>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

7 kolejka Premier League [26.09-28.09.2015]

Status
Zamknięty.
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Leicester vs Arsenal
Chciałbym jeszcze w tym meczu dorzucić konkretnych zawodników na karteczki. Mianowicie betsyf znowu wystawił dosyć wysokie kursie na kartki dla dwóch bocznych obrońców Lisów. Sędziego przedstawiłem parę postów wyżej, ale tylko przypomnę. Pan Pawson 20żk w 5 spotkaniach dając nam średnią 4 kartek na mecz. Moim zdaniem na tą średnią zapracują głównie Lisy.
Teraz już konkrety. W Arsenalu nie zagra Coquelin czyli kręgosłup środka pola Arsenalu. Na boisku pojawi się Arteta bez formy / Flamini po meczu życia / Ramsey przesunięty ze skrzydła. Teraz postaram się z obrazować jak będzie wyglądała gra zależnie od tego kto zagra zamiast Francisa. Jeśli wyjdzie Arteta to będzie dużo podanek między obrońcami a w obronie będzie musiał sporo pracować Santi i Aaron na pewno dostanie polecenie, żeby wspierać środek pola i zostawić prawe skrzydło Bellerinowi. Wszystko dlatego, że Arteta już nie nadąża za zawodnikami. Jeśli przerywa kontry to głównie faulami a najczęściej to jest mijany i jedyne co potrafi ugrać to spowolnienie akcji o pare sekund. Opcję z Artetą oceniam na jakieś 60%. Jeśli wyjdzie Flamini, w co powątpiewam bardzo, bo Arsene będzie chciał mieć spokój w środku pola czego mu Flamini nie zapewni, bo to gracz chaotyczny i agresywny. To prędzej czy później złapie żółtko i będzie musiał grać ostrożniej i się nie zagotować co też poskutkuje powrotem Aarona do środka pola i zostawieniem skrzydła Bellerinowi. Jednak opcję z Flaminim oceniam na 10%. W końcu jeśli wyjdzie Aaron obok Santiego to ujrzymy kreatywny środek pola i na skrzydle zapewne Oxlade&#39;a. Wtedy tam będzie dopiero przeciąg, bo Oxlade mimo że jeździec w większości akcji bez głowy to drybling ma i potrafi wkręcić niejednego obrońcę piętro niżej. Także Schlupp grający na lewej obronie, który w tym sezonie dostaje kartkę w co 2 meczu będzie miał ciężkie życie. Albo dostanie tam szybkiego Bellerina albo równie szybkiego Oxlade&#39;a. Więc to, że złapie kartkę jest całkiem prawdopodobne. Jeszcze dodając, że obrońcy Lisów lubują się w atakowaniu to powroty mogą być ciężkie i może zdarzyć się pociągnięcie za koszulkę jak już braknie sił. Dlatego fajnie wygląda Schlupp żółta kartka @5,00.
Z drugiej strony zagra De Laet, który tych kartek dużo nie otrzymuje. W tym sezonie dopiero 1, ale mając za przeciwnika Alexisa, który swoją grę opiera na szybkości i dryblingu będzie ciężko. Zwłaszcza patrząc na to, że przeciwnicy Arsenalu bardzo często mają problem z tym skrzydłem na którym lata Alexis i Monreal. Mogę przytoczyć suchą statystykę ostatnich spotkań Arsenalu ;
Chelsea - Ivanovic RB żk
Zagreb - Pinto RB żk
Stoke - Bardsley RB żk
Newcastle - Janmaat brak kartki ( za to wykartkowani zostali wszyscy jego koledzy :grin: )
Liverpool - Clyne brak kartki ( wszystkie ataki szły stroną młodego Gomeza, który miał 4 faule i żk )
West Ham - Tomkins RB żk
Na 6 spotkaniach, 4 razy prawy obrońca był ukarany żółtą kartką. Tylko w meczu z Newcastle boczni obrońcy pozostali bez kartek. Jednak tam było bodajże 8żk i 1czk także i tak się posypało. Dlatego widzę value w graniu na kartkę De Laet&#39;a @4,25
Oczywiście bez szaleństw, ale można spróbować.
Ritchie De Laet - żółta kartka - tak @4,25
Jeffrey Schlupp - żółta kartka - tak @5,00
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja osobiście w 7. kolejce Premier League zaufam trzem zespołom, które zagrają w roli gospodarza.
Pierwszym zespołem, na który postawię to Stoke. Nie będę tutaj powtarzał słów poprzedników, bo nie ma sensu i każdy widzi jak jest - wyniki gorsze od gry. Myślę, że dzisiaj dobry moment na odniesienie pierwszego zwycięstwa przez podopiecznych Marka Hughesa. Bojan wraca po kontuzji i jest głodny gry, następnie jest Shaqiri, który jak na razie nie wywalczył miejsca w podstawowej jedenastce, ale nie można też zapomnieć o Afellayu. Z taką siłą ofensywną, jaką dają właśnie tylko Ci trzej Panowie, to aż dziw, że po 6 meczach nie zgarnęli jeszcze na swoje konto kompletu punktów. Goście jak na razie radzą sobie dobrze jak na beniaminka w lidze, ale chyba limit dobrego powinien się właśnie wyczerpać i uznać wyższość doświadczonego zespołu na najwyższym szczeblu rozgrywek w Anglii.
Stoke @2.50 Fortuna ✅

West Ham - to mój drugi typ na dzisiejsze popołudnie w Premier League. Jak dla mnie mocno zawyżony kurs na ich wygraną i go po prostu pobieram. Gospodarze tego spotkania radzą sobie naprawdę dobrze i grają fajną piłkę, myślę, że beniaminek powinien tutaj również uznać wyższość gospodarzy, jak w przypadku mojego pierwszego typu. West Ham pokonał już w tym sezonie Arsenal 0:2, Liverpool 0:3 oraz City w ostatniej kolejce 1:2 - wszystko to mecze wyjazdowe. Myślę, że Norwich nie ma dzisiaj startu do gospodarzy, którzy są naprawdę w bardzo dobrej dyspozycji, a tego kursu nie złapać to aż grzech. Goście w obecnym sezonie w meczach wyjazdowych nawet nieźle, chociaż zwycięstwa nad Sunderlandem 1:3 nie można okrzyknąć czymś nadzwyczajnym bo oni po prostu grają słabo, później trafiła się przegrana przeciwko Świętym 3:0, żeby w 6. kolejce PL zremisować na Anfield 1:1. Myślę, że w tym meczu gospodarze odniosą pewne zwycięstwo.
West Ham @2.20 Fortuna ⛔
West Ham HA -1.5 @4.05 Fortuna
⛔

Ostatni zespół, któremu dzisiaj zaufam to Czerwone Diabły, które dostają w 7. kolejce najsłabszą wg. mnie drużynę jak do tej pory w Premier League. Myślę, że tutaj ekipa LvG odniesie naprawdę wysokie zwycięstwo i Sunderland opuści Old Trafford z bardzo nisko opuszczoną głową. United to obecny wicelider tabeli, przed nim jest drugi zespół z Manchesteru, do którego tracą 2 punkty, jednak City dzisiaj podejmie w wyjazdowym spotkaniu Totki, które mają szanse ugrać korzystny wynik, a w takim przypadku to &quot;czerwona strona miasta&quot; będzie okupowała 1. miejsce w PL. Myślę, że Sunderland nie ma argumentów do tego, żeby coś dzisiaj zdziałać, przy naprawdę dobrej grze United.
United HA -1.5 @ 1.57 Fortuna ✅
United HA -2.5 @2.50 Fortuna ✅
Martial strzeli gola @2.0 Fortuna
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
WHU - NORWICH
Gole gospodarzy pow 1,5 --- @2.15
W mojej opinii zespół West Ham to najbardziej nieobliczalny zespół w Anglii. Pokonać City, Arsenal i Liverpool na wyjazdach a u siebie? No właśnie. Beniaminek Bournemouth i Leicester wywieźli 3 punkty w meczach z Młotami. Ktoś mi to może wytłumaczyć? Dlatego wole zagrać na gospdarzy na gole by w razie meczu jak z ekipą Boruca coś ugrać. Kursy podobne jak na czystą jedynkę. Pozdrawiam
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Ja sobie obstawie mecz ktory odbedzie w Londynie o 13.45 a mianowicie Tottenham podejmuje niebieska czesc Manchesteru. Tottenham wogule mnie nie przekonuje w tym sezonie obrona w miare szczelna ale brak Bramek nie daje Im rezultatow jakich by sobie zyczyli zwlasza Harry Kane sie zacial co bardzo odbija sie na rezultatach Kogutow, co do gosci wraca ostoja obrony Kompany, nie zagra Silva ale De Bruyne calkiem dobrze sobie radzi. Ogolnie podsumowujac sila ofensywna Citizens jest ogromna forma pozarli wpadka z West Hamem bardzo dobra czego o gospodarzach powiedziec nie mozna, wg mnie City nie pozwoli sobie na jakakolwiek strate punktow w tym meczu dlatego smialo ide w ich zwyciestwo.
Typ Manchester City to win 1.95 William Hill
 
dobi 205,8K

dobi

Znawca - Premier League
To prawda że mecz w meczu z Arsenalem , sedzie Mike Dean wypaczyl wynik spotkania. Ale z analiz ktore ogladalem (Match of the day) widzialem jak Chelsea rzuca sie do ataku. I to wlasnie The Blues wygladali duzo lepiej i moim zdaniem lepiej grali. Szczegolnie Hazard u ktorego wkoncu bylo widac ze bral gre na siebie, probowal dryblingow itp.

Co do Costy, to ja sie tutaj nie zgodze. W paru ostatnich meczach wydawal sie sfrustrowany brakiem formy strzeleckiej i bardziej sie skupial na nie czystej grze niz na graniu w pilke. Wiec ta zmiana Costa na Remy&#39;ego/Falcao moze wyjsc na dobre Chelsea.

A skad ta pewnosc ze Newcastle sie obudzi? W tamtym sezonie ludzie tez probowali grac na przelamania QPR a ta druzyna caly sezon grala beznadziejnie. To prawda ze Newcastle ma troche nowych zawodnikow ktorzy moga wniesc duzo dobrego, ale ja jeszcze nie widze jakichkolwiek znakow zeby na St James Park gra sie poprawiala

Wiem ze pytanie nie bylo skierowane do mnie, ale wydaje mi sie ze powyzsze powody sa dobre zeby grac na Chelsea ktore moim zdaniem sie rozkreca ????
Owszem Chelsea lepiej wyglądała bo w 2 połowie grali z przewagą zawodnika a po chwili nawet dwóch, a w pierwszej części spotkania nikt nie zdominował gry. Z tą pewnością, że Sroki się obudzą, też bym nie przesadzał, to są moje domysły, ale myślę, że w końcu zaczną grać. Skład mają spokojnie na środek tabeli, a na takie mecze jest motywacja 200%, poza tym po raz kolejny przypominam jak Newcastle gra na własnym obiekcie z Chelsea w ostatnich latach. Już lepiej iść w bramki jak Kuba aniżeli czysty win bo znów będą płacze :razz:
 
A 0

adamzgr

Użytkownik
Może nie jestem modem, ale jako Znawca (nie mam najmniejszego zamiaru się tu wywyższać) proszę o jakiekolwiek sensowne i uargumentowane wypowiedzi, bo to co napisałeś to tylko domysły. Nie wiesz co zrobił Mourinho w szatni. Mecz z Arsenalem został wygrany bo arbiter pomógł ekipie ze Stamford Bridge, a wygrana z Walsall nie należała do najtrudniejszych. Poza tym nie zagra nieokiełznany Costa, więc tu Chelsea już traci mimo wszystko. Newcastle gra słabo owszem, ale w końcu się obudzi. Jak dla mnie trochę bez sensu granie na The Blues w tym wypadku, zwłaszcza, że Sroki lubią grać z nimi na swoim boisku co pokazuje H2H bo wygrali wszystkie mecze na St. James&#39; Park od 3 lat z ekipą z Londynu. Kurs nie warty ryzyka imo.
Newcastle grając bez 1 podstawowego gracza przegrało z 15 ekipa Championship, Sheffield Wed. Newcastle dzisiaj traci swoją największą siłę ognia z przodu, Papiss Cisse nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu, jak również Cheick Tiote, Steven Taylor. Bez Cisse z przodu Newcastle nie ma kim straszyć obrony Chelsea, jedynie młody himeryczny Perez może coś powalczyć jednak defensywa Chelsea musi wrócić na swoje miejsce i to Chelsea a nie Newcastle musi się przełamać. Podbudowana zwycięstwem nad Arsenalem myślę, że odprawi gładko Newcastle i stawiałbym na wyjazdowe zwycięstwo.
Newcastle - Chelsea
Chelsea @1,61 6/10 Bet365
Chelsea do zera @2,87 1,5/10 Bet365
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
18:30 Newcastle - Chelsea

Machete zagra dzisiaj na kartki.

Sędzia
Martin Atkinson
Aston Villa 0 - 1 West Bromwich 5żk
Norwich City FC 3 - 1 AFC Bournemouth 5żk
Swansea City AFC 2 - 1 Manchester United 4żk
Leicester City FC 1 - 1 Tottenham Hotspur 5żk
Manchester City 3 - 0 Chelsea Londyn 6żk
Arsenal Londyn 0 - 2 West Ham United 4żk
Dodatkowo sędziował mecz LM i eliminacje ME gdzie pokazał odpowiednio 7żk i 5żk.W tym sezonie ma średnią 5.13 karki na mecz.

Zobaczmy Sroki pod wodzą McClaren&#39;a, od początku sezonu:
Southampton 2żk
Swansea 2żk 1czk
Man U 2żk
Arsenal 6żk i bezpośrednia 1czk
West Ham 2żk
Watford tylko 1 żk
Więcej niż 2 kartki tylko w 2 meczach, z Arsenalem prawdziwa bitwa.

Zobaczmy Chelsea jak sobie radzili, od początku sezonu:
Swansea 1żk i bezpośrednia 1czk
Man City 2żk
West Brom 1żk i bezpośrednia 1czk
Crystal Palace 1żk
Everton 2żk
Arsenal 3 żk
Bez anomalii.

W poprzednim sezonie:
10.01.15 PRE Chelsea - Newcastle 2 : 0
2 kartki Chelsea i 3 kartki Newcastle

06.12.14 PRE Newcastle - Chelsea 2 : 1
3żk Sroki i 1czk, Chelsea 3żk

W poprzednich sezonach kiedy grali u Newcastle
11.2013 4żk (2|2)
02.2014 5żk (2|3)
12.2011 5żk (2|3)

Dużym minusem jest brak prowokatora Diego Costy, z napstnikiem Chelsea w składzie była by większa stawka.
Sędzia może zrekompensować ten ubytek, oby dzisiaj kości trzeszczały.

over4.5 kartek @2.00 3/10 ⛔ 3żk
Newcastle over2.5 kartki @2.20 2/10 ⛔ 1żk
bet365

nawet nie było blisko... więcej goli od kartek.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Tottenham - City

Składy:
Tottnham: Lloris (c), Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Alli, Dier; Eriksen, Son, Lamela; Kane

City: Caballero, Sagna, Demichelis, Otamendi, Kolarov, Fernando, Fernandinho, De Bruyne, Sterling, Toure, Aguero


Jak widzimy City zaskoczyło,Hart na ławce,Kompany który wraca po kontuzji również.Oznacza to mniej więcej tyle że linia defensywna gości będzie dzisiaj słabsza niż w poprzednich meczach.Toure bd grał jako 10,widzę tutaj spore szanse na bramkę z jego strony,ponieważ nie powinien mieć zbyt wiele zadań defensywnych.Moim zdaniem szykuje się otwarty mecz w którym zobaczymy kilka bramek,gdyby nie brak Harta i Kompanego typowałbym wygraną City,a tak?wolę się nie podejmować.Co prawda Spursi grają słabo w tym sezonie,lecz grają u siebie przeciwko czołowemu klubowi,wiadomo że motywacja jest jeszcze większa.City szanuje piłke,zaś Tottenham lubi zagrać z kontry.W tym meczu nie szalałbym ze stawkami,moje propozycje :

over 1.5 bramek do przerwy @ 2.43 marathonbet
Toure strzeli @ 3.75 marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciechuu 428

ciechuu

Użytkownik
Leicester - Arsenal
Leicester lub remis @2,05 Bet365 ⛔ 2-5
Riyad Mahrez gol @4,00 Bet365 ⛔
Lisy podejmują na King Power Stadium Arsenal, który w tym sezonie na razie prezentuje się przeciętnie - w większości meczach BPL z ich udziałem widoczne były braki w wykończeniu akcji, mieli wiele sytuacji, ale często brakowało przysłowiowej kropki nad i. Owszem, zajmują 5 miejsce w tabeli i odnieśli 3 zwycięstwa, ale poza wygraną z Crystal Palace, wygrana u siebie ze Stoke i na wyjeździe, z grającym od 16 minuty w 10, Newcastle to po prostu &quot;obowiązki&quot; ???? . Stąd upatruję szans w ekipie Claudio Ranieriego. Leicester to jedyna drużyna w angielskiej ekstraklasie w tym sezonie, która nie została do tej pory pokonana, a często musieli gonić wynik. Dzisiaj mają bardzo wymagającego rywala, bo mimo słabszej formy Arsenal to bardzo solidna i silna drużyna. Aczkolwiek typ z podpórką jest bardzo kuszący. Do tego dorzucam bramkę Mahreza, Algierczyk wyrasta na świetnego zawodnika, potrafi kontrolować piłkę, wymanewrować rywali i wykończyć akcję, po kursie 4,00 warto zagrać za drobną stawkę.
Southampton - Swansea
Bafetimbi Gomis gol @3,50 Bet365 ⛔
W meczu pomiędzy Świętymi a Łabędziami upatruję bramki zdobytej przez Francuza. W każdym z 4 pierwszych meczy w Premier League strzelał bramkę i wyrównał lub pobił (nie pamiętam dokładnie) klubowy rekord pod tym względem, jednak poprzedni był ustanowiony w rozgrywkach bodajże League One. W ostatnich 3 meczach (2 ligowe i 1 w pucharze ligi) Swansea nie zdobyło bramki. Gomis mimo 30 lat na karku gra kapitalnie, ostatnio miał przestój ze strzelaniem bramek, ale uważam, że dzisiaj na St Mary&#39;s Stadium ta - bądź co bądź - krótka seria dobiegnie końca.
West Ham - Norwich
West Ham @2,30 Bet365 ⛔ 2-2
Młoty to najbardziej niesamowita i zaskakująca drużyna obecnego sezonu w BPL. Trzy wyjazdowe wygrane z Arsenalem, Liverpoolem i z Manchesterem City, z drugiej strony porażka u siebie z Leicester i Bournemouth. Do tego jeszcze wygrana na własnym terenie ze Srokami. Młoty się rozpędzają, prezentują świetną formę i na pewno zyskały wiele pewności siebie po ostatnich 2 ligowych zwycięstwach (w tym pierwsze na własnym terenie). Czas w końcu uporządkować formę, na co świetna okazja nadarza się dzisiaj. Do Londynu przyjeżdża beniaminek - Norwich City, który ostatnio wywalczył punkt na Anfield. Biorąc pod uwagę obecną formę obu ekip i fakt, że drużyna Alexa Neila nigdy na stadionie Młotów nie wygrała upatruję zwycięstwa gospodarzy. Ciekawostką jest fakt, że Kanarki nie wygrały 13 ostatnich spotkań rozegranych w stolicy z londyńskimi drużynami.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Newcastle - Chelsea
Chelsea więcej rzutów rożnych @ 1.72

b365
✅
Chelsea przyjeżdża dziś do przedostatniej drużynie w tabeli, która do tej pory ma zaledwie 2 pkt na swoim koncie. Ale czy będzie to łatwe spotkanie dla podopiecznych Mourinho? Nie sądzę. Dlatego postanowiłem pokombinować coś w kierunku rzutów rożnych w tym meczu, a dokładniej, że to właśnie Chelsea będzie miała ich więcej. Myślę, że przez pierwsze kilkadziesiąt minut będzie utrzymywał się tutaj bezbramkowy remis, a atakować będą właśnie przyjezdni, którzy będą nabijać sobie dużą ilość rzutów rożnych.
Jak wyglądało to w poprzednich spotkaniach?
Newcastle do tej pory rozegrało 3 spotkania przed własną publicznością i w żadnym z tych spotkań nie mieli więcej rzutów rożnych od rywali.
Jeśli spojrzymy też na H2H, wygląda to bardzo korzystnie dla Chelsea, ostatnie spotkania:
Chelsea - Newcastle 7:4
Newcastle - Chelsea 1:10
Chelsea - Newcastle 6:5
Newcastle - Chelsea 3:8
Tak więc myślę, że kurs jest bardzo zachęcający i warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
West Ham-Norwich sobota 16:00 (26.09)
typ: West Ham strzeli ov 1,5 kurs:2,10✅ bet365
Ciekawy kurs na czysta 1 West Hamu (2,30), generalnie kursy na ten mecz uważam za nieco zawyżone, bo jeśli west ham strzelil dwie bramki z Arsenalem, LFC, City na wyjazdach w ostatnim meczu z Newcastle u siebie to szanse że uda im sie to tez w meczu z norwich są spore.. Ewentualna wygrana będzie 4 z rzędu dla zespołu Młotów, Norwich wygrało tylko jeden mecz wyjazdowy z 14 w PL. West Ham triumfował w trzech ostatnich starciach z Norwich na swoim terenie we wszystkich rozgrywkach.Ale skoro jesteśmy przezorni i rozsądni to przypomnijmy sobie mecz z ekipa Boruca i wynik 3:4.. to jedyna sugestia aby nie iśc w wygraną West Hamu. Fajnym pomysłem jest również pogranie live ov 0,5✅ do przerwy po około 5 minucie kiedy kurs będzie oscylował w granicach.. 1,6. Są to moje argumenty, pomysły, z chęcią wysłucham innych i czemu nie wydarzy się to czego oczekuje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jamie Vardy gol
3.2
Bet365
Leicester jeśli wygra ten mecz zostanie liderem rozgrywek, więc motywacja jest ogromna, Arsenal nie błyszczy ostatnio, natomiast gospodarze są niedoceniani przez bukmacherów. Najlepszym graczem lisów bezsprzecznie jest Mahrez ale napastnikiem jest Vardy i liczę na niego w tym meczu, niezależnie od wyniku tego meczu powinien dostawać sporo piłek od Mahreza więc Petr Cech na pewno będzie nękany przez niego w tym meczu. Obrona Arsenalu zawodzi w tym sezonie, dwa gole z Dinamem, dwa gole z Chelsea ale to już po stracie zawodnika. Pamiętajmy jednak że to Leicester jest gospodarzem tego meczu więc to oni będą grać przed własną publicznością i niesieni dopingiem piłkarze nieraz udowadniali że potrafią odrobić nawet dwubramkową stratę więc można spodziewać się walki i bramek do samego końcu a kto jak nie inny jak topowy napastnik który ma już za sobą debiut w kadrze Roya Hodgsona dzięki znakomitym występom w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Watford - Crystal Palace
Po ostatnich dwóch zwycięstwach Watford nabrał wiatru w żagle. Crystal Palace natomiast dwa ostatnie mecze ligowe to dwie porażki i zero strzelonych goli. Jak się dzisiaj zaprezentują? FC Watford w tym momencie zajmuje dwunaste miejsce. W ramach dodatkowych informacji w środku tygodnia Londyńczycy zmierzyli się na Selhurst Park z Charlton Atletic w ramach 1/16 finału Capital One Cup. Zespół choć w rezerwowym składzie spokojnie poradził sobie z drugoligowym rywalem, rozbijając przyjezdnych aż 4:1. Teoretycznie więcej czasu na odpoczynek mieli więc zawodnicy gospodarzy. W ubiegłych latach obie ekipy regularnie rywalizowały na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Teraz mają okazję spotkać się na nieco innym szczeblu. Większy prestiż i większa kasa jest motywacją do dobrej gry. Jeśli nie zobaczymy jakiegoś drastycznego spadku formy to jedni i drudzy powinni się utrzymać w lidze. Myślałem przed tym spotkaniem o postawieniu BTS... ale... The Hornets zachowywali czyste konto w trzech poprzednich pojedynkach ligowych przed własną publicznością. No i to mnie powstrzymało.. W składnie Watford zabraknie dzisiaj: Ekstrand, Doyley (kontuzje) oraz Behrami (zawieszenie). W drużynie przyjezdnych nie zagra: Appiah, Ward, Chamakh (kontuzje) oraz Dann i Jedinak.
Co do typu to mecz niezwykle trudny do obstawiania. Możemy być świadkami twardej męskiej brytyjskiej piłki. Przy dobrej postawie gospodarzy są oni w stanie urwać punkt nieco wyżej notowanemu rywalowi. Chodzi mi po głowie under 2,5 gola, po kursie 1.77
. Z remisu zadowolona byłaby drużyna gospodarzy i goście po dwóch ostatnich gorszych meczach też nie pogardzą jednym punktem. Jednak nie wchodzę grubo w to spotkanie. Na niedzielę jest wiele innych, ciekawszych pojedynków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
West Bromwich Albion - Everton Liverpool

typ: 1 ⛔
kurs: 3,10 bet365

W poniedziałkowy wieczór wyznaczony ostatni mecz kolejnej serii rozgrywek Barclays Premier League. Na The Hawthorns miejscowy West Bromwich podejmuje Everton. Gospodarze tego pojedynku zajmują 14 miejsce w tabeli , i mają po 2 zwycięstwa, remisy i porażki natomiast Everton jest wyżej, 9 w tabeli i ma na koncie do tej pory 2 zwyciestwa na koncie 3 remisy i tylko jedną porażkę.

Rzadko pisze analizy , ale już dawno się przymierzałem do napisania kilku zdań o West Bromwich. Tym co przelało mają czarę goryczy braku zainteresowania tymi zespołami z dalszych miejsc w Premier League, ale jakże ważnych do istnienia całej najbardziej medialnej LIGI, bo chyba nie najlepszej (Hiszpania się kłania) był artykuł dziennikarza Rudzkiego. Stwierdził on m.in. przy okazji analizy wszystkich drużyn Premier League,że w Polsce WBA nie ma kibiców prawdopodobnie.

Na tym forum, bardzo znanym i docenianych forum bukmacherskim.... Panie Rudzki oświadczam, że są kibice w Polsce klubu West Bromwich Albion, tak z tego tylko 100 tys West Bromwich !!!

I to od 34 Lat !!! Od czasu jak Pan wchodził na stojąco do szafy !!!

Wracając do samego dzisiejszego meczu.....
W tym miejscu typuję zwycięstwo West Bromwich, po niezbyt ciekawym spotkaniu. Przypuszczam, ono jednak bardziej widowiskowe niż poprzedni remis bez bramek z Southampton, czy wygrana 1-0 w derbach okręgu West Midlans poprzednim razem.

WBA pewnei rozpocznie mecz od składu: Myhill (bramka), bo niestety Foster ciagle kontuzjowany. W obronie Brunt , Dawson, po bokach. Może Brunt jednak zagra wyżej, nie wiem dlaczego teraz gra na samej obronie, a nie w pomocy...?? Dalej stoperzy: Mc Auley i Evans ( Evans ciekawy i chyba wartościowy zakup) . W pomocy, defensywny pomocnik, rodem z Argentyny Jacob, dalej Morrison, Fletcher ( chyba już wyleczył kontuzję) , tym czwartym to nie wiem kto zagra. Często tu grał Mc Manaman , ale ostanio trener wystawił McCleana , to młody zawodnik, nie wiem na co go stać.

i.... oczywiście najbardziej medialni...z przodu.... jeśłi trener znajdzie miejsce dla nich dwóch. Mowa o nadziei angielskiego futbolu, reprezentancie młodzieżówki Saido Berahino, oraz zakup Z Zenta St. Petersburg Rondona ( Wenezuelczyk)

Nie muszę pisać ,ze tradycyjnie w ataku Albion występują gracze ciemnoskórzy..... W latach osiemdziesiątych i dziewiedziesiątych ubiegłego wieku był to m.in legendarny Regis, pózniej Crooks, ostanimi czasy grał Peter Odemvingie ( Nigeryjczyk) ,ale nie będę zanudzał dzisiejszego , trochę niecierpliwego i traktującego po łebkach dawne dokonania historią WBA.


W każdym bądż razie, zespół się zgrywa , i powin no być coraz lepiej , bo te 4 bramki dotychczas zdobyte to ..... mało bardzo mało , aby myśłeć o spokojnym utrzymanie , trzeba podnieść sobie srednia bramek na mecz.

Everton jest do ogrania,, to że rozbili Chelsea to jeszce nic nie znaczy , przy tak długim i wyczerpującym sezonie.


Liczę ,że skoro jeszce Berahino gra ( a wyczytałem ,że juz juz miał być sprzedany do Tottenhamu) to koniecznie trzeba ten fakt wykorzystać. Inna rzecz , czy będzie mu sie chciało ( ach ten wiek młodzieńczy).

Rondon pomału sie zgrywa z resztą paczki, na razie jedna bramka w pamiętnym meczu ze Stoke (1-0 ) przy 2 czerwonych kartkach dla rywala...


Ufff ... no może wystarczy... Typ na West Bromwich
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
West Bromwich Albion - Everton
- Przed nami bardzo ciekawie zapowiadający się mecz w ramach zakończenia 7. kolejki Premier League. Jedna, jak i druga ekipa prezentują niezłą formę. I tutaj pytanie, która z nich będzie na tyle zdeterminowana by dzisiaj zgarnąć 3 punkty :?:
- Gospodarze nareszcie zaczęli zdobywać cenne oczka w lidze. Trzy ostatnie mecze to 7 oczek i zero straconych goli dla West Bromwich. Widać, że złapali wiatr w żagle, choć w tygodniu zaliczyli wpadkę w Capital One Cup ulegając Kanarkom z Norwich.
- Everton natomiast złapał punkty przeciwko Chelsea (3:1), Tottenhamowi (0:0) oraz Swansea (0:0). Również można zauważyć, że prezentują równą dyspozycję.
- Mecz powinien być jednak bardziej skuteczny niż w ostatnich spotkaniach obu zespołów. Z jednej strony Berahino, a zdrugiej Lukaku oraz nieprzewidywalny Naismith.
- Ostatnie lata to dość wyrównane rywalizacje pomiędzy tymi zespołami. Dzisiaj również liczymy na podobny mecz, choć z nieco większą liczbą bramek.
Obie drużyny mają zamiar kontynuować swoją dobrą dyspozycję. Jedni i drudzy mają spory potencjał ofensywny i stąd nasza propozycja:
Powyżej 2.5 gola, 2.15 Sportingbet ✅ 2:3
Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
West Bromwich Albion - Everton
Krótko i na temat. Everton osłabiony brakiem dwóch bocznych obrońców i motorów napędowych, a więc Colemana oraz Bainesa, a także utalentowanego i nieźle prezentującego się Stonesa ze środka obrony. Na stoperze w zespole z miasta Beatlesów wyjdą Jagielka, a także Ramiro Mori, dla którego będzie to dopiero drugi mecz w BPL. Boczni obrońcy, którzy dziś wystąpią na The Hawthorns to Browning oraz Galloway. Łącznie rozegrali w BPL 12 spotkań. Są niedoświadczeni na tym poziomie rozgrywek. Z pewnością utalentowani, ale to może okazać się mylne. WBA będzie mogło zagrozić bramce Howarda. Rondon, Berahino, Morrison, Fletcher czy McClean na pewno będą chcieli z tego skorzystać. Gram BTS, gdyż uważam, że obie drużyny strzelą dziś po bramce. Lukaku, Naismith, Barkley - ta trójka może wystarczyć po stronie gości, drugą i pierwszą linię WBA już wymieniłem. W dublu pograłem też kartki. Sędziuje Robert Madley, który w ostatnich 6 meczach pokazał 21 żółtych kartek, a także jedną czerwoną. Średnia 3.66 kartki na mecz? Z tak mało doświadczonymi obrońcami może okazać się to dobrą inwestycją. Liczę, że ta dwójka złapie po kartoniku. Oczywiście nie muszą to być koniecznie oni, ale IMO warto spróbować. Everton póki co jeszcze nie poniósł porażki w delegacjach, z kolei WBA jeszcze nie wygrało na swoim stadionie. Jak dla mnie padną bramki po obu stronach, a mecz momentami może być ostry.
BTS @1.83 ✅
Powyżej 3.5 kartki @1.80 ⛔ 3 kartki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom