ponieważ liczę właśnie na zaangażowanie gospodarzy od pierwszej minuty i grę o pełna pulę punktów a co za tym idzie stworzą się sytuację dla Turków, którzy na wyjazdach są z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 6-3, nie stracili bramki tylko w ostatniej kolejce z Chorwatami gdzie sprawili mała niespodziankę i przypieczętowali awans wygrywając 0-1. Dzisiejszy mecz mogą więc potraktować jako przygotowanie/sprawdzenia zawodników na Euro, i zaangażowanie na pewno będzie większe po stronie gospodarzy.
Armenia strzeliła u siebie Turkom jedną bramkę, Łotwa strzeliła dwie, nie sądzę by dziś Walia grająca na musiku nie strzeliła minimum jednej bramki Turkom grającym o nic. Żeby Turasy tylko dorzuciły minimum jedną i będzie git.
 
Otrzymane punkty reputacji: +739
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/ Kwalifikacje EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar - Holandia
Typ: under 5,5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Witam, przed nami ostatnie mecze eliminacyjne do przyszłorocznego EURO. Mój typ dotyczy spotkania grupy B, w którym Gibraltar zmierzy się z Holandią. W tym spotkaniu typuję under 5,5 gola. Jak każdy wie, ostatnie spotkanie Gibraltaru zakończyło się bardzo wysoką porażką, bo aż 0:14 z Francją. Wydaje mi się, że Gibraltar dziś mocniej skoncentruje się na defensywie by taka sytuacja się nie powtórzyła. Gibraltar oczywiście przegrał wszystkie mecze w grupie, ale były to porażki rzędu 0:3, 0:4 bądź maksymalnie 0:5. Poprzedni mecz między Holandią a Gibraltarem zakończył się wynikiem 3:0. Francja ma większą siłę ofensywną aniżeli Holandia, o czym świadczy fakt, że Holandia ma aktualnie 11 strzelonych goli w 7 meczach. Myślę, że Holandia wygra pewnie, ale nie zobaczymy tu więcej niż 5 goli. Powodzenia !
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Walia vs Turcja
Typ: Walia 7+ rzutów rożnych (powyżej 6.5)
Kurs: 3.95✅
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Przenosimy się do Cardiff i tutaj miejscowa Walia podejmie Turcję. Gospodarze cały czas mają matematyczne szanse na awans. Aby tak się stało, potrzebne jest potknięcie bezpośredniego rywala i poniedziałkowe zwycięstwo nad Turcją. Ten drugi warunek jest zależny od Wyspiarzy, którzy mają dzisiaj spory handicap w postaci własnej publiczności. Walia mogła mieć o wiele lepszą sytuację wyjściową, niestety remis w Armenii znacznie skomplikował sytuację wtorkowych faworytów. Bez Garetha Bale’a brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia i jest to odczuwalne w grze gospodarzy. Czy wyniki ułożą się pod Walijczyków?

Turcja jako pierwszy drużyna z grupy D zapewniła sobie bilety do Niemiec. Są to bardzo dobre eliminacje w wykonaniu przyjezdnych, którzy dosyć pewnie kroczyli po zwycięstwa w kolejnych spotkaniach. Coś pozytywnego zostało zbudowane u gości i ciekawy jestem rozwoju tej reprezentacji, bo jest tutaj spory potencjał. Krajowa Super Lig rośnie z każdym miesiącem i gwiazdy zagraniczne podnoszą poziom, ale też i rodzimi wiele mogą się nauczyć od swoich kolegów. Test z Niemcami w Berlinie został zdany i Turcy mają chrapkę na pokonanie Walii w Cardiff. Czy tak też się stanie?

Tak jak można było się spodziewać, Mołdawia złapała wczoraj czerwoną kartkę i kusiło mnie zagrać czerwień tej reprezentacji, ale kurs na ogólną był o wiele większy i się powiodło. Dzisiaj celuje w rzuty rożne Walii. Myślę, że będzie to ciekawe i intensywne spotkanie. Walia potrzebuje kompletu punktów, aby dalej liczyć się w walce o awans, ale Turcja nawet towarzysko potrafi się zmobilizować, co pokazał mecz z Niemcami. Zdecydowałem się na rzuty rożne i pobieram próg 6.5 kornerów gospodarzy. Wyspiarze w swoim stylu będą wrzucać piłkę w pole karne z bocznych sektorów boiska. Statystyki może nie potwierdzają mojej propozycji, ale mecz meczowi nie równy i po prostu gospodarze muszą atakować, aby mieć nadzieję na awans. Będzie sporo akcji bramkowych i kibice z pewnością będą 12 zawodnikiem dla swojej kadry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1719
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom