>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

75$ bez depozytu do Party Poker

S 0

szymonraszke

Użytkownik
Problem z wypłatą pieniędzy
wypłaciłem pieniądze z party poker po czy otrzymałem następujący email :


While approving a cashout request of yours we see that you are cashing out an amount transferred to you by another player on our website via the Inter-Account Transfer feature.

Please note that the Inter-Account Transfer feature is a privilege for all Real Money Account Holders who wish to help their friends on the site who go broke, or want to convert Play Money Players to play for Real Money.

Using this feature for any purpose other than those mentioned above is not encouraged, so please write back to us with a clarification about the same for us to verify the cashout.

We thank you in advance for your cooperation and patience.
anandgupta

Investigations Team for Poker
[email protected]
https://secure.partyaccount.com

NOTE: Please do not disclose your password to any individual/organization claiming to represent or representing &quot;PartyAccount.com&quot;.If you receive any email or phone call from anyone requesting you to provide your password please report it to us immediately. Our Customer Care Department is available 24/7 to assist you via email.

Co mam teraz zrobić
 
D 0

denas

Użytkownik
a jak wyplacaleas?
przez opcje cash-out?
czy inter-account transfer?
tak wogole to masz konto real money?i czy podales prawdislowe dane w profilu(lacznie z tel;efonem)?
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Re: Problem z wypłatą pieniędzy
wypłaciłem pieniądze z party poker po czy otrzymałem następujący email :


While approving a cashout request of yours we see that you are cashing out an amount transferred to you by another player on our website via the Inter-Account Transfer feature.

Please note that the Inter-Account Transfer feature is a privilege for all Real Money Account Holders who wish to help their friends on the site who go broke, or want to convert Play Money Players to play for Real Money.

Using this feature for any purpose other than those mentioned above is not encouraged, so please write back to us with a clarification about the same for us to verify the cashout.

We thank you in advance for your cooperation and patience.
anandgupta

Investigations Team for Poker
[email protected]
https://secure.partyaccount.com

NOTE: Please do not disclose your password to any individual/organization claiming to represent or representing &quot;PartyAccount.com&quot;.If you receive any email or phone call from anyone requesting you to provide your password please report it to us immediately. Our Customer Care Department is available 24/7 to assist you via email.

Co mam teraz zrobić
Pisza ze dostales te 50$ przez Inter-Account Transfer. Mysle ze chciales wyplacic bez ugrania raked hands. Zresztą na pewno tak bylo ???? tylko w takich przypadkach wysylaja tą wiadomosc.

Jesli chcesz z tego wybrnąc to wycofaj wyplate i ugraj wymagane rh. Potem wyplac i bedzie OK.

pzdr.
 
arahja88 0

arahja88

Użytkownik
mam takie pytanie, czy przy wplacie z partypokr na Moneybookers brana jest jakas prowizja za przewalutowanie ? bo konto mam tam chyba w PLN :)
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
A nie zmienił się przypadkiem Bonus Code? Bo przy uzupełnianiu danych na Liquidzie pisze, żeby wpisać bonus code &quot;LIQUIDPOKER&quot; ? Bo kumpel, któremu poleciłem promocję zarejestrowałem sie wpisując kod LP75 jak w instrukcji irona.

Czy możesz iron potwierdzić czy nie zmienił się przypadkiem ten bonus code?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
widzę że faktycznie zmienili Bonus Code jednak zawsze przy takich zmianach był jakiś okres przejsciowy kiedy stary kod tez uprawniał do otrzymania bonusu. Wydaje mi sie że kase powinni dać, dowiem się jeszcze wszystkiego dokladnie.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
widzę że faktycznie zmienili Bonus Code jednak zawsze przy takich zmianach był jakiś okres przejsciowy kiedy stary kod tez uprawniał do otrzymania bonusu. Wydaje mi sie że kase powinni dać, dowiem się jeszcze wszystkiego dokladnie.
Jak coś będziesz wiedział więcej to daj znać na forum. Postaraj się na dniach ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
widzę że faktycznie zmienili Bonus Code jednak zawsze przy takich zmianach był jakiś okres przejsciowy kiedy stary kod tez uprawniał do otrzymania bonusu. Wydaje mi sie że kase powinni dać, dowiem się jeszcze wszystkiego dokladnie.
Jak coś będziesz wiedział więcej to daj znać na forum. Postaraj się na dniach ????
oba kody (LP75 i LIQUIDPOKER) są tak samo ważne - nie będzie żadnych problemów. Teraz podstawowym kodem jest LIQUIDPOKER ale jesli ktos założył z LP75 to nic się nie stanie
pozdrawiam
 
Do góry Bottom