>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

7 kolejka Premier League [26.09-28.09.2015]

Status
Zamknięty.
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Manchester City over 2,5 @1.82 marathonbet✅
Szlagier podczas lunch time na Wyspach. Lubię mecze pomiędzy tymi ekipami, bo zawsze jesteśmy świadkami genialnych pojedynków. W zeszłym sezonie na Etihad 4:1 dla Obywateli, w drugiej połowie tempak Soldado zmarnował karnego, na WHL z kolei było tylko 0:1, ale marnowali lepiej niż w Chile w najlepszych meczach. Pamiętam, utopiłem sporo wtedy na overze lajw, ale oczom nie wierzyłem, że takie setki można marinować. Dwa sezony temu 1:5 na White Hart Lane i 6:0 w Manchesterze.
Ten mecz będzie podobny myślę, oba zespoły lekko podrażnione, bo City po 5 kolejnych wygranych w lidze uległo z Młotami w ubiegłej kolejce 1:2, a Koguty słabo weszły w sezon i szczęśliwie wygrali z Orłami, bo tam Lloris ratował im dupsko i dwa strzały gości odbiły się od słupka.
Kompletnie pod formą jest Harry Kane, chłopak ciągnął grę Kogutów w ubiegłym sezonie, a w tym bez gola. To już Son lepiej wygląda na tle młodego Anglika. Nosek podpowiada jednak, że Harry się odblokuje w sobotę. Nie ma co owijać w bawełnę, City ma mocny przód, co udowadnia praktycznie w każdym meczu, jednak ma problem ze strzeleniem gola zamurowanym zespołom, tak właśnie było z Młotami, na WHL wątpię, że będziemy tego świadkami, bo Pochettino nie jest fanem takiej gry.
Ja kurs 1,82 biorę z pocałowaniem ręki, bo ten początkowy co wystawili 1,62 to kompletnie nie był do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Southampton - Swansea
Nie bardzo rozumiem skąd taka dysproporcja w kursach. Hampton zaledwie 1 wygrana, z kolei Swansea tylko 1 porażka, w tym zatrzymali Chelsea oraz United. Przed rokiem buki także nie doceniły Łabędzi i przeceniły Świętych

W moim mniemaniu kursy zbyt rozrzucone, bo nie ma podstaw, żeby tak faworyzować gospodarzy, dlatego uderzam w stronę gości

Swansea remis zwrot 2.75
⛔
by B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
melocoton 0

melocoton

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Manchester City obie strzelą i over 2,5 @2.0 bet365 ✅

Popieram typ Kuby i też mam przeczucie, że Kane sie w tym meczu odblokuje. Dlatego zdecydowałem się zagrać trochę ciekawszą opcję po minimalnie lepszym kursie.

Son super wprowadził się do zespołu, 2 bramki w pucharze z Qarabagiem i w 1 ostatnim meczu z Crystal. Być może wpłynie to korzystnie na Kane&#39;a, którego zmotywuje to do lepszej gry. Lamela walczy o miejsce w pierwszym składzie a takie mecze są najlepszą okazją do tego. Eriksen wraca do formy, być może Alli i Mason czymś zaskoczą rywali.

City wiadomo. Aguero w podobnej, nieco lepszej sytuacji co Kane. Poza tym De Bruyne, Sterling, Yaya i Silva. Mocna obrona, puścili dwa gole w 6 meczach dopiero w ostatnim meczu z West Hamem + 2 z Juventusem w Lidze Mistrzów. Mysle,ze w tym meczu puści minimum kolejną.

Zastanawiam się, czy czegoś nie dorzucić. Gra ktoś w stronę Liverpoolu, Chelsea lub ManU?
 
smatek 39

smatek

Użytkownik
Southampton - Swansea
Nie bardzo rozumiem skąd taka dysproporcja w kursach. Hampton zaledwie 1 wygrana, z kolei Swansea tylko 1 porażka, w tym zatrzymali Chelsea oraz United. Przed rokiem buki także nie doceniły Łabędzi i przeceniły Świętych

W moim mniemaniu kursy zbyt rozrzucone, bo nie ma podstaw, żeby tak faworyzować gospodarzy, dlatego uderzam w stronę gości
Swansea X2 1.83
lub
Swansea remis zwrot 2.75

by B365
Kursy sa jakie sa ze wzgledu na slabe gre Swansea na wyjazdach. W tym sezonie przegrali na wyjezdzie z Watfordem, zremisowali z cieniutkim Sunderlandem i zremisowali tez z Chelsea ktora swoja gra nie powalala na poczatku sezonu. Moim zdaniem kursy sa dobrze wystawione i wlasnie ze wzgledu na slabe gre Swansea na wyjazdach sprobuje zagrac w strone Southampton
Southampton - Swansea 1 kurs 2.00 bet365✅3:0
Kolejna druzyne ktorej mysle ze warto zaufac jest Leicester. Lisy pod wodza Ranieriego sa jak narazie rewelacja tego sezonu. W meczu Capital One Cup nie zagral Vardy, a Mahrez wszedl dopiero w 82 minucie. Ta dwojka to motory napedowe calej druzyny i licze ze poprowadza Leicester do zwyciestwa. Gra Arsenalu moim zdaniem nie powala. W meczu z Chelsea przed calym zajsciem z czerwona kartka nie widzialem jakiegos bardzo kreatywnego Arsenalu. Dodatkowo z gry za czerwona kartke wypadl Cazorla ktory jest w tym sezonie jednym z lepszych graczy kanonierow.
Leicester - Arsenal 1(+1) kurs 1.525 bet365⛔2:5
Nastepny mecz warty uwagi to Stoke mierzace sie z Bournemouth. Ogladalem skroty ostatnich meczow w lidze obydwu druzyn. Bournemouth wygralo 2:0 z Sunderlandem jednak nie bylo to dla mnie przekonujace zwyciestwo. Szybkie dwie bramki i pozniej juz nie bylo duzego zagrozenia ze strony Bournemouth. Z kolei ich rywal Sunderland mial sporo okazji ktore marnowal. W drugim meczu Stoke mierzylo sie z Leicester. Tam padl wynik 2:2 po pogoni Lisow za Stoke. Tutaj uwazam ze remis z druzyna taka jak Leicester w tym seoznie to bardzo dobry wynik. Ogolnie wyniki Stoke moim zdaniem sa gorsze niz ich gra. Licze w sobote na ich przelamanie i zdobycie 3 punktow.
Stoke - Bournemouth 1 DNB kurs 1.85 bet365✅2:1
dodatkowo bez analizy wygrana Chelsa kurs 1.61 bet365⛔2:2
Southampton - Swansea 1 kurs 2.00 bet365✅3:0
Leicester - Arsenal 1(+1) kurs 1.525 bet365⛔2:5
Stoke - Bournemouth 1 DNB kurs 1.85 bet365✅2:1
Newcastle - Chelsea 2 kurs 1.61 bet 365⛔2:2
ako: 9.08
Orientuje sie ktos moze czy Silva bedzie zdrowy na mecz z Tottenhamem? Z nim w skladzie kurs 1.90 na City bardzo kusi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Leicester vs Arsenal​


Według mnie 2 najciekawszy mecz w tej kolejce. Dziwię się, że nie transmitowany w C+ ???? Popularne Lisy podejmują na własnym stadionie Kanonierów. Podopieczni Ranieriego fantastycznie weszli w sezon, pokazują charakter, mają w drużynie pewnego rodzaju kolektyw. Mają to coś co miała Chelsea rok temu ( swojego Hazarda ), nazywa się Riyad Mahrez. Człowiek drybling, ma w nodze takie pokrętło, że jednym balansem może położyć 3 przeciwników. Lewa noga ułożona, naprawdę rewelacyjny sezon tego zawodnika. Osobiście upatruję w nim kandydata do króla strzelców, mam nadzieję, że nie spuchnie. Ale do rzeczy! Leicester przystępuje do tego meczu po 120 minutach gry w COC, jednak grali tam raczej ławkowicze. Jeśli chodzi o kontuzje to jedynym znaczącym zawodnikiem, którego nie ujrzymy na 100% jest Nathan Dyer. Przebojowy skrzydłowy, który jednak nie odciska dużego piętna na grze Lisów.
Przyjezdni to nikt inny jak słynni Kanonierzy. W środę wygrane derbowe spotkanie z Tottenhamem. Zagrane tak naprawdę 2 składem, w porównaniu do meczu z Chelsea zaszło 10 zmian w pierwszym składzie. Tutaj problem może być z Coquelinem, któremu doskwiera ból w kolanie. Jednak znając charakter tego wojownika, to zrobi wszystko żeby wybiec w sobotę na boisko. Z zawieszenia wraca Santi, a Paulista miał cofniętą kartkę.
Teraz już konkretnie. Sędziuje pan Craig Pawson, czyli 5 meczów / 20 żk / 0 czk. Łatwo wyliczyć równe 4 kartki na spotkanie. Lisom bardziej odpowiada gra z kontry niż atak pozycyjny i tak zapewne będzie wyglądać to spotkanie. Arsenal dużo poklepie, Lisy parę razy zrobią kontratak i zobaczymy komu pierwszemu wpadnie do sieci. Znając charakter Lisów, będzie dużo fauli i walki w środku pola. Do tej pory w lidze był jeden mecz kiedy nie pokryli linii na kartki. Do tego dochodzi Arsenal, który grę opiera na podaniach, często z pierwszej piłki oraz dryblingach ( głównie Sanchez, Oxlade i Santi ) więc okazji do faulowania i kartek powinno być sporo. Zwłaszcza, że Arsenal w żadnym wypadku nie zadowoli się tutaj remisem. Dlatego w tym spotkaniu upatruję over 1.5 kartki Leicester.

Tottenham vs Manchester City

Spotkanie drużyn, które są na dwóch różnych biegunach. Tottenham w środku tygodnia przegrał na własnym boisku z Arsenalem. Trzeba zaznaczyć, że obrona Arsenalu składała się Debuchy - Mertesacker - Chambers - Gibbs, a środek pola tworzyli Arteta z Flaminim. Jeśli porównać to do obrony City, w której stanie Sagna - ( i tutaj jest niemała zagadka, bo lekkie urazy ma Kompany i Mangala, ale pewnie 1 z nich wystąpi a może i dwójka, a towarzyszyć jednemu z nich będzie mógł Otamendi ) - Kolarov, a w środku pola Yaya Toure i Fernandinho to tym bardziej nie widzę szans dla Tottenhamu.
Eriksen powrócił po kontuzji i jest kompletnie bez formy, w meczu z Arsenalem zagrał 90&#39; a tak naprawdę nawet nie zauważyłem, że grał. Kane jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu, coś się stara ale nic nie wpada. Teraz zakupili Sona, ale czy on odnajdzie się na boisku mając obok siebie Fernandinho czy Yaya Toure? Powątpiewam, myślę że chłopaki mu szybko wybiją z głowy swobodne operowanie piłką w środku pola. Ogólnie Spurs są naprawdę rzadcy w tym sezonie, nie mają zawodnika który grałby powyżej przeciętnej.
W City niepewny występu jest Silva,Nasri,Bony, Mangala, Kompany jednak patrząc na głębie składu to możliwe, że nie odczuje się dużych braków. Największym brakiem jest Silva, bo to zawodnik fenomenalny, prawdziwy magik. Tottenham im naprawdę leży i ostatnie 4 mecze w lidze to 4 wygrane City. Nie wyobrażam sobie, żeby Tottenham mógł tutaj wygrać. To byłaby naprawdę wielka sensacja. Dlatego zdecydowałem się na zagranie City lub remis @1.28

Leicester vs Arsenal - ilość kartek drużyny - Leicester over 1.5 @1,57
Tottenham vs Manchester City - kto wygra mecz - City lub remis @1,28

AKO; 2,02
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Do kolegi wyżej sensacja to było zwycięstwo West Hamu zreszta w PL sensacji nie ma.Zwyciestwo West Hamu to była niespodzianka.Zayciestwo Tottenhamu to bedzie malutka niespodzianka bo przepaści nie ma do tego dla Citu to wyjazd takze bez naginania rzeczywistości ;)
Moim zdaniem najlepiej zagrać BTS ✅ bo szykuje sie ciekawe widowisko z bramkami.
Granie 1.28 na wyjezdzie to jest kompletnie bez sensu w Premiership.
Skromne 4:1 ????
 
dobi 205,8K

dobi

Znawca - Premier League
Do kolegi wyżej sensacja to było zwycięstwo West Hamu zreszta w PL sensacji nie ma.Zwyciestwo West Hamu to była niespodzianka.Zayciestwo Tottenhamu to bedzie malutka niespodzianka bo przepaści nie ma do tego dla Citu to wyjazd takze bez naginania rzeczywistości ;)
Moim zdaniem najlepiej zagrać BTS bo szykuje sie ciekawe widowisko z bramkami.
Granie 1.28 na wyjezdzie to jest kompletnie bez sensu w Premiership.
Może nie tyle co bez sensu, bo są przypadki kiedy można grubiej dubla przyłożyć z takich kursów, a tutaj 1,28 w takim meczu to faktycznie nie jest super pewne bo Tottenham może zaskoczyć pozytywnie. Son się fajnie wkomponował w zespół i wychodzi na &quot;mediapunta&quot; jak to się zwykło mawiać w Hiszpanii. BTS też nisko, na singla proponuję Over 2,5 + BTS jak któryś z kolegów wyżej proponuje, a i over 2,5 jak Kuba też można na singlu raczej. Ja wieczorem lub w nocy rzucę jakieś analizy na jutro ;)
e: zwracam honor, dopiero teraz doczytałem &quot;1,28 na wyjezdzie&quot;
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Próbuję tego samego co przed tygodniem, czyli gram w stronę Stoke. Po prostu Stoke prędzej czy później się przełamie. Z Leicester było blisko, ale się nie udało. Na początku sezonu The Potters mieli trudny kalendarz. Teraz powinno być już z górki. Kurs 2,60 u siebie zachęca do zagrania tego typu.

Stoke - Bournemouth 1 @ 2,62 Bet365 ✅


Tutaj trzeba spróbować 2 DNB. Liverpool gra bardzo słabo. Kibice mają już dość Rodgersa, liczę, że piłkarze przyłączą się do tego protestu i zagrają na zwolnienie trenera. H2H też fajnie wygląda. Ostatnie raz Liverpool wygrał u siebie z AV 5 lat temu.

Liverpool - Aston Villa 2 DNB @ 5,40 Uni ⛔


Value po stronie Leicester. Mecz 50/50, w związku z tym stawiam tam gdzie wyższy kurs. Leicester w formie, strzela sporo bramek. Drugi typ to BTS ✅, ale to na live, bo teraz kurs za niski.

Leicester - Arsenal Leicester+0,5 @ 2,13 Pinnacle ⛔


Na ten mecz dwa typy: 2 i over 2,5. Tottenham blado prezentuje się na początku sezonu. Brakuje mocy w ataku, Kane jest bez formy, a to na nim opierała się gra w ataku w zeszłym sezonie. Ostatnio 2 wygrane, ale skromniutkie: z Sunderlandem i CP po 1:0. City od początku sezonu jest w formie. Ostatnio przytrafiła się porażka z West Hamem, ale City mocno cisnęło i ostatecznie nie udało się zdobyć nawet punktu. Porównując ofensywę obu drużyn w tym momencie widać sporą różnicę. W City strzelać może niemal każdy, a w Tottenhamie nie widać takich piłkarzy, bo są bez formy. Wraca Eriksen więc może to jest jakaś nadzieja dla Kogutów. Odnośnie drugiego typu, to liczę na dobry mecz. H2H przemawia za overem. Przemawia też za nim forma Manchesteru, który jak dobrze pójdzie, to jest w stanie sam pokryć over.

Tottenham - Man City 2 @ 1,96 Pinnacle ⛔
Tottenham - Man City over 2,5 @ 1,79 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dobi 205,8K

dobi

Znawca - Premier League
Southampton - Swansea / BTS @1,90 Bet365 ✅✅ Wynik 3:1 ✅✅

Po uprzednim pięknie wytypowanym meczu Świętych gdzie trafione było aż 6/7 typów, spróbuję po raz kolejny zagrać ten sam główny typ co poprzednio, a mianowicie BTS. Southampton w meczu z Manchesterem, pokazał naprawdę kawałek dobrej piłki i szczerze mówiąc, zasłużyli w tym meczu co najmniej na remis, a to co De Gea wyczyniał w końcówce to przechodzi ludzkie pojęcie. Ale tak jak uważałem, był to ciężki mecz dla podopiecznych Koemana, w którym postawili się ale zabrakło odrobiny szczęścia.
Swansea ostatnio nie ma najlepszego okresu. Czas się pozbierać do kupy i zacząć grać tak jak potrafią. Skład mają naprawdę bardzo fajny, bez wielkich nazwisk, ale jak jest forma to wszystko funkcjonuje tak jak powinno i walczą jak równy z równym z tuzami ligi. Ostatnio gdzieś tej formy brak, w takim meczu na pewno ciężko się będzie odblokować i zdobyć pełną pulę, ale jeśli jednak się uda, to potem powinno już wszystko wrócić do normy. Myślę, że na bramkę ich stać na pewno, zwłaszcza, iż gola nie strzelili już od trzech meczy. Ciężko mi uwierzyć w czwarty ich mecz bez bramki, a w ostatnim meczu widać było parę razy, że obrona Świętych miała problemy z upilnowaniem graczy LVG. Ostatnio co prawda z tymi BTSami sprawa wygląda bardzo krucho, bo ostatni był przed trzema laty, no ale wydaje mi się, że w sobotnie popołudnie ekipy zakończą tę passę.

Dodatkowe typy :
Over 8 RR @1,40 - do dubelka ⛔
Over 3,5 ŻK @1,83 ✅
Southampton strzeli w II poł @1,66 ✅

Liverpool - Aston Villa / AV (+1 AH) @2,02 Bet365 zwrot Wynik 3:2

Piłkarze Rodgersa ostatnio wpadli w niezły dołek, z którego nie potrafią wyjść. Nie potrafią wygrać od sześciu (!) meczy, a w środę z czwartoligowym Carlisle United wygrali dopiero po serii rzutów karnych, a grali składem, który powinien ten mecz wygrać lekko, gładko i przyjemnie. The Villans też ostatnio formą nie brylują, co prawda wygrali w pucharze z Birmingham 1-0, ale w lidze nie jest dobrze. Porażka z WBA czy Lisami, gdzie prowadzili 0-2 do 70&#39; i dali sobie wyszarpać komplet punktów ekipie Ranieriego. No nie stawia ich ten wyczyn w dobrym świetle.
Liverpool podejdzie do tego meczu osłabiony. Na boisku nie zobaczymy Christiana Benteke, Firmino, Lovrena, Flanagana czy Hendersona a nie wiadomo czy zagra Kolo Toure. Ofensywa The Reds zapewne na tym ucierpi bo Sturridge po tak długiej absencji daleki jest od szczytu formy, a Ings czy Ibe nie załatają dziury po Belgu. W AV tylko niepewne występy Ideye, Agbonlahora czy Adamy Traore. H2H też nie kłamie, w ostatnich latach Aston Villi leży granie z Liverpoolem na wyjeździe, nie przegrali w roli gościa od 5 lat. Mam nadzieję, że i tym razem The Villans powalczą na Anfield, a jeśli przegrają to wątpie aby była to wysoka porażka.

Dodatkowe typy na to spotkanie :
BTS @2,0 ✅
X HT @2,30 ⛔
Over 1,5 ŻK Liverpoolu @2,0 - ryzykowne ⛔

Manchester United - Sunderland / Man Utd (-1,5) @1,65 ✅✅ Wynik 3:0 ✅✅

To raczej będzie przypominać spotkanie Dawida z Goliatem. Sunderland w obecnej formie nie ma czego szukać na Old Trafford. Manchester ostatnio zaczął fajnie grać, analizowałem ich spotkanie w poprzednim tygodniu więc można by było po prostu przekopiować, ale można wrócić do tamtej analizy. Martial po raz kolejny zabłyszczał i zdobył dwa gole. Jutro powinien mieć szanse na następne bramki. Czarne Koty na wyjazdach nie grają nic, zdobyli zaledwie punkt na Villa Park. United na własnym obiekcie zawsze jest groźne , dotychczas zdobyli 7/9 możliwych punktów, byłby komplet gdyby nie brak szczęścia i/lub skuteczności no i forma Krula w meczu ze Srokami. Ostatnie spotkanie na OT skończyło się 2:0 na korzyść ekipy LVG, mam wrażenie, że teraz może skończyć się jeszcze wyższym wynikiem. Najprościej - wszystko przemawia za Czerwonymi Diabłami: forma, boisko, zespół. Dwubramkowa wygrana to minimum jakie powinni tu osiągnąć piłkarze (z) Manchesteru.

Dodatkowe typy :
Man Utd wygra do zera @1,72 ✅
Man Utd wygra obydwie połowy @2,10 - ryzykowne ✅
Over 2,5 ŻK Sunderlandu @2,10
✅


Leicester - Arsenal / BTS @1,66 ✅✅ Wynik 2:5 ✅✅ / totalny luz mówiłem :cool: :cool:

Według mnie drugie najciekawsze spotkanie tej kolejki i to nie dlatego, że jestem fanem zespołu z Londynu tylko po prostu ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie.
Chyba nie tylko ja jestem w szoku jak ostatnio radzi sobie Leicester i jaki pokazują charakter. Dwa razy podnieśli się z 0-2; raz wygrali 3-2 z AV (mecz wymieniony w analizie Aston Villi), raz 2-2 ze Stoke. No szacunek dla chłopaków, bo trzeba zostawić kupę zdrowia i serducho na boisku aby powtórzyć ten wyczyn dwukrotnie. Notabene w tamtym tygodniu także robiłem analizę pod BTS w meczu Lisów i tak samo jak powyżej, można śmiało do niej wrócić bo nic się nie zmieniło, a wręcz przybyły dwa kolejny BTSy do kolekcji, czyli mamy już serię 14 (!!!) meczy Leicester z rzędu gdzie zarówno tracą i strzelają bramki. Nigdy chyba nie widziałem czegoś podobnego. W sumie to oprócz tego argumenty czy też statystyki, jednym z głównych powodów na ten typ jest po prostu wyjazd Arsenalu. Kto śledzi BPL i ogląda ich mecze, wie jak wygląda ich gra w roli gościa. Po prostu BTSy bardzo często mają miejsce na wyjazdach Kanonierów. H2H również dobitnie nam pokazuje, czego powinniśmy się spodziewać w tym meczu. Nie zaskoczę chyba nikogo jeśli powiem, że na ostatnie pięć meczy, w każdym były bramki po obu stronach. Do tego w ekipie Ranierego występuje Riyad Mahrez, a to zdecydowanie będzie jedna z gwiazd tegorocznej kampanii. Algierczyk to przebojowy zawodnik, świetna lewa noga, dobry drybling. Gdzieś widziałem nawet idealne stwierdzenie, że Lisy mają swojego Hazarda, podpisuję się pod tym. Krótko mówiąc, BTS to najprostszy typ na to spotkanie - oczywiście ma prawo nie wejść, ale no powtarzalność w Lisach meczów jest imponująca.

PS. Najlepiej poczekać do 10-15 minuty i mieć nadzieję, że do tego czasu nie padnie żaden gol i pograć na live po jakimś 1,8-1,9.

Dodatkowe typy :
Over 2,5 + BTS @2,00 - piękny kurs na singla 10/14 w ost. meczach Lisów ✅
Over 5,5 RR Arsenalu @1,72 ⛔
Ov 1,5 ŻK Leicester @1,57 - śmieszne, w poprzedniej kolejce było to samo a wpadło na totalnym luzie ⛔
Ov 1,5 ŻK Arsenalu @1,57 - j/w
⛔
Arsenal @1,80 - mimo wszystko ryzykowne ✅

Tottenham - Man City / Over 2,5 + BTS @2,00 Bet365 ✅✅ Wynik 4:1 ✅✅

O tym meczu zostało powiedziane chyba już wszystko. Hit kolejki, dwa duże kluby w tym City w dobrej formie zagrają na White Hart Lane. Koguty ostatnio mało bramek w swoich spotkaniach ale przypuszczam, że licznik w końcu wystrzeli. Być może w tym meczu, a szansa na to spora, bo jak pisał bułeczka Obywatele sami mogą pokryć over, BTS też nie powinien sprawić wielkich kłopotów w tym meczu. Mam nadzieję, że Kane się w końcu odblokuje. Oprócz tego typu proponuję jeszczę pograć Over 5,5 RR City @1,80 ✅ 9 ✅. City do drużyna, która lubi rogi, jak tydzień temu - jest Navas w pierwszym to automat ten typ ???? Ale między Bogiem a prawdą, jak na City linia nie za wysoka a kurs przyzwoity, do gry na pewno.
__________________________

Dubel zabójca:

Leicester - Arsenal BTTS
Liverpool - Aston Villa / 2 (+1,5)
AKO 2,66
3/10
✅✅✅


PIĘKNA SOBOTA ! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mj23 0

mj23

Użytkownik
Newcastle United - Chelsea Londyn 2 @1.65 Bet365
W meczu 7 kolejki Premier League w Newcastle zapowiada się ciekawy pojedynek gdzie miejscowi podejmą Chelsea Londyn. Jeśli spojrzelibyśmy tylko i wyłącznie na statystyki to faworytem byliby gospodarze. W ostatnim czasie na St James’ Park goście aż 3 krotnie z rzędu schodzili z murawy pokonani. To tyle jeśli chodzi o teoretyczne szanse dla zespołu z Newcastle. W praktyce powinni oni zostać zmieceni z boiska. Wystarczy spojrzeć na nazwiska aspiracje czy choćby nawet budżet. Drużyna z Londynu w ostatniej kolejce odniosła ważne zwycięstwo nad Arsenalem co może oznaczać wyjście z dołka i marsz w górę tabeli. Podopieczni Jose Mourinho jeśli marzą o nawiązaniu walki z czołówką nie mogą pozwolić sobie na wpadkę. Powinien być to jednostronny mecz ze sporą przewagą dla graczy z Londynu.
 
cristeros 17

cristeros

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek na St. Mary&#39;s Stadium. Swansea w tym sezonie gra bardzo efektowną i ciekawą piłkę, jednak z 9 zdobytych do tej pory punktów, tylko 2 ugrali w delegacjach (remisy z Chelsea i Sunderlandem oraz porażka z Watford). Święci w tym sezonie zawodzą - jedyne zwycięstwo to wygrana u siebie z Norwich. Gospodarze przede wszystkim bez pierwszego bramkarza - Forstera, natomiast menedżer Swansea ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.
W poprzednim sezonie Swansea wygrała na wyjeździe z faworyzowanym wówczas Southampton i nie zdziwię się jeśli w tym sezonie historia się powtórzy. Tym bardziej, że teraz to Swansea osiąga lepsze wyniki. Na wszelki wypadek podpieram się remisem, ponieważ Łabędzie czują się mniej pewnie na wyjazdach a Święci do ogórków nie należą.
So&#39;ton - Swansea X2 @1,875 Bet365 ⛔
Interesujące powinno być również spotkanie Stoke z Bournemouth. Popieram typ kolegi Bułeczka. Beniaminek spisuje się nieźle, grają odważnie i bez kompleksów. Jednak Stoke to solidna i doświadczona drużyna. Wyniki zdecydowanie poniżej możliwości więc czas na przełamanie, zwłaszcza że grają u siebie. Kurs 2,62 na wygraną Stoke z beniaminkiem wygląda zachęcająco.
Stoke - Bournemouth 1 @2,62 Bet365 ✅ (1 DNB @1,85 - też niezła opcja✅)
Spurs podejmują u siebie Man City podrażnione porażką na własnym boisku z West Ham. Potencjał ofensywny u gości jest niesamowity. Co prawda nie zagra Silva, ale w jego miejsce zagra nowy nabytek - De Bruyne. Tottenham w tym sezonie bardzo udnerowo, ale mecz z takim rywalem to zupełnie co innego. Mimo małej liczby traconych bramek, nie przekonuje mnie obrona gospodarzy. Do składu wraca Eriksen więc duże groźniejsze będą stałe fragmenty gry Tottenhamu.
Myślę, że City szybko będzie chciało zdobyć gola lub 2 i pokazać, że mecz z Młotami to był wypadek przy pracy. Spodziewam się, że Tottenham nie pozostanie dłużny i obejrzymy ciekawe widowisko z dużą ilością bramek.
Tottenham - Man City over 2,5 @1,7 Bet365 ✅
Na Anfield zmierzą się zespoły, które zawodzą swoich kibiców. Zwłaszcza Liverpool, który od 4 kolejek nie odniósł zwycięstwa przegrywając z West Ham i Man Utd oraz remisując z Arsenalem i Norwich. Dziś w dodatku nie zagra jeden z niewielu jasnych punktów czyli Benteke.
Podobno sytuacja ma miejsce w drużynie gości - brak formy i brak goli. Jedyne 3 pkt to wygrana z Bournemouth na inaugurację sezonu. Trudno przewidzieć wynik tego meczu więc stawiam na under 2,5. Obie drużyny nie prezentują się dobrze w ofensywie i nie zapowiada się na grad goli.
Liverpool - Aston Villa under 2,5 @1,975 Bet365 ⛔
Ostatnia propozycja dotyczy spotkania West Ham - Norwich. Oba zespoły sporo strzelają i sporo tracą w tym sezonie, ale w większości były to spotkania przeciwko drużynom grającym otwartą piłkę. Gdy przyszły pojedynki z zespołami kładącymi większy nacisk na grę w defensywie, padały raczej undery; West Ham 2:0 z Newcastle i Arsenalem a Norwich 1-1 ze Stoke i Liverpoolem. Jednak, nie ukrywam, typ bardziej na wyczucie.
West Ham - Norwich under 2,5 @1,975 Bet365 ⛔
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Do kolegi wyżej sensacja to było zwycięstwo West Hamu zreszta w PL sensacji nie ma.Zwyciestwo West Hamu to była niespodzianka.Zwyciestwo Tottenhamu to bedzie malutka niespodzianka bo przepaści nie ma do tego dla Citu to wyjazd takze bez naginania rzeczywistości ;)
Moim zdaniem najlepiej zagrać BTS bo szykuje sie ciekawe widowisko z bramkami.
Granie 1.28 na wyjezdzie to jest kompletnie bez sensu w Premiership.
Nie lubię oceniania typów przed spotkaniem. Wiadomo, wszystko może się wydarzyć. Moim zdaniem Tottenham tego meczu nie wygra i postawiłem na to swoje pieniądze. Już za 17 godzin się przekonamy czy miałem rację i tyle w temacie ????
Osobiście uważam, że nie ma typów bez sensu.
28% ewentualnego zysku nie jest bez sensu.
Jutro przed 16 się przekonamy i tyle :cool:
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Chelsea 1,65 w bet365
Chelsea sie obudzila. Mourinho tam ostro pocisnac w szatni musial. Moze nie trafili idealnie z forma. Po ostatnim meczu bedzie z gorki. Rywal idealny. Newcastle gra kile. Nie ma pomocy. Chelsea bierze srodek pola i umeczy jakies jedno bramkowe zwyciestwo. Chelsea na kazdej pozycji lepsza.
do tego mozna dobic Adamek i Rekowski jak kto gra w betsafe i zajebisty kurs.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
:grin:Jako, że liga angielska nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o niespodzianki ( nie licząc ekstraklapy ), pozwoliłem sobie zagrać 4 single na tzw. przełamanie.
MU - Sunderland 2 kurs 9,12
Niczym niepodparty typ który chyba nie wejdzie, ale jestem konsekwentny, bo MU już nie takie mecze zje..ło.
Stoke - Bournemounth 1 kurs 2,45
Tu akurat na forum wszyscy się z tym typem zgadzają.
Newcastle - Chelsea 1 kurs 4,4
Tu akurat jest duże prawdopodobieństwo, bo Newcastle ostatnimi latami wie jak wygrywać z Londyńczykami. Jeśli z kimś mają się przełamać to właśnie z Chelsea. 4 typ to porażka Pogoni w Szczecinie, ale to już nie ten dział.
4 proste single, zobaczymy, czy wyjdę na plus.
 
dobi 205,8K

dobi

Znawca - Premier League
Chelsea 1,65 w Bet365
Chelsea sie obudzila. Mourinho tam ostro pocisnac w szatni musial. Moze nie trafili idealnie z forma. Po ostatnim meczu bedzie z gorki. Rywal idealny. Newcastle gra kile. Nie ma pomocy. Chelsea bierze srodek pola i umeczy jakies jedno bramkowe zwyciestwo. Chelsea na kazdej pozycji lepsza.
do tego mozna dobic Adamek i Rekowski jak kto gra w Betsafe i zajebisty kurs.
Może nie jestem modem, ale jako Znawca (nie mam najmniejszego zamiaru się tu wywyższać) proszę o jakiekolwiek sensowne i uargumentowane wypowiedzi, bo to co napisałeś to tylko domysły. Nie wiesz co zrobił Mourinho w szatni. Mecz z Arsenalem został wygrany bo arbiter pomógł ekipie ze Stamford Bridge, a wygrana z Walsall nie należała do najtrudniejszych. Poza tym nie zagra nieokiełznany Costa, więc tu Chelsea już traci mimo wszystko. Newcastle gra słabo owszem, ale w końcu się obudzi. Jak dla mnie trochę bez sensu granie na The Blues w tym wypadku, zwłaszcza, że Sroki lubią grać z nimi na swoim boisku co pokazuje H2H bo wygrali wszystkie mecze na St. James&#39; Park od 3 lat z ekipą z Londynu. Kurs nie warty ryzyka imo.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Leicester City - Arsenal Londyn BTS @ 1.67 bet365✅ 17&#39;
Drugi bet na sobotę. Znowu idę w bramki. Ciekawy mecz zapowiada się nam na King Power. Spotykają się Lisy z Kanonierami. Obie ekipy w tygodniu awansowały dalej w COC. Lester pokonali Młoty po dogrywce a Kanonierzy rozprawili się z Kogutami w derbach północnego Londynu po dwóch bramkach Flaminiego. Zarówno Ranieri jak i Wenger pomieszali trochę w składach i dali odpocząć kilku swoim zawodnikom. Lester jeszcze bez porażki w tym sezonie, prezentują się naprawdę dobrze, aczkolwiek cały czas brakuje koncentracji z tyłu, przez nie skończyli jeszcze żadnego meczu z czystym kontem. Arsenal gra w kratkę, przeplata dobre ze słabymi meczami. Ostatnio w derbach Londynu z Chelsea nie zaprezentowali się zbyt dobrze, ale tam głównym aktorem był Dean. Wenger w starciu z Kogutami dał odpocząć Ozilowi, Sanchezowi i Łolkotowi, żeby byli gotowi na sobotnie starcie właśnie z Lisami. Ta trójka z przodu powinna coś zapakować Kasperowi. Idę w btsa.
Newcastle United - Chelsea Londyn over 2,5 @1.84 1xbet✅
Tutaj także widzę bramki. Sroki grają fatalnie. Nie da się ich oglądać w tym sezonie. W lidze tylko 2 oczka, w tygodniu odpadli z pucharu z Sheffield Wed. grając praktycznie podstawowym składem. No nie wygląda to dobrze. Jednakże ekipa z Newcastle w ostatnich trzech sezonach przed meczem z The Blues także nie spisywała się najlepiej. Dopiero właśnie w starciach z ekipą ze Stamford Bridge wskakiwali na lepszy tor i utrzymywali się na nim przez kilka dobrych kolejek. Uważam, że w tym sezonie może być podobnie. Chelsea Londyn także nie może uznać tego sezonu za udany. Osiem punktów straty do lidera rozgrywek po sześciu kolejkach? Chyba nikt nie przypuszczał, że Mourinho zaliczy taki falstart. Wszystko zaczęło się od porażki na Wembley z Kanonierami w meczu o Tarczę Wspólnoty. Potem był remis z Łabędziami u siebie a następnie nieszczęsny blamaż na Etihad. Jednak powoli wraca to chyba na właściwe tory. Nie grają tak jak w zeszłym sezonie, ale wyniki są o niebo lepsze niż w pierwszych kolejkach. Po meczu z Arsenalem zawieszony został Diego Costa. Czy to osłabienie? Osobiście uważam, że może to być wzmocnienie dla The Blues. Hiszpan nie gra niczego konkretnego w tym sezonie. Snuje się po tym boisku w oczekiwaniu na błysk geniuszu swoich pomocników, ale jak już dostanie tą piłkę to zaraz ją traci, co raz więcej bezsensownych przepychanek, zaczepek. Ta pauza dobrze mu zrobi. Ale koniec z gadaniem o dupie maryny. Czas przejść do kontrektów. Mou dał odpocząć większości swoim zawodnikom w meczu pucharowym. Mecz z Walsall był popisem jednego aktora, Ramiresa. Brazylijczyk zagrał świetne spotkanie, był widoczny, mądrze utrzymywał piłkę, zaliczył genialną asystę no i rozpoczął strzelaninę. Kto wie, może Portugalczyk da mu szansę od pierwszej minuty w spotkaniu ze Srokami. Słaby mecz po raz kolejny zanotował Falcao. Z przodu wyjdzie pewnie Remy albo nawet Pedro. Reasumując, widzę dwa scenariusze na to spotkanie. Pierwszy to taki, w którym Newcastle gra to co teraz, czyli kupę i Chelsea gromi ekipę z St. James Park, kto wie, może nawet sama pokrywając over. Drugi to z kolei wyrównany mecz, tak jak miało to miejsce w ostatnich trzech sezonach, gdzie obie ekipy grają mega ofensywnie, strzelając po kilka goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 44

patryk912

Użytkownik
hmm... nikt tutaj jeszcze nie podał tutaj typ na wygraną West Ham, który od paru sezonów grał poniżej oczekiwań a w tym sezonie grają bardzo ładną i skuteczną piłkę w dodatku grają z drużyną, która im leży. Ja nie widzę tutaj innego wyniku niż wygrana West Ham grającą bardzo ładną piłkę a kursy na takie wydarzenie są całkiem spore i wcale nie odwzorują zdecydowanego faworyta w tym meczu.
Spotkanie: West Ham - Norwich
Typ: West Ham
Ako: 2.15 (StS)
Stawka: 4/10
 
smatek 39

smatek

Użytkownik
Może nie jestem modem, ale jako Znawca (nie mam najmniejszego zamiaru się tu wywyższać) proszę o jakiekolwiek sensowne i uargumentowane wypowiedzi, bo to co napisałeś to tylko domysły. Nie wiesz co zrobił Mourinho w szatni. Mecz z Arsenalem został wygrany bo arbiter pomógł ekipie ze Stamford Bridge, a wygrana z Walsall nie należała do najtrudniejszych. Poza tym nie zagra nieokiełznany Costa, więc tu Chelsea już traci mimo wszystko. Newcastle gra słabo owszem, ale w końcu się obudzi. Jak dla mnie trochę bez sensu granie na The Blues w tym wypadku, zwłaszcza, że Sroki lubią grać z nimi na swoim boisku co pokazuje H2H bo wygrali wszystkie mecze na St. James&#39; Park od 3 lat z ekipą z Londynu. Kurs nie warty ryzyka imo.
To prawda że mecz w meczu z Arsenalem , sedzie Mike Dean wypaczyl wynik spotkania. Ale z analiz ktore ogladalem (Match of the day) widzialem jak Chelsea rzuca sie do ataku. I to wlasnie The Blues wygladali duzo lepiej i moim zdaniem lepiej grali. Szczegolnie Hazard u ktorego wkoncu bylo widac ze bral gre na siebie, probowal dryblingow itp.

Co do Costy, to ja sie tutaj nie zgodze. W paru ostatnich meczach wydawal sie sfrustrowany brakiem formy strzeleckiej i bardziej sie skupial na nie czystej grze niz na graniu w pilke. Wiec ta zmiana Costa na Remy&#39;ego/Falcao moze wyjsc na dobre Chelsea.

A skad ta pewnosc ze Newcastle sie obudzi? W tamtym sezonie ludzie tez probowali grac na przelamania QPR a ta druzyna caly sezon grala beznadziejnie. To prawda ze Newcastle ma troche nowych zawodnikow ktorzy moga wniesc duzo dobrego, ale ja jeszcze nie widze jakichkolwiek znakow zeby na St James Park gra sie poprawiala

Wiem ze pytanie nie bylo skierowane do mnie, ale wydaje mi sie ze powyzsze powody sa dobre zeby grac na Chelsea ktore moim zdaniem sie rozkreca ????
 
alley 79

alley

Użytkownik
Stoke - Bournemouth
Typ: 1
Kurs: 2.50
bet365
Jak dla mnie dosyć pewny typ. Stoke słabo w lidze, ale coś zaczyna już grać. Potencjał mają, kadrę mają dosyć mocną. Bournemouth nie najgorzej aczkolwiek z lepszymi rywalami wypada słabo. Ostatnio wygrali, ale z najsłabszą ekipą ligi - Sunderlandem. W ostatniej kolejce Stoke zagrało dobrą piłkę i zremisowało 2-2 ze świetną ekipą - Leicester, którzy w tym sezonie stoją wysoko i pokonują wielu rywali. Stoke prowadziło już nawet 2-0, a bramkę w 13 minucie zdobył wracający po długiej kontuzji Bojan Krkic. Nie trzeba pisać jaki to gracz jest i gdzie grał oraz jaki ma potencjał. W tamtym sezonie dobrze grał aż brzydka kontuzja i wypadł do końca sezonu. Dziś pewnie pokaże swój talent. Wraca także po czerwonej kartce Afellay, który też byle jakim graczem nie jest. Stoke ma też Shaqiriego, ale ten coś nie może przebić się narazie do składu. Jednak wiadomo jaki to gracz jest, więc jak odpadli, to Stoke z taką siłą ofensywną może powalczyć o wysokie miejsce jeszcze. Uważam, że typ dobry do grania i to po takim kursie!✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom