>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. i 10. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (15.11 - 22.11.2023)

Status
Zamknięty.
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Portugalia-Islandia

Oglądałem ostatnie 4 mecze Portugalczyków w eliminacjach i muszę przyznać, że ogląda się ich grę z wielką przyjemnością. Może w ostatnim meczu w Vaduz szału nie było, ale czasem właśnie taki mecz się zdarzy, że nie wszystko w ofensywie wychodzi. Sam Ronaldo mógł spokojnie zaliczyć hattrick. W Bośni od początku całkowita dominacja, wchodzili w pole karne jak w masło. U siebie ze Słowacją były nerwy ale w ofensywie naprawdę się wszystko kleiło. Piękne akcje, 12 celnych i 9 niecelnych strzałów.

Dziś spodziewam się podobnego scenariusza. Pożegnanie z eliminacjami przed własną publicznością z rywalem, który na wyjazdach gra słabo. Przegrane 0-3 w Bośni, 1-3 w Luksemburgu, 2-4 na Słowacji.

Myślę, że dosyć szybko dziś pękną w defensywie, w której nie błyszczą i Portugalia już do przerwy strzeli minimum 3 gole.

1 połowa dokładny wynik: INNY(minimum 3 gole dla jednej z drużyn) @ 5.20 @ fortuna

Over 4.5 @3.20
Over 5.5 @5.80
Over 6.5 @ 11.50
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
BiH - Słowacja 2 @2.55 Fortuna


Sprawa awansu w tej grupie rozstrzygnięta. Mogą się z niego cieszyć obok Portugalii nasi południowi sąsiedzi , natomiast dla BiH były one kompletnie nieudane .
Mogą co najwyżej zająć 4 - te miejsce o ile pokonają dzisiaj Słowaków w co nie bardzo wierzę. Na chwilę obecną jest Bośnia dużo słabszym zespołem od rywala co potwierdzają wyniki w eliminacjach . Wysoka przegrana 1:4 kilka dni temu w Luksemburgu dobitnie odzwierciedla stan piłki w BiH.


Słowacy zaprezentowali się całkiem przyzwoicie przegrywając pierwsze miejsce jedynie z Portugalią która wyraźnie odstawała on plus od reszty. Mimo że to dla nich spotkanie bez znaczenia punktowego, myślę że zechcą zakończyć rozgrywki wygraną. Porównując składy obu ekip widać wyraźnie że brakuje Bośniakom klasowych graczy , na tle Słowaków. Praktycznie każda formacja wygląda dużo lepiej u naszych sąsiadów.

Podsumowując stawiam na zwycięstwo Słowacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1685
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Islandia
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli
Kurs: 1.42
Wynik:
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Za godzinę start ostatniego meczu Portugalii w tych eliminacjach, z kompletem punktów w 9 spotkaniach, bilansem bramkowym 34-2 i awansem na euro podejmują Islandię, ostatni mecz zakończył się skromnym zwycięstwem 0-1 Portugalii w samej końcówce po golu Ronaldo. W sumie w tych eliminacjach ma na koncie 10 bramek i jeszcze dziś rano przewodził w klasyfikacji strzelców, w trwającym właśnie meczu Belgii z Azerbejdżanem Lukaku mający również 10 bramek dołożył 4 do przerwy i do boxu.
Znając ambicje Portugalczyka będzie chciał jeszcze powalczyć o miano króla strzelców eliminacji, choć uważam że będzie ciężko strzelić 4 aczkolwiek jedna dwie są w zasięgu bez problemu.

Cristiano Ronaldo strzeli 2lub więcej 2.90
Superbet
 
versa 397,5K

versa

Typer
Albania - Wyspy Owcze
Albania do przerwy i na koniec meczu
Fortuna @1.79

Albania - lider grupy, w której znajdują się reprezentację Polski czy Czech, które mają lekko mówiąc kryzys.
Spotkanie z gatunku "izi win" tymbardziej przed własną publicznością, tymbardziej chcąc zamknac bardzo udane kwalifikacje do Mistrzostw Europy, przeciwnik idealny - Wyspy Owcze zajmują bowiem ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie jednego punktu i bilansem bramkowym 2:13, gdzie Albania u siebie po 3 meczach grupowych z Mołdawia, Czechami i Polską ma bardzo pozytywny bilans 7:0!
Co więcej, Albania u siebie w ostatnich 6 meczach nie straciła bramki, wygrywając pięciokrotnie 2:0 i raz 3:0 z Czechami i aż w pięciu z tych meczy prowadzila do przerwy, stąd moja propozycja, liczę na lekki pogrom.
Przewidywany wynik do przerwy 2:0, na koniec spotkania 4:0.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Czechy - Mołdawia
Typ: Mołdawia strzeli
@2.20 Fortuna

Mołdawia na jedną kolejkę przed końcem eliminacji wciąż nie jest bez szans na awans, co na dobrą sprawę jest dla nich sytuacją bez precedensu. Dwa punkty straty do drugich w tabeli Czechów czy jeden punkt straty do trzeciej Polski to rzecz, z której mogą być dumni i nie mają się czego wstydzić. W siedmiu meczach stracili siedem bramek. To naprawdę mało, jak na outsidera. Dziś muszą wygrać z Czechami, by myśleć o awansie. Gospodarze z kolei mają obecnie nie najlepszą atmosferę w kadrze. Właśnie trzech piłkarzy zostało wyrzuconych za aferę alkoholową. Imprezowali w centrum Ołomuńca, zamiast przygotowywać się do ważnego spotkania o bezpośredni awans na Euro. Myślę, że powyższe kwestie powodują, że goście nie są na straconej pozycji. Oczywiście, że Czesi są murowanym faworytem, jednak absolutnie nie skreślałbym opcji zdobycia bramki przez nie mających nic do stracenia Mołdawian.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
gats 13,8K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Ukraina - Włochy
Typ: Rzut karny (Tak)
Kurs: 3.20
Wynik:
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Żarty się skończyły, jedni i drudzy potrzebują dzisiaj wygranej.
"Gospodarze" popełniają sporo błędów we własnym polu karnym a Włosi
potrafią się spektakularnie przewracać, jak ktoś ogląda Serie A to wieco mam na
myśli. Dodatkowym atutem jest sędzia Gil Manzano który lubi gwizdać karne
więc upatruję tu dzisiaj takiej szansy tymbardziej że kurs jest zacny.
Jeszcze jeden szczegół poza-boiskowy. Do tej pory UKR rozgrywała swoje mecze
do eliminacji na
naszych boiskach ale odkąd się na nas pogniewali i GER są teraz
ich dobrymi "przyjaciółmi" w UE to widzę że spotkania są grane w Niemczech.
Jak widać w polityce nie ma solidarności jest tylko biznes.

Jako naród musimy uczyć sie na własnych błędach. Już czas.

Screenshot_20231120-083959_Sofascore.jpg
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
Otrzymane punkty reputacji: +338
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Macedonia Północna vs Anglia
Typ: Anglia win -3
4.65
lvbet

W pierwszym meczu na Old Trafford spotkanie skończyło się wynikiem 7:0 w którym to Macedonia nie stworzyła ani jednej sytuacji bramkowej, Ataki 141:41, Niebezpieczne Ataki 54:5
Macedończycy grają u siebie zdecydowanie lepiej niż na wyjeździe, nie zmienia to jednak faktu, iż Anglicy radzą sobie z tą reprezentacją dużo lepiej niż inne ekipy z tej grupy.
Mecz jest o nic, Anglia ma już zapewnionego lidera a Macedonia 4 miejsce. Niewykluczone, że gospodarze strzelą gola i będą chcieli dać trochę radości swoim kibicom - grają o wygraną ale nie mają wielu argumentów. Włosi dla przykładu u siebie wygrali z nimi 5:2 a na wyjeździe męczyli się 1:1. Ale jak wiemy Macedonia im nie leży i stawiam na to, że Anglia odniesie zdecydowane zwycięstwo a Harry Kane z 8 golami pokusi się o przeskoczenie 2 w tabeli strzelców Cristiano Ronaldo z 10 golami (mniej asyst).
Przewidywany skład Angli:
Pickford; Walker, Maguire, Guehi, Lewis; Rice, Alexander-Arnold, Phillips; Saka, Kane, Grealish
Kontuzjowani: Trippier, Bowen
Post automatycznie złączony:

poprawka, betclic 4.8
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina - Włochy
Typ: powyżej 7.5 żółtych kartek
Kurs: 4.40
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Statystyk zbyt wielu nie zamierzam tu podawać bo nie mają one dla mnie dziś znaczenia więc o tym krótko.
Sędzia raczej nie szastajacy kartkami, ale uważam że dziś nie będzie miał wyjścia jak temperować zawodników kartkami.
Stawka spotkania jest bardzo duża. Oba zespoły walczą o wyjście z grupy i awans na euro . Nikt nie powinien odstawiać nogi. Włochy są w tabeli przed Ukraina, ale po tym spotkaniu to się może zmienić. Spodziewam się wielu fauli obu drużyn, wzajemnego prowokowania się. U Włochów spodziewam się też symulacji czy licznych prób dyskusji z arbitrem. Nie zdziwi mnie też gra na czas pod koniec meczu prowadzącej drużyny .
Ja pobieram te kartki bo mogą wejść widzę spore szanse
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Kwalifikacje EURO 2024
- Słowenia : Kazachstan
- czerwona kartka
- 3.55

ETOTO

Oj będzie się działo , bezpośrednie starcie drużyn które walczą o bezpośredni awans , pewna awansu jest Dania która już zapewniła sobie awans , drugie miejsce zajmuje Słowenia z 19 punktami natomiast Kazachstan jest na miejscu 3 z jednym punktem straty do Słowenców czyli Kazachy grają o pełną pulę , w ich pierwszym meczu w Kazachstanie wygrali Słoweńcy 2:1 , w meczu 28 fauli i zaledwie 3 żółte karteczki ale dziś liczę na dużo więcej a konkretnie nawet na czerwoną , Kazachy dostają sporo karteczek w swoich meczach stąd liczę że to oni mogą nie dokończyć spotkania w pełnym składzie , ale tym co kusi na czerwoną jest pan Szymon Marciniak a wiemy co ten pan potrafi , w kawlifikacjach do ME sędziował 10 spotkań i pokazał 43 żółtka 2 czerwone i pokyktował 3 karne , w tych elimiacjach sędziował dwa spotkania Serbii z Czarnogórą 4 żółtka i Finlandii z Duńczykami i aż 7 żółtek , dziś liczę na ostre starcia i dyskusje z panem Szymonem co może zakończyć się moim ulubionym kolorem kartki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Ukraina - Włochy
BTTS /+2.5 @ 2.44 Fortuna



W zasadzie jedyny mecz eliminacyjny w dniu dzisiejszym o tak wysokim ciężarze gatunkowym. Obydwie ekipy walczą o 2 miejsce premiowane bezpośrednim awansem mając po tyle samo 13 pkt. W lepszej sytuacji Włosi którzy wygrali domowy mecz 2:1 i w wypadku remisu wyprzedzą Ukraińców . Można więc spodziewać się zaciętego starcia " na noże" i typ na kartki który widziałem wśród propozycji jak najbardziej ok. Ja jednak pójdę w stronę goli .

Ukraincy nie mają w tej sytuacji nic do stracenia bo ani remis ani przegrana nic im nie dają , więc generalnie to oni muszą być stroną bardziej aktywną w ofensywie. To może być młyn na wodę dla kochających się bronić Włochów. Nie twierdzę oczywiście że zepchnie Ukraina rywala do głębokiej defensywy a Włosi na to przystaną, po prostu im dalej w mecz tym bardziej nasi wschodni sąsiedzi muszą zaryzykować przy utrzymującym się remisie lub gdyby przegrywali. Nie rozpieszczały w tych eliminacjach obydwie drużyny wysoką skutecznością , ale tutaj jeden gol może wszystko zmienić .
Mecz rozgrywany na neutralnym terenie w Niemczech , co sprawy Ukrainie nie ułatwi patrząc na trybuny ale na pewno spora część kibiców się tam zamelduje.

Podsumowując mimo wysokiej stawki liczę bardziej na niezłe widowisko niż piłkarskie szachy. Liczę że będziemy świadkami trafień z obu stron i minimum 3 -ch goli w meczu...
 
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Ukraina vs Włochy
Włochy X2 + ich ov 3.5 RR / @ 1,80 betfan

Moim zdaniem bardzo fajny bet. Sporo zostało napisane, więc dosłownie w dwóch zdaniach. Uważam, że Włosi tego meczu nie przegrają. To nie oni muszą naciskać i atakować. Ukraińcy jak kolega wyżej wspomniał będą nadziewać się na zabójcze kontry a to skończyć się dla nich może bardzo źle. W pierwszym spotkaniu Włosi wygrali 2:1 w pełni zasłużenie, choć spokojnie mogło się to skończyć wyżej.
Na pewno będzie dużo walki a Włosi to lubią, wątpię że uda się Ukraińcom jak by nie patrzeć, nie na swoim terenie wyjść z tego zwycięsko. To nie jest tak, że Ukraińcy będą dominować przez cały mecz a Włosi kontrować bo może być zupełnie odwrotnie, ale zobaczymy. Uważam, że trzy rzuty rożne Włochów spokojnie powinny się pojawić, nie zależnie od wyniku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Czechy - Mołdawia

Mołdawia over 12,5 fauli @1,72 etoto ✅ (16)

Świetna linia jak i kurs na faule Mołdawii. Spotkanie z Czechami jest dla nich meczem o awans. Muszą go wygrać, a Czechom wystarczy remis. Mołdawia w swoich meczach gra bardzo ostro i notuje wiele fauli. Ostatnie ich mecze pod tym względem to: 21,14,24,13 czy 15 fauli. Dziś spodziewam się wiele przewinień z ich strony. Na innych bukmacherach możemy znaleźć linię 14,5 na ich faule.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1464
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Czechy vs Mołdawia
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 5.50✅
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Nasi południowi sąsiedzi mogli już w Warszawie zarezerwować miejsce na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Niemczech. Niestety nie udało się pokonać Polaków i tym samym potrzebny jest dzisiaj remis, aby zacząć przygotowania do wielkiego turnieju. W reprezentacji Czech są problemy natury dyscyplinarnej. 3 piłkarzy zostało wyrzuconych z kadry, a mowa tutaj o Jakubie Brabec, Janie Kuchta oraz Vladimirze Coufal. Szczególnie tego ostatniego szkoda, ale należało się w pełni skupić na wykonaniu zadania, jakim niewątpliwie jest awans na Euro. Dzisiaj nasi sąsiedzi będą mieć spore wsparcie kibiców, ale też rywala, który nie odpuszcza. Mołdawia to jedna z niespodzianek tych eliminacji. Mało kto spodziewał się, że w spotkaniach przeciwko Polsce uda się tej nacji sięgnąć po 5 punktów. Każdy punkt został wywalczony do ostatnich sekund i podział oczek z Albanią również jest tego dowodem. Oczywiście przyjezdni są outsiderem poniedziałkowej batalii, ale nie można wykluczyć sensacji dzisiejszego dnia. Czy przyjezdni zapiszą się do historii europejskiej piłki?

Spodziewam się naprawdę ostrego spotkania w Ołomuńcu. Czesi prezentują się od dłuższego czasu blado, na dodatek mają problemy dyscyplinarne i to z pewnością nie wpłynie pozytywnie na grę gospodarzy. Z drugiej zaś strony jest Mołdawia, która jest przecież małą nacją i rodzima liga nie liczy się w europejskim futbolu. Zdecydowałem się na czerwień. Przyjezdni z pewnością pokażą swój waleczny charakter i nie odpuszczą. 3 niedawne mecze w wykonaniu Mołdawii to odpowiednio 2, 6 i 8 upomnień, w tym jedna czerwona kartka. Szwajcarski sędzia Sandro Schärer będzie miał dzisiaj sporo pracy, a jego liczby ze spotkań reprezentacyjnych to: 6, 8, 3, 5, 7, 4. Wierzę, że do ostatnich sekund będzie toczyła się zażarta walka o awans i tym samym arbiter będzie zmuszony sięgnąć po czerwień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2013
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Według was warto handicap +2.5 na mołdawie ?
Według mnie warto, tak jak pisali poprzednicy, Czesi grają ostatnio niekoniecznie zachwycająco + do tego czytałem w jakimś artykule, że sprawa awansu stała się w Mołdawii sprawą wagi państwowej - na ostatnim lub ostatnich meczach pojawiali się przedstawiciele rządu, coś tam również było o zaangażowaniu samej prezydent Mołdawii w temat, także motywacji na pewno im nie brakuje, myślę, że mogą Mołdawianie być mocno zdeterminowani do pociśnięcia, bo nie mają nic do stracenia a ewentualne zwycięstwo daje im bezpośredni awans co w świetle słów o sprawie wagi państwowej ma duże znaczenie.

Czuję, że będą cisnąć mocno, z nami potrafili ostatnio zremisować, z Albanią również, wcześniejsze zwycięstwo nad nami - dla mnie osobiście prezentuje się to obiecująco.

Nie wiem jakie kursy są na wspomniany przez Ciebie handicap, ale ja na pewno spróbuję coś w ich kierunku zagrać.

Zaznaczam, że ja gram za drobne stawki, także nie bierz mojego posta jako superporady, przedstawiłem tylko to co wiem w kontekście tego meczu.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Czechy vs Mołdawia
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 5.50
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Nasi południowi sąsiedzi mogli już w Warszawie zarezerwować miejsce na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Niemczech. Niestety nie udało się pokonać Polaków i tym samym potrzebny jest dzisiaj remis, aby zacząć przygotowania do wielkiego turnieju. W reprezentacji Czech są problemy natury dyscyplinarnej. 3 piłkarzy zostało wyrzuconych z kadry, a mowa tutaj o Jakubie Brabec, Janie Kuchta oraz Vladimirze Coufal. Szczególnie tego ostatniego szkoda, ale należało się w pełni skupić na wykonaniu zadania, jakim niewątpliwie jest awans na Euro. Dzisiaj nasi sąsiedzi będą mieć spore wsparcie kibiców, ale też rywala, który nie odpuszcza. Mołdawia to jedna z niespodzianek tych eliminacji. Mało kto spodziewał się, że w spotkaniach przeciwko Polsce uda się tej nacji sięgnąć po 5 punktów. Każdy punkt został wywalczony do ostatnich sekund i podział oczek z Albanią również jest tego dowodem. Oczywiście przyjezdni są outsiderem poniedziałkowej batalii, ale nie można wykluczyć sensacji dzisiejszego dnia. Czy przyjezdni zapiszą się do historii europejskiej piłki?

Spodziewam się naprawdę ostrego spotkania w Ołomuńcu. Czesi prezentują się od dłuższego czasu blado, na dodatek mają problemy dyscyplinarne i to z pewnością nie wpłynie pozytywnie na grę gospodarzy. Z drugiej zaś strony jest Mołdawia, która jest przecież małą nacją i rodzima liga nie liczy się w europejskim futbolu. Zdecydowałem się na czerwień. Przyjezdni z pewnością pokażą swój waleczny charakter i nie odpuszczą. 3 niedawne mecze w wykonaniu Mołdawii to odpowiednio 2, 6 i 8 upomnień, w tym jedna czerwona kartka. Szwajcarski sędzia Sandro Schärer będzie miał dzisiaj sporo pracy, a jego liczby ze spotkań reprezentacyjnych to: 6, 8, 3, 5, 7, 4. Wierzę, że do ostatnich sekund będzie toczyła się zażarta walka o awans i tym samym arbiter będzie zmuszony sięgnąć po czerwień.
W Etoto jest kurs 3.15 na czerwoną obecnie, także albo mocny spadek przez dwie godziny, albo pomyłka w przedstawionym przez Ciebie kursie?
 
R 634K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Czechy vs Mołdawia
Typ: Powyżej 6,5 kartki
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Było już o faulach, był typ na czerwoną to ja dołożę typ na spora liczbę kartek. Obie ekipy już w tych eliminacjach pokazały , że mogą zagrać mocniej i parę kartek się pokazało Czechy zaliczyły 7 kartek wspólnie z Wyspami Owczymi, 5 kartek wspólnie z Albanią ( w tym czerwona) 4 kartki również z Albanią pozostałe mecze bez szaleństw 2 lub 3 kartki. Mołdawia z kolei 4 z Albanią, 7 i 4 z Polską. W pierwszym meczu między nimi były 3 kartki. Ten mecz to jednak będzie mecz o wszystko szczególnie dla Mołdawii. Mają niepowtarzalną szanse, aby w przypadku wygranej wskoczyć na drugie miejsce. To byłaby olbrzymia niespodzianka, ale żeby tak się stało muszą gryźć trawę i walczyć na całego. Atmosfera u Czechów taka sobie, czego nie poprawiła afera dyskotekowa. Liczę, że sędzia też dopasuje się do wyjątkowości tego spotkania i dołoży coś od siebie a w poprzednich meczach na arenie międzynarodowej pokazał, że potrafi bo pokazywał 6, 8, 3, 5, 7, 4.
Ryzyko duże, ale kurs może to zrekompensować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1685
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Warto też się pokusić o faule w meczach o awans. Koło 30 powinno się zakręcić, wszak od pierwszych minut Mołdawię, Kazachstan i Ukrainę remisy nie urządzają, co oznacza teoretycznie otwarte spotkania od pierwszych minut. Wszędzie wydaje się, że będzie w miarę wyrównanie, co sprzyja faulom:

Ukraina vs Włochy: powyżej 27.5 fauli @2.10🟥
Czechy vs Mołdawia: powyżej 27.5 fauli @2.10✅
Słowenia vs Kazachstan: powyżej 28.5 fauli @1.60🟥
AKO bez podatku @7.06 Totalbet 🟥
 
Ostatnia edycja:
lukas88 310,9K

lukas88

Forum VIP
Nie lubię grać meczów międzynarodowych ale coś tam delikatnie zaproponuję:
Słowenia- Kazachstan
Typ1: Sesko gol @ 2,40
Typ2: BTS @ 2,05
Fortuna


Kazachowie nie mają za bardzo nic do stracenia, pokazali się w tych eliminacjach z bardzo dobrej strony, myślę że pokażą dziś wolę walki i rzucą się na Słoweńców, mimo że obecny wynik to i tak już dla nich historyczne osiągnięcie. Ja idę w kierunku bramek z obu stron bo ofensywa Kazachów stworzy szansę na kontry Słoweńców, którzy mają świetnego napastnika jakim jest Sesko, który już 4 razy wpisywał się na listę strzelców w tych eliminacjach. Kazachowie bramki strzelać potrafią i myślę że coś tam na pewno wcisną Oblakowi.


Macedonia- Anglia
Typ: Anglia gol w obu połowach @ 1,89
Fortuna


Mecz o pietruchę dla Angoli ale wychodzą mocnym składem z Saką, Fodenem, Grealishem i Watkinsem z przodu. Macednonia to nie jakaś potęga co pokazali raczej underowi Włosi strzelając im 5 bramek. Uważam że Anglicy będę chcieli z przytupem zakończyć eliminacje i pewnie pokonają zespół z Bałkanów.

Ukraina- Włochy
Typ: 2
Kurs: 1,74
Fortuna


Tutaj idę w kierunku mistrzów Europy, poziom piłkarski zdecydowanie po stronie Italii, Ukraińcy nadrabiają bieganiem i wolą walki bo mają szanse na awans bezpośredni, wystarczy pokonać Włochów. Uważam jednak że dziś wygra klasa sportowa i doświadczenie, które zdecydowanie jest po stronie zespołu Spalettiego, który będzie czekał na swoją szansę i wypunktuje ostatecznie zespól legendarnego Rebrova.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom