>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

7 kolejka Premier League [05-06.10.2013r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



Trwają jeszcze emocje z europejskimi pucharami, przed Nami dzisiaj wystepu obu Manchesterów w meczach Ligi Mistrzów. Jutro zagra Swansea, ale już w najbliższy weekend kolejna seria gier w Premiership.
A ropocznie się z wielkiego C bo na Etihad dojdzie do hitowego starcia. Gospodarze Manchester City podejmie Everton. Everton, który gra bardzo dobrze, Everton który jako jedyny z całej stawki nie przegrał jeszcze meczu! Podopieczni Roberto Martineza grają naprawdę piłkę widowiskową. To będzie szlagier sobotni. Ale w niedziele na rozkładzie mamy derby Londynu na White Hart Lane pomiędzy Tottenhamem a West Hamem. Mimo, że nie jest to starcie Tottenham-Arsenal czy Chelsea - Arsenal ale niewątpliwie zapowiada się ciekawe starcie. Faworytem rzecz jasna Koguty, ale Młoty zapewne łatwo sie nie poddadzą.
Ponadto jak co tydzień mecze Liverpoolu, Manchesteru United, Chelsea i fenomenalnego Arsenalu, który wygrywa mecz za meczem niezależnie w jakich rozgrywkach uczestniczy. Będzie niewątpliwie ciekawie.
Transmisje w C+
Sobota
13:40 Manchester City - Everton
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;np1&quot; valign=&quot;middle&quot; width=&quot;305&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;np2&quot; valign=&quot;middle&quot; width=&quot;185&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
15:55 Liverpool - Crystal Palace
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;np1&quot; valign=&quot;middle&quot; width=&quot;305&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;np2&quot; valign=&quot;middle&quot; width=&quot;185&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
18:25 Sunderland - Manchester United
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;np1&quot; valign=&quot;middle&quot; width=&quot;305&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;np2&quot; valign=&quot;middle&quot; width=&quot;185&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
niedziela
14:25 Norwich - Chelsea
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;np1&quot; valign=&quot;middle&quot; width=&quot;305&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;np2&quot; valign=&quot;middle&quot; width=&quot;185&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
16:55 Tottenham - West Ham


Zapraszam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 13

lukaszek90001

Użytkownik
Sunderland - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1.62
buk: Expekt

Analiza:
+ dobry wynik z Szachtarem
+ zdrowy Rafael
+ ostatnio porażka (może wydawać się głupie, ale to działa przy dobrych zespołach)
+ muszą zacząć wygrywać, a rywal jest aktualnie najgorszy w lidze
- brak Rooney-a ( ale jest 3 napastników )
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sunderland - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1.62
buk: Expekt
Ten kurs to chyba jakieś żarty. No ale po kolei.
+ dobry wynik z Szachtarem
Szkoda, że nie poszło to razem z jakimkolwiek stylem. Bo Diabły nie zaprezentowały NIC na Donbas Arenie. No może po za skutecznym rozbijaniem ataków gospodarzy.
+ zdrowy Rafael
No fakt, to można uznać za dobre info. Wczoraj obok Welbecka chyba najlepszy zawodnik United. Ale co on sam zdziała? No może ruszy trochę skrzydłem w przypadku gry Valencii czy Younga na jego flance. No chyba, że Moyes wsytawi Zahe, ale raczej marne szanse na jego występ.
+ ostatnio porażka (może wydawać się głupie, ale to działa przy dobrych zespołach)
To co w punkcie pierwszym. Okej, porażkę bym przyjął ale w przypadku gdzie jest ona uzasadniona. Tj szturomowanie bramki rywala i nadziać się na jakąś kontrę. A tu nic. United biło głową w mur, Clark zobaczył słabość United i kazał swoim uderzyć w II połowie. Dochodziło do tego, że to goście prowadzili grę na OT. Kolejny już bezbarwny mecz.
+ muszą zacząć wygrywać, a rywal jest aktualnie najgorszy w lidze
Argumenty typu muszą są najgorsze w bukmacherce. A wczesniej nie musieli? Koty też muszą zacząć wygrywać, żeby odbić się z dna. Dalej. Najgorsza ekipa w lidze? IMO nie. Di Canio porobił ciekawe transfery ale myślę, że nie miał autorytetu w szatni. Na początku jak przychodził było wielkie bum na jego osobę, po pre-seasonie piłkarze chyba się poznali na nim i sądzę, że niezbyt widziała im się współpraca z takim tyranem jak on przez cały sezon. Kilka porażek z rzędu i ciach, Włocha na Stadium of Light już nie ma. W ostatnim meczu z Arsenalem Czarne Koty mogły się już podobać mimpo przegranej. Jak powtórzą taki mecz z United to wcale nie muszą tego przegrać.
- brak Rooney-a ( ale jest 3 napastników )
Wazza lekko poobijał nogę na treningu i ta noga spuchła. NA sobotni mecz powinien być już dostępny.
Reasumując. Nie ukrywam, że bardzo liczę na zwycięstwo United, najlepiej pewne i w dobrym stylu. Ale jak mam się tego spodziewać, skoro United jeszcze nie zagrali dobrego meczu w tym sezonie (w lidze). Powoli zaczyna do mnie docierać, że Moyes potrzebuje czasu aby ułożyć to wszystko pod swoje &quot;widzi-misie&quot;. Wcześniej lekkomyślnie myślałem, że przecież dostał mistrzowski skład który w cuglach wygrał Premier League. Zatrzymał w klubie Rooneya, ściągnął Felle, to tylko może być lepiej. A tu jednak się okazuje, że Moyes nie przyszedł kontynuować pracy Fergusona, on tu przyszedł aby budować swoją historię. Zobaczymy jak to się potoczy.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Fulham Stoke
Przy okazji poprzedniej kolejki pisałem o Fulham tak
Kilka sprostowań:
Fulham nie prezentuje się źle? W meczu z Sunderlandem, Newcastle, czy Chelsea ofensywa nie istniała. W mecz z Chelsea, po za jedną sytuacją sam na sam Benta Fulham nie oddała żadnego celnego strzału na bramkę, a tak to powinni dziękować gk czy też nieskutecznej grze The Blues, więc nie wiem o jakim dużym pechu powiadasz. Z WBA było lepiej, ale co z tego skoro dali sobie wbić bramkę w samej końcówce. Arsenal wypunktował ich na luzie. Ogólnie prezentują się kiepsko.
Tyle, że jak nie z Cardiff to z kim
.
Cardiff Tottenham
Koniec dnia dziecka dla Cardiff. Ta ekipa ma więcej szczęścia niż umiejętności. O meczu z Hull wspominałem powyżej. Z Evertonem nie pokazali nic, stąd nic nie strzelili, a powinni dziękować rywalom, że byli tego dnia nieskuteczni i też nic wpakowali do siatki. Już na inaugurację z West Ham ofensywna pokazała swoją &quot;moc&quot; i jak dobrze z celnością ich strzałów. Koguty w dużo lepszej formie i powinny zadziobać rywala.
.
Niewiele brakowało, a znowu po obronie Częstochowy ugraliby remis. Tottenham przeważał cały mecz, ostro nacierał, a zwycięski gol padł dopiero w doliczonym czasie gry.
Ofensywa Fulham po za domem zawodzi na całej linii. U siebie są znacznie bardziej aktywni, więc znowu trzeba się spodziewać szturmów na bramkę słabiutkiego Cardiff. Pytanie czy skutecznych. Przy nieobliczalnym Fulham ten kurs wcale nie jest tak atrakcyjny
.
Tyle, że Fulham zagrało bardzo słabą pierwszą połowę, nie istnieli w ofensywie, dali się zepchnąć Cardiff, które zagrał zaskakująco dobre spotkanie.
Dlaczego więc tym razem na Fulham?
Po pierwsze kursy prezentuję się znacznie ciekawiej. Po drugie, nie sądzę, żeby drugi raz z rzędu u siebie zagrali tak słabo w ofensywie. Stoke przed tygodniem zagrało katastrofalnie przeciwko Norwich. Do tego wyjazdy nigdy nie były ich mocną stroną. Spodziewam się, że Fulham przyciśnie od początku, Stoke w ofensywie nie należy do najmocniejszych, a na wyjazdach to już dno. Nie wyobrażam sobie, żeby Fulham przegrało drugi mecz z rzędu u siebie i to z rywalem tego pokroju.
Bezpieczna opcja
Fulham remis zwrot 1.57 Totomix
Tym razem kursy znacznie wyższe niż w przypadku starcia z Cardiff, więc Fulham 2.42 Pinnacle już wygląda bardziej apetycznie
Tottenham West Ham
Przy okazji 5 kolejki tak pisałem o West Ham
Ofensywa West Ham to obraz nędzy i rozpaczy. Słabiutko grają. To zwykłe młoteczki, takie do zabawy dla dzieci, a nie Młoty. West Ham podobnie jak Cardiff sporo szczęścia. Za równo w meczach z Newcastle jak i z Southampton. Do tego dają się ograć u siebie Stoke. Z tą drużyną nie jest dobrze.
.
Z Everton coś drgnęło, bo zdołali strzelić dwa gole - w tym jeden z karnego -, ale co z tego skoro dopuścili do tego, że Everton zdobył trzy bramki. W kolejnym meczu z Hull inicjatywa była po ich stronie, bardziej nacierali, efekt? Przegrana i znowu brak zdobyczy bramkowej (0-1). Teraz przyjeżdżają na White Hart Lane, więc nie dojdzie do powtórki z Hull gdzie przeważali, lecz będą zmuszeni się bronić, a biorąc pod uwagę w jakiej dyspozycji znajduje się Tottenham nie wróżę im sukcesu.
Tottenham 1.45 Totomix
 
E 16

exclusive

Użytkownik
Manchester City - Everton
Typ: Everton over 0,5 gola @1,50 Milenium ✅✅ 16 minuta i już siadło ???? Dziękuje bukom za promocje :p
Dawno nic nie pisałem na forum, ale jak widzę takie perełki to aż żal tego nie przekazać innym. Do rzeczy.. spodziewałem się tutaj kursów około 2 na City i 3-3,50 na wygraną Evertonu a tutaj buki wystawiły 1,6 do 5,0 i ja nie wiem czy śmiać się czy płakać. Everton nie jest taki słaby jak się bukom wydaje. Przede wszystkim, jeszcze w tym sezonie w PL nie przegrał i ma 2 oczka więcej niż City. Ale nie zamierzam pisać analizy pod 1-X-2, bo wszystko może się tutaj zdarzyć.
Piszę o promocji, jaką buki wystawiły za przynajmniej jedną bramkę Evertonu. 1,50 kurs na bramkę drużyny która znajduje się wyżej w tabeli? Jakim cudem? Nie mogę tego pojąć. Fakt, tabela często nie gra roli no ale jak? Everton jest w stanie spokojnie coś tutaj ustrzelić, ma paru świetnych piłkarzy, a obrona City nie jest jakoś nie do sforsowania, co wielokrotnie udowadniały inne drużyny.Na pewno nie rozłożą się przed City, będą atakować i jest spora szansa, że coś trafią. A może nawet wywiozą 3 punkty z Etihad Stadium? Za małą stawkę można popróbować 2DNB po kursie 3,9 w Milenium, jednak ryzyko dużo większe, bo jednak mam w pamięci mecz z United 4-1 u siebie. Nie mniej 1,5 za jedną głupią bramkę która może wyniknąć z jakiegoś przypadku to dla mnie promocja którą zabiorę do jakiegoś AKO na pewno. Pozdrawiam ????
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Sunderland v Manchester United

Typ: Manchester United ✅ 1-2
Kurs: 1,67
Buk: William Hill

Manchester United potrzebuje tej wygranej jak ryba wody. Po 6 kolejkach zajmują tylko 12. miejsce. W ich dorobku zaledwie 7 punktów, na które złożyły się 2 wygrane (z Crystal Palace 2-0 dom oraz Swansea 4-1 wyjazd), 1 remis (z Chelsea 0-0 dom) oraz 3 porażki (Liverpool 0-1 wyjazd, Manchester City 1-4 wyjazd oraz West Brom 1-2 dom). Stosunek bramkowy wynosi 8:8. Drużyna Sunderlandu aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ligowej z zaledwie 1 punktem (po remisie z Southampton 1-1). Pozostałe 5 meczów zakończyło się porażką &#39;The Black Cats&#39;: Fulham 0-1, Arsenal 1-3, Liverpool 1-3, Crystal Palace 1-3 i West Brom 0-3. Stosunek bramkowy wynosi 4:14.
Ostatnie 2 spotkania pomiędzy tymi zespołami rozegrane w Sunderlandzie zakończyły się zwycięstwami &#39;Diabłów&#39;, oba wynikiem 1-0. W ciągu ostatnich 12 lat, Manchester United nie przegrał wyjazdowego meczu z Sunderlandem. Ale można tutaj pokazywać piękną statystykę, można mówić o liczbach. Jednak pamiętajmy jak wówczas grał zespół z Old Trafford, a jego menadżerem był charyzmatyczny Sir Alex Ferguson. Teraz mamy innego trenera, chaotycznie grający zespół. Jutro powinien zagrać Wayne Rooney oraz Rio Ferdinand, którzy pauzowali po drobnych urazach.
Manchester United musi wygrać ten mecz, 3 punkty - innej opcji nie ma. Sunderland jeszcze bez zwycięstwa w tegorocznej Premier League, ale myślę, że nie przełamią się akurat w najbliższym meczu. &#39;Czerwone Diabły&#39; po dwóch z rzędu porażkach muszą wygrać i dlatego też gram ich zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Manchester City - Everton

Jest to niewątpliwie hit 7. kolejki. City przystąpi do tego pojedynku w nie najlepszych nastrojach. Od początku sezonu grają w kratkę, a ostatnio zostali wręcz upokorzeni, najpierw przez mocno przeciętne Aston Villa tydzień temu oraz przez Bayern w LM. Tylko w tych dwóch meczach stracili aż 6 bramek. Z Aston Villa miał być spacerek i wszystko na to wskazywało, bo dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale jednak The Villans zdołali odwrócić losy meczu. Mecz z Bayernem to pokaz bezradności. Już dawno nie widziałem takiej nieporadności City, w dodatku na własnym obiekcie, gdzie City zawsze dominuje i nie zwykli przegrywać. Zupełnie inne nastroje panują w Evertonie. Zespół po dosyć niemrawym początku, gdzie zaliczyli trzy remisy z rzędu, wygrał kolejne trzy mecze i jest jako jedyny niepokonany w Anglii. Podobnie jak w przypadku City, ostatnie dwa mecze Evertonu obfitowały w bramki. Oba skończyły się wynikiem 3:2 dla Evertonu. Everton jako drużyna funkcjonuje znakomicie. Jest kilku wyróżniających się graczy, którzy ciągną grę. W ataku jest Lukaku, który nie zapomniał jak się strzela bramki. Wypożyczenie do Evertonu to była dobra opcja, bo w Chelsea prawdopodobnie grałby niewiele. Może się on okazać lekiem na bramki dla The Toffees, bo zarówno w poprzednim jaki i na początku obecnego sezonu napastnicy jak Jelavić czy Naismith zawodzili. Baines - klasa sama w sobie. Barkley - jak na razie odkrycie tego sezonu. Barry - niestety on z City nie może grać, bo jest wypożyczony z drużyny Obywateli. Barry znakomicie zastępuje sprzedanego Fellainiego. W drużynie jest potencjał. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że Everton pod wodzą Martineza będzie notował tak dobre wyniki, ale to dopiero początek sezonu - zobaczymy jak drużyna będzie się prezentować po kilku kolejkach. Jak na razie jest dobrze, szczególnie w ofensywie. Everton ma również przewagę w H2H. To zadziwiające jak City bardzo leży Liverpoolczykom. W ostatnich 12 spotkaniach Everton wygrał aż 9, City tylko 2. Bardzo dobrze wygląda też statystyka meczów rozgrywanych na boisku Man City. Ostatnie 6 sezonów to 4 wygrane Evertonu, remis i 1 wygrana City. Everton jest w lepszej formie i jest w stanie poprawić tą, już bardzo dobrą, statystykę. Na niekorzyść City działa również fakt, że w tygodniu grali w Europie, w dodatku zostali upokorzeniu przez Bayern. Myślę, że mecz skończy się remisem, ale ja proponuję bezpieczny zakład Everton +1. Myślę, że jeśli już The Toffees przegrają, to różnicą jednej bramki. Warto rozważyć również postawienie zakładu BTS, bo obie drużyny ostatnio i strzelają i tracą bramki.

Manchester City - Everton ⛔ 3:1
Typ: Everton +1
Kurs: 1,76
Buk: Marathonbet



Hull City - Aston Villa

Hull radzi sobie dobrze jak na beniaminka. Do tej pory wygrali 3 spotkania, raz zremisowali i 2 razy przegrali, co obecnie daje im 8. miejsce. Jak na razie Tygrysy są niepokonane u siebie, ale trzeba przyznać, że rywali nie mieli wymagających: Norwich (wygrana 1:0, Norwich gra bardzo słabo na wyjazdach), Cardiff (1:1, beniaminek), West Ham (1:0, Młoty grają mocno poniżej oczekiwań na początku sezonu, do tego wyjazdy idą im nie najlepiej). Także seria 3 spotkań domowych bez porażki może robić wrażenie, ale trzeba pamiętać, że rywale nie byli wymagający. Na pewno trudniejsze zadanie czeka ich z Aston Villa, które jest drużyną nieobliczalną. Aston Villa - 3 wygrane i 3 przegrane. The Villans mają trudny początek sezonu jeśli chodzi o rywali. Z 6 spotkań aż 4-krotnie mierzyli się z drużynami z TOP-u. Udało się pokonać Arsenal i ostatnio Man City. Ta drużyna potrafi grać, oczywiście nie są w stanie utrzymać takiej formy i wpadki będą się zdarzać, ale powinni w miarę regularnie punktować. Ja w tym meczu skłaniam się w stronę gości. Przede wszystkim gram na przełamanie dobrej passy Hull, którzy jeszcze nie przegrali na własnym stadionie oraz mają serię trzech z rzędu meczów bez porażki. Aston Villa dysponuje lepszym składem. W obu drużynach zabraknie najlepszych strzelców. W Hull nie zagra Brady, który strzelił 3 z 6 bramek drużyny, a w Aston Villa zabraknie Benteke, który zdobył 4 z 9 bramek drużyny. Wydaje mi się, że strata Brady&#39;ego będzie większa dla Hull, niż strata Benteke dla Aston Villa. The Villans poradzili sobie bez swojego strzelca w meczu z City znakomicie, natomiast dla Hull będzie to pierwszy mecz bez Brady&#39;ego. U gości ma kto atakować, bo są Weimann, Kozak i powracający po kontuzji Agbonlahor. W Hull nie zobaczymy także kapitana Korena oraz podstawowego obrońcy Chestera. Na korzyść gości przemawia wręcz idealne H2H. Ostatnie 6 spotkań to 6 wygranych Aston Villa, w bramkach 11-0. Miażdżąca statystyka. Sądzę, że The Villans mają nieco większe szanse na zwycięstwo niż Hull i dlatego gram w ich stronę.

Hull City - Aston Villa ZWROT 0:0
Typ: 2DNB
Kurs: 2,35
Buk: Pinnacle



Fulham - Stoke

W Fulham dzieje się nie najlepiej. 7 meczów bez wygranej na Craven Cottage, z czego przegrali aż 6. W końcu muszą się przełamać, ale czy zrobią to ze Stoke? Stoke również ma swoje małe problemy. Nie potrafią wygrać od 3 spotkań, 2 ostatnie przegrali, tydzień temu ulegli na własnym obiekcie Norwich, ale ten mecz wg mnie był sprzedany. Myślę, że mecz skończy się remisem, ale podeprę się w razie wygranej Fulham. Wg mnie remis lub ewentualnie wygrana Fulham to najbardziej prawdopodobny scenariusz na ten mecz. Dawno już nie było remisu między obiema drużynami. Ostatni raz 5 lat temu, czyli już od 10 spotkań nie było podziału punktów. Można mieć pewne podejrzenia, czy przypadkiem te drużyny nie grają 3za3. Taka sytuacja była rok i 2 lata temu - drużyny wymieniały się 3 punktami. W sezonie 2009/10 oba mecze wygrało Stoke, a rok później w sezonie 2010/11 oba mecze wygrało Fulham. Fulham ma też dobrą statystykę meczów u siebie, bo na ostatnie 7 spotkań wygrali aż 6 i tylko raz wygrało Stoke. Jest to bardzo dobra statystyka, ale nie wiem czy w obecnej formie uda się ją polepszyć. Fulham musi wygrać. Posada Jola wisi na włosku i jeśli Fulham przegra ze Stoke to prawdopodobnie wyleci. Z tym co obecnie Fulham prezentuje, remis będzie dobrym wynikiem. Myślę, że dla Stoke również. Stoke z ostatnich 31 wyjazdowych meczów wygrało tylko 3, czyli wygrywają średnio 1 z 10 spotkań wyjazdowych. Biorąc pod uwagę, że niedawno wygrali z West Hamem na wyjeździe, to &quot;nie powinni&quot; wywieźć 3 punktów z Londynu. Zapowiada się również, że zobaczymy niewiele bramek, być może będzie nawet remis 0:0. Z H2H widać, że pada mało bramek i niezbyt często pada BTS.

Fulham - Stoke ZWROT 1:0
Typ: X (Home No Bet)
Kurs: 1,92
Buk: Bet365




Pozostałe typy:

Liverpool - Crystal Palace over 2,5 @ 1,57 Marathonbet ✅ 3:1
The Reds będą szturmować bramkę gości od samego początku. Jest to pierwszy mecz Suareza na Anfield po zakończeniu kary i będzie chciał coś strzelić. W Crystal sporo problemów z kontuzjami. Mimo to, liczę, że też coś strzelą - od 3 spotkań nic nie strzelili. W Liverpoolu nie zagra defensywny pomocnik Lucas Leiva, co nieco ułatwi przedostawanie się pod bramkę piłkarzom Crystal. Niemniej jednak Liverpool powinien to wygrać. Over bardzo prawdopodobny.

Manchester City - Everton BTS @ 1,78 Marathonbet ✅ 3:1
Argumenty za tym typem podałem w analizie wyżej.

Fulham - Stoke under 2,5 @ 1,76 Marathonbet ✅ 1:0
Argumenty za tym typem podałem w analizie wyżej.
 
L 13

lukaszek90001

Użytkownik
Ten kurs to chyba jakieś żarty. No ale po kolei.

Szkoda, że nie poszło to razem z jakimkolwiek stylem. Bo Diabły nie zaprezentowały NIC na Donbas Arenie. No może po za skutecznym rozbijaniem ataków gospodarzy.
A czy obrona nie jest podstawą piłki?

No fakt, to można uznać za dobre info. Wczoraj obok Welbecka chyba najlepszy zawodnik United. Ale co on sam zdziała? No może ruszy trochę skrzydłem w przypadku gry Valencii czy Younga na jego flance. No chyba, że Moyes wsytawi Zahe, ale raczej marne szanse na jego występ.
Po prawej stornie gra Valencia, gra dużo lepiej niż w tamtym sezonie, Zaha bardzo możliwy występ.

Argumenty typu muszą są najgorsze w bukmacherce. A wczesniej nie musieli? Koty też muszą zacząć wygrywać, żeby odbić się z dna. Dalej. Najgorsza ekipa w lidze? IMO nie. Di Canio porobił ciekawe transfery ale myślę, że nie miał autorytetu w szatni. Na początku jak przychodził było wielkie bum na jego osobę, po pre-seasonie piłkarze chyba się poznali na nim i sądzę, że niezbyt widziała im się współpraca z takim tyranem jak on przez cały sezon. Kilka porażek z rzędu i ciach, Włocha na Stadium of Light już nie ma. W ostatnim meczu z Arsenalem Czarne Koty mogły się już podobać mimpo przegranej. Jak powtórzą taki mecz z United to wcale nie muszą tego przegrać.
Ostatni w tabeli nie są najgorsi??? Styl i gracze to jedno a wyniki to drugie, będąc kibicem MU chyba to rozumiesz, co?

Wazza lekko poobijał nogę na treningu i ta noga spuchła. NA sobotni mecz powinien być już dostępny.
Po co ryzykować?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Sunderland - Man United
Sędzią Friend, który ostatnio mnie zawiódł przy meczu Hull z WHU gdzie pokazał 3 kartki. Obie ekipy muszą i obie grają ostro a tu bet365 daje moim zdaniem znaczne value, Sunderland powyżej 1.5 kartki 2.00 i United powyżej 1.5 kartki. Rozpisywać się nie ma co za wiele bo po co przytaczać ciągle podobne statystyki. Dla przypomnienia tylko Kevin w tym sezonie gwizdał w 4 meczach EPL gdzie pokazał 16 kartek koloru żółtego.
Moim zdaniem płaską stawką na oba zdarzenia a w plecy nie powinniśmy być. Dodatkowo kusi mnie pogranie na Newcastle United w potyczce z Cardiff.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Liverpool - Crystal Palace

Liverpool strzeli powyżej 2.5 goli
1.83@bet365
✅

Typ kolejki w mojej ocenie. Ian Holloway zapowiedział, że jego piłkarze muszą podejmowac większe ryzyko i ogólnie mówiąc ruszyc naprzód, a nie tylko sie bonic całymi meczami. MOże to i racja, ale z Liverpoolem może im to przyniesc kiepskie skutki. Do tej pory Palce tracili bramki w każdym meczu. Z tego aż 5 razy po dwie bramki. W końcu musi paśc wyższa liczba i The Reds są idealnym ku temu kandydatem.

To co ostatnio zrobili Suarze i Sturridge zrobiło wrazenie na wielu ludziach. Rozumieją sie idealnie, wszystko bramki to ich współpraca. A strzelic trzy bramki Sunderlandowi, który zmienił trenera i wyszedł na pełnej ku..., aby w końcu cos pokazac, to nie jest zły wynik. Ogólnie jednak gra Liverpoolu nie zachwyca jak narazie. Troche się meczą, zwycięstwa nie były ani okazał, ani bardzo pewne. W czym tkwi problem? W moim mniemaniu... w niczym. Liverpool rok temu grał pieknie, grał ofenywnie i nic im to za bardzo nie dało, bo obrona z Reiną na czele nic nie pokazywała. Teraz Rodgers nakupił obrońców, wymienił bramkarza, druzyna nie gra tak ofensywnie, ale punktuje aż miło. Mecz z Sotonem to nie jest jakaś wielka wtopa, bo Soton potrafi grac w piłkę i jak ktoś ma robic niespodzianki to oni są ku temu idealnym kandydatem.

W końcu jednak musi przyjsc ten mecz, w którym Liverpool zdominuje rywala tak, że ten nie będzie mógł przez dłuższy czas wyjsc ze swojej połowy. Palace to dealny ku temu rywal. Słabo wyglądają w defensywie, dla mnie jedyny pewny punkt to Jedinak jak narazie. W ataku posprowadzali szrot z innych zespołów i nic to wielkiego nie daje. Jutro pewnie troche poszarpią, może nawet i cos strzelą, ale Liverpool i tak powinien pewnie wygrac. Szczególnie, że wrócił Suarez. A z nim w składzie ta druzyna nie bedzie raczej chowała się na własnej połowie, zwłaszcza z beniaminkiem. Suarez zagra pierwszy raz na Anfield w tym sezonie, bo zawieszeniu i po &quot;akcji Arsenal&quot; z lata. On wswoim stylu bedzie biegał od 1 do 90 minuty, nieważne czy bedzie 1-0 czy 5-0. Do pomocy ma Sturridge`a w świetnej formie oraz Mosesa, który jak naraze bardzo dobrze sie prezentuje po przyjsciu z Chelsea.

Rok temu Liverpool zaliczył kilka ładnych wyników u siebie. Wygrywali po 5-0 z Norwich czy ze Swansea, kilka wyników 3-0 i 4-0, jak z Fulham, Wigan, Sunderlandem, nawet 3 bramki strzelili w meczu z Tottenhamem. A rok temu nie mieli takiego mocnego składu. Jak narazie strzeli tylko 2 gole w 3 meczach. To bardzo mało i dlatego tym bardziej stawiam na to, ze ten worek sie rozwiąże w meczu z beniaminkiem.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Liverpool FC – Crystal Palace
Typ: Multiple Correct Score: 1:0, 2:0 or 3:0
Kurs: 2,40
Buk: Gamebookers

Dziś o godz. 16:00 na Anfield Road odbędzie się mecz 7. kolejki Premier League pomiędzy Liverpoolem FC a Crystal Palace. Gospodarze zajmują drugie miejsce w rozgrywkach, goście również plasują się na drugim miejscu, tyle że od końca.

Liverpool przed pewien czas był liderem Premier League – ligowe zwycięstwo z Czerwonymi Diabłami oraz pewnie zdobyte trzy punkty w spotkaniach z ligowymi średniakami (Stoke, Aston Villa, Sunderland) wywindowały ekipę Brendana Rodgersa wysoko do góry. Ostatni mecz The Reds to pewne zwycięstwo z Sunderlandem na wyjeździe 1:3 po dwóch golach Suareza oraz trafieniu Sturridge’a. Czarne Koty odpowiedziały tylko bramką Giaccheriniego. Dzięki temu łatwemu zwycięstwu Liverpool umocnił się w czołówce tabeli.

Czy Liverpool utrzyma swoją rewelacyjną pozycję? Gerrard i spółka mają na to dużą szanse – w ramach siódmej kolejki przyjdzie im się mierzyć z Crystal Palace. Beniaminek wygrał tylko jedno ligowe spotkanie (również z Sunderlandem), resztę konfrontacji przegrał z kretesem. Nawet w Pucharze Ligi Londyńczycy zaliczyli porażkę, odpadając z Bristol City z League One. Ostatnie spotkanie Crystal Palace to porażka 0:2 z Southamptonem.

W składzie gości ujrzymy takich graczy jak Chamakh, Dikgacoi czy Jedinak. Jednak w obliczu jedenastki gospodarzy Londyńczycy prezentują się słabo. Daniel Sturridge z 5 trafieniami jest liderem klasyfikacji strzelców angielskiej ekstraklasy, do składu powrócił Luis Suarez (dwie bramki w ostatnim meczu), w defensywie LFC wzmocniło się Mignoletem, Sakho oraz Kolo Toure, a w linii pomocy rządzi i dzieli Victor Moses sprowadzony z Chelsea.

Sądzę, iż Simon Mignolet utrzyma czyste konto w tym spotkaniu. Nie dość, że Liverpool stracił tylko 4 bramki w 6 spotkaniach, to dodatkowym atutem będzie doskonała znajomość rywali przez belgijskiego bramkarza The Reds – jest on bowiem były piłkarzem Czarnych Kotów. Crystal Palace nie strzelił gola od 270 minut i uważam, ze przez kolejne 90 również nie da rady powiększyć swojego skromnego, czterobramkowego dorobku w lidze. Pytanie – na ile stać blok ofensywny Liverpoolu? Na pewno bramki padną, jednak czy LFC stać na zwycięstwo więcej niż 3 bramkami? Nie sądzę, bowiem 5 z 8 trafień to dzieło Sturridge’a, Suarez również nie dołoży po tak długiej przerwie jakieś okazałej zdobyczy. Może zadziała druga linia i trafienia zaliczą nowi piłkarze LFC lub Steven Gerrard? Crystal Palace przegrał większość meczy w tym sezonie, ale zawsze była to tylko 1-2 bramkowa strata. Dlatego uważam, iż w obliczu słabej linii handicapowej warto zagrać na dokładne wyniki w tym spotkaniu.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Liverpool - Crystal Palace
Po pierwsze do ekipy z Anfield powrócił Suarez i od raz zaaplikował 2 bramki. Osobiście nie przepadam za gościem, ale trzeba mu oddać, że strzelać potrafi. Liverpool przez jego brak na początku sezonu zaliczał sporo underów. Mimo iż wygrywali były to wygrane bardzo skromne i nie obfitujące w bramki (przyp. 3x 1:0). Crystal Palace w tym sezonie traci zawsze na wyjazdach 2 bramki, lecz sądzę, że w tym meczu mogą stracić znacznie więcej, a może sami coś strzelą?
Over 2.5 @1.50 Bet365 ✅ 3:1
Sunderland - Manchester UTD
Obie ekipy potrzebują zwycięstwa bardziej, niż człowiek wody. United ostatnimi czasy gra nadwyraz poniżej przeciętnej i przez to zajmują dopiero 12 pozycje w ligowej tabeli. Ostatni remis w Lidze mistrzów z szachtarem też nie napawa optymizmem (zwłaszcza 2 połowa), ale szachtar to nie Sunderland. Stadium of Light też nie jest twierdzą nie do zdobycia, a Czarne Koty zajmujące ostatnie miejsce w lidze powoli wyrastają na głównego kandydata do spadku. 1 remis to ciut za mało jak na 6 spotkań, żeby rozważać cokolwiek innego w tym sezonie jak walke o nie bycie czerwona latania Premier League. W składzie Moysa prawdopodobnie też zobaczymy RvP i Rooneya, który powinien wrócić już po stłuczeniu kostki. Dwa spore atuty w ofensywie, presja na wynik i ambicje ManU nie pozwalają mi tutaj jakkolwiek inaczej zagrać.
Manchester UTD @1.61 Bet365 ✅ 1:2
AKO: 2.42 @Bet365 7/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
njimok 0

njimok

Użytkownik
Manchester City - Everton
Typ: Manchester City
Kurs:1.68
Buk:pinnacle

Widzę, że większość próbuje szukać typów na Everton, ale ja postawię tutaj na drużyne gospodarzy. Kurs jak na mecz u siebie uważam, że jest naprawdę niezły. Gospodarze co prawda grają w kratkę na początku sezonu, ale jednak w meczach u siebie w lidze dominują i wygrywają pewnie. Manchester w trzech meczach na swoim stadionie zgarnął komplet punktów strzelając przy tym dziesięć bramek i tracąc zaledwie jedną. Należy dodać, że tylko Chelsea udało się zgarnąć również komplet punktów na własnym stadionie. Możliwe, że Citizens jeszcze nie pokazują tego czego się od nich oczekuje, ale na swoim obiekcie w lidze spisują się bardzo dobrze. Dodatkowo do składu powoli wraca D.Silva, bez którego drużyna traci sporo na swojej jakości i którego nieobecność odczuwała w ostatnich spotkaniach. Jak ważny jest Hiszpan dla drużyny widać było w ostatnim meczu z drużyną z Monachium. Myślę, że City wygra to spotkanie i wygra je dość pewnie.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Fulham - Stoke 1 2.28, 1X 1.35

Londyńczycy wygrali na inaugurację z Sunderlandem i od tamtego momentu notują pięć porażek z rzędu. W zeszłym sezonie Fulham zakończyło rozgrywki w środku tabeli. Potencjał ofensywy na pewno jest, bo Berbatov i Bent bramki potrafią strzelać. Dodam też, że Stoke w zeszłym sezonie bardzo słabo radziło sobie na wyjazdach (zaledwie dwie wygrane), a w obecnym sezonie również bez zwycięstwa. In minus warto dodać kontuzję Scotta Parkera w ekipie gospodarzy, która może być osłabieniem. Mimo to warto próbować.

Sunderland - Manchester United 2 1.62

Tu akurat musiałem wybrać z dwóch serii. Sunderland w tym sezonie jeszcze nie wygrałm, a więc sześć meczów z rzędu. Manchester z kolei dwie porażki z rzędu w lidze. Bardziej skłaniam się ku drugiej opcji, bo takie ekipy jak Czerwone Diabły nie mogą pozwolić sobie na takie wpadki. Kurs też nienajgorszy, a Sunderland będzie musiał szukać punktów gdzie indziej. Warto zwrócić uwagę, że Man U grał mecz w Lidze Mistrzów, a dodatkowo pod znakiem zapytania stoi występ Rooneya. Wyczytałem też, że nie wiadomo co z Van Persiem, ale ostatecznie powinien wystąpić. Tyle.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: West Bromwich Albion – Arsenal Londyn
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 06.10.13 17:00

W niedziele o godz. 17:00 na The Hawthorns drużyna West Bromwich Albion podejmie lidera Premier League Arsenal Londyn. Przed startem kolejki gospodarze zajmowali 10. pozycję w ligowej hierarchii. To spotkanie będzie mogło zobaczyć na żywo aż 28 tysięcy kibiców The Baggies.

Arsenal jest faworytem w tym spotkaniu – pewnie prowadzi w angielskiej ekstraklasie, a ostatnie spotkanie z Napoli w Lidze Mistrzów (2:0 dla Kanonierów przyp. red.) potwierdza, iż Londyńczycy są w wielkiej formie. Drużyna prowadzona przez Arsene’a Wenger’a wygrała 10 kolejnych spotkań na trzech frontach m.in. wyeliminowała West Brom w Pucharze Ligi. Co prawda w regulaminowym czasie gry oraz w dogrywce Albion zdołał powstrzymać The Gunners, to rzuty karne lepiej wykonywali piłkarze z Londynu.

The Baggies w ubiegłej kolejce sensacyjnie pokonali Manchester United na Old Trafford 1:2. Mimo to dziesiąty zespół angielskiej ekstraklasy wygrał w tym sezonie ledwie dwa z ośmiu spotkań (oprócz zwycięstwa z Mistrzem Anglii WBA zwyciężyło w spotkaniu z ostatnim Sunderlandem).

Gospodarze wzmocnili swój skład o kilku ciekawych piłkarzy. Do West Bromwich przybył Scott Sinclair, który w Manchesterze City głównie leczył kontuzje, a jak już grał to spisywał się dramatycznie słabo i niczym nie przypominał gracza, który był gwiazdą Swansea. Z Paryża do drużyny Steve’a Clarke’a przybył Diego Lugano, a z niebieskiej części Liverpoolu do WBA trafił Victor Anichebe.

Arsenal jest rozpędzony dzięki wygranym meczom oraz dzięki Ozilowi, który wydaje się być lekiem na całe zło w drużynie Wengera. Czy Suarez czy Higuain, którzy byli łączeni w letnim okienku z Arsenalem daliby tyle drużynie co były piłkarz Realu Madryt i Werderu Brema? Odpowiedź w tym momencie wydaje się oczywista… jednak nic nic nie trwa wiecznie, załamanie formy musi przyjść w pewnym momencie. Na pewno jednak nie nastąpi to w najbliższym spotkaniu. Po dobrym meczu Arsenal powinien dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty uciekając do przodu Chelsea, Tottenhamowi oraz Manchesterowi City.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Man City v Everton
Man City AH: -1 kurs: 2,025 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: wszystko zgodnie z planem, plamy dzisiaj nie dali. Statystyki nie grają - psychologia to często niedoceniana zmienna w bukmacherce)
A ja się nie zgadzam dzisiaj z Bułeczką. Przegrać z Bayernem to nie wstyd. City jeszcze długo, długo nie będzie wygrywało z takimi drużynami, ale dzisiaj myślę, że wygrają wysoko. Po takiej przegranej jak w LM oraz wcześniejszej ligowej będą chcieli coś udowodnić. To jest wciąż bardzo dobra ekipa z tym, że w tym wcześniejszym meczu ligowym nie grali u siebie, po drugie bardziej myśleli o LM, a po trzecie zlekceważyli przeciwnika. Dzisiaj grają u siebie, na razie nie czeka ich żadna ciężka przeprawa i na pewno tym razem nie zlekceważą Evertonu. Myślę, że zagrają na 200%.
Gram jeszcze w ✅dubelku ✅Man City + ✅Man Utd (0,-0,5) (jak by nawet to Utd spier.. co było blisko to już obciach na cały świat)
Zaufam im jeszcze raz. Przez obie ekipy w zeszłym tygodniu straciłem, mogę i dzisiaj, co tam ???? Oby jednak nie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tobias 359

tobias

Użytkownik
Fulham - Stoke
Typ; Rzut rożny 1-15 minuta dla Stoke? Tak (William Hill)
Kurs; 2.00
Sytuacja Fulham została opisana w poprzednich postach - nie będę powielał słów kolegów bo się z tym zgadzam. Moje przedsezonowa prognoza na temat Fulham jak na razie się nie sprawdza. Gra wygląda słabo i chyba zmiana trenera może w tej chwili coś zmienić. Jeżeli chodzi o Stoke to jestem pozytywnie zaskoczony inauguracją sezonu.
Wracając do Fulham, Craven Cottage zawsze był ich wielkim atutem. No właśnie był, bo w tej chwili podopieczni Jola notują fatalną serie na własnym obiekcie.
Dziś myślę, że jest must win dla Jola. 18 pozycja w tabeli przy takich transferach jest fatalnym wynikiem, dlatego w ostatnim meczu (1;2) z Cardiff dało się słyszeć kibiców; ,,Jol Out&#39;&#39; ,,Jol Out&quot;. Nowy inwestor Fulham postawił na całkiem racjonalną politykę transferową i dba on o dobre stosunki z kibicami.
Podsumowując; ,,The Cottagers&quot; dziś zaatakują a to będzie okazja dla Stoke City do kontr. Co do typu; Fulham straciło bramki po rzutach rożnych z Cardiff, dośrodkowaniu z WBA. Są problemy w tym aspekcie a jak wiemy Stoke posiada kilku wieżowców w swoim składzie. Kurs zachęca.
 
K 23

kornuch

Użytkownik
Sunderland - Manchester United

Obie drużyny, chociaż walczą o zupełnie inne cele, zawodzą na całej linii. Manchester United jest w kryzysie, jednak to gospodarze tego spotkania zamykają ligową tabele. W poprzedniej kolejce Sunderland przegrał u siebie z Liverpoolem 1:3, natomiast Czerwone Diabły również na własnym boisku przegrały 2:4 z WBA. A w środę rozegrał bardzo słabe wyjazdowe spotkanie z Shakhtarem zakończone 1-1. United bez Fergusona, United bez kreatywności, pomysłu i tak charakterystycznej dla nich skuteczności.To nie wygląda dobrze, jednak ten zespół wciąż posiada światowej klasy zawodników i z kim jak z kim ale z ostatnim zespołem w lidze, który w ciągu 7 kolejek potrafił tylko raz zremisować stawiany jest w roli faworyta. Sunderland musi sobie radzić bez kontuzjowanego Stevena Fletchera, do pełnej sprawności wciąż wracają Andrea Dossena oraz Wes Brown. W ekipie gości pod znakiem zapytania stoi występ Rio Ferdinanda, który z powodu problemów z pachwiną opuścił mecz z Szachtarem.

Typ: Manchester United 1,61 bet365 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 125

max-payne

Użytkownik
MANCHESTER CITY - EVERTON - BTS - 1,67 ✅
Gospodarzom zdecydowanie jest po górkę z Evertonem od kiedy pamiętam. Na ostatnie 6 meczy wygrali tylko raz. Na Etihad średnie nastoje po porażkach z Bayernem i Aston Villą, za to na Goodison - wręcz przeciwnie, są jak na razie jedyną drużyną, która nie przegrała meczu w Premiership. Powstrzymam się od typowania zwycięscy, ale biorąc pod uwagę formę Evertonu i to ile bramek traci City w tym sezonie myślę, że spokojnie będziemy mieć w tym meczu BTS.
LIVERPOOL - CRYSTAL PALACE +2,5 BRAMKI - 1,52✅
SUAREZ STRZELI - 1,7✅
Patrząc na typy pozostałych użytkowników, widzę, że nie jestem oryginalny. Współpraca Sturrigde&#39;a i Suareza układa się jak na razie wyśmienicie i uważam, że w tym meczu zobaczymy over, chociażby ze względu na tych dwóch panów. Zdaję sobie sprawę, że w tym sezonie na Anfield same under (Stoke, Man Utd, Southampton) ale biorąc pod uwagę dzisiejszego przeciwnika, myślę, że będziemy mieć przełamanie.
SUNDERLAND - MAN UTD - GOŚCIE +1,5 BRAMKI✅
Starcie dwóch sporych rozczarowań tego sezonu w Premiership. Gospodarze bez wygranej w lidze, goście z aż trzema porażkami po 6 kolejkach. Jednak jeśli Diabły nie wygrają takiego meczu to jakie niby mają wygrywać? Sunderland z tymczasowym trenerem, w drużynie Moyesa kilku graczy w formie i myślę, że to wystarczy na takiego przeciwnika.
Kursy z Fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Manchester City - Everton
Typ: Everon lub remis @ 2,38
Bet365

Ja na dziś zdecydowałem się jednak typ, który rozpatrywałem od 2 dni...Everton dobrze sobie radzi w lidze do tej pory, nie przegrali jeszcze jednego meczu, gdyż dobrze radza sobie w obronie i są dość skuteczni z przodu. Dziś mogą mieć sporo okazji an strzelenie bramek, gdyż obrona City naprawdę popełnia wiele błędów, co można zobaczyć na tle ich ostatnich meczów. DO tego ich brmkarz nie jest w formie i Hurt zawalił już kilka bramek. W ostatnich 5 meczach u siebie, City tylko raz wygrało z Everton, poza tym jeden remis i aż 3 zwycięstwa przyjezdnych, świadczy to więc o tym, że Everton to niewygodny rywal dla ekipy z Etihad. Everton już raz zaskoczył w lidze pokonując Chelsea 1-0, mam nadzieję, że dziś także powalczą i wywiozą chociaż punkt z trudnego terenu. Za bramki maja odpowiadać Lukaku i Barkley, którzy są najskuteczniejsi do tej pory w tym sezonie, a do tego jest kilku graczy, którzy po indywidualnych akcjach mogą zaskoczyć ekipę gospodarzy. Moim zdaniem warto pograć patrząc na to co robi City ostatnimi czasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom