>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka LOTTO Ekstraklasy (9.09 - 12.09.2016)

Status
Zamknięty.
K 8

kubaohio

Użytkownik
Na pewno pobieram typ na Jagielonie po kursie ok 2.10. Uważam że grają bardzo dobrą piłkę jedną z lepszych obecnie w ekstraklasie. Wisła natomiast czy to wyjazd czy mecz u siebie to totalna tragedia.... myślę że ta przerwa będzie dla nich za mała aby zgrać się i zacząć punktować. Jagielonia u siebie bez problemu powinna poradzić sobie z Wislą która boryka się z problemami finansowymi jak i ostatnio kadrowymi.
Na drugi rzut oka grałbym Na Legie z Niecieczą..... tutaj myślę że Legia będzie chciała zacząć grać ładną piłkę, poza tym powinna zacząć wygrywać wiedząc o tym że gdy zacznie się liga mistrzów sił na ligę może zabraknąć. Jeszcze mam nadzieje że będą chcieli zrehabilitować się za porażkę sprzed roku.
Może Zagłębie Lubin przełamie w końcu swoją passe remisów/porażek??
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Dla Mnie ciekawie wygląda Śląsk w tej kolejce. Ruch bardzo bezbarwny w ostatnim meczu na dodatek jeszcze bez najlepszego strzelca Stępińskiego. Kurs całkiem przyjemny jak na Śląsk @ 2.05
Ciekaw jestem jak Lech się zaprezentuje z nowym szkoleniowcem. Powinni dać radę i zdobyć 3pkt. Na ten mecz jest mega mobilizacja we wszystkich Fan Clubach więc kocioł może pękać w szwach ????
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Moim zdaniem ciekawe typy to:
Piast Gliwice- Łęczna 1 2,15 ⛔
Powrót Radka Latala powinien zrobić swoje. Łęczna mnie nie przekonuje, niby coś tam grają, ale jakoś im nie wychodzi.
Zagłębie-Wisła Płock obie drużyny strz. gola NIE 1,95 ⛔
Wisła zapewne pojedzie z nastawieniem, żeby nie stracić bramki. Ponadto siła rażenia Wisły niestety słaba, brak napastnika z prawdziwego zdarzenia, Reca bez formy, Furman ostatnio też nieco słabiej, co rzutuje na cały zespół. Zagłębie, też nie strzela za dużo ostatnio.
Korona Kielce- Arka Gdynia x 3,1 ⛔
Arka na wyjazdach to nie ta sama drużyna co u siebie, wyjątek- mecz w Warszawie, ale Legia odpuściła. Korona zespół walczaków, na pewno się nie położy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
comendador 428

comendador

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków &amp; Jagiellonia &amp; 2,12 &amp; Betsson
Termalica - Legia &amp; BTS &amp; 1,82 &amp; Betsson

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Wynik :​

Ja gram już to teraz, wiem, że jeszcze trochę czasu do meczu zostało, ale nie chcę ryzykować, że kursy spadną. Po prostu ciężko mi uwierzyć, żeby to jeszcze wzrosło, musiałoby się coś na prawdę &quot;dziwnego&quot; zdarzyć, żeby poszły w górę.
No dobra, ale wracając do samego meczu i kursu na niego, powiedzcie mi gdzie , w jakiej innej lidze kurs na zwycięstwo gospodarzy, lidera ligi, mającego bilans u siebie 2-0-1 (8:3), będzie wynosił 2,12. Dodajmy do tego fakt, że mierzą się z Wisłą, ostatnią drużyną w lidze, która po siedmiu spotkaniach ma bilans 1-0-6(6:17), z czego na wyjeździe 0-0-4 (2:9). Ostatni mecz Wisły przed przerwą reprezentacyjną to porażka Krakowian 1:5 u siebie ze Śląskiem. To jest tragedia utytułowanego Polskiego klubu. Oczywiście to jeszcze na tą chwilę nie są straty których nie da się odrobić, oczywiście chodzi mi tutaj o wyjście ze strefy spadkowej.
2,12 to jak dla mnie promocja, wiadomo można grać na przełamanie Wisły, ale to będzie głupota ????, bo za nimi nic nie przemawia. Nie sądzę, żeby ta przerwa, aż tak ich odmieniła.
Edit /
Kurs już powoli maleje, na bets już 1,99

Termalica - Legia
Wynik 2:1​

Gospodarze otrząsnęli się po blamażu w Szczecinie, gdzie przegrali 5:0, po tej porażce zremisowali bezbramkowo u siebie z Poznaniem, który akurat przed przerwą reprezentacyjną miał lepszy okres, i w ostatnim spotkaniu wygrali z Lechią, Gdańsk jak wiadomo to ciężki teren, Termalica wygrała to spotkanie 2:1, z czego bramkę kontaktową Gdańszczanie strzeli dopiero w 88 minucie, więc wszystko było pod kontrolą. Ciekawy jestem w jakim ustawieniu wyjdzie Legia na ten mecz, zważywszy, że cztery dni później mecz w LM, jednakże obstawiam najmocniejszy skład, ewentualnie z małymi zmianami, zawodnicy powinni być wypoczęci. Trudny teren dla Legi, rok temu przegrali tutaj 0:3, mały rewanż by się przydał. Zobaczymy też jak Legia poradzi sobie w defensywie, i myślę, że tutaj o bramkę gospodarzy nie mamy co się martwić, po pierwsze obrona Legi, odszedł Lewczuk, Pazdan nie zagra prawdopodobnie. Nie wiadomo też czy w ogóle zagra z BVB (Ważna wiadomość, jak się to okaże prawdą, to kursy na mecz z BVB będą lecieć dół), pamiętamy co działo się jak nie grał Pazdan/Lewczuk w Legi. Dwa gospodarze w tym sezonie mają świetny bilans u siebie 3:eek:ne:0 (7:3). Teraz o ofensywie Legi, Kucharczyk nie zagra, problemy z nogą, lekka szkoda, bo jednak na naszą ligę to bardzo dobry/dobry zawodnik, oczywiście tutaj wszystko zależy od indywidualnej opinii, no ale to już było wiadomo i myślę, że Warszawiacy zrobią wszystko, żeby ten mecz wygrać, co za tym idzie strzelać bramki będą musieli, i o tą jedną z ich strony się nie martwię.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Zagłębie - Wisła
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.91
buk: bet365
Wynik:​

Drużyna Piotra Stokowca w bardzo dobrym stylu zaczęła sezon, ale ostatnio nie może się odnaleźć, nie wygrała już czwartego meczu z rzędu i jutro jest najlepsza do tego okazja żeby w końcu się przełamać. Myślę, że drużyna gospodarzy potrzebowała takiej dwutygodniowej przerwy od rozgrywek aby dobrze się przygotować mentalnie i fizycznie. W ostatnich dniach okienka transferowego do klubu dołączyli znany z gry w Piaście Martin Nespor, a także pozyskany z Lechii Gdańsk młody Adam Buksa. Jutro zapewne tego pierwszego zobaczymy od pierwszych minut, bo to teraz w tym zawodniku pokładane nadzieje żeby zdobywał gole. Wisła w obecnym sezonie napsuła już trochę krwi swoim rywalom, i jutro zapewne będzie chciał to zrobić kolejny raz. Jednak ten zespół na wyjeździe nie spisuje się najlepiej, bowiem goście nie wygrali na stadionie rywala, a w tym dwa razy zremisowali i raz przegrali. Na dodatek o sobie daje znać Kante. Piłkarz znany nam ze swojego braku skuteczności w Górniku Zabrze, teraz przenosi swoją słabą skuteczność do Wisły. Może zdarzyć się tak, że Kante jutro się przełamie, ja jednak mam nadzieje, że tak się nie stanie, a gospodarze odniosą pewne zwycięstwo.

18:00 Cracovia - Lechia
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.75
buk: bet365
Wynik:​

Lechia Gdańsk walczyła w ostatniej kolejce o fotel lidera, ale drużyna Piotra Nowaka niespodziewanie przegrała u siebie z Termalicą. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z ciężkim rywalem jakim jest Cracovia. W ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach pomiędzy oba klubami, to Cracovia wychodziła więcej zwycięsko bo aż cztery razy. Jutro jestem zdania, że może być podobnie, że to gospodarze odniosą kolejne zwycięstwo i powoli będą się pnąć w górę tabeli . Obie drużyny miały dwa tygodnie na przygotowanie się do tego spotkania, a więc zapowiada nam się niezłe widowisko, a oba kluby już nas przyzwyczaiły do tego, że jak się chce to można pokazać kawał dobrego futbolu. Odnośnie składów to do drużyny gospodarzy dołączył Piątek, który ma za zadanie zdobywanie goli. Trener Zieliński pozyska również dwóch obrońców w postaci Tomasz Brzyskiego i Piotra Malarczyka. W drużynie goście do klubu dołączył obrońca Joao Nunes. Przed nami ciekawe spotkanie, które mam nadzieje, że nie zawiedzie nas jako widzów, a co najważniejsze, że to Cracovia wyjdzie z niego zwycięsko.

KE -&gt; ⛔ 200
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Typ: Zagłębie liczba goli over 1,5
Kurs: 2,00​

W drugim piątkowym meczu Lotto Ekstraklasy wicelider Zagłębie Lubin, podejmie przed własną publicznością 11 zespół tegorocznych rozgrywek. Zagłębie rozpoczęło sezon idealnie, zachwycało skuteczną grą w ofensywie oraz solidną grą w defensywie. Jednakże kadra zespołu jest niezbyt szeroka, co musiało się odbić na wynikach po tym jak Miedziowi długo walczyli w Europejskich Pucharach, czego następstwem była gra systemem co 3 dni. Widać było po grze tych zawodników co grają w każdym meczu brak świeżości (Łukasz Piątek, Jarosław Kubicki, Łukasz Janoszka, Lubomir Guldan czy Djordje Cotra). Myślę że ta przerwa na rozgrywki Reprezentacji w Eliminacjach MŚ pomogły zawodnikom Piotra Stokowca odzyskać świeżość i już dziś zobaczymy tę grę, którą widzieliśmy na początku sezonu. Natomiast Wisła pokazała w pierwszych kolejkach że potrafi grać bardzo dobrze w przednich formacjach, ale popełnia szalenie dużo błędów w defensywie, które te zespoły które mają dużo do zaoferowania w ofensywie wykorzystują te błędy (3 gole stracone z Legią, 2 z Ruchem ze Stępińskim w składzie, 2 z Piastem, no i 4 gole stracone ze Stalą Mielec w PP). Dziś spodziewam się dobrej gry od początku zespołu z Lubina i myślę że zespół Piotra stokowca wygra pewnie i bezboleśnie.
KE -&gt; ⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cracovia-Lechia
over 4,5 roznych Cracovii @1.8 Betano ✅
Po przerwie na reprezentację wraca ekstraklasa z dosyć dużym przytupem gdyż pojedynek Cracovii z Lechią na pewno należy zaliczyć do jednych z ciekawszych w ósmej kolejce.Mecze między tymi klubami ostatnio stały na ciekawym poziomie i dostarczały mnóstwo emocji, tak właśnie na wiosnę w ostatniej kolejce Cracovia z Lechią walczyli o występ w europejskich pucharach, z którego zwycięsko wyszła Cracovia, a Lechia musiała odłożyć puchary na przyszły sezon.
W nowym sezonie obie ekipy nie grają poniżej oczekiwań, choć Lechia w ostatniej kolejce zawiodła zaprzepaszczając szansę objęcia samodzielnego lidera przegrywając na własnym terenie z Termaliką, obecnie po 7 kolejkach mają 13pkt więc ich dotychczasowe występy należy ocenić za dobre.
Cracovia ma obecnie 9 pkt, zaczęła dobrze ogrywając Piasta 5-1, późniejsze wyniki napawają już mniejszym optymizmem, choć wciąż dla nich 9 zdobytych punktów to dobry wynik, ekipy z którymi grali i tracili pkt nie były pierwszego sortu, po wygranych derbach (wyrównanym meczu) w trzech kolejkach zdobyli tylko 2pk z Pogonią w Szczecinie i Ruchem w Krakowie, wcześniej remisowali z G.Łęczna i przegrali z Termalicą.
Cracovii z Lechią grało się dobrze, zwłaszcza na swoim boisku.Myślę że dzisiaj wyjdą z tą myślą i będą zmotywowani na to prestiżowe spotkanie.Osobiście nie podejmuje się wytypować wyniku (dla mnie NoBet) pójdę za to w zakład na rożne Cracovii, która z pewnością będzie starała się atakować.W ostatnim spotkaniu z Lechią nabili 5 rożnych, wcześniej 9, więc stawiam w tym meczu na dosyć przyjemną linię po dobrym kursie.
KE -&gt; ✅ 80
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków &amp; Jagiellonia &amp; 2,12 &amp; Betsson
Termalica - Legia &amp; BTS &amp; 1,82 &amp; Betsson

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Wynik :​

Ja gram już to teraz, wiem, że jeszcze trochę czasu do meczu zostało, ale nie chcę ryzykować, że kursy spadną. Po prostu ciężko mi uwierzyć, żeby to jeszcze wzrosło, musiałoby się coś na prawdę &quot;dziwnego&quot; zdarzyć, żeby poszły w górę.
No dobra, ale wracając do samego meczu i kursu na niego, powiedzcie mi gdzie , w jakiej innej lidze kurs na zwycięstwo gospodarzy, lidera ligi, mającego bilans u siebie 2-0-1 (8:3), będzie wynosił 2,12. Dodajmy do tego fakt, że mierzą się z Wisłą, ostatnią drużyną w lidze, która po siedmiu spotkaniach ma bilans 1-0-6(6:17), z czego na wyjeździe 0-0-4 (2:9). Ostatni mecz Wisły przed przerwą reprezentacyjną to porażka Krakowian 1:5 u siebie ze Śląskiem. To jest tragedia utytułowanego Polskiego klubu. Oczywiście to jeszcze na tą chwilę nie są straty których nie da się odrobić, oczywiście chodzi mi tutaj o wyjście ze strefy spadkowej.
2,12 to jak dla mnie promocja, wiadomo można grać na przełamanie Wisły, ale to będzie głupota ????, bo za nimi nic nie przemawia. Nie sądzę, żeby ta przerwa, aż tak ich odmieniła.
Edit /
Kurs już powoli maleje, na bets już 1,99

Termalica - Legia
Wynik :​

Gospodarze otrząsnęli się po blamażu w Szczecinie, gdzie przegrali 5:0, po tej porażce zremisowali bezbramkowo u siebie z Poznaniem, który akurat przed przerwą reprezentacyjną miał lepszy okres, i w ostatnim spotkaniu wygrali z Lechią, Gdańsk jak wiadomo to ciężki teren, Termalica wygrała to spotkanie 2:1, z czego bramkę kontaktową Gdańszczanie strzeli dopiero w 88 minucie, więc wszystko było pod kontrolą. Ciekawy jestem w jakim ustawieniu wyjdzie Legia na ten mecz, zważywszy, że cztery dni później mecz w LM, jednakże obstawiam najmocniejszy skład, ewentualnie z małymi zmianami, zawodnicy powinni być wypoczęci. Trudny teren dla Legi, rok temu przegrali tutaj 0:3, mały rewanż by się przydał. Zobaczymy też jak Legia poradzi sobie w defensywie, i myślę, że tutaj o bramkę gospodarzy nie mamy co się martwić, po pierwsze obrona Legi, odszedł Lewczuk, Pazdan nie zagra prawdopodobnie. Nie wiadomo też czy w ogóle zagra z BVB (Ważna wiadomość, jak się to okaże prawdą, to kursy na mecz z BVB będą lecieć dół), pamiętamy co działo się jak nie grał Pazdan/Lewczuk w Legi. Dwa gospodarze w tym sezonie mają świetny bilans u siebie 3:eek:ne:0 (7:3). Teraz o ofensywie Legi, Kucharczyk nie zagra, problemy z nogą, lekka szkoda, bo jednak na naszą ligę to bardzo dobry/dobry zawodnik, oczywiście tutaj wszystko zależy od indywidualnej opinii, no ale to już było wiadomo i myślę, że Warszawiacy zrobią wszystko, żeby ten mecz wygrać, co za tym idzie strzelać bramki będą musieli, i o tą jedną z ich strony się nie martwię.

Co do innych typów, to jeszcze się wstrzymam i bliżej kolejki postaram się coś naskrobać i obstawiać, ale warto przemyśleć :
Śląsk - Ruch &amp; Ruch DNB - kurs w okolicach 3,00, sam typ w stronę zwycięstwa Chorzowian dość ryzykowny, ale DNB jak najbardziej, bo jednak dla mnie to będzie 50/50 ewentualnie X2 1,80-90. Śląsk co prawda wygrał, tzn to był pogrom z Wisłą 1:5, ale to jest Śląsk, to jest drużyna która w jednym meczu moim zdaniem się nastrzelała i teraz przyjdą mecze posuchy w ofensywie.
Ja bym Jagi nie ruszał, bo robi sie masówka, kursy spadają, a wiadomo jak takie mecze sie kończą, ile razy to lider grał z ostatnią drużyną, i był mega faworytem a kończyło się porażką albo remisem, Jaga w 3 ostatnich meczach 2 porażki więc nie jest to zespół ktorego nie da sie ograć, Wisła w końcu musi zacząc wygrywać bo potencjal jeśli chodzi o kase czy piłkarzy ma na pewno większy niż Jaga. Zmiana właściciela może wyjść Wiśle na dobre, nie wiem czy Wdowczyk to odpowiedni trener dla Wisły narazie jakoś sobie nie radzi ale to bardzo, solidny trener, może nie potrafi do nich dotrzeć, ale wątpie aby Wisła przegrywala mecz za meczem, mogą pojechać na pełnej kur.. do Białegostoku, przywieść dobry rezultat, kiedys w końcu muszą łapac punkty, bo jak przegrają jeszcze ze 2,3 mecze to może byc &quot;trzesieneie ziemi&quot; w Krakowie, Jaga faworyt ale osobiście nie gram bitych faworytów, bo z doświadczenia wiadomo jak takie mecze mogą się skonczyć,
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Zagłebie - Wisła ov 9 RR 1,57 bet365 ✅
Analizując typy na ten weekend trzeba mieć z tyłu głowy że po stosunkowo dłuższej przerwie sytuacją wielu zespołów może ulec zmianie, chodzi mi tu o taktykę, ustawienie czy nawet zmiany personalne.. Zacząłem od tego bo obie ekipy budowane są od podstaw przez trenerów którzy spędzają w swoich klubach kolejny sezon. Stabilność obu zespołów na tle innych w naszej kopanej wydaję się więszka. A przechodząc do samego typu.. Obie ekipy atakują głownie skrzydłami duża liczba wrzutek dobrzy realizatorzy stałych fragmentów (Furman, Starzyński)
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Ja bym Jagi nie ruszał, bo robi sie masówka, kursy spadają, a wiadomo jak takie mecze sie kończą, ile razy to lider grał z ostatnią drużyną, i był mega faworytem a kończyło się porażką albo remisem, Jaga w 3 ostatnich meczach 2 porażki więc nie jest to zespół ktorego nie da sie ograć, Wisła w końcu musi zacząc wygrywać bo potencjal jeśli chodzi o kase czy piłkarzy ma na pewno większy niż Jaga. Zmiana właściciela może wyjść Wiśle na dobre, nie wiem czy Wdowczyk to odpowiedni trener dla Wisły narazie jakoś sobie nie radzi ale to bardzo, solidny trener, może nie potrafi do nich dotrzeć, ale wątpie aby Wisła przegrywala mecz za meczem, mogą pojechać na pełnej kur.. do Białegostoku, przywieść dobry rezultat, kiedys w końcu muszą łapac punkty, bo jak przegrają jeszcze ze 2,3 mecze to może byc &quot;trzesieneie ziemi&quot; w Krakowie, Jaga faworyt ale osobiście nie gram bitych faworytów, bo z doświadczenia wiadomo jak takie mecze mogą się skonczyć,

Nigdy do mnie nie przemawia słowo : masówka. I co z tego ? Serio no i co z tego, że masówka. Czy ludzie serio myślą, że np. nie wiem piłkarze Jagi/Wisły wchodzą na buki, strony jak ta i patrzą, o nie patrzcie masówka leci, dobra przegrywamy/wygrywamy... Oczywiście Wisła może i wygrać 0:5 to jest sport, takie rzeczy się zdarzają, ale potem tłumaczyć taki wynik masówką i to był taki typ.

Mnie interesują fakty, a fakty są takie, że Wisła gra jedną wielką kupę. Nic nie gra, zero. Myślałem, że po meczu z Koroną coś się zmieni bo mieli przebłyski, ale przyszedł mecz z Śląskiem i bumbum. &quot;Wisła musi zacząc wygrywać&quot;, a co Jaga musi zacząć przegrywać, wyjdą na mecz z nastawieniem, kur*** gramy z Wisłą, oni muszą zacząć wygrywać to pewnie przegramy. Jaga u siebie, w lepszej formie, w przerwie trenowali z myślą, że są na fotelu lidera, a Wisła. Wiadomo początek sezonu bardzo trudny, ale te ostatnie trzy mecze. Porażka z Ruchem u siebie, porażka z Koroną w ostatniej minucie meczu i pogrom ze Śląskiem.
 
cimonekxd 7

cimonekxd

Użytkownik

Zagłębie Lubin - Wisła Płock
godzina: 20:30
stadion: Stadion Zagłębia w Lubinie
sędzia: Paweł Gil
W piątkowy wieczór Zagłębie Lubin zajmujące 2. miejsce w ligowej tabeli podejmie na własnym stadionie zespół Wisły Płock, który jest na pozycji 11. Zespół Miedziowych w rozgrywkach Ekstraklasy jako jedyny zespół nie zaznał jeszcze smaku porażki, wygrywając 3 mecze oraz remisując ostatnie 4 spotkania.
Po przerwie na reprezentacje piłkarze Zagłębia mogli w końcu odpocząć po zmaganiach w Europie. Teraz ich głowy skupione są na lidze. Muszą zacząć punktować - najlepsza okazja z nieco nieobliczalnym beniaminkiem - Wisłą Płock. Możliwe, że będziemy świadkami debiutu w barwach Zagłębia nowego napastnika - Martina Nespora, który przeszedł do klubu z Piasta Gliwice. W poprzednim sezonie strzelił 11. goli, więc zarząd drużyny będzie na niego liczył.
W zespole przyjezdnych z powodu kontuzji nie zagra Damian Piotrowski. Jest to spora strata na skrzydle, gdzie robił on sporo ambarasu i przeprowadzał sporo akcji skrzydłem.
Podsumowując - wypoczęte Zagłębie będzie chciało wskoczyć na fotel lidera, który aktualnie piastuje kilka drużyn. Trener podkręca atmosferę w drużynie - chcą walczyć o pełną pulę i strzelać dużo goli.
Mój typ na to spotkanie to Zagłębie Lubin -1,5 gola.
typ: Zagłębie Lubin -1,5 gola
kurs: 3.60 ⛔
bukmacher: unibet
stawka: 2j
KE - ⛔ 100
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Przyszedł czas aby walczyć o obronę tytułu ;)
CRACOVIA - LECHIA GDAŃSK
09.09, godz. 18:00, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Przewidywane składy:
Cracovia: Sandomierski - Deleu, Wołąkiewicz, Polczak, Brzyski - Dąbrowski, Covilo - Wójcicki, Cetnarski, Jendrisek - Budziński.
Lechia: Podleśny - Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Haraslin, Kovacević, Chrapek, Krasić, F. Paixao - Wolski - M. Paixao.
Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Lechia nie wygrała z Cracovią w Krakowie od 55 lat ???? Ja jednak w dzisiejszym spotkaniu nie odważę się wytypować zwycięzcy. Cracovia na swoim stadionie gra bardzo ofensywnie. Do składu doszedł Brzyski który w ofensywie daje bardzo dużo, dobrze wykonuje stały fragmenty gry (przy nich króluje Covilo) i dobrze podłącza się na skrzydle. Największym problemem byłego Legionisty jest jednak gra obronna. Do składu w końcu wraca Cetnarski który daje bardzo dużo ofensywie Cracovii. Pasy dotychczas rozczarowują, ale teraz powinno iść ku lepszemu. Lechia ma duży problem z bramkarzami. Świetne interwencje przeplatają strasznymi babolami. Blok obronny jest najgorsza formacją w tym zespole. Ofensywa jest jednak bardzo mocna: Kuświk i M.Paixao w każdym spotkaniu dochodzą do kilku sytuacji bramkowych. Flavio, Krasić i Wolski potrafią &quot;pokręcić&quot; każdym obrońcą w ekstraklasie. Kovacević pokazał już potężne uderzenie z dystansu.
Uważam że będzie to ofensywne spotkanie i zobaczymy kilka ładnych bramek.
over 2.5 @2.10 Oddsring ⛔
over 3 @3.00 Marathonbet ⛔

ZAGŁĘBIE LUBIN - WISŁA PŁOCK
09.09, godz. 20:30, Stadion Zagłębia Lubin
Przewidywane składy:
Zagłębie: Polacek - Tosik, Guldan, Jach, Cotra - Kubicki, Piątek - Woźniak, Starzyński, Vlasko - Nespor.
Wisła: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Bozić, Stępiński, Kun, Furman, Kriwiec, Iljew, Reca, Kante.
Sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Miedziowi w ostatnim czasie spuścili z tonu, dużo brakowało im do formy z rundy finałowej z poprzedniego sezonu i eliminacji LE. Były jednak dwa tygodnie przerwy i chyba aktualnie najlepszy rodzimy trener w Ekstraklasie - Piotr Stokowiec zadbał o wyższą formę na najbliższe kolejki. Do zespołu dołączył Nespor, jest to zdecydowanie dobry ruch Zagłębia. Szybki napastnik który strzelił w poprzednim sezonie kilka bramek w lidze. Rotacji w składzie tak jak przy meczach pomiędzy spotkaniami w eliminacjach LE też już nie będzie, więc zobaczymy najsilniejszy składy. Starzyński robi ogromną różnicę na boisku, bardzo dobrze uderza rzuty wolne. Wisła mnie nie przekonuje, szczególnie na wyjazdach. Ich gra jest bardzo siermiężna. Kriwiec dużo słabszy niż kiedyś w Lechu. Furman bardzo dobre mecze przeplata z takimi w których nawet nie widać że jest na murawie. Brak napastnika, bo Kante nie można nim nazwać ( 21 meczy w ekstraklasie w tym roku i JEDNA BRAMKA!!!). Jedyne czym może zagrozić Wisła to stałe fragmenty, ale po drugiej stronie jest bardzo dobry i wysoki bramkarz Polacek.
Jeżeli Zagłębie zagra odrobinę lepiej niż w poprzednich kolejkach nie powinno mieć problemu z pokonaniem Płocczan.
Zagłębie Lubin WIN @2.00 Oddsring ⛔
Zagłebie Lubin -1 (AH) @3.05 Marathonbet ⛔
KE -&gt; ⛔ 400
 
Z 19

zajawka

Użytkownik
Termalica - Legia
typ Legia / obie strzelą @4,33 bet365 ⛔

Legia już osiągnęła to co chciała osiągnąć przez ostatnich kilka lat czyli awans do fazy grupowej Champions League, teraz czas skupić się na krajowym podwórku a, że z pucharem pożegnali się szybko czas zacząć zdobywać punkty w lidze. Ciekawe jak trener ustawi środek obrony, raczej nie postawi na dwóch nowych graczy, więc pewnie zagra Rzeźniczak z Dąbrowskim lub Czerwińskim, może po tej ostatniej padace jaką grał Rzeźniczak jutro ogarnie się i zagra na swoim poziomie. Pewnie Termalica wolała by żeby zagrał Dąbrowski, bo grali już na przeciw Czerwińskiemu i wysoko polegli. Linia pomocy to bogactwo Rumuna, nie zagra co prawda Kucharczyk, Vako dopiero dołączył do zespołu, więc może wejdzie na jakiś kwadrans. Langin i Guilherme, Moulin, Jodła lub Odjidja i myślę, że zobaczymy Rado w pierwszym składzie i będzie to strzał w 10, jak złapie kontakt z Niko, to myślę, że obsłuży go nie jednym świetnym podaniem co Nikolic powinien wykorzystać. Myślę, że Legia strzeli kilka bramek, ale tez coś straci, chyba że Malarz będzie miał dzień konia, ale myślę że coś jednak wpadnie.

KE -&gt; ⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pokuszę się o wytypowanie gola Krivetsa. Gość powinien mieć na koncie już kilka trafień. Tu słupek, tu poprzeczka, tu atomowy strzał, więc widać, że piłka go szuka. Trafił na kadrze, gdzie z zagwarantował zwycięstwo w towarzyskim meczu z Norwegią.
Białorusin ma olbrzymie walory ofensywne i dziś może zagrać nieco wyżej. Są zastrzeżenia, że gra Furmana i Krivetsa obok siebie to marnowanie potencjału jednego z nich, ale moim zdaniem warto się pokusić o coś takiego.
Nieznacznie mniej płaci się za gola Kante, który jest aktywny, ale nikt nie wie kiedy może odpalić. Furman fajnie dorzuca, ale głównie na koncie będzie miał asysty. Iliev może mieć problemy przy jego szybkości z defensorami Zagłębia, więc dziś będzie w głównej mierze odpowiedzialny za rozdawnictwo piłek.
Białorusin dziś odpali, mówię Wam :cool:
Zagłębie - Wisła Płock
Krivets strzeli 6,50 Unibet

KE -&gt; ⛔ 100
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Wisła Płock @ 4,28 Pinnacle ✅
Tak sobie patrzę w terminarz Zagłębia i dumam gdzie się potkną (jedyny zespół bez porażki) W następnej kolejce Legia,która będzie wypruta po LM.Generalnie sportowych argumentów jest więcej za Zagłębiem oczywiście.Może po za tym,że nie ma Starzyńskiego i Dąbrowskiego (już od dłuższego czasu,wiem) co moim zdaniem w którymś meczu sprawi,że ta defensywa w końcu pęknie.Przerwa na reprezentacje niby powinna dobrze wpłynąć na Zagłębie bo złapią świeżość ale takie kolejki po eliminacjach lubią niespodzianki.Po takim kursie nie szkoda się pomylić.

edit: kolejnym razem, niestety nie będzie zaliczone, musisz podeprzeć typ statystyką, lub większą ilością informacji, granie przeciwko faworytowi, nie jest argumentem. Pzdr - Robson1416

KE -&gt; ✅ 328
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zagłębie Lubin vs Wisła Płock
Over 10.0 rożne @ 1.90 bet365 ✅
Over 2.0 @ 1.80 bet365
✅

Tak na szybko, bo problemy z prądem dzisiaj, a i już 20 minut do początku spotkania. Na pierwszy mecz pomysłu jako takiego nie było, ale na drugi już coś mam -&gt; rożne.
Zagłębie u siebie ofensywnie, są taki są i rożne:
Zagłębie u siebie rożne: 11, 4, 4, 7
Wisła podobnie nabija rożne. Wyjazdowe zdobycze:
8, 8, 5.
Dodatkowo próbujemy bramki. W 4 spotkaniach u siebie Zagłębie strzela 7 bramek czyli mniej więcej 2 na spotkanie, doszedł Nespor, dobrzy boczni obrońcy, będzie się działo.
Wisła Płock w 3 spotkaniach wyjazdowych strzela 3 bramki.
Wg mnie, kurs zbyt duży na over, próbuję Over 2.0 ???? .
Zagłębie: Polacek - Tosik, Guldan, Jach, Cotra - Kubicki, Piątek - Woźniak, Starzyński, Vlasko - Nespor.
Wisła: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Bozić, Stępiński, Kun, Furman, Kriwiec, Iljew, Reca, Kante

Co sądzicie o spotkaniach sobotnich? Co typujecie? Zapraszam do analiz, przypominam, że poszukujemy Króla ekstraklasy ????

KE -&gt; ✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Korona Kielce vs Arka Gdynia 1:0 (1:0)
Over 2.5 i BTS @ 2.30 bet365
⛔

W Arce nie zagrają Marcus Vinicius da Silva i Yannick Kakoko.
Wraca po długiej rehabilitacji Abbott , ale czy będzie to wzmocnienie, wątpie.
Korona u siebie jest mocna, przekonała się o tym Wisła, Lech podobnie. Arka jest zespołem póki co swojego boiska, na wyjeździe wygrali tylko raz , dwa razy przegrywając.
Lekki uraz ma Kiełb, ale zapewne zagra, Grzelak - kartki, odpada. Do gry jest również Dani Abalo, gracz dość dobry jak na ligę Polską, nie jest gotowy na 90 minut, ale pewnie około 20 dostanie na pokazanie się publiczności.
Dlaczego Over + BTS, patrzymy statystyki:
Korona -&gt; u siebie strzelonych 6 w 3 spotkaniach, w każdym minimum 1 gol.
Arka -&gt; wyjazd strzela 4 bramki w 3 spotkaniach, ale straciła 7 bramek, w każdym spotkaniu minimum jedną.
Dla mnie będzie mecz ofensywny, Arka nawet mimo braku Viniciusa jest nadal groźna w przodzie. A Korona u siebie to zupełnie inna drużyna, Kiełb w formie, Sekulski tak samo, do tego dojdzie Abalo, Palenca.
W H2H więcej overów, ale nie warto patrzeć na to ze względu na to, że ostatnie spotkanie w 2013 roku.
KE -&gt; ⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Korona Kielce-Arka Gydnia
1X @1.57 Bet365 ✅
8 kolejka ekstraklasy. Mecz czołowych drużyn tego sezonu, 6 Korona vs 4 Arka. Arka 13 pkt, Korona 11. Z tym, że Arka z tego na wyjeździe zdobyła tylko 3pkt, i ma bilans 1-0-2, a Korona u siebie z 11 zdobyła 7, przy bilansie 2-1-0. Więc jak widać, nie przegrała jeszcze meczu u siebie, a w tym wygrała 66% tych meczów, grając z Wisła, Lechem i Piastem. Korona u siebie nie przegrała, a Arka 1 wygrana na wyjeździe i dwie wtopy, czemu więc kurs na Koronę jest większy? Tego kompletnie nie rozumiem, jest tu na prawdę fajny zespół. Gostomski widać, że łapie formę jaką kiedyś miał w Lechu, na stoperze kapitan Dejmek(ostatnio gol) i objawienie ligi młody Djaw. W środku przecinak Grzelak, mądry i ułożony Możdzeń i Aankour/Cebula. Skrzydła chyba są tu najmocniejsze, bo w 1 składzie od paru dobrych spotkań grają, Jacek Kiełb, który po raz kolejny świetnie zaadoptował się w Kielcach i jest jednym z czołowych piłkarzy dzięki któremu drużyna wygrywa! oraz bardzo silny, ze świetną lewą nogą Phylypczuk, któremu cholernie ciężko zabrać piłkę, nie zapominając, że na ławce siedzi inny skrzydłowy Palanca bo ciężko go aż tam gdzieś wcisnąć + dziś szansę na debiut ma jeszcze lepiej zapowiadający się hiszpan, Abalo! Na szpicy Sekul strzela bramy. Nie dość, że Korona miała przed meczem 2-1-0 u siebie a tamci 1-0-2 na wyjeździe, więc jest 5-1, że będzie 1X, do tego dochodzi bardzo dobry gracz do Kielc, i Arka jest faworytem meczu w Kielcach? Kompletnie tego nie ogarniam!
Brać póki taki duży kurs! Walue dla mnie! Pozdrawiam!

KE -&gt; ✅ 57
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Termalika-Legia 1 @4.2 betano
Idę w ten zakład z prostego powodu.Legia za cztery dni inauguruję rozgrywki w elitarnej Lidze Mistrzów i jakoś nie wierzę że towarzyszy im mniejszy dreszczyk emocji niż przed rewanżem z Dundalk przed którym przecież mieli zaliczkę z wyjazdu aż 2-0 a w ligowej kolejce poprzedzającej rewanż z Irlandczykami byli bliscy pogromu wystawiając rezerwy, przegrywając u siebie z Arką 1-3, tak samo przecież przegrali z Łęczną 1-0 przed pierwszym spotkaniem z Irlandczykami i tracili punkty we wcześniejszych fazach.Termalika to oczywiście średniak ligowy, dosyć nieobliczalny, mogą przegrać z każdym (przegrali z Pogonią 5-0) jak i pozytywnie zaskoczyć jak przed tygodniem Lechię w Gdańsku, dodajmy do tego że Termalika Legię już zdążyłą ustrzelić w zeszłym sezonie.Słoniki zremisowały na Łazienkowskiej 1-1 i ograły u siebie Legię aż 3-0.Oczywiście to tylko piłka, ale aż grzech nie spróbować zagrać w stronę gospodarzy.

KE -&gt; ✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom