>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

75$ bez depozytu do Party Poker

snap8 12

snap8

Użytkownik
Mam taki problem zrobilem obrut ta kasa dostalem 25$ dodatkowe i chcialbym wyplacic. Problem polega na tym ze piszecie ze przy wyplacie dzwonia na numer domowy a ja jestem studentem i studiuje poza miejscem zamieszkania i nie mam jak odebrac tego telefonu i zweryfikowac danych. A w domu nie mam nikogo kto by sie porozumial po angilesku i wytlumaczyl o co chodzi. Macie jakis pomysla jak zalatwic taka sprawe??

napisz do nich maila że wolisz kontakt mailowy niz telefoniczny uzasadnij to czymś i czekaj na kase ja tak zrobiłem ( jak już wspominałem wcześniej kilka razy) i bez żadnych problemów kase wypłacili :roll:
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
takie nabijanie sie raczje nie oplaca, bo rake nas zżera
a wie ktoś co sie stalo z tą zamianą PartyPoints na nagrody? (były rózne do wyboru z róznymi wartościami PP) Teraz jak włączam to są tylko jakieś 3 opcje zamiany na hajs i nic więcej... Działa to jeszcze?
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
Pytanko mam takie drobne do was, może już się pojawiało.

Jak to jest z tą wypłatą ?? Grałem w pokera, po czasie dostałem 25$ dodatkowo. Przeszedłem na blackjacka po czym kase wypłaciłem na konto bankowe. Po zaakceptowaniu wypłaty wyświetlił się jakiś kod, do czego mi on będzie potrzebny?? I czy wogóle moge liczyć że kase otrzymam?? Jak wygląda cała ta procedura?? Czy jeszcze musze coś podawać bądź potwierdzać??
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Pytanko mam takie drobne do was, może już się pojawiało.

Jak to jest z tą wypłatą ?? Grałem w pokera, po czasie dostałem 25$ dodatkowo. Przeszedłem na blackjacka po czym kase wypłaciłem na konto bankowe. Po zaakceptowaniu wypłaty wyświetlił się jakiś kod, do czego mi on będzie potrzebny?? I czy wogóle moge liczyć że kase otrzymam?? Jak wygląda cała ta procedura?? Czy jeszcze musze coś podawać bądź potwierdzać??
powinni normalnie wyplacic
jakby co to rozmowa tel, jak nie znasz angielskiego, niech gada za ciebei jakis kumpel lub ktos inny kto sobie poradzi, ogolnie to nie jest tak ciezko sie dogadac nawet jak ktos srednio zna ang
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
Pytanko mam takie drobne do was, może już się pojawiało.

Jak to jest z tą wypłatą ?? Grałem w pokera, po czasie dostałem 25$ dodatkowo. Przeszedłem na blackjacka po czym kase wypłaciłem na konto bankowe. Po zaakceptowaniu wypłaty wyświetlił się jakiś kod, do czego mi on będzie potrzebny?? I czy wogóle moge liczyć że kase otrzymam?? Jak wygląda cała ta procedura?? Czy jeszcze musze coś podawać bądź potwierdzać??
powinni normalnie wyplacic
jakby co to rozmowa tel, jak nie znasz angielskiego, niech gada za ciebei jakis kumpel lub ktos inny kto sobie poradzi, ogolnie to nie jest tak ciezko sie dogadac nawet jak ktos srednio zna ang
Po 18h od wypłacenia kasy zawitała ona u mnie na koncie. :grin: Bez żadnych telefonów, potwierdzeń przez @, szybko i fajnie 8)
 
W 2

wislak

Forum VIP
dostalem w poniedzialek ten czek :p po 3 tygodniahc. dalem tacie i w Kredyt banku powiedzieli ze za 2-3 tygodnie przyjdzie kasa, bez zadnego zakladania kasy itp... fajnie ;D
 
B 0

budyn_mate

Użytkownik
Zalozylem konto. Wszytsko ladnie i pieknie. Mialem 50$, rozegralem 55hr, dodali 25$ pogralem sobie 20razy i dostalem jeszcze raz 25$, pisze ze jakis specialmatch. I czy moge juz wyplacic? I czy jak chcem wyplacic na mb albo nettlerer to musze zlozyc z tamtad depozyt jak tak to ile?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Zalozylem konto. Wszytsko ladnie i pieknie. Mialem 50$, rozegralem 55hr, dodali 25$ pogralem sobie 20razy i dostalem jeszcze raz 25$, pisze ze jakis specialmatch. I czy moge juz wyplacic? I czy jak chcem wyplacic na mb albo nettlerer to musze zlozyc z tamtad depozyt jak tak to ile?
drugie 25$ jest do 10x obrotu na casynie
jesli chcesz wyplacac netkiem lub mb to wymagany deposit tą metodą (min. 10$ z tego co wiem)
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Mam pytanie do tych co zakładali w tym miesiącu konta na Party Poker od Liquid. Ile trzeba bylo ugrać raked hands aby odblokowac pierwszy $25 bonus?? 125 czy 700?? Prosiłbym, jeśli możecie, żeby kilka osób napisało jak komu sie trafiło, bo nie wiem jak to w tej chwili przyznają. Dzieki, pozdr
 
Do góry Bottom