>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

7 kolejka Ekstraklasy 24.09 - 26.09.2010

Status
Zamknięty.
legia 122

legia

Użytkownik
Legia ostatni raz tak źle zaczęła kilkadziesiąt lat temu , nie wierzę w trwanie tak fatalnej passy i 4 porażkę z rzędu , ot i tyle , nie wierzę że ta degrengolada się jutro pogłębi.
Lech w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach na 14 swoich rozegranych meczów w 9ciu z nich nie znalazł recepty na pokonanie rywala.
a więc 65% meczów Poznaniaków nie kończyło się ich wygraną , to pozwala mi mieć malutką iskierką nadzieji że ta beznadziejnie słaba obecnie Legia na własnym stadionie zdoła niczym lew wyrwać jakiś punkcik faworytowi...
liczę że piłkarski szrot i miernoty typu Vrdoljak Manu Rybus Cabral wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i nie pękną jutro podejmując rękawicę .
w futbolu niespodzianki czasem się zdarzają o nawet maluczccy potrafią sprawić niespodziankę , w zeszłym sezonie Lech odpadł z Pucharu z czerwoną latarnią 1 ligi - Stalą Stalowa Wola więc i we mnie się tkli promyk nadzieji że Legia sprawi nielada sensację i nie przegra.
 
M 0

morbid

Użytkownik
Legia ostatni raz tak źle zaczęła kilkadziesiąt lat temu , nie wierzę w trwanie tak fatalnej passy i 4 porażkę z rzędu , ot i tyle , nie wierzę że ta degrengolada się jutro pogłębi.

Lech w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach na 14 swoich rozegranych meczów w 9ciu z nich nie znalazł recepty na pokonanie rywala.

a więc 65% meczów Poznaniaków nie kończyło się ich wygraną , to pozwala mi mieć malutką iskierką nadzieji że ta beznadziejnie słaba obecnie Legia na własnym stadionie zdoła niczym lew wyrwać jakiś punkcik faworytowi...

liczę że piłkarski szrot i miernoty typu Vrdoljak Manu Rybus Cabral wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i nie pękną jutro podejmując rękawicę .

w futbolu niespodzianki czasem się zdarzają o nawet maluczccy potrafią sprawić niespodziankę , w zeszłym sezonie Lech odpadł z Pucharu z czerwoną latarnią 1 ligi - Stalą Stalowa Wola więc i we mnie się tkli promyk nadzieji że Legia sprawi nielada sensację i nie przegra.
Wow, chłopie teraz to cię zagorzali fani legii chyba wyklną, Legia sprawiająca sensację wygrywając u siebie z Lechem, amluczcy sprawiający niespodziankę ???? )).
Wiem że 4 przegrana z rzędu wydaje się nieprawdopodobne, ale nie niemożliwe. Jutro w Warszawie stanie się to faktem. Ja bym nawet stawiał 2/2, Lech z handi 1:0 dla legii no i z pewnością że &quot;Rudnews strzeli&quot;. Po doskonałych kursach. Buki dają zarobić, więc nie ma co się zastanawiać, tylko brać ! ????
jedynym argumentem przeciw jest snucie domysłów, że &quot;warszawka&quot; nie pozwoli na 4 przegraną i odpowiednio pinstruuje pana z gwizdkiem, ale mam nadzieję, że sędzia będzie się mylił w obie strony ( bo jakoś w to że sędzia będzie nieomylny nie wierzę, gdyż w tym sezonie sędziowanie w naszej lidze jest wyjątkowo słabe, ale nie przez chęć pomocy komukolwiek, tylko przez niekompetencję panów z gwizdkiem).
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Co do nowej murawy na Legii to kosztowała...700 tysięcy euro, dzisiaj skończą układanie nowej trawy.
Jako ciekawostkę podam że bodajże 6 lat temu Legia też wymieniała murawę przed ważnym meczem wtedy z Austrią Wiedeń i to szczęścia Legii nie przyniosło ponieważ przegrali 1:3 i po tym meczu zwolniono Wdowczyka ????
To bylo wtedy jak Nedza z metra nie trafil na pustaka (slupek byl)?
Ty masz swoje argumenty ja mam swoje , dla Ciebie moje 1x po kursie obecnie 1,55 jest irracjonalne , bardziej pewne wydaje Ci się zwycięstwo Lecha po ok 2,6 , masz prawo ulegać emocjom i hurraoptymizmowi po niezłym meczu z Juve , masz prawo się umacniać w przekonaniu pod tym i pisać jaka ta Legia beznadziejna , masz prawo ulegać emocjom .
po meczu zobaczymy kto będzie mądrzejszy , teraz możesz się siłować na argumenty i udowadniać nam tu wszystkim że Twoje 2,6 jest bardziej prawdopodobne niż moje 1,55 ...
Jakie Ty masz agrumenty? Ze Legia nie jest az tak slaba? To jest argument?
I jeszcze jedno mam pytanie do Ciebie, gdzie jest ta maniana???
Ja powiem tak, dla Legii to najlepszy mecz na przelamanie bo bardzo medialny (derby Polski ????) a Lech wcale niczego wielkiego w lidze nie gra. Mysle ze Legia sie zmobilizuje i mecz bedzie w okolicach remisu ale to tylko tak na czuja bo obecnie nie ma argumentow przemawiajacych za Legia. Mysle ze Legia z POznaniem* zagra swoj najlepszy mecz choc nie ma ku temu przeslanek na papierze.

Fabik oczywista oczywistoscia jest ze sedzia wam podarowal dwa punkty z Pasami, rzut wolny posredni gdy broni Cabaj jest grozniejszy od karnego w innym meczu :razz:
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Szczerze mówiąc jedynym na teraz argumentem przemawiającym za Legią jest to że w końcu muszą się przełamać.Okazja znakomita bowiem przyjeżdża aktualny mistrz Polski.
Jeśli chodzi o ligę wydaje mi się że stołeczny klub upaść niżej już nie może.Czas piąć się w górę!!!Mimo iż to początek ligi śmiem stwierdzić że spotkanie to może być kluczowe dla Legii w walce o pierwszą trójkę.Lecha czeka Puchar UEFA.Myślę jednak że Poznaniacy do tego spotkania podejdą podwójnie umotywowani gdyż oni od lat mają kompleksy Legii więc o jakim kolwiek wystawianiu rezerw (przed UEFA) raczej nie ma mowy.Zobaczymy jak Legia spisze się na swoim stadionie pierwszy raz w tym sezonie w roli NIE faworyta.Ja liczę na przebudzenie stołecznego klubu.Wyrachowanie trenera Skorży błysk talentu Manu + Cabral i kolejną bramkę Kucharczyka.
&quot; ... do końca na świata granice Czarna ELKA zwycięży o promieni stolice..&quot;
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
jeśli brać pod uwagę ostatnie lata to ja bym się dobrze zastanowił czy to Lech ma kompleks Legii...
Sorry zapomniałem dla ciężej trybiacych dopisac że chodzi mi o mecze przy Łazienkowskiej :

Historia ostatnich kilkunastu spotkań na podstawie statystyk betathome






Legia Warszawa vs. Lech Poznan 2:0

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 1:1

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 0:1

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 3:2

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 3:1

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 2:1

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 3:0

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 1:0

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 2:1

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 2:0

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 1:1

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 1:0

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 0:0

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 1:1

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 5:1

Legia Warszawa vs. Lech Poznan 0:1

za eredivisie.pl :
&quot;Bilans bezpośrednich pojedynków obu zespołów przemawia na korzyść Legii. Piłkarze Lecha w Warszawie w meczu ligowym zdołali wygrać zaledwie raz na trzynaście rozegranych pojedynków. W ostatnim sezonie Legia u siebie pokonała Kolejorza 2:0&quot;

Dodam że tenże Lech Poznań od sezonu 1994/1995 do ostatniego ani razu nie dał rady być wyżej na koniec sezonu od Legii ???? dopiero kuchenne rewolucje firmy Amica pozwoliły Poznaniakom na jeden sezon szczytowania.Według mnie ostatni ???? Więc nie wiem kto ma kompleksy ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Trener Lecha Poznań Jacek Zieliński został zawieszony na 2 mecze, więc nie poprowadzi spotkania z Legią.
I bardzo dobrze, ze zostal zawieszony, bo to co robi od pewnego czasu Zieliński przy ławce to przesada. Wiadomo, ze sedziow mamy kipeskich, ale znowu nie ma az tylu razacych pomylek przeciwko Lechowi.
I proponowalbym jeszcze zawiesic Garncarczyka na 10 albo wiecej spotkan. Moze by sie nauczyl, zeby lepiej grac a nie wiecznie ryczec i machac raczkami na prawo i lewo. Lubilem goscia za zadziornosc i walecznosc, ale od kiedy jest w Lechu jego dyskusje i wieczne niezadowolenie z decyzji sedziowskich sa poprostu zenujaco smieszne.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Jestem kibicem Legii, ale jestem i człowiekiem który ma też rozum a nie fanatyk klubu. Uwielbiam ten stołeczny klub i jak najbardziej byl bym za aby wygrał i aby były kolejne 3 pkt ale spokojnie. Najbardziej jestem niezadowolony z osób podających sie za kibiców Legii który mimo wszystko bez analizy i bez wiedzy stawiają na pewną wygraną stołecznych, aż wstyd mi tego ze jestem kibicem tego klubu, ze wzgledu na te osoby. gdyby spotkanie odbywało sie w Poznaniu nie mialbym wątpliwosci i typował zwycięstwo poznaniaków, lecz jest inaczej. Łazienkowska 3 miała byc fortecą nie do zdobycia ale niestety juz chyba w 3 rundzie to nie wypaliło. Nie podoba mi sie równiez zachwyt nad rudnevsem, który strzelil 3 bramki w ost. meczu, a powiedzcie mi pokazał cos super w meczach ligowych?? Po tym spotkaniu bedzie wiadomo czy byl to tylko chwilowy przebłysk czy jednak forma. Tego meczu na pewno nie obstawie bo siła razenia lecha wygląda imponująco a obrona jak i cała gra Legii wydaje sie mizerna. Czyzby jakis przebłysk w tym meczu?? mam nadzieje lecz jak dla mnie to chyba tylko jakis under 5.5 w tym meczu jest pewny ???? Jutro bedziemy madrzejsi i licze na odbudowanie formy zespołu Skorzy który jak narazie wydaje sie najgorszym wzmocnieniem w tym sezonie. Nie wątpie w jego umiejetnosci lecz słaby charakter, na pewno mniej wybuchowy niz jacka zielinskiego który meczu nie obejrzy w ławki trenerskiej o!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie lepiej odpuścić ten śmieszny &quot;hit&quot; kolejki i zagrać Koronę po bardzo dobrym kursie ? Z Wisłą pokazali charakter, myślę że na swoim stadionie nie powinni zawieść, a Śląsk na wyjazdach nigdy nie był mocarzem. Teraz na dodatek wywalili trenera. Zespół z Kielc wydaje się być bardziej poukładaną drużyną. Co o tym myślicie, zważywszy że kurs bardzo dobry, moim zdaniem nieco zawyżony.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Legia Warszawa - Lech Poznań
2:1​

Pojedynek Legii z Lechem to absolutny hit jeśli chodzi o Wasze zainteresowanie. Więc i ja dorzucę swoje 3 grosze. Najpierw należy obiektywnie przyznać, że żaden zespół z tej dwójki nie gra tego czego oczekują kibice. Lech niby jakieś punkty zdobywał. W LE zaimponował rezultatem z Juventusem także gra nie wyglądała najgorzej chociaż nie ma co ukrywać, że zremisowali w frajerski sposób, na własne życzenie. Gra Legii wygląda fatalnie. Jedyny ich mecz w którym zagrali w miarę dobrze to ten z Arsenalem. Wiadomo był to mecz towarzyski ale mimo tego z silnym rywalem. Jednak okazuje się, że lidze zespół Macieja Skorży nie istnieje. Popieram zdanie pana Kołtonia, który pisze, że to jest wina ściągania na potęgę graczy z zagranicy i napychanie portfeli znajomym menedżerom zamiast dawać grać młodym Polakom. Tacy nie mają ambicji do gry na całego dla danego klubu, dla nich to jest kolejny przystanek w karierze gdzie mogą zarobić. Nie twierdzę, że zagraniczni piłkarze nie nadają się do gry. Przykładem jest Lech Poznań, który potrafił zbudować dobrą drużynę mieszając polskich i zagranicznych piłkarzy (a także dając pograć na poziomie Ekstraklasy młodym zawodnikom!).
Wracając do meczu. Mimo że na chłopski rozum faworyt zdaje się być jeden to jednak myślę, że bukmacherzy nie na darmo wystawili takie kursy. Fakt, Legia gra bardzo słabo, ale Lech też nie zachwycał. Wojskowi są klasową drużyną (na Polskę of course) więc ciężko sobie wyobrazić kolejny przegrany mecz. A jednak. Argumenty na Legionistów opierają się właśnie głównie na tym: nie mogą tyle przegrywać, w końcu muszą się przełamać, grają na własnym stadionie, Lechowi ciężko się grało na Łazienkowskiej, dla zawodników Skorży jest to prestiżowy pojedynek, kibice naciskają na zawodników by ruszyli d... tyłki. Przepraszam, ale dla mnie to argumenty, które należy brać pod uwagę, ale nie można na ich podstawie mówić: Legia wygra. Skąd ci sprowadzeni piłkarze mają wiedzieć, że jest to bardzo ważne spotkanie dla zespołu, dla kibiców? Dla nich to mecz jak każdy inny, a że trener lub polscy koledzy im wspomną o tym? W takiej sytuacji przed każdym meczem się tak mobilizują pewnie. Nie przekonuje mnie także wypowiedź Ivicy Vrdoljaka.
Pod względem sportowym lepiej wygląda Lech. Piłkarze tworzą drużynę a tego brakuje w warszawskim klubie. Na pewno są podbudowani wynikiem meczu w LE. Mam nadzieję, ze przez to nie poczują się zbyt pewnie. Typując stawiam na Lecha. Gospodarze nie mają w tej chwili sportowych argumentów na zwycięstwo. Jednak pamiętajmy to jest piłka. Poznaniacy mogą być zbyt pewni swego. Legioniści mogą w końcu wyjść na to spotkanie jak na Arsenal lub w końcu gryźć murawę bojąc się kibiców. Jednak nie sądzę by dali radę wygrać. W najlepszym wypadku mogą osiągnąć remis. Dlatego postanawiam zagrać z wykluczeniem remisu.

Moja propozycja:

Lech dnb (około 1.76)⛔
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nie lepiej odpuścić ten śmieszny &quot;hit&quot; kolejki i zagrać Koronę po bardzo dobrym kursie ? Z Wisłą pokazali charakter, myślę że na swoim stadionie nie powinni zawieść, a Śląsk na wyjazdach nigdy nie był mocarzem. Teraz na dodatek wywalili trenera. Zespół z Kielc wydaje się być bardziej poukładaną drużyną. Co o tym myślicie, zważywszy że kurs bardzo dobry, moim zdaniem nieco zawyżony.
Dwa ale:
- efekt nowej miotly,
- Slask pomimo slabych wynikow pokazal troche dobrej pilki w tej rundzie.
Reszta przemawia za Korona a ja zagram over na czuja ;-)
flamaster// w tym spotkaniu ma ich poprowadzić bodajże wcześniejszy asystent (chyba że się mylę) więc efekt nowej miotły raczej mało prawdopodobny)
IMO prawdopodobny, tez slyszalem te bedzie tymczasowy ale na pewno maja juz nastepcow na oku i oni beda ogladac ten mecz.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Legia - Lech
Gdyby nie zespól Legii (nawet w tej formie jak teraz) nie można by tutaj mówić o hicie kolejki.Jutro wielki mecz dla trenera Skorży i całej Legii.Czas na przełamanie i wygraną z odwiecznym rywalem.Zwycięstwa jestem prawię że pewien.Raz że zła passa musi się kiedyś skończyć dwa że robi się tutaj masówa na Lecha.Ja z doświadczenia wiem że takie coś było by zbyt proste aby Lech sobie przyjechał 95% ludności zagrało na Lecha po kursie 2,40 i żeby to Lech wygrał.Jak dla mnie jutro przełamanie i poprawa morali w zespole Warszawskim.Mój typ na to spotkanie Legia / Legia po kursie 4,75
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Oslabia mnie jak czytam, ze ktos jest za kims bo 90% idzie za przeciwnikiem...I skoro 90% stawia na Lech to Lech wygrac nie moze...Wiadomo, ze Legia moze wygrac jutro ale na 10 argumentow 9 przemawia za Lechem. Za Legia widze tylko 1. Wygrali ostatni mecz i z psyuchologicznego punktu widzenia mogli sie lekko odblokowac. Innych za nie widze. Do tej pory grali totalne dno. Jesli Legia jutro wygra to bedzie niespodzianka. X jest mozliwe. Ale jesli bym mial typowac to Lech, ktory juz tez zgubil pare pkt. I Liga Europejska Liga Europejska, ale kolejne zgubione pkt w lidze wcale nie beda tak latwe do odrobienia.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Legia - Lech
Gdyby nie zespól Legii (nawet w tej formie jak teraz) nie można by tutaj mówić o hicie kolejki.Jutro wielki mecz dla trenera Skorży i całej Legii.Czas na przełamanie i wygraną z odwiecznym rywalem.Zwycięstwa jestem prawię że pewien.Raz że zła passa musi się kiedyś skończyć dwa że robi się tutaj masówa na Lecha.Ja z doświadczenia wiem że takie coś było by zbyt proste aby Lech sobie przyjechał 95% ludności zagrało na Lecha po kursie 2,40 i żeby to Lech wygrał.Jak dla mnie jutro przełamanie i poprawa morali w zespole Warszawskim.Mój typ na to spotkanie Legia / Legia po kursie 4,75
To że ludzie stawiają na Lecha to znaczy że Legia wygra :grin:? Legia gra taką kupę że nie da się tego oglądać, z meczu na mecz ich gra się nie poprawi. Argument że poprawią sobie morale też kiepski, bo z tego powodu może wygrać także Lech, który w lidze nie gra najlepiej, a zwycięstwo przed ligą europejską by ich zmotywowało czyż nie ? Napisałeś że Legia musi w końcu wygrać - kiedyś musi, ale nikt nie powiedział że teraz. Równie dobrze mogliby spaść do 1 ligi. Piszmy z głową, a ja dalej konsekwentnie powtórzę że lepiej zagrać na Koronę, albo jak ktoś wcześniej wspomniał wrzucić jakiś overek, bo obie ekipy grają mocno z przodu.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
To że ludzie stawiają na Lecha to znaczy że Legia wygra :grin:? Legia gra taką kupę że nie da się tego oglądać, z meczu na mecz ich gra się nie poprawi. Argument że poprawią sobie morale też kiepski, bo z tego powodu może wygrać także Lech, który w lidze nie gra najlepiej, a zwycięstwo przed ligą europejską by ich zmotywowało czyż nie ? Napisałeś że Legia musi w końcu wygrać - kiedyś musi, ale nikt nie powiedział że teraz. Równie dobrze mogliby spaść do 1 ligi. Piszmy z głową, a ja dalej konsekwentnie powtórzę że lepiej zagrać na Koronę, albo jak ktoś wcześniej wspomniał wrzucić jakiś overek, bo obie ekipy grają mocno z przodu.
Wiedziałem że znajdą się głupki które będa to komentować i kolejny raz mam z nich beke ???? nie zauważyłeś że piszę to z ironią??szkoda tutaj sie argumentowac wogóle czymkolwiek bo i tak zawsze zdania są podzielone.Graj sobie na Korone a ja w meczu Korona - Slask zagram na spokojnie remis.Graj tez na Lecha lub nie ja zagram na Legie.A i jak wymysle jakies glupsze argumenty to tutaj napisze ????
Dawniej gdy AMICA Poznań nie była jeszcze tak &quot;popularna&quot; i poniewierała sie pomiedzy srodkiem tabeli a druga liga grajac totalne dno piłkarze Legii jadac do Poznania gdzie na 10 argumentów 9 przemawiało za Warszawiakami czesto wracali bez punktów ???? mecz meczowi nie równy dodajac przewrotnosc naszej kochanej Ekstraklasy i to że ogladam każdy mecz jesli mam tylko czas i czy Gra Lech Legia Wisła Śląsk Bytom moim skromnym zdaniem smiem twierdzić jutro Legia do przerwy i na koniec 1/1 4,75

EDIT : aaa zapomniałem najważniejszy argument żeby Ramzesa przekonac do grania na Legie , trawa trawa i jeszcze raz trawa nowa i podobno wydeptana juz pod Legie ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
do tych wszystkich co już postawili krzyżyk na Legii ...

Chinyama powinien zagrać od 1ej minuty , także nieco mniejsza nędza z przodu...

jest Kucharczyk Chinyama i Mezenga

w pomocy Manu Rybus Radovic Vrdoljak , Cabral z którym Skorża dziś baaardzo długą rozmowę przeprowadził. w obronie jest Choto Astiz

to nie są najgorsi piłkarze , stać ich na to żeby pokazać się z dobrej strony. stać ich na przełamanie i błysk. to nie są zawodnicy którzy przyszli z Piasta Gliwice a mniej więcej tak oceniacie dzisiaj Legię , jak jakiegoś chłopca do bicia - drużynę pokroju Paista Gliwice.

ok zaliczyli falstart spisują się fatalnie , ale każda zła passa się kedyś kończy , Ci zawodnicy prezentują się dużo poniżej swoich możliwości , napewno potencjał mają o wiele większy niż to ostatnio pokazują.

Lech ma około 40% szans na wygraną i nie macie co zaklinać rzeczywistości i czarować że te szanse są dużo większe , niektórzy się tu wypowiadają w tak buńczycznym i pełnym braku pokory tonie jakby to było 60-70% ...

matematyki nie oszukacie...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
TitoOrtiz piszesz tak jakbys pisal to serio. Ciezko wyczuc kiedy ironizujesz kiedy nie wiec wiesz...
Ja nie jestem kibicem ani legii ani Lecha. I szczerze jest mi w sumie obojetne jaki wynik padnie. Tzn dla mojego kuponu lepiej by bylo gdyby padlo X lub Lech ???? ale abstra***ąc od kuponu to naprawde mi obojetne kto wygra. Powiem wiecej szkoda mi jest Legii z punktu widzenia polskich druzyn, ktore beda graly za rok w pucharach. Jak w czerwcu i lipcu czytalem kolejne wzmocnienia i przeanalizowalem jak wczesniej Legia ulozyla sklad i ile czasu mial Skroza na ulozenie tego wszystkiego to stwierdzilem, ze Legia bedzie zabijala grą. Ale no gra naprawde prze konrketnie nędznie. Może zaskoczy, może się uruchomia do grania zawodnicy, ale szczerze nic na to nie wskazuje jesli bym mial oceniac po ostatnich meczach. Ani 1% jakiegos przeblysku nie widzialem w meczu z Lubinem. I bede sie trzymał swojego zdania, ze w wiekszosci winien jest temu Skorza. Np Cracovia mimo, iz przegrywa mecz za meczem to tam widac jakas mysl w tej grze,cos sie dzieje. A w Legii ?? NIC. Moze sie okazac, ze jutrzejszy mecz bedzie przeblyskiem, ale raczej widze remis lub zwyciestwo Lecha no i po malu zegnanie Maćka Skorży, który byc moze zaprzepaścił super szanse na zrobienie na lata mocnego teamu - bo i kasa jest i kibice pogodzeni z zarządem i nowy stadion.
A bunczuczne tony i wypowiedzi mysle, ze maja swoje uzasadnienie w poprostu tragicznej grze Legii do tej pory.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
legia co Ty gadasz Lech wygra bo ostatnio nawet zremisował 3-3 w Turynie to co dopiero zrobia z Legia.W poznaniu licza kolejny raz na Rudnevsa teraz ma strzelic 6 bramek i to wszystkie w drugiej połowie ???? według mnie idać tropem w bukmacherce jakim idą Ci którzy graja jutro zdecydowanie na Lecha nie zajdzie sie daleko.Zbyt łatwe żeby weszło jeszcze po kursie 2,40 i tak samo szczekaliście jak Brazylia grała z Holandia czy Hiszpania z Niemcami na mundialu.rece dawali ucinac za Brazylie i Niemców a wystarczyło wejsc na forum postawic na odwrot (co zreszta zrobiłem).
W tydzień znajde tutaj 10-20 spotkan takich jak to legi z Lechem które kończa sie innymi wynikami niz typuje tutaj masowo 75-80 % uzytkownikow tego forum ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To proponuje zaloz taki temat w kuponach albo w kuponach ze statystykami i poprzyj to co napisales faktami. Bo pisac w caly swiat to i ja moge, ze tworze kupony odwrotne i zbijam fortune.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A ja proponuje nie gadac z kibicami Legii o tym meczu bo juz nic nowego nie powiedza a bedzie tylko zamet. Do grupy warszawskich kibicow zawsze mialem szacunek na tym forum ale w tej kolejece nie przyczytalem ani jednej obiektywnej opinii mimo moich prowokacji.
Gracie na Pasy? Ja bym zagral gdy by nie ostatni mecz, teraz mam klin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom