>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

75$ bez depozytu do Party Poker

iron77 2

iron77

Użytkownik
We have marked your registration as fraud. Registrations are considered fraud if: multiple registrations in a household, not first partypoker real money account, you&#39;re not using your own identity or a from a country that&#39;s banned for this promotion.
wychodzi na to że z tego IP było już robione konto
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Rownie dobrze moze znaczyz ze Polske zbanowali z listy krajow ktore obejmuje promocja &quot;... or a from a country that&#39;s banned for this promotion.&quot;
 
I 0

imek744

Użytkownik
We have marked your registration as fraud. Registrations are considered fraud if: multiple registrations in a household, not first partypoker real money account, you&#39;re not using your own identity or a from a country that&#39;s banned for this promotion.
wychodzi na to że z tego IP było już robione konto
Ja uważam przy zakładaniu konta restartuje neostrade i mam zmienne IP. Ale promocja pewnie działa
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Rownie dobrze moze znaczyz ze Polske zbanowali z listy krajow ktore obejmuje promocja &quot;... or a from a country that&#39;s banned for this promotion.&quot;
no tak, ale ludzie sie rejestruja i kase dostaja, wiec wszystko z Polską ok;)
poza tym:
Unfortunately due to unrightful abuse of our promotion from the Turkish and Romanian community we are forced to refuse any signup from Turkey and Romania.
tutaj by również Polske wymienili gdyby była zbanowana
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
mam do was pytanie. Wygrałem teraz na BlackJacku 103$, chcem to wypłacić na bank polski, konto w poker party jest na mnie a konto w banku na brata, można spokojnie wypłacać czy się przyczepią??, jak mozna to może ktoś mi pomóc przy wypełnianiu tego do wypłaty byłbym bardzo wdzięczny
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
oo, dawno tu nie zaglądalem i widze ze temat sie rozkręcil, a Iron przejął interes :p...

podro Iron, pascal123
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
bo ja zleciłem wypłate, ale kasa jest i nadal moge nią grać :-?
a miałeś &quot;cashout succesful?&quot; jesli nie to sproboj zrobic cashout jeszcze raz, a jak bedzie to samo to czekaj aż odejmą
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
bo ja zleciłem wypłate, ale kasa jest i nadal moge nią grać :-?

kase odejmują od razu o ile dobrze wypełniłeś formularz jw.

co do czasu trwania przelewu tak jak napisane w regulaminie od 2 do 5 dni ja kase miałem po 2 dniach
 
P 0

pyzax

Użytkownik
Mam taki problem zrobilem obrut ta kasa dostalem 25$ dodatkowe i chcialbym wyplacic. Problem polega na tym ze piszecie ze przy wyplacie dzwonia na numer domowy a ja jestem studentem i studiuje poza miejscem zamieszkania i nie mam jak odebrac tego telefonu i zweryfikowac danych. A w domu nie mam nikogo kto by sie porozumial po angilesku i wytlumaczyl o co chodzi. Macie jakis pomysla jak zalatwic taka sprawe??
 
Do góry Bottom