>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 euro bez depozytu

Status
Zamknięty.
zomber 9

zomber

Użytkownik
BONUS
http://affiliates.vivaroaffiliates.com/rssfeeds/afffeeds.asp?s=53
Bonus receives any new user of the site www.vivarobet.com, who correctly enters his data during registration.
The user should send the copy of his identity to e-mail [email protected] .
Bonus - $10, 300 RUB, €8.
Terms of the bonus:
Each new user of the site www.vivarobet.com should send the copy of his ID card to e-mail [email protected] .
Each new user of the site www.vivarobet.com should send that address, which is specified during registration, to the e-mail [email protected] .
After sending data to email address [email protected] the account of the user will be replenished with a bonus of $10, 300 RUB, €8 within 3 working days.
Responsibilities of the recipient&#39;s bonus:
Recipient of the bonus must play the whole amount prior to withdrawal.
In order to fulfil the bonus of the bet, the minimum price of one event must not be less than 1.4.
If, within 30 days the bonus is not be played, then the bonus amount will be cancelled.
www.vivarobet.com

rejestrujemy konto
wysyłamy doument celem weryfikacji na podany wyżej e-mail
czekamy na kasę do 72godzin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Przy rejestracji trzeba podać do wyboru numer paszportu, prawa jazdy lub książeczki wojskowej(nie polecam,wysyłanie skanu książeczki wojskowe za granice jest nielegalne)
Jak ktoś nie ma nic z tego to wpisuje nr dowodu, a wybiera &quot;passport&quot;.
znalezione na necie,może komuś się przydać
Bonus dla graczy internetowych!

  • Jeśli w zakładzie kombinacyjnym ilość wydarzeń jest nie mniejsza niż 6 i kurs każdego z nich jest nie mniejszy niż 1.6 i przegranym zostało tylko jedno wydarzenie, a pozostałe zostały poprawnie odgadnięte ( bez zwrotów), to suma zakładu zostaje zwrócona.


BONUS
  • Ten bonus jest przeznaczony jedynie dla zakładów &quot;kombinacyjnych&quot;.

  • Bonus dla zakładów kombinacyjnych jest rozliczany zgodnie z wygraną wszystkich zakładów, które zawiera zakład.

Naprzykład. zakład z 3-ema wydarzeniami daje bonus 3%, a zakład z 4-ema wydarzeniami daje bonus 4% i.t.d.
  • Bonus jest rozliczany jedynie w przypadku pełnej wygranej kuponu ( nie licząc sumy zakładu)

Naprzykład. Jeśli Państwo postawią 100$ na 5 wydarzeń i oczekiwana wygrana to 600$, w danym przypadku &quot;czysta&quot; wygrana to 500$, to bonus składa się z 5% od czystej wygranej, t.z. 25$, i na Państwa konto będzie dodane 625$.
  • Bonus jest rozliczany zgodnie z ilością wydarzeń. Naprzykład. jeśli zakład zawiera 7 wydarzeń i jedno z nich nie miało miejsca ( mecz był odwołany lub anulowany z jakichkolwiek przyczyn), bonus będzie rozliczony zgodnie z 6-oma pozostałymi wydarzeniami.

W przypadku zajścia różnych opinii decyzja VivaroBet jest ostateczną i nie jest dyskutowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
ja podałem dowodu numer po czym na czacie pogadałem i weryfikację przeszedłem pozytywnie .Przed wypłatą depozyt 1euro przez MB i wypłata po kilku godzinach .Korzystać bo warto ,promocja na duży plus 200e już na moim koncie :grin:
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
ja podałem dowodu numer po czym na czacie pogadałem i weryfikację przeszedłem pozytywnie .Przed wypłatą depozyt 1euro przez MB i wypłata po kilku godzinach .Korzystać bo warto ,promocja na duży plus 200e już na moim koncie :grin:
Jak tam wbić na czat???
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
Cześć
wczoraj jeszcze był bo rozmawiałem ,teraz wchodzę i niema ???? napisz maila może coś wiedzą na ten temat...
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
prawda :

Thanks for applying for the Bonus,
We would like to tell you that you also need to &quot;Like&quot; one of our pages on
Facebook (see detailes here http://www.vivarobet.com/&lt;wbr&gt;Bonus.php).
Please send us an e-mail with the name of your FB account as soon as you
will do it and the Bonus will be added to your account.

Our Best Regards
VivaroBet Team!
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
A musieliscie na facebooku dodawać ich do znajomych czy cos? W sensie jakieś klikanie na I LIKE IT. Niby bez tego nie dadzą bonusu.????
i tu jesteś w błędzie
dają 8 euro za weryfikacje konta
trzeba czekać max. 3 dni robocze
od momentu wysłania dokumentu
ja czekałem jakieś trzydzieści godzin
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
i tu jesteś w błędzie
dają 8 euro za weryfikacje konta
trzeba czekać max. 3 dni robocze
ja czekałem jakieś trzydzieści godzin
Przecież dobrze napisał ,ja czekałem 7 godzin i bonus na koncie .
Po wysłaniu skanów dokumentów ,napisali żeby kliknąć lubię to i bonus został dodany.
Chociaż to problemem jest zerowym ,ja nigdy nie używałem facebooka ,parę chwil i wszystko spoko co mi zależy kliknąć lubię to.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
nie do końca
nie ma żadnego obowiązku klikania lubię to czy dodawania do znajomych na FB
jest obowiązek przecież bym nie pisał ,napisali mi w e-mailu żebym kliknął &quot;like&quot; i wtedy bonus zostanie dodany do konta.
nie wiem może wcześniej tak nie było

jeszcze raz e-mail od nich

Thanks for applying for the Bonus,
We would like to tell you that you also need to &quot;Like&quot; one of our pages on
Facebook (see detailes here http://www.vivarobet.com/&lt;wbr&gt;Bonus.php).
Please send us an e-mail with the name of your FB account as soon as you
will do it and the Bonus will be added to your account.

Our Best Regards
VivaroBet Team!
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
ostatni raz bo ta dyskusja nie ma sensu
zarejestrowałem się
wysłałem e-mail z wymaganym dokumentem
po około 30godzinach dostałem 8 euro
nic nie klikałem i nie mam konta na FB
faktycznie tak jest w regulaminie
ale pisałem wcześniej z supportem
co jest jak nie mam konta na fb
odpisali że bonus zostanie zaksięgowany po poprawnej weryfikacji danych
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Wysłałem właśnie dokumenty, czekam na bonusik, kliknąłem Lubie to!. Jakie jest minimum wypłaty i obrót ? ????
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Też tego nie lubie i dostałem bonus. No i żeby wypłacic kase trzeba zrobić depozyt. Podobno trzeba obstawić nie raz a trzy razy całość :|
 
gael 12

gael

Użytkownik
Rejestrowałem się podającnr paszportu.Przesłałem im skan paszportu i dowodu osobistego_Otrzymałem taką odp
Thanks for applying for the Bonus. The number on the Identity Document you have sent does not match with the one you have registered with. Please send us the scan of the document you used to register.
Niby dlaczego?
&lt;/pre&gt;
 
gael 12

gael

Użytkownik
Wyślij może sam skan paszportu skoro numer paszportu podałeś.
Tak też zrobiłem.Zobaczymy co z tego będzie.Zapewne będę musiał poczekać jeszcze kilka ładnych godzin na odp.Do poniedziałku pewnie.
Zastanawiam się też czy nie pomyliłem się wpisując nr paszportu(np jednej liczby).Jednak nie wiem gdzie to sprawdzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom