>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

7 kolejka Ekstraklasy 24.09 - 26.09.2010

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP



Piątek
24/09/2010

Korona Kielce - Śląsk Wrocław
2.00 3.15 3.75

Legia Warszawa - Lech Poznań
2.60 3.20 2.60


Sobota 25/09/2010

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
2.25 3.15 3.10

Polonia Warszawa - Polonia Bytom
1.55 3.50 6.50

Cracovia Kraków - Arka Gdynia
2.25 3.15 3.10

Ruch Chorzów - Widzew Łódź
2.25 3.15 3.10

Niedziela 26/09/2010

GKS Bełchatów - Wisła Kraków
2.75 3.15 2.50

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
1.70 3.45 5.00

kursy unibet

Jeszcze emocjonujemy się spotkaniami pucharowymi lecz nie powinno to przeszkodzi w rozpoczęciu dyskusji przed 7 kolejką Ekstraklasy. Hitem na pewno jest pojedynek Legii z Lechem. Bukmacherzy równo oceniają szanse obu drużyn, ale czy faktycznie obie ekipy znajdują się w tym momencie w tym samym miejscu? Wydaje się, że nie, ale może się mylę.
Kolejny interesujący mecz to pojedynek Cracovii z Arką. W jakiej sytuacji są Pasy dobrze wiemy. Czy w końcu przełamią fatalną passę czy może prezes Filipiak nie będzie miał wyboru i po tym spotkaniu rozstanie się z trenerem?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Coś czuje, że te kursy na Leszka zaraz spadną gdzieś do granicy 2,00-2,10.
Lech to nie Cracovia z którą ledwo co Legia wygrała dzięki pomocy sędziego, gdyby nie to mieliby 1 punkt i przedostatnie miejsce w tabeli. Lech to jednak inna liga jakby patrzeć aktualnie na ligę. Na pewno nie będą chcieli stracić punktów ze słabo grającą Legią bo ich wyśmieją.
Legia wczoraj męczyła się z I ligowcem Pogonią Szczecin ! Bramka padła dopiero w 88 minucie, więc to nie napawa optymizmem. Lech na pewno mocno podbudowany meczem z Juventusem. Po prostu ten mecz to jak ogień i woda, jedni w beznadziejnej formie, drudzy na takiej średniej fali.
2,60 jak najbardziej do grania i to już teraz bo kursy spadną, już wczoraj na Legią było 1,90 ,a przed samym meczem na Legię 2,10 więc ludzie stawiali na Pogoń Szczecin.
Korona też ładnie się prezentuje i w życiowej formie Niedzielan który prezentuję wysoką formę strzelecką. Jak najbardziej do zagrania po kursie 2,00.
Jeszcze ciekawie wygląda Jagiellonia Białystok i kurs zachęcający do gry. To że Lublin ograł Legię nie znaczy, że są w dobrej formie bo to Legia gra beznadziejnie. Jaga u siebie jak najbardziej do grania.
Cracovia ? Może w końcu na przełamanie, bo w końcu zapewne kiedyś wygrają mecz. Wiec można zagrać ten mecz lekko.
No i Poloniści mi się rzucają w oko, ale kurs trochę zbyt niski to pomimo tego powinni sobie poradzić. Bo przegraną z Koroną można jakoś wytłumaczyć.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Coś czuje, że te kursy na Leszka zaraz spadną gdzieś do granicy 2,00-2,10.
Lech to nie Cracovia z którą ledwo co Legia wygrała dzięki pomocy sędziego, gdyby nie to mieliby 1 punkt i przedostatnie miejsce w tabeli. Lech to jednak inna liga jakby patrzeć aktualnie na ligę. Na pewno nie będą chcieli stracić punktów ze słabo grającą Legią bo ich wyśmieją.
Legia wczoraj męczyła się z I ligowcem Pogonią Szczecin ! Bramka padła dopiero w 88 minucie, więc to nie napawa optymizmem. Lech na pewno mocno podbudowany meczem z Juventusem. Po prostu ten mecz to jak ogień i woda, jedni w beznadziejnej formie, drudzy na takiej średniej fali.
Legia nie wygrała meczu z Cracovią dzięki sędziemu, a przez błąd bramkarza Cracovii niejakiego Cabaja. Sędzia postąpił zgodnie z przepisami, a mówienie, że wypaczył wynik to farsa.
Mecze na szczycie tak samo jak derby rządzą się swoimi prawami i forma obu drużyn często ma małe znaczenie. Piłkarze z Warszawy dostali już poważne ostrzeżenie od kibiców i w przypadku porażki mogą mieć problemy w poruszaniu po mieście.
Pozdrawiam.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Mecze na szczycie tak samo jak derby rządzą się swoimi prawami i forma obu drużyn często ma małe znaczenie. Piłkarze z Warszawy dostali już poważne ostrzeżenie od kibiców i w przypadku porażki mogą mieć problemy w poruszaniu po mieście.
Pozdrawiam.
W tym momencie nieźle pojechałeś. Fakt, że te mecze rządzą się swoimi prawami, ale podstawowym wykładnikiem tego co może osiągnąć dany zespół jest właśnie forma. Gdzie Ty widzisz spotkanie na szczycie? Chyba patrzymy na inne tabele ligowe ???? Na chwilę obecną to Lech jest faworytem tego meczu, a nie słabiutka i anemiczna drużyna gospodarzy. Co z tego, że dostali jakieś tam ostrzeżenia? To im pomoże w lepszej grze? Legii na chwilę obecną nie ogarnia jej trener - Maciuś Skorża i to jest największa bolączka tego zespołu. Do tego dochodzą wewnętrzne konflikty, także nie widzę raczej szans na cudowne przebudzenie Wojskowych i zwycięstwo nad mistrzem Polski.
Pozdrawiam.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Fabik Legia w tamtym meczu wygrała dzięki sędziemu, w doliczonym czasie gry odgwizdać takie przewinnienie to podarowanie bramki dla zespołu Legii.

Legia jest w beznadziejnej formie według mnie, przyszły gwiazdy mam tutaj na myśli Mezenge,Cabrala,Manu,Kneżevica a oni są po prostu słabymi piłkarzami. Każdy się podnieca Manu, to że chłop jest szybki nic nie znaczy, zrobił coś dla Legii dobrego? jakaś bramką? asysta? ten gość podejrzewam że osiągnął by więcej w biegu na 100 metrów niż w piłce. Cabral następny po bramce z Arsenalem, ktoś pisał że to inny świat, a on gra fatalnie. Mezenge ze składu wygryzł młody Kucharczyk, Kneżevic w pierwszych meczach grał słabo więc trener dał mu odpocząc na ławce rezerwowych.

Jedyny WZMOCNIENIEM Legii jest Vrdoljak widać że gość ma jaja, walczy i przede wszystkim gra dobrze w piłkę.

Reasumując dla mnie Legia to 11 zawodników którzy są na boisku, nie 11 zawodników którzy walczą, grają w piłkę tylko po prostu są.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wiem, ze nieźle pojechałem, bo zawsze jadę z tematem jak VNM z Jimsonem, a japa jest blada jak po gibonie, ale ....
Spotkanie na szczycie widzę w meczu nad którym będzie się spuszczała cała Polska, a to, że Legia czy Lech jest nisko w tabeli to już inna para kaloszy, ale fakt powinienem napisać &quot;hitowym&quot;. To, że dostali ostrzeżenie oznacza, że będą walczyć i biegać jak jeszcze nigdy w swojej karierze, a przynajmniej powinni ...
Żadnych wewnętrznych konfliktów nie ma, pewne info.
Nie twierdzę, że Legia wygra, ale, że Lech nie będzie miał tak łatwo jak niektórym się wydaje.
Przed meczem już raczej na forumku nie będę, więc nie odpisze, pozdrawiam.
// Sutek w obecnej sytuacji twierdzę tak samo.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Ja widze to tak, ze Legia bardziej oslabila sie przed tym sezonem, niz wzmocnila.
W ubieglym sezonie wygladalo to tak: Mucha (bez ktorego Legia w ubieglym sezonie mialaby z 10 pkt mniej), dlugo, dlugo nic, potem Iwanski od czasu do czasu, no i Grzelak z Miecielem czasem cos strzelili. W obecnym nie ma ani Muchy, ani Grzelaka i Mieciela, a Paczek gra w Mlodej Ekstraklasie.
Antolovic okazal sie juz na wstepie totalna porazka, podobnie jak Mezenga i Knezevic. Cabral slaby technicznie nie jest, ale do polskiej ligi nie pasuje. Strzaly z dystansu weszly mu 2 w sparingach, a w lidze nie trafil chocby w swiatlo bramki. Manu biega po skrzydle. No wlasnie, biega, bo dosrodkowac juz nie umie, a wiec nie ma z niego zadnego pozytku. Vrdoljak nie jest tragiczny, aczkolwiek 9 straconych goli w 6 meczach po czesci obciazaja takze jego konto.
Obrona nie istnieje. Zwlaszcza boki - Kielbowicz, Komorowski, Jedrzejczyk (o, zgrozo, chwalony przez media! i Wawrzyniak reprezentuja drugoligowy poziom. Choto takze nie ustrzega sie bledow.
Balon oczekiwan zostal napompowany do granic mozliwosci, a rzeczywistosc jest zupelnie inna niz kibice Legii by tego chcieli. O wszystko oskarzany jest trener Skorza, a przeciez to nie jego wina, ze ma takich piłkarzy a nie innych. Czyli przecietnych, na 5-6 miejsce w naszej lidze. Nie bez przypadku Legia wygrala z dwoma najnizej sklasyfikowanymi druzynami - Cracovia (cudem!) i Slaskiem (oddajac jeden celny strzal na bramke).
Nie ma materialu, nie ma atmosfery, sa tylko kibice.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jesli chodzi o Legie to niestety najgorszym wzmocnieniem okazal sie Maciej Skorza. Druzyna nie istnieje w ogole. Zero zgrania, zero pomyslu, NIC. Na pewno playerzy gdzies sa temu winni, ale takiego zlepku 11 gosci na boisku kompletnie sie nie rozumiejacych dawno nie ogladalem.
 
cavior 85

cavior

Użytkownik
Legia wczoraj męczyła się z I ligowcem Pogonią Szczecin ! Bramka padła dopiero w 88 minucie, więc to nie napawa optymizmem. Lech na pewno mocno podbudowany meczem z Juventusem. Po prostu ten mecz to jak ogień i woda, jedni w beznadziejnej formie, drudzy na takiej średniej fali.
Nie wiem czy wiesz, ale Lech meczyl sie z jeszcze gorszym 1 ligowcem.

Fabik Legia w tamtym meczu wygrała dzięki sędziemu, w doliczonym czasie gry odgwizdać takie przewinnienie to podarowanie bramki dla zespołu Legii.
Gdyby to byl karny to moznaby tak powiedziec, ale bez przesady, to byl tylko rzut wolny.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Cavior Legia męczyła się z I ligowcem zgadza się, zaś Lech nie męczył się z I ligowcem tylko z GKSem Tychy który występuje w II lidze.

co do tego &quot;prezentu&quot; w meczu z Craxą to nie tylko rzut wolny pośredni a AŻ rzut wolny pośredni.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Na ta kolejke widze tak na prawde 3 spotkania.
Ciekawy piatek, gdzie dwa mecze maja wyraznych faworytow, tak wiec w piatek gram na Lecha, ktory powinien dac sobie rade z grajaca fatalnie i bez pomysly Legia.
W drugim meczu Korona powinna rozprawic sie u siebie z grajacym slabo a dodatkowo z tymczasowym trenerem Slaskiem.
Jeszcze jednym meczem po ktory siegne bedzie mecz Jagi z Zaglebiem na 1.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Ciekawy piatek, gdzie dwa mecze maja wyraznych faworytow, tak wiec w piatek gram na Lecha, ktory powinien dac sobie rade z grajaca fatalnie i bez pomysly Legia.
.
kurs na Lecha 2,6...rzeczywiście wyraźny faworyt , pewniak jakich próżno szukać nawet w przedziale kursowym &lt; 1,4

intuicyjnie nie wydaje mi się żeby Legia przegrała 4 mecz z rzędu w lidze , na tym meczu zadebiutuje nowiutka murawa , więc gra może będzie nieco lepsza ;)
Legia przeżywa głęboki kryzys , ale Ci którzy widzą wojskowych w roli chłopców do bicia mogą się srodze zawieść i przejechać na tej masówce.
Lech to nie jest drużyna która na wyjazdach seryjnie wygrywa...
liczę że sporo osób zachłyśniętych niezłym meczem z Juve , widzących słabo prezentującą się Legią popłynie na masowym graniu Lecha.
liczę na owczy pęd i czekam jeszcze na wzrost kursu na Legię ,
daje na kupon dubel
Legia 1x
Cracovia 1x
Nie wierzę że degrengolada tych drużyn sięgnie dna.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co do nowej murawy na Legii to kosztowała...700 tysięcy euro, dzisiaj skończą układanie nowej trawy.

Jako ciekawostkę podam że bodajże 6 lat temu Legia też wymieniała murawę przed ważnym meczem wtedy z Austrią Wiedeń i to szczęścia Legii nie przyniosło ponieważ przegrali 1:3 i po tym meczu zwolniono Wdowczyka ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Oto wyżej mamy przykład prawdziwego psychofana Legii :|, których z tego co zauważyłem tutaj na forum jest multum. Często w analizach piszą jakieś głupoty typu: &quot;Legia Legia Warszawa tylko Legia&quot; i to, że są kibicami Legii jest głównym powodem, że na nich stawiają. Dla mnie jak ktoś obstawia mecze to sympatie do klubu powinien odłożyć na daleko bok.
Prawdziwy kibic, wie że jego drużyna jest w dołku i to przyzna, a nie kurde liczy na to, że w każdym meczu będą wygrywać, pomimo że są w głębokim kryzysie. Jakoś nie wyobrażam sobie, że Legia po paru dniach nagle grała super piłkę. Już w tym roku grali mecze na Łazienkowskiej i wcale to kolorowo nie wyglądało. Ledwo co wygrali z Cracovią, dwójkę dostali od Bełchatowian, teraz przyjeżdża do nich mistrz Polski poprzedniego sezonu więc dla Warszawiaków wcale to kolorowo nie wygląda.
Oczywiście, można pisać że będą wypruwać sobie flaki na boisku, ale forma i umiejętności nie przyjdą od tak sobie bo Lech przyjeżdża.
Przypominam, że ostatni ligowy mecz z Zagłębiem dostali dwójkę, a strzelili bramkę z karnego.
Po 6 kolejkach strzelili 4 bramki w tym jedną z karnego i drugą dość kontrowersyjną w meczu z Cracovią. Lech strzelił natomiast 8 bramek więc połowę tego co strzeliła Legia. Chociaż 5 strzelili Cracovii z którą Legia o mały włos przegrała.
Lech na pewno podbudowany meczem z Juventusem i słabą formą Legii.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Oto wyżej mamy przykład prawdziwego psychofana Legii :|
Ty masz swoje argumenty ja mam swoje , dla Ciebie moje 1x po kursie obecnie 1,55 jest irracjonalne , bardziej pewne wydaje Ci się zwycięstwo Lecha po ok 2,6 , masz prawo ulegać emocjom i hurraoptymizmowi po niezłym meczu z Juve , masz prawo się umacniać w przekonaniu pod tym i pisać jaka ta Legia beznadziejna , masz prawo ulegać emocjom .
po meczu zobaczymy kto będzie mądrzejszy , teraz możesz się siłować na argumenty i udowadniać nam tu wszystkim że Twoje 2,6 jest bardziej prawdopodobne niż moje 1,55 ...
 
kwidzyniak 0

kwidzyniak

Użytkownik
Co do meczu Legia - Lech niby faworyt jest jeden, czyli Lech, ale przypomnijmy sobie bodajże rok 2008 i Lecha grającego w Pucharze UEFA. W pucharze Lech grał wybitnie dobrze, zaś w lidze grali wybitnie słabo. Dlatego raczej odpuszczę sobie ten mecz. Legia gra słabo praktycznie w każdej formacji prócz środka pola mają luki. W bramce, kto by nie stanął będzie nie pewnie. Machowskij dopiero wraca do treningów, Antolović gra nie pewnie na przed polu i jakiś taki &quot;zamulony&quot; jest, Skaba do niego Skorża jest jakiś nie przekonany, choć chłopak wrócił z wypożyczenia z Polonii Bytom gdzie prezentował się dobrze i wydawało się, że on będzie następcom Janka Muchy. Obrona środek obrony Choto, Astiz to chyba jedyni dwaj obrońcy Legii co się nadają na te pozycje. Lewa obrona Jędrzejczyk dobre występy w zeszłym sezonie w Koronie i gdyby nie kontuzja Rzeźniczaka pewnie, by nie grał w pierwszym składzie mimo, że dużo lepiej się prezentuje od &quot;Rzeźnika&quot;. Prawa obrona emeryt Kiełbowicz lub nie wypał Komorowski (Wawrzyniak odsunięty do ML). Pomoc ominę, bo większych luk nie ma. Atak to jest to z czym Legia ma problem od kilku lat. W poprzednim sezonie strzelanie bramek było uzależnione od Chiniamy, który długi okres pauzował. W tym sezonie póki co napastnicy nie zachwycają, grają jak amatorzy, prócz Kucharczyka u którego widać charakter i to, że Legię ma w sercu nie w kieszeni. Reasumując ja bym obstawił na Lecha lub remis.
Co do reszty spotkań. Korona powinna sobie dać radę ze Śląskiem, który jest w dołku, a Korona ma Niedzielana w wysokiej formie. Ciekawie zapowiada się mecz zgodowy Ruch - Widzew, w którym może paść każdy wynik, bo Ruch jak i Widzew ostatnio radzą sobie coraz lepie. Mój typ na ten mecz to remis. I Jagiellonia mimo porażki w ostatniej kolejce powinna sobie poradzić z Zagłębiem, które w lidze wygrało ze słabą Legia i w pucharze odpadła z Widzewem.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
kurs na Lecha 2,6...rzeczywiście wyraźny faworyt , pewniak jakich próżno szukać nawet w przedziale kursowym &lt; 1,4
Ja nie typuje fawotytow przez pryzmat kursow... chyba ze ty tak robisz.
Lech bedzie podbudowany ostatnimi wynikami, a gra Legii....wszyscy wiedza.
Nie wiem na jakiej podstawie jestes takim optymista, ale to twoja sprawa chodzi tylko o to zebys nie pisal dobrze o Legii tylko przez to ze jestes jej fanem bo nie ktorzy sugeruja sie tym co my tutaj piszemy.
Jezeli stawiasz na 1X twoja sprawa ale taki typ tez trzeba lepiej uzasadnic, wiec na jakiej podstawie tak twierdzisz??
Najwiecej w tym meczu to Legia moze osiagnac remis i to tez przy duzym szczesciu.
Widzialem ostatnie mecze Legii i nie pokazali doslownie NIC
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie...No jak mozna uzasadniac grę Legii od ułożenia nowej trawy ?? ???? Jeśli ten argument był podany jako żart to ok, ale jeśli ktos sie tym poważnie kieruje to ja szczerze wspolczuje.
Smiem twierdzic - choc moge sie mylic - ze Legia ma po sezonie. 5-6 miejsce to bedzie gora co osiagna. Skroza nie zrobi juz nic z ta druzyna. Chyba, ze naprawde dostana wszyscy jakiegos olsnienia, ale na chwile obecna to co Legia prezentuje to nie jest NIC. Gdyby prezentowali nic to jeszcze mozna by to przezyc. Ci goscie pod wodzą Skrozy prezentuja DNO DNA. Gorzej byc nie moze biorac pod uwage tyle transferow i czas jaki mial Skorza na ulozenie tej druzyny. Przeciez wiekszosc transferow odbyla sie na przelomie czerwca i lipca.
W Legii nie ma zadnego napastnika. Mezenga, ktory nie wiem czy oddal 1 celny strzal na bramke, kontuzjowany Chinyama z 5 kilowa nadwaga no i Kucharczyk...Jego nie chce przekreslac, bo sie stara, ale na Lech osamotniony Kucharczyk to za mało.
Obsady bramki nie potrafie zrozumiec. Antolovicovi powinni juz na dobre podziekowac. Machnowski dostal szanse i tez zbytnio z niej nie skorzystal. Czemu nie daja szansy Skabie ?? Ktory w Bytomiu pokazal sie z bardzo dobrej strony.
Reasumujac wg mnie maks co Legia moze zagrac to jest X...i to przy duzej dozie szczescia. Nie wiem co by sie musialo wydarzyc, zeby nagle ograli Lecha...Jedyny czynnik, ktory przemawia za Legia, to to, ze wreszcie odniesli zwyciestwo. Fartem bo fartem, ale jednak z psychologicznego punktu widzenia ma to znaczenie. No, ale nie wierze zeby Lech, ktory przeciez w tabeli tez nie stoi najlepiej nie wygral tego meczu...Rudnevs ma dobra forme, a obrona Legii nie najlepsza.
No i jeszcze jedna sprawa...jak mozna sie kierowac tylko i wylacznie kursami podczas obstawiania ?? :-|
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
To i ja się włącze do rozmowy ????
Mecz Legia-Lech - gdyby to spotkanie rozgrywano z Poznaniu bez wahania postawiłbym na Lecha, jednak u siebie Legia zawsze może zaskoczyć, więc wszystkim odradzam to spotkanie. Kibice Legii troche przeginają trzeba znać wartość swojej drużyny. To forum bukmacherskie, a nie kibicowskie. Ja sam jestem kibicem Jagii i racjonalnie podchodzę do meczów. W ostatnim spotkaniu z Arką radziłem wszystkim, aby je odpuścić, bo trzeba racjonalnie oceniać szanse drużyn, brać wszystkie za i przeciw.
Jaga-Zagłębie - tutaj postawię 1. Zagłębie słabo spisuje się w tych rozgrywkach wygrało tylko 2x, a było to z Legią, która mocno zawodzi i Arką u siebie. Jaga wiadomo jak się spisuje. U siebie grają bardzo dobrze. Nie przegrali 14kolejnych meczów z rzędu w lidze u siebie. Tydzień temu w Gdyni dostali zimny prysznic. Wczoraj w pucharze Jaga zagrała pół rezerwowym składem. Z podstawowego wyszli: Sandomierski, Alexis, Cionek,Grzyb,Lato. Zagłębie również nie wyszło w optymalnym składzie, jednak w bardziej porównanym co do ligi. Do tego zagrali 120minut. Czeka ich długa podróż do Białegostoku.
Polonia Warszawa - Polonia Bytom - tutaj postawiłbym na tą Polonię z Warszawy, ma lepszy skład, nowego trenera, grają u siebie, powinni pokonać drużynę z Bytomia.
Cracovia - Arka Gdynia - tutaj postawiłbym 1x. Nie wierzę, żeby Cracovia przegrała kolejny mecz z rzędu. To taki typ bardziej na przełamanie, a nie według ostatniej formy drużyn.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom