>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

7 kolejka Premier League [05-06.10.2013r]

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Najpierw składy:
Hart, Zabaleta, Kolarov, Kompany (C), Lescott, Milner, Fernandinho, Toure, Silva, Aguero, Negredo
Howard, Baines, Distin, Jagielka (c), Coleman, McCarthy, Osman, Naismith, Barkley, Mirallas, Lukaku
I typ: ⚽ City - Everton over 2,5 gola 1.61 WilliamHill ✅ 3:1
Forma The Citizens w tym sezonie to jeden wielki znak zapytania. Najpierw dostają z beniaminkiem, potem leją u siebie United by później znowu przegrywać z Aston Villa. A to wszystko w środę ładną klamerką spiął Bayern Monachium który City na ich obiekcie po prostu ośmieszył Jak widać po składzie Pellegrini wychodzi dość ofensywnie. Aguero i Negredo jak na razie nie zawodzą. No i jest ten Toure, który jak nie idzie drużynie to potrafi w pojedynkę pociągnąć ten wózek. 4 gole w lidze i po jednym w LM i COC to bardzo dobry wynik. To trio o ofensywę Obywateli powinno zadbać.
Everton po takim nijakim początku sezonu w końcu odpalił, bo musiał odpalić. Martinez odwalił już kawał dobrej roboty. A wyciągnięcie Lukaku z Chelsea to był strzał w 10. Belg w meczu z Newcastle dał koncert gry, strzelił bodajże 5 goli, ale uznano mu &quot;tylko&quot; 2 ???? To tylko potwierdza, że praktycznie czego się nie dotknie to zamienia w złoto, tak więc jak dziś Everton będzie miał 2-3 okazje bramkowe, i będzie je miał Lukaku, to goście z zerowym bilansem bramkowym nie wyjadą. Wracając do meczu ze Srokami. Everton pokazał swoje dwie twarze. Koncert gry w pierwszej połowie i słaba w drugiej. Ale przy wyniku 3:0 pewnie już ciężko było na II połówkę się zmobilizować. Lukaku sam dziś nie będzie. Ros Barkley przebojem wdarł się do wyjściowej 11 i w każdym meczu robi dużo szumu wokół swojej osoby. Nie boi się wziąć piłki na siebie, wejść między dwóch obrońców czy strzelać z daleka. To tylko otwiera więcej miejsca dla Lukaku który tylko na to będzie czyhał. City na własnym obiekcie po prostu nie może się zamurować i czekać, Everton Martineza już pokazał, że żaden rywal im nie straszny w tym sezonie. Pokazał również że potrafią grać piłką i nie przestraszą się City. To tylko zwiastuje otwarty mecz, a co za tym idzie bramki ;)
Warto również dodać, że ani Hart ani Howard ostatnimi czasy nie są zbyt pewnymi punktami swoich drużyn. Hart lubi wpuścić jakiegoś babola, jakieś niezbyt trudne strzały. Howard też widziałem że ostatnio zdarzało mu się wypluwać piłkę przed siebie czy też miał problemy &quot;ze złapaniem świecy&quot;
No zobaczymy, mam nadzieję że szlagier nie zawiedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sunderland - Manchester Utd
@ 1.62 Unibet !

No nic, wracamy na Angielskie boiska, gdzie zawsze z miłą chęcią oglądam poczynania drużyn, które tam grają mecz. Dziś pod lupę wziąłem czerwonych diabłów, którzy są w &#39;&#39;małym dołku&#39;&#39; i dziś rywal na przełamanie lodów i złej passy jest jak najbardziej w ich zasięgu. W Lidze Mistrzów niestety zainkasowali remis, mimo że mecz nie należał do spacerków, buki to wychwycili wcześniej i kurs na Man był ponad 3. Sam byłem w szoku. Ale dziś wracamy do sezonu, gdzie Manchester będzie grał w delegacji z Sunderlandem. Ekipą strasznie chimeryczną, bez jakichś wygórowanych celi. Gospodarze grając u siebie, w całej karierze, wygrali tylko RAZ, z Man U.. natomiast goście 18 i myślę, że dziś będzie liczba 19 zwycięska. Van Persie, powinien być w podstawowym, niezwykle utalentowany gracz, z niebanalną techniką i dobrą lewą nogą, na pewno dziś da się we znaki kibicom gospodarzy. Rooney, również powoli wraca do optymalnej formy. Mimo, że pod wodzą Davida Moyesa, United specjalnie nie błyszczy to dzisiaj tak jak pisałem, rywal na przełamanie złej passy i komplet punktów, dziś wróci do Manchesteru.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Cardiff City - Newcastle Utd
Typ: 1X
Kurs:1.61
Kilka słów o tym spotkaniu. A więc zacznę od tego, że Cardiff to drużyna własnego boiska, co udowodniła już w zeszłym sezonie na zapleczu Premier League i potwierdza również teraz. Dodatkowo po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie nad Fulham morale gospodarzy dodatkowo wzrosły i dzisiaj mają wielki apetyt na zwycięstwo. Z kolei sroki beznadziejne na wyjazdach, zaledwie 3 zwycięstwa w ostatnich 23 wyjazdowych spotkaniach i 13 remisów, dlatego dodatkowo zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu. Niby ostatnio w 2 połowie z Evertonem coś tam zagrali, ale to tylko 45min.
Na dość solidnego beniaminka to może być za mało.
Ewentualnie 1X za 1.36 można spróbować.
 
makaveli23 251,2K

makaveli23

Użytkownik
Hull - Aston Villa
zagralem under 2.5, ✅ widze ze Agbonlahor gra, AV ofensywnie ustawiona (4-3-3) ale bez Benteke (4 bramki), Hull dobrze broni i bez najlepszego strzelca Brady (3 gole). Hull 4 bramki w 3 meczach u siebie mialo tylko, czyli wychodzi okolo 1 na mecz, widzialem ze czesto grają na 0-0 i jak cos strzeli to zazwyczaj utrzymuje 1-0 do konca, gorzej jak Villa cos pierwsza strzeli, wtedy moze byc pozamiatane, zobaczymy ale nie sadze zeby Aston Villa kolejny raz 5 bramek w meczu miala, jeszcze na wyjeździe, gdzie w tym sezonie w meczu z podobnym przeciwnikiem Norwich padla tylko 1 bramka
ponadto bez analizy polecam typ na Newcastle over 1.5 bramki @ 2.7 ???? ✅
Premiership rulez 9-3 run
 
pi0tro 27

pi0tro

Użytkownik
Norwich - Chelsea 1:3
Chelsea @ 1.67 bet365 ✅
Niedzielę z Premiership zaczynamy od meczu na Carrow Road, gdzie mierzyć się będą ekipy Norwich i Chelsea. Na papierze faworytem spotkania jest Chelsea i w mojej ocenie Londyńczycy udowodnią swą wyższość również na boisku. Jeśli chodzi o ostatnie spotkania obu drużyn to Norwich ostatnie spotkanie wygrało 1:0 na wyjeździe ze Stoke, pokonało po dogrywce Watford w Pucharze Ligi 3:2, również na wyjeździe i w meczu rozegranym na własnym stadionie uległo Aston Villi 0:1 w meczu ligowym. The Blues w ostatnim meczu rozprawili się ze Steauą 4:0 w Bukareszcie, zremisowali derby 1:1 z Tottenhamem i ograli Swindon 2:0 w wyjazdowym pojedynku w ramach Pucharu Anglii. Jeśli chodzi o ekipę gości to po niemrawym początku sezonu z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej. Dobrze na drużynę wpłynął powrót do składu Juana Maty. Ze świetnej strony w ostatnim spotkaniu pokazał się również Andre Schurrle, który został uznany graczem tego meczu. Niemiec nie dawał chwili wytchnienia obrońcom Steauy szarżując po lewej flance. Dobre spotkanie zaliczył również Samuel Eto&#39;o, który prawdopodobnie zagra jutro na szpicy. Kameruńczyk miał duży wkład przy dwóch bramkach w meczu ze Steauą i bardzo dobrze zastąpił kontuzjowanego Torresa. Równie dobrze wygląda defensywa Chelsea, dyrygowana przez Johna Terrego, która niewątpliwie pod wodzą Mourinho zyskała dużo jakości i stała się monolitem. Jutrzejszy mecz dla drużyny gości będzie bardzo istotny w odniesieniu do walki o mistrzostwo - swoje spotkanie wygrali Liverpool oraz Man City i odskoczyli w ligowej tabeli drużynie The Blues. Swoje spotkanie rozegra w niedzielę również Arsenal. Jeżeli chodzi o braki kadrowe w drużynie gości to na boisku na pewno nie zobaczymy Marco Van Ginkela, który pauzować będzie do końca sezonu, zabraknie również Fernando Torresa i prawdopodobnie nie zagra również Kevin De Bruyne, który został przez Mourinho zesłany do zespołu rezerw. Niepewny jest również występ Edena Hazarda, który leczył ostatnio kontuzję. Drużyna Norwich to w mojej ocenie mocno niestabilna drużyna, zwycięstwo na w trudnym wyjazdowym spotkaniu ze Stoke i porażka z Aston Villą, w którym to meczu nie udało im się nawet trafić bramki. Gospodarze będę musieli radzić sobie bez Elliotta Bennetta, niepewni występu są Bassong i Garrido. W zeszłym sezonie górą dwukrotnie byli zawodnicy Chelsea, którzy ograli Norwich kolejno 1:0 na wyjeździe i 4:1 na Stamford Bridge. Podsumowując, uważam, że Chelsea jest drużyną lepszą i mimo gry na wyjeździe rozprawią się z zespołem Norwich. Forma The Blues rośnie z każdym meczem, również styl gry z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. W mojej ocenie drużyna Chelsea pokona Kanarków i tak też obstawiam.
Przewidywane (przeze mnie) składy:
Norwich: Ruddy - Olsson, Bennett, Turner, Martin - Tettey - Pilkington, Howson, Fer, Snodgrass - Hooper
Chelsea: Cech - Ivanović, Luiz, Terry, Cole - Ramires, Lampard - Mata, Oscar, Schurrle - Eto&#39;o
Tottenham - West Ham 0:3
Tottenham @ 1.40 bet365 ⛔
Tottenham -1 @ 2.05 bet365 ⛔
Obie drużyny strzelą gola? NIE @ 1.72 bet365 ✅
Na White Hart Lane będziemy mieli okazję zobaczyć w meczu derbowym zespoły Tottenhamu i West Hamu United. W mojej ocenie zdecydowanym faworytem spotkania jest zespół gospodarzy, który świetnie radzi sobie od początku rozgrywek. Miałem okazję oglądać w akcji zespół Tottenhamu w kilku spotkaniach i na prawdę jestem pod wrażeniem progresu jaki przeszedł ten zespół. Grają oni piłkę na prawdę efektowną i zarazem efektywną. Świetne transfery Villasa-Boasa dały drużynie mnóstwo jakości. Po drugiej stronie mamy zespół Młotów, który wg. mnie jest jednym z najgorszych obecnie zespołów Premiership o ile nie najgorszym. Fatalne porażki z Hull 0:1, Evertonem 2:3 czy Stoke 0:1 spowodowały, że drużyna Big Sama wylądowała w strefie spadkowej. Jedyne zwycięstwo odniesione przez West Ham to zwycięstwo na początku sezonu z Cardiff 2:0. Słabo wygląda przede wszystkim gra do przodu Młotów, gdzie nie radzi sobie zupełnie Maiga. Brak im również kreatywności w akcjach ofensywnych. Jeśli chodzi o absencję w obu zespołach to West Ham nie będzie mógł skorzystać z Andiego Carrolla i Alou Diarry. Do składu wraca Joe Cole. W ekipie gospodarzy nie zobaczymy Capoue i Lennona. Mimo wszystko jestem przekonany, że Tottenham wygra derbowe spotkanie, dla odważniejszym proponuję również handicapa -1. Słaba gra formacji ofensywnej Młotów z Maigą na czele daje nadzieje, że goście w tym meczu nie strzelą i taki też zakład po kursie 1.72 proponuję.
Przewidywalne składy (anglia.goal.pl):
Tottenham: Lloris – Naughton, Vertonghen, Dawson, Walker – Dembele, Paulinho, Sigurdsson, Erikssen, Townsend – Soldado
West Ham: Jaaskelainen – O’Brien, Tomkins, Reid, Rat – Diame, Noble, Morrison, Nolan, Jarvis – Maiga
Powodzenia!
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Norwich - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet365
vs.
Moja pierwsza analiza w tym sezonie Premier League. W końcu nadszedł czas, w którym w mojej opinii można śmiało typować Chelsea. Mini kryzys, który dopadł The Blues na początku sezonu (3 porażki z rzędu - Bayern, Everton, FC Basel) wydaje się, że dobiegł końca. Przyszły lepsze wyniki na czele z remisem na White Hart Lane oraz rozbiciem w Lidze Mistrzów Steauy Bukareszt na jej terenie. Gra zaczyna się powoli zazębiać. Druga połowa derbów Londynu oraz mecz w stolicy Rumunii to już był popis drużyny Mourinho. Coś się ruszyło, może przyszły efekty ciężkich treningów Mourinho i zawodnicy mają siłę na intensywne bieganie przez cały mecz.
Dziś na treningu czułem, że moi piłkarze są skuteczni w realizacji zadań i ćwiczeń, jakie otrzymali, było widać, że oddychają w inny sposób. Lubię, kiedy moja drużyna jest aktywna. W meczu ze Steauą właśnie tacy byli, od pierwszej minuty pokazaliśmy naszą mentalność. Ona nie zmieniła się nawet kiedy prowadziliśmy 2:0 i właśnie to jest to, co chce widzieć. - słowa Jose Mourinho
Nie zagra Eden Hazard, co jest dużym wzmocnieniem Chelsea, bo Belg jest w słabiutkiej formie w tym sezonie. W jego miejsce prawdopodobnie wskoczy Andre Schurrle, który zagrał świetny mecz w Lidze Mistrzów i został uznany przez UEFA zawodnikiem meczu. Mourinho w końcu zdecydował się śmiało postawić na Juana Matę, który odwdzięcza się bardzo dobrą grą. Jest świetny w tym sezonie Oscar. W ataku wystąpi Samuel Eto&#39;o, bądź też Demba Ba, ponieważ Fernando Torres jest kontuzjowany, a poza tym i tak pauzowałby z powodu czerwonej kartki w derbach. Nie mam więc obaw co do składu, co jeszcze sezon temu było dużym problemem, ponieważ w wypadku absencji któregoś z podstawowych graczy Chelsea była skazana na kwiatki pokroju Victora Mosesa oraz Yossiego Benayouna.
Co mogę powiedzieć o Norwich? Widziałem ich w spotkaniach z Hull, Southampton i Aston Villą. Nie porwali w żadnym z nich. Wiem, że dokonali kilku ciekawych transferów na czele z rekordowym - Ricky&#39;m van Wolfswinkelem. Doszli też dobrzy zawodnicy, jak Leroy Fer, czy Gary Hooper. Chris Hughton ma ciekawy pomysł na drużynę, ale potrzebują czasu, by &quot;odpalić&quot;. W żadnym z tych spotkań, które widziałem nie zagrali dobrej piłki, dwa przegrali 0:1 (Hull, Aston Villa), a z Southampton 3 punkty zapewnił im indywidualny przebłysk Redmonda. Jedno co mogę pochwalić w grze Norwich to postawa obrony. Uważam mimo wszystko, że jeszcze nie czas na Kanarki, będą mieli swoje 5 minut w tym sezonie, ale jeszcze nie teraz. Widzę tu raczej underowe zwycięstwo Chelsea.
Jako ciekawostka ostatnie mecze Chelsea i Norwich:
26.12.12 - Premier League - Norwich - Chelsea 0:1
06.10.12 - Premier League - Chelsea - Norwich 4:1
21.01.12 - Premier League - Norwich - Chelsea 0:0
27.08.11 - Premier League - Chelsea - Norwich 3:1
17.02.07 - FA Cup - Chelsea - Norwich 4:0
05.03.05 - Premier League - Norwich - Chelsea 1:3
18.12.04 - Premier League - Chelsea - Norwich 4:0
16.01.02 - FA Cup - Chelsea - Norwich 4:0
05.01.02 - FA Cup - Norwich - Chelsea 0:0
7 zwycięstw, 2 remisy - bilans bramek 23:3 na korzyść Chelsea.​

Polecam jeszcze typowanie na strzelca bramki Juana Matę, który bardzo lubi mecze przeciwko Norwich. Jego debiut w Chelsea odbył się właśnie w spotkaniu z drużyną prowadzoną jeszcze wtedy przez Paula Lamberta na Stamford Bridge i uczcił ten występ bramką. W zeszłym sezonie w dwóch meczach z Kanarkami zaliczył 2 asysty i bramkę. Ogółem jego bilans w 4 występach przeciwko Norwich to: 2 bramki, 2 asysty. Polecam, bo kurs na niego jest dość spory w porównaniu do innych zawodników Chelsea. The Blues od kilku dobrych sezonów są &quot;drużyną pomocników&quot; - to zawodnicy drugiej linii strzelają w Chelsea najwięcej. Mata ma łatwość strzelania bramek, w zeszłym sezonie tylko w Premier League trafił 11 razy, w tym sezonie na koncie nie ma ani jednej. Dzisiaj będzie jego dzień.
Juan Mata strzeli @2,87 bet365​

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yanma 27

yanma

Użytkownik
Gdyby nie porażka na początku sezonu Arsenalu klub z Londynu zachowałby komplet punktów po 6 kolejkach. Zespół Arsena Wengera zaskakuje w tym sezonie i można stwierdzić że jest jednym z kandydatów na mistrza Anglii. Od początku stawiam na drużynę Arsenalu i dzisiaj nie będzie inaczej. Drużyna jest pewna, zdeterminowana do pozyskania jakiegoś trofeum bo w gablocie nie przybyło żadnego od 8 lat.
Drużyna West Bromich Albion gra średnio 2-2-2 a na własnym stadionie jest to 1-0-2 a dzisiaj będą musieli sobie radzić bez swojego bramkarza Bena Forstera i kilku inny zawodników. Z kolei w drużynie Arsenalu nie ma takich zawodników jak choćby Cazorla, Podolski ale ich nie ma już od kilku meczów a w drużynie Arsenalu nie widać tych braków. Do tego dochodzą Walcott , Sagna i Oxlade-Chamberlain.
West Bromich Albion - Arsenal
Arsenal @1.75 bet365
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Southampton - Swansea
Wg mnie i wg bukmacherów faworytem tego spotkania jest Southampton. Święci spisują się świetnie w tym sezonie. Przegrali tylko jedno spotkanie, trzy wygrali i jedno zremisowali. W stosunku do poprzedniego sezonu widać postęp, przede wszystkim w obronie. Drużyna w 6 spotkaniach straciła zaledwie 2 bramki, co jest najlepszym wynikiem w Premier League. Jeszcze w tamtym sezonie tracili bramki na potęgę, kosztem ofensywnej gry. Teraz tracą mniej bramek, ale odbija się to nieco na liczbę strzelonych goli. Bramek również nie strzelają zbyt wiele, ale wg mnie brakuje trochę szczęścia i skuteczności, bo okazje strzeleckie potrafią sobie stworzyć w każdym meczu. Swansea gra w obecnym sezonie tak sobie. Na własnym obiekcie zdołali ugrać tylko 1 punkt, ale mierzyli się z Man United, Liverpoolem i Arsenalem, także można ich usprawiedliwić. Za to punktują na wyjazdach, co jest nieco zaskakujące, biorąc pod uwagę poprzedni sezon. Rok temu grało im się ciężko z dala od domu, zdobywali mało punktów i bramek na wyjazdach. Teraz mają serię dwóch wygranych meczów wyjazdowych i jak sprawdziłem, tylko raz w całej historii udało im się wygrać 3 mecze wyjazdowe z rzędu w Premier League. Było to w sezonie 2010/11. Ciężko będzie im powtórzyć ten wyczyn, bo mierzą się z ekipą, która może namieszać w tym sezonie w górnej połówce tabeli. Patrząc też na rywali, których Swansea ograło w ostatnich dwóch meczach wyjazdowych, to nie byli oni najwyższych lotów - pogrążone jeszcze wtedy w kryzysie WBA i beniaminek Crystal Palace. Teraz czeka ich dużo trudniejsze zadanie. Ułatwieniem w strzelaniu bramek dla Southampton będzie fakt, że niepewni występu są dwaj obrońcy Łabędzi: Rangel i Williams. Może się okazać, że nie zagrają, a jeśli nawet to nie będą w pełni formy. Oprócz tego ekipa ze Swansea w czwartek grała mecz w LE i zgodnie z zasadą - nie graj na ekipy, które grały w Europie. Ja w tym meczu pogram bezpiecznie DNB na Świętych, bo remis też wchodzi w grę. Kolejnym typem na ten mecz jest BTS. Jak wspomniałem wcześniej Święci grają bardzo dobrze w obronie, znalazłem nawet informację, że w 6 meczach dopuścili rywala do zaledwie 14 strzałów na bramkę, co jest najlepszym wynikiem w Premier League. Ale w każdym z tych 6 spotkań dominowali przez większość czasu, więc przeciwnik miał utrudnione zadanie, żeby samemu wyprowadzać akcje i uderzać na bramkę. W meczach Southampton w tym sezonie tylko raz padł BTS. W poprzednim sezonie byłoby to nie do pomyślenia, bo drużyna i traciła i strzelała bramki. Swansea ma potencjał, żeby strzelić. Obie drużyny prezentują podobny styl gry, oparty o dużą liczbę podań po ziemi. Myślę, że będzie to otwarty i zacięty mecz.

Southampton - Swansea ✅ 2:0
Typ: 1DNB
Kurs: 1,515
Buk: Pinnacle


Typ: BTS ⛔ //fantastyczny Boruc i BTS nie wszedł
Kurs: 1,727
Buk: Marathonbet
 
M 125

max-payne

Użytkownik
TOTTENHAM - WEST HAM - 1 - 1,41⛔
PONIŻEJ 3,5 BRAMKI - 1,30✅
Pojedynek dwóch typowo underowych drużyn. W każdym ligowym meczu drużyny gospodarzy w tym sezonie padało mniej niż 3 gole, za to w przypadku gości tylko raz mieliśmy over 2,5 (w meczu z Evertonem). Podopieczni Sam&#39;a Allardyce&#39;a grają zdecydowanie poniżej oczekiwań, strzelają mało goli, mają na koncie jedno zwycięstwo - z początku sezonu przeciwko Cardiff. Za to w obozie gospodarzy jest zupełnie odwrotnie, poza przegranymi derbami, same zwycięstwa i świetna gra w obronie - tylko 2 stracone gole. Biorąc pod uwagę te wszystkie fakty, uważam, że Tottenham wygra dziś kolejny mecz, ale bramek zbyt dużo nie padnie.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Sporo już zostało powiedziane o meczach które będę typował, ale postaram się dodać coś od siebie.
Norwich - Chelsea
Kryzys minął, to o Chelsea można spokojnie powiedzieć, zwłaszcza po meczu w Bukareszcie. Mourinho zaufał wreszcie Juanowi i wypuścił do od pierwszych minut, czego rezultatem było zaaplikowanie 4 bramek dzięki m.in. bardzo dobrej grze właśnie Maty. Chelsea po najgorszym starcie sezonu od przejęcia klubu przez Abramowicza, zaczyna wracać na właściwe tory, a do tego sytuacja Norwich nie jest łatwa. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy zmierzą się z Chelsea, Arsenalem, City i United. Kanarki w ostatnim spotkaniu pokonały Stoke na Britania Stadium i aktualnie zajmują dosyć odległe 15 miejsce. Chris Hughton po ostatnim zwycięstwie prawdopodobnie zostawi formacje obronną w niezmienionym składzie, gdyż ta spisała się bardzo dobrze grając na zero z tyłu, lecz tym razem będzie im ciężko o zachowanie czystego konta, gdyż Chelsea nie przegrała na Carrow Road od 19 lat i sądzę, że ten status pozostanie nie zmienionym.
Chlesea @1.57 Bet365 ✅ 1:3

West Brom - Arsenal
Kanonierzy grają dobrze - to nie moje założenie, to fakt. Zakup Ozil&#39;a to strzał w 10 w wykonaniu Wengera, bo Niemiec, strzela, asystuje i robi to czego się od niego oczekuje nawet z nawiązką. Dobrze się ogląda ofensywnie usposobiony Arsenal, który z meczu na mecz zadziwia mnie jeszcze bardziej. Jedynym jakimkolwiek mankamentem do którego można się doczepić w ekipie a The Emirates jest obrona. W 6 meczach BPL jak do tej pory Kanonierzy stracili 7 bramek. Natomiast co do ekipy z The Hawthorns to przystąpią oni do tego meczu w znakomitych nastrojach, gdyż jak wiemy pokonali ostatnio United, a to buduje zdecydowanie morale drużyny, zwłaszcza, że nie było to domowe zwycięstwo. Liczę na to, że i The Gunners i The Baggies pokażą to co w ostatnich meczach pokazują najwyraźniej czyli skuteczną ofensywną piłkę.
Over 2.5 @1.625 Bet365 ⛔ 1:1... so close!
AKO: 2.55 Bet365 6/10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funias 691

funias

Użytkownik
Mi wpadło w oko coś takiego:
Southampton czyste konto? NIE
2-0
1.40 bet365

Święci nie stracili gola od 5 spotkań. Bardzo długa seria. Każda jednak seria musi mieć swój koniec i w mojej opinii dzisiaj takowy może nastąpić.
Swansea to ekipa, która jest w dość niezłej formie. Ja szedłbym inaczej niż bułeczka i grał prędzej 2DNB, ale odpuszczam typowanie tutaj zwycięzcy. Wolę zagrać to, że Swansea po prostu zdobędzie gola.
Jak już pisałem liczę, że seria gry na 0 Świętych się skończy. Swansea potrafiła wpakować 3 gole na wyjeździe Valencii w LE. Ostatnio pokonała St Gallen 1-0. Przegrała 1-2 z Arsenalem, ale to żaden wstyd.
Święci w formie. Nie da się ukryć. Ale ostatnio grali z Palace, wygrać po prostu trzeba było. Wygrana na Anfield z LFC to duży wyczyn. Dzisiaj pewnie chcą zgarnąć również 3 punkty dlatego spodziewam się otwartego meczu. Bardzo prawdopodobne bramki z obu stron.
Nie byłem pewien czy zagra Michu, bo chyba ma rozciętą głowę. Ale widzę, że widnieje w przewidywanych składach (anglia.goal.pl). Poza tym zdobywanie bramek w ekipie Swansea rozkłada się na wielu graczy, więc każdy może strzelić. Routledge, Bony, Michu - ma kto strzelać. Potencjał jest.
Dodam, że na BTS bet daje 1,66 bodajże. Czyli stosunkowo mało. Wolę więc zagrać, że strzeli Swansea po nieco mniejszym kursie, ale nieco pewniejszym, bo może skończyć się np. 0-1, 0-2. Nie powiedziane.
Sądzę, że typ dość bezpieczny. W końcu to PL. Bramki są solą tej ligi. Mam nadzieję, że Boruc wyciągnie dziś chociaż raz piłkę z siatki, bo niedługo zapomni jak to się robi. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 606

wanderlei

Użytkownik
Popieram typ Funiasa.Sam w pierwszej kolejności miałem grać over 1,5 ale jak zobaczyłem kurs na bramkę dla Swansea to zmieniłem swój typ.
Zastanawiam się pomiędzy dwoma spotkaniami na swój kupon.Może ktoś mi doradzi czy lepiej pobrać 2 na Chelsea czy jednak 1 na Tottenham.
Waham sie dla tego że Chelsea już nie raz w tym sezonie mnie zawiodła a w drugim przypadku waham się dla tego że to derby i wiadomo jak to jest w derbach.Może West Ham akurat zagra dobre spotkanie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom