>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

7 kolejka Ekstraklasy 24.09 - 26.09.2010

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się spotkanie Legi z Lechem. Widzę że wzbudza ono wiele emocji ;)
Nie kibicuje żadnej z drużyn ( choć jestem z Poznania ). Analizując ten mecz trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Lech wydaje się w nieco lepszej formie od Legionistów, jednak grają na wyjeździe a do tego Legia po ostatnich fatalnych wynikach zagra z ostrzem na gardle.
Najbardziej prawdopodobny wydaje mi się w tym meczu remis. Stawiam na dużo walki i raczej mało widowiskowe spotkanie. Jak dla mnie 0-0 lub 1-1.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
To proponuje zaloz taki temat w kuponach albo w kuponach ze statystykami i poprzyj to co napisales faktami. Bo pisac w caly swiat to i ja moge, ze tworze kupony odwrotne i zbijam fortune.
Ale ja to mam nawet gdzies tutaj wpisane te kupony w forum zreszta w historii moich zakładów na stronie bet365 łatwo idzie to znalezc i zrobic screena więc nie wiem co sie ciskasz ???? poprostu to sie czuje tego typu spotkania i zadnymi argumentami Ci tego nie poprę.Gram w zakładach bukmacherskich pewnie sporo dłużej niz to forum istnieje także malutkie doswiadczenie jest.W tym tygodniu grając może nie do końca na odwrót co na forum gracie trafiłem jakieś 7na10 kuponów.Tematu nie ma sensu zakładać bo i tak mało kogo to tutaj interesuje screeny zawsze bede miał jak trzeba bedzie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
i tak samo szczekaliście
wystarczyło wejsc na forum postawic na odwrot (co zreszta zrobiłem).
Kolega chyba zapomniał kto najwięcej &quot;szczekał&quot; w dyskusji na temat walki Mariusza Pudzianowskiego z Butterbeanem. Jak się skończyło, każdy wie. Więc trochę pokory. Holandia również miała wygrać MŚ tak jak pisałeś, o czym nie wspomniałeś już. Zresztą wtedy pisałeś z konta Boromir więc nie wiem co tu jeszcze robisz.
Ciekawie wygląda kurs na Jagę 1,70. Na prawdę myślę, że warto na nich postawić, ograli u siebie Lecha w tym sezonie co zawsze dla nich było trudne, teraz grają z przeciętnym Zagłębiem Lublin. Mają doskonałą okazję na 3 punkty, Jaga u siebie jest niesamowicie mocna, gorzej u nich z meczami wyjazdowymi. Co prawda ostatnio przegrali z Arką Gdynia, ale mieli sporo okazji by wyrównać.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie ciskam sie ???? tylko no czesto ludzie pisza to i tamto...a pozniej jak przychodzi do weryfikacji to juz jest gorzej. Generalnie zgadzam sie, ze czasem sie cos czuje i sie to stawia. I jesli serio jutro Legia wygra no to ja sie mocno zdziwie ???? i przy okazji pogratuluje dobrego typu ;]
 
V 0

v666

Użytkownik
Dawniej gdy AMICA Poznań nie była jeszcze tak &quot;popularna&quot;...

Kolego, nie ma czegoś takiego jak Amica Poznań. Nie ma też nic gorszego jak sugerowanie się emocjami i stawianie na drużyne której się kibicuje , a jest słaba ja barszcz. Obiektywnie patrząc remis wojskowych bedzie ich sukcesem. A tak bezpiecznie to proponuje typ: x2
 
el-soldad 0

el-soldad

Użytkownik
Korona Kielce v Śląsk Wrocław
24.09 g. 17.45

Drużyna gospodarzy po 2 ciezkich wyjazdach, w ktorych doskonale sie zaprezentowala (wygrana z Polonia Warszawa 3-1, remis z Wisłą w Krakowie) wraca do Kielc. Zajmujaca aktualnie 4. miejsce w tabeli Korona w ostatnich meczach pokazala bardzo dobry futbol, widac w tym rękę trenera Sasala. We wtorkowym meczu pucharowym w Suwałkach grał rezerwowy skład, mimo tego nie miał problemów z pewnym pokonaniem Wigier. Śląsk natomiast po porażce 2-5 z Widzewem w Łodzi udał się na mecz do Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie grając pierwszym składem zapewnił sobie awans do następnej rundy Pucharu Polski. Nie uchroniło to jednak trenera Śląska Tarasiewicza przed zwolnieniem, o czym dowiedział się w trakcie podróży na mecz w Kielcach. Atmosfera w klubie jest więc nie najlepsza a biorąc pod uwagę zmęczenie piłkarzy, którzy grają ostatnio co 3 dni i ich formę sportową nie sądze, że Śląsk będzie w stanie w jakikolwiek sposób przeciwstawić się gospodarzom tego pojedynku. Korona przystąpi do tego meczu osłabiona brakiem bocznych obrońców: Kuzery i Mijailovicia. Zastapia ich najprawdopoobniej: wracający do formy Paweł Golański oraz doświadzcony, zbierający ostatnio bardzo dobre recenzje Jacek Markiewicz.

Przypuszczalny skład gospodarzy (w nawiasie czas gry we wtorek z Wigrami):
Małkowski-Golański(45min), Stano, Hernani(45 min), Markiewicz(90 min) - Sobolewski, Jovanovic, Vukovic, Korzym(57min) - Edi - Niedzielan.

TYP: KORONA[-1] (3.80 w Sportingbet)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
do tych wszystkich co już postawili krzyżyk na Legii ...

Chinyama powinien zagrać od 1ej minuty , także nieco mniejsza nędza z przodu...

jest Kucharczyk Chinyama i Mezenga

w pomocy Manu Rybus Radovic Vrdoljak , Cabral z którym Skorża dziś baaardzo długą rozmowę przeprowadził. w obronie jest Choto Astiz

to nie są najgorsi piłkarze , stać ich na to żeby pokazać się z dobrej strony. stać ich na przełamanie i błysk. to nie są zawodnicy którzy przyszli z Piasta Gliwice a mniej więcej tak oceniacie dzisiaj Legię , jak jakiegoś chłopca do bicia - drużynę pokroju Paista Gliwice.

ok zaliczyli falstart spisują się fatalnie , ale każda zła passa się kedyś kończy , Ci zawodnicy prezentują się dużo poniżej swoich możliwości , napewno potencjał mają o wiele większy niż to ostatnio pokazują.

Lech ma około 40% szans na wygraną i nie macie co zaklinać rzeczywistości i czarować że te szanse są dużo większe , niektórzy się tu wypowiadają w tak buńczycznym i pełnym braku pokory tonie jakby to było 60-70% ...

matematyki nie oszukacie...
40% procent szans???
Jaka to matematyka?? Raczej twoje wymysly jakies...
Nie dziw sie ze nikt nie bierze na powaznie, nie widzisz jak Legia gra???
Z Pogonia tez nie zagrali nic specjalnego ale jakos udalo im sie wygrac....
Jezeli sprowadza sie pilkarzy za takie pieniadze to powinno byc to bardziej przemyslane. Np. Menzenga jest kompletnym niewypalem, juz lepiej od niego prezentuje sie na boisku mlody Kucharczyk.
Manu moze i kiedys byl calkiem niezly ale teraz jest cieniem samego siebie.
A poza tym co za trener daje opaske kapitana nowemu zawodnikowi po 2 tygodniach(Radovic Vrdoljak)???
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
el Soldad[ napisał:
;1857624]
Korona Kielce v Śląsk Wrocław
24.09 g. 17.45
Drużyna gospodarzy po 2 ciezkich wyjazdach, w ktorych doskonale sie zaprezentowala (wygrana z Polonia Warszawa 3-1, remis z Wisłą w Krakowie) wraca do Kielc. Zajmujaca aktualnie 4. miejsce w tabeli Korona w ostatnich meczach pokazala bardzo dobry futbol, widac w tym rękę trenera Sasala. We wtorkowym meczu pucharowym w Suwałkach grał rezerwowy skład, mimo tego nie miał problemów z pewnym pokonaniem Wigier. Śląsk natomiast po porażce 2-5 z Widzewem w Łodzi udał się na mecz do Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie grając pierwszym składem zapewnił sobie awans do następnej rundy Pucharu Polski. Nie uchroniło to jednak trenera Śląska Tarasiewicza przed zwolnieniem, o czym dowiedział się w trakcie podróży na mecz w Kielcach. Atmosfera w klubie jest więc nie najlepsza a biorąc pod uwagę zmęczenie piłkarzy, którzy grają ostatnio co 3 dni i ich formę sportową nie sądze, że Śląsk będzie w stanie w jakikolwiek sposób przeciwstawić się gospodarzom tego pojedynku. Korona przystąpi do tego meczu osłabiona brakiem bocznych obrońców: Kuzery i Mijailovicia. Zastapia ich najprawdopoobniej: wracający do formy Paweł Golański oraz doświadzcony, zbierający ostatnio bardzo dobre recenzje Jacek Markiewicz.
Przypuszczalny skład gospodarzy (w nawiasie czas gry we wtorek z Wigrami):
Małkowski-Golański(45min), Stano, Hernani(45 min), Markiewicz(90 min) - Sobolewski, Jovanovic, Vukovic, Korzym(57min) - Edi - Niedzielan.
TYP: KORONA[-1] (3.80 w Sportingbet)
Widze że mam tu ziomka ;) oglądałem konferencje Sasala przed meczem ze Śląskiem i odniosłem wrażenie, że chce coś zmienić, myślę że można się spodziewać gry Tataja. Typ na hendi popieram w 100%, kurs świetny.
Co do waszego &#39;&#39;hitu&#39;&#39;(śmiech na sali) dla mnie no bet .
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Też mi się wydaje, że jest to value na Lecha, choć obym się mylił i nasz drużyna dziś pokaże charakter, choć właściwie jedną przesłanką przemawiającą za Legia jest fakt, że kiedyś musi się przełamać (coś jak jak Śląsk i Craxa), no i może to, że Legii nienajgorzej wiodło się z Lechem przy Ł3. W grze Legii już od wielu sezonów brakuję dynamiki, wszystko odbywa się na stojaka, jeden patrzy na drugiego. Jeśli miałbym coś stawiać to x2, ewentualnie draw no bet na Lecha i może under 2.5.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
L-L
Kupa bzdur już została napisana, dlatego i ja dorzucę jeszcze jedną.
Kpicie z tego, że trawa robi różnicę! A oglądaliście mecz Lecha z Juve?
Na idealnej murawie nawet Lechici potrafili ładnie klepać (oczywiście Legionistów o to nie podejrzewam).
W Legii bieda, może nie finansowa, ale wyraźny brak kogoś kto byłby w stanie poukładać ta grę. Wiem, że najpierw trzeba mieć do tego materiał, ale z tym tez problem , może trzeba zwrócić się o pomoc do JW Construction- oni materiału mają pod dostatkiem ????
Co do Lecha to widać, że powoli łapią formę. Stlilic i Krivets w końcu zaczęli coś grać, Rudnevs świetnie wkomponował się do nowej drużyny, tylko ZIelińskiemu zaczyna odbijać.
Jeśli miałbym coś tu obstawiać to raczej X2 or Lech (DNB)
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
z Tym meczem wiąże się wiele obaw.
z jednej strony Lechici, którym kibicuje mają sporo na głowie. puchar, liga europy i rozgrywki ekstraklasy. wszystkiego mieć nie można ????
z drugiej strony jak Legia gra każdy widzi.. no ale zawsze kiedyś musi trafić się mecz na przełamanie.
za Lechem przemawia również fakt, że dla poznaniaków mecze z Legią to niemalże świętość. odpuszczenie takiego meczu mogłoby bardzo źle wpłynąć na relacje z kibicami
Ryzykownie, ale zagrałbym czystą dwójkę.
Legia - Lech ( 2.55 tobet/expekt)
 
I 0

ir0kesi

Użytkownik
Jak myslicie, brak Kamila Kuzery i Nikola Mijailović&#39;a, jest na tyle znacznym oslabieniem obrony gospadarzy ze Ślask moglby dosc powaznie zagrozic bramce Kielczan ? Ten hendi zupelnie odpuszczam, ale zastanawiam sie wogole nad czysta 1. W sumie Slask moglby sie zmobilizowac i ugrac ten remis, skladu nie maja slabego, troche dziwne za znajda sie na koncu tabeli, ale to chyba wina braku zgrania i trenera.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tarasiewicz moglby trenowac Gancarczyka. Razem chlopaki jedyne co robia najlepiej to wieczne pretensje do sędziego.
Jeśli chodzi o ten mecz to asekuracyjnie zagrałem X z 1. Niby Korona gra bardzo dobrze, Śląsk źle, ale wcale nie jest znowu takie pewne zwycięstwo Kielczan. Wrocławianie na pewno też będą się chcieli pokazać nowemu trenerowi chyba wynika z informacji, że Lenczykowi. Większe szanse daje jednak Koronie, ale X mnie nie zdziwi. Za to gdyby Śląsk wygrał to bym się już zdziwił ????
 
horus 129

horus

Użytkownik
Taka dyskusja w temacie, a mnie nie było akurat parę dni. :-|???? A tak na serio, to dziwi mnie ile emocji wywołuje spotkanie dwóch klubów na &quot;L&quot;. Jak dla mnie to szykuje się bardzo mierne widowisko tych dwóch uznanych firm w polskim świadku futbolowym. Bardziej widzi mi się remis, bądź też wygrana Lecha, gdyż spodziewam się mecz walki, opierającego się głównie na faulach i grze na tzw awanturę, a zawodnicy Legii wiadomo jak potrafią walczyć na boisku, aż strach się bać ich charakteru.
Kolega chyba zapomniał kto najwięcej &quot;szczekał&quot; w dyskusji na temat walki Mariusza Pudzianowskiego z Butterbeanem. Jak się skończyło, każdy wie. Więc trochę pokory. Holandia również miała wygrać MŚ tak jak pisałeś, o czym nie wspomniałeś już. Zresztą wtedy pisałeś z konta Boromir więc nie wiem co tu jeszcze robisz.
Ciekawie wygląda kurs na Jagę 1,70. Na prawdę myślę, że warto na nich postawić, ograli u siebie Lecha w tym sezonie co zawsze dla nich było trudne, teraz grają z przeciętnym Zagłębiem Lublin. Mają doskonałą okazję na 3 punkty, Jaga u siebie jest niesamowicie mocna, gorzej u nich z meczami wyjazdowymi. Co prawda ostatnio przegrali z Arką Gdynia, ale mieli sporo okazji by wyrównać.
Chyba oglądaliśmy inne spotkania, o ile w ogóle oglądałeś. Z przykrością muszę stwierdzić, że Jaga po stracie gola praktycznie nie miała sytuacji do wyrównania.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Korona jak na razie bardzo jest uzależniona od Niedzielan. Zobaczymy ile daję tej drużynie &quot;Wtorek&quot;. Dzisiaj zakładam scenariuż że wreszcie po 6 kolejkach Niedzielan nie wpiszę się na listę strzelców i Korona wtedy będzie miała problem ze zdobyciem bramki.

Śląsk widział w akcji na Widzewie, grali ciekawą piłkę, nie zasłużyli na tak wysoką porażkę, ale grali fatalnie w obronie, Spahić dramat. Ale tacy piłkarze jak Mila, Sobota, Madej czy dwójka napastników Diaz i Vuk potrafię grać w piłkę, kiedyś ten Śląsk musi odbić się od dna.

według mnie tak:

Niedzielan nie strzeli ✅
Śląsk nie przegra
⛔
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja się nawet nie zdziwie jak Śląsk ten mecz wygra. W naszej lidze długofalową jakość mogą prezentować tylko Lech i Wisła a reszta jest zbyt niedojrzała by utrzymywać swój optymalny poziom w dłuższej perspektywie i wpadki z teoretycznie słabszym rywalem się zdarzą
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Sutek warto dodać, że Korona jest na fali. Uzyskała ostatnio dobre wyniki i teraz nie powinno być inaczej. Śląsk według mnie to bardziej odbije się, ale u siebie. Kielce to dość ciężki teren. A bramka Niedzielana to wielka niewiadoma. Wydaje mi się, że coś strzeli, ale właśnie, czy to tak nie za wiele? No nie wiem, ja gram na Koronę. Myślałem jeszcze o zagraniu poniżej 2.5, ale się wstrzymuję. Do tego Lech, bo gra Legii w meczu z Pogonią to pożal się Boże. Najgorszy transfer ligi to Manu, który nie wiedział gdzie jest. Więc Lech i Korona ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Polska - Ekstraklasa - g. 17:45
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: Korona Kielce -1.0
Kurs: 3,45
Bukmacher: Expekt
Na początek 7 serii spotkań piłkarskiej Ekstraklasy Korona Kielce podejmie Śląsk Wrocław. Goście przystąpią do spotkania już bez Ryszarda Tarasiewicza jego miejsce na ławce zajmie Paweł Barylski dotychczasowy asystent. Jest to efekt słabych wyników (obecnie Śląsk jest przedostatni w tabeli), tą sytuację będą chcieli wykorzystać piłkarze Korony, tym bardziej, że Andrzej Niedzielan i spółka gra naprawdę niezły futbol.
Korona obecnie z 11 oczkami jest na 4 pozycji tracąc tylko dwa oczka do lidera Jagiellonii Białystok. Dzisiaj gram, że podopieczni Marcina Sasala wygra mecz różnicą przynajmniej dwiema bramkami. Nie będzie to łatwe ponieważ w ekipie z Kielc dzisiaj zabraknie Kamila Kuzery i Nikola Mijailovica (w ekipie Śląska zabraknie jedynie Sebastiana Dudka) mimo wszystko myślę, że Korona grająca ładną ofensywną piłkę wygra i na stałe zadomowi się w czołówce ligowej tabeli.
Śląsk co prawda nie gra źle (szczególnie jeśli chodzi o atak) to jednak jak pokazał mecz z Widzewem mają olbrzymie problemy w defensywnie. Sami stwarzają niebezpieczne sytuacje pod własną bramką w Koronie podobnie jak w Widzewie (Robak i Sernas) są piłkarze którzy potrafią wykorzystać błędy rywali w szczególności mam na myśli lidera strzelców Andrzeja Niedzielana.
Podobnie jak Widzew u siebie ze Śląskiem tak i Korona nie powinna stracić punktów, myślę, również, że podobnie jak Widzew będzie wykorzystywać błędy rywali i wygra dość pewnie. Handicap według mnie jest jak najbardziej możliwy.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Legia Warszawa - Lech Poznań
Kto by pomyślał, że przed piątkowym szlagierem pomiędzy Legią Warszawa, a Lechem Poznań drużyny będą zajmowały kolejno 14 i 8 miejsce w tabeli ekstraklasy. Nowy, piękny stadion przy ulicy Łazienkowskiej, kilka transferów zawodników z zagranicy - wszystko to miało sprawić, że Legia zacznie grać na miarę oczekiwań. Nic bardziej mylnego, nowe nabytki zawodzą na całej linii, a fantastyczna arena bardziej sprzyja gościom, którym przychodzi zmierzyć się z warszawiakami. Podopieczni Macieja Skorży, którego posada wydaje się być zagrożona przegrali ostatnie trzy ligowe mecze, najpierw przed własną publicznością z GKS-em Bełchatów, a następnie z Ruchem Chorzów i Zagłębiem Lubin. Sześć punktów zdobytych w sześciu meczach to zawstydzający wynik dla Legii. Czas zacząć wygrywać zdają się mówić wszyscy kibice &quot;Legionistów&quot;, czy ten moment nastąpi już dzisiaj? Może być o to trudno, przy Łazienkowskiej zjawi się Lech Poznań, który powoli łapie wiatr w żagle, wraca na właściwy tor, choć na potwierdzenie ich dobrej formy trzeba jednak poczekać. Zwycięstwo ze Śląskiem Wrocław i remis wywalczony w niesamowitych okolicznościach na Stadion Olimpico w Turynie z Juventusem Turyn sprawiają niezłe wrażenie. W dzisiejszym meczu nie spodziewam się gradu bramek, spotkania pomiędzy tymi drużynami w ostatnich latach nie przynoszą wraz z sobą dużej ilości goli. Teraz może być podobnie, bezbramkowy remis bądź wygrana 1:0 którejś z drużyn to całkiem realne rezultaty.
Moja propozycja: poniżej 1,5 gola - 2,95 Sportingbet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom