>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Primera Division 24.09 - 26.09.2013

Status
Zamknięty.
K 35

kamilofcb

Użytkownik
Sevilla - Rayo Vallecano
Powyżej 2,5 bramek - 1,45
Kurs może nie zachęca, ale ja gram. Rayo w tym sezonie wszystkie mecze na over 2,5. Do składu wróci dzisiaj prawdopodobnie Lass Bangoura. Jeśli chodzi o Sevillę, to drużyna jest pod ścianą, bo zajmuje ostatnie miejsce i pewnie wysoka wygrana trochę by ostudziła kibiców i szalonego Del Nido po słabym początku sezonu. To prawda, że mieli trudny początek sezonu, dlatego czas zacząć zbierać punkty i strzelać gole. WhoScored podpowiada, że w ostatnich 12 meczach ligowych w Sewilli odnotowano 11 overów. Ja liczę na wysoką wygraną gospodarzy, lub wysoki remis. W każdym razie, mecz pewnie będzie się podobał kibicom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Real wcale nie będzie miał spacerku z Elche. Poza tym zespół nie jest w jakiejś olśniewającej formie. Dobrze prezentuje się Isco, Di Maria, a CR7 dokłada swoje. Real nie miał najmocniejszych rywali, a już 2 razy uciekł grabarzowi spod łopaty z meczach z Betisem i Granadą. W tym drugim meczu jak zwykle Realowi przyszedł w sukurs &quot;sędzia&quot;. Real zgubił punkty z przeciętnym Villarrealem. Elche prezentuje podobny poziom, jak nie wyższy, choć na chwilę obecną nie widać tego w dorobku punktowym, ale będzie się to wyrównywać. Zespoły z Lewantu są bardzo bitne i gospodarze dziś nie przestraszą się rywala. Real wygrał ostatnio w Getafe 4:1, ale ten drugi zespół to jest obraz nędzy i rozpaczy. Wkurza mnie, że taka drużyna jak Getafe gra w La Lidze, bo niczego kompletnie nie wnosi. Zwycięstwo nad nimi to żaden splendor. Choć Real i Barcelona grają w innej lidze, to gra z przeciętniakami ich tylko dołuje, bo z pewnością poziomu nie podnosi. Nawet ze słabszymi rywalami &quot;wielcy&quot; będą tracić punkty, nie ma na to siły. W ubiegłym sezonie Real dostawał bęcki od drużyn z Andaluzji. W tym roku zmorą mogą okazać się beniaminkowie. Warto więc postarać się o chwilówkę i trochę grosza sypnąć na remis w dzisiejszym spotkaniu. Elche gra u siebie i kursy ponad 6 na remis to okazja. Polecam!
Sory kolego ale WSZYSTKO co napisałeś to jakieś bzdury zacznijmy od początku:
Piszesz że zespół nie prezentuje się olśniewająco po czym wymieniasz cały skład atakujących Realu którzy prezentują się według Ciebie dobrze to jak to jest?
Real gubi punkty z przeciętnym Villarealem no super przeciętny z racji tego że jest beniaminkiem a oglądałeś chociaż jeden ich mecz?
Ten przeciętny klub nie ma jeszcze porażki...
A propos Getafe wkurza Cię ta drużyna a chociaż gra paskudny futbol dla oka to przypomnę tylko że ostatni sezon skończyli za Sevillą i bodaj w ostatnim sezonie potrafili zremisować z Realem kurczę naprawdę pisanie wszystko tylko po to żeby było pod swoją analizę jest piękne...
Pamiętam jak po meczu Bayernu z Chelsea pisałeś że Bayern powinien był nastrzelać kilka bramek a Ci co stawiali coś w stronę Chelsea to hipokryci wydaję mi się że masz jakieś problemy z postrzeganiem rzeczywistości...
Nie będę już mówił czemu Real tak się prezentował na otwarcie sezonu w obronie kontuzje Coentrao,Marcelo,Varanea to nie byle co ale dzisiaj jestem spokojny o obronę Realu Nacho gra coraz częściej i widać że mu to służy.
W kursie 6 na remis nie ma ŻADNEGO value ale jak chcesz...
Jak dla mnie:
Real -1 1.80 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Sevilla - Rayo Vallecano

Dwie ostatnie drużyny w lidze zagrają dzisiaj między sobą. Rayo zawsze gra futbol ofensywny i atakuje niemal całym zespołem co skutkuje dużą stratą bramek (ostatnie 4 mecze i 15 straconych bramek! 3.75 na mecz!). Co prawda przeciwników mieli ciężkich bo wyjazd do Madrytu na mecz z Atletico (5:0), do Malagi (5:0) i mecz u siebie z Barcelona (4:0). Co do ostatniego meczu to Rayo utrzymywało się częściej przy piłce (bodajże 52%-48%) i przerwali passe Barcelony, która trwała 5 lat. Nie wyobrażam sobie zmiany taktyki Vallecano i oczekuje szalonego meczu, bo przeciwnikiem będzie również szalona Sevilla. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, co z pewnością jest mega zaskoczeniem, bo potencjał tej drużyny jest duży i ich miejsce jest w górnej części tabeli. Obie drużyny dysponują sporą siłą rażenia i słabą obroną. Mam nadzieje, że to przełoży się na grad bramek. Jestem przekonany na 100% że Rayo strzeli dzisiaj co najmniej jedną bramkę, a kurs na to jest bardzo atrakcyjny. Motywacji w tym meczu nie zabraknie i nikt nogi nie odstawi, bo jest to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Polecam

Rayo over 0.5 @1.53 bet365 ✅

Rayo over 1 @ 2.240 pinnacle zwrot

BTS @1.66 bet365 ✅

powyżej 2.5 @1.50 bet365 ✅

powyżej 3.5 @ 2.30 pinnacle
✅

Warto też zwrócić uwagę na h2h
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Granada Cf - Cf Valencia 0:1

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.70


Wczoraj Almeria zalepiła temat, bo nie strzeliła.. Nagle łobuzy przestali strzelać bramki wrr... a tak im dobrze szło.. Ci co skorzystali sorrry ???? No ale trudno. Dzisiaj pójdę w stronę Valencii, która po &quot;kryzysie&quot; wraca na właściwe tory. Po 3 porażkach z Espanyol, Barcelona i Betisem, oraz upokorzeniu w Lidze Europy ze Swansea piłkarzy wygwizdywano i pod adresem trenera poadały obelgi, nie ciekawie się robiło w klubie.. straszono zwolnieniami, karami dla zwodników itp. Do niczego takiego nie doszło. W minionej kolejce przyszło zwycięstwo z Sevilla i odżyły nieco nadzieje. Nie wszystko jeszcze jest stracone w tym sezonie. Miroslav Djukić wybrał 18 szczęśliwców, którzy dzisiaj na Nuevo Los Carmenes zmierzą się z Granadą. Serbski trener nie mógł skorzystać z Vicente Guaity i Ricardo Costy oraz Adaila Rami, którzy narzekają na urazy. Natomiast zdolny do gry okazuję się Ever Banega i to on pod nieobecność Ricardo będzie sprawował funkcję kapitana. Granada ledwo wiąże koniec z końcem.. Nie wygrali od 4 spotkań i strzelili w tych spotkaniach zaledwie 1 bramkę. Z kim jak nie z Granadą, która jest w fatalnej dyspozycji ma kontynuować dobrą passę Valencia? Zwycięstwo z Sevillą straci na znaczeniu, jeśli w starciu z Granadą wrócimy do przegrywania. Musimy pokazać, że jesteśmy Valencią; spotkanie będzie trudne, w końcu rywal lepiej gra u siebie. Jeśli wygramy, zyskamy na pewności siebie. Tymi słowami przed tym meczem motywował trenerów Amadeo Salvo (prezydent klubu). Ja powiem od siebie, że Granada nie powinna dzisiaj stanowić zagrożenia dla gości. Kursy dość wysokie z racji, że Granada występuje przed własną publicznością. Ale co z tego skoro na 2 mecze, które grali u siebie obydwa przegrali.. Chce zobaczyć Nietoperzy wracających na drogę zwycięstw. Zabezpieczony remisem w razie niekorzystnego obrotu sprawy, chcę w spokoju obejrzeć na CANAL+ Family dzisiejsze spotkanie. Ale korciła czysta dwójka po soczystym kursiku 2,40 w betgun. Ostatecznie poszło 2 DNB po 1.70.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie można pisać o kontynuowaniu jakiejkolwiek passy jeśli Valencia wygrała tylko jedno spotkanie. Piłkarze uratowali chyba trenerowi głowę tym spotkaniem z Sevillą. Wszystko to jednak działo się na Mestalla, a jestem przekonany, że dziś Nietoperze nawet jeśli wygrają to jednak po ogromnych bólach.
Z Sevillą popełnili kilka głupich błędów w obronie, ale Jairo marnował piłki jakie tylko mógł. Zdecydowanie był to najlepszy mecz Valencii w tym sezonie, ale chyba było trudno o jeszcze gorszy niż poprzednie.. Błędy w obronie jak były tak są i po jednym meczu nie można mówić, że wszystko wraca do normy i jest cacy.
Od składu dyscyplinarnie został odsunięty Rami, a nie jak napisał Groven z powodu kontuzji. Środkowy obrońca mocno skrytykował sytuację w klubie. Po odejściu Soldado, Albeldy i Tino Costy brakuje mu graczy z charakterem. Niektórych kolegów z obecnej szatni określił mianem lizusów, a kilka słów dorzucił też na temat Djukicia, że zobaczą wszyscy jak to będzie wyglądało na koniec sezonu. Głupie słowa obrońcy na niecały rok przed Mundialem.
Granada pomimo sporych wzmocnień gra mocno przeciętnie. Z nikim nie przegrali w fatalnym stylu. Zrobili co mieli zrobić czyli pokonali na początek Osasunę. Realowi na wiele również nie pozwolili i do wyrównania nie brakowało wiele. Ostatnie 3 spotkania wychodziły im praktycznie na remis, bo remisowali z Celtą i Betisem, a z Espanyolem gol padł po niesłusznym rzucie wolnym.
Obrona funkcjonuje dosyć sprawnie. Iturra stara się wszystkim dyrygować i jak widać wychodzi mu to dobrze, bo w żadnym meczu Granada nie straciła więcej niż 1 gola. Rachunek mój jest prosty. Valencia zagrała tylko jeden POPRAWNY mecz w tym sezonie i na wyjazdowe zwycięstwo jest zbyt wcześnie. Granada z dobrze funkcjonującą obroną ugra punkty, ale ofensywa jest osłabiona brakiem Pitiego. Gram na remis.
Granada - Valencia
Remis 3,25 Bet365 ⛔ 0:1

Real powinien odprawić z kwitkiem Elche, ale fajerwerków raczej tu nie będzie. Wyjazd, a do tego beniaminek więc oczekuję stosunkowo jak na Real spokojnego zwycięstwa. Z Getafe zagrali moim zdaniem najlepszy mecz w tym sezonie. Kontuzja Bale&#39;a wyszła im na dobre, bo gra bez playmakera dla mnie jest czymś nie do przyjęcia, a tak właśnie miał wyglądać skład na Getafe - Bale zamiast Isco.
Trener Elche niby zachwala atak pozycyjny Realu, ale właśnie moim zdaniem w tym aspekcie jest jeszcze wiele do poprawy. Czasami podejmowane są jeszcze złe decyzje, ale dla mnie to jeszcze są pozostałości po starym trenerze. U Ancelottiego Real w niedługim czasie powinien wrócić do bardziej koncertowej gry, ale wszystko wymaga czasu.
Trzeba również pamiętać o tym, że w weekend mamy największe derby Madrytu, gdzie Atletico w dobrej formie jest w stanie w końcu zagrać na nosie Królewskim.
W składzie Elche zabraknie Sapunaru i Pelegrina. Lewa strona obrony będzie mocno męczona przez Ronaldo pod nieobecność Sapunaru, który jednak miał więcej okazji grać przeciwko Portugalczykowi.
Zwycięstwo będzie na minimum bezpieczeństwa czyli takie dwubramkowe.
Elche - Real
Real wygra różnicą 2 bramek 4,00 Bet365 ⛔ 1:2
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Szczerze powiedziawszy, dzisiejsze mecze, to takie ni w dupę, ni w oko... Przeciwko Granadzie trzeba grać ale nie na Valencie i tu się koło zamyka. W ogóle transmisja tego meczu w C+, to jakaś paranoja, bo o wiele lepiej zapowiadają się jutrzejsze mecze Athletic-Betis czy Villarreal-Espanyol ale ktoś ma nie równo pod sufitem i wybiera, dwie fatalnie grające drużyny...
Co do meczu Sevilla-Rayo, to niby over jest tutaj oczywistym wyborem ale te kursy straaasznie niskie. Ciężko coś dobrać i trzeba porządnie przemyśleć swój wybór, bo jednak pchać się w overa, po niskim kursie, to żadna przyjemność ale jeśli już, to bym poszukał wyższych linii i jeśli, coś ciekawego mnie zainteresuje, to edytuję tego posta i wrzucę swoje przemyślenia. Na mecz w Elche mam jedną propozycję:
Elche-Real Madryt
Długo głowiłem się, co by tu zagrać i jeden pomysł miałem, a mianowicie gola Isco. Popatrzyłem na Betsson, a tam 2,00 i w sumie nie najgorzej wygląda ale skoro WH wychyla się z kursem 2,75 to już musowo trzeba zagrać. Isco, jak na razie 4 gole w lidze i jeden w LM i widać, że naprawdę idzie mu świetnie. Kto poza nim do strzelania? Rzecz jasna Ronaldo i dalej ciężko szukać. Benzema na początku strzelił 2 gole ale mimo tego grał fatalnie, a teraz jak marnuje, sytuacje za sytuacją, to już po prostu dramat jakiś. Tak więc wychodzi na to, że CR7 oraz Isco, to dwaj zawodnicy, którzy powinni odpowiadać za gole. Bale dzisiaj nie zagra, bo doznał tego urazu przed meczem z Getafe więc pole się zawęża. Zatem, po takim kursie, to aż szkoda nie spróbować, bo rywal gra fatalnie, a Real też nie zachwyca i z tej racji można się spodziewać, że koledzy będą szukali momentami ratunku właśnie w byłym graczu Malagi.
Isco strzeli @ 2,75 William Hill⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Elche - Real Madryt
Typ : Real czyste konto ? TAK @ 2,10 b365 ⛔1:2 sędzia co wydrukował karnego hahahah, REMIS się należał temu minimaliście Ancelottiemu!!!!!!!!!!!!!
Wracają Coentrao, Sergio Ramos i Varane do kadry na mecz. Wraca do składu również Modrić bo z Getafe nie grał. Tam stracili gola po rykoszecie, który zmylił Diego Lopeza. Ogólnie Diego Lopez super forma. Defensywa Realu też z meczu na mecz gra lepiej i powróty podstawowych zawodników pozwala sądzić, że wreszcie zagrają na zero z tyłu. A z kim jak nie z jednym z najsłabszych zespołów w lidze czyli Elche ?
Elche nie ma zbyt dużego potencjału w składzie. Przed sezonem stracili najlepszego gracza. Teraz nie zachwycaja, widziałęm ich w meczu z Valladolid u siebie to nic ciekawego nie prezentowali. Do tej pory grali ze słabymi rywalami i wyniki słabiutkie, to z czym do ludzi w meczu z Realem ?
Real ten mecz wygra dość łatwo wg mnie, na dniach derby Madrytu z Atletico i to będzie ważniejszy mecz dla kibiców. dzisiaj bez przemęczania 1:0/2:0 wygraja.

Sevilla - Rayo
Typ : Sevilla @ 1,45 Unibet ✅4;1

Sevilla przegrała szalony mecz z Valencią 1:3, ale tam mogło pójść w każdą stronę z przebiegu wydarzeń boiskowych. Mnóstwo szans, Valencia zaczęła barzdo mocno, Sevilla odpowiadała, ale jak się psuje dwie sam na sam i czeka aż obrońca wróci zamiast szybko strzelić lub podać do partnera będącego przed pustą bramką to się mści.. A tak zachowywał się Jairo Sampeiro niestety i z 1-1 zrobiło się po golach Jonasa 1-3 i punkty znowu uciekły. Fajnie gra Rakitić, Marin wjeżdza i rozrywa obronę rywala. W środku pola Mbia jeszcze sporo walczy czyści.
Rayo kompletnie rozsypane.. ok walczą, starają się grać w piłkę, ale ich defensywa to obraz nędzy i rozpaczy, oddają piłkę rywalom przed swoim polem karnym i o straty bramek nie trudno. Dzisiaj pewnie też coś zgubią. Sevilla pisałem już wyżej, że gra naprawdę dobrze, ale brakuje tej wygranej, która pobudzi zespół i da kopa i zaczną marsz w górę tabeli. Dzisiaj z Rayo to chyba idealna okazja na takie coś, bo z kim postrzelać u siebie i wygrać pewnie jak nie z Rayo ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Patrzać na wasze analizy kapszti i ramzesa warto skorzystać z oferty specjalnej na williamhill i pograć po kursie 4.0 zakład: Real wygra + Isco strzeli ;) ⛔
pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
W zasadzie wszystko zostało już umówione, tak więc po prostu potwierdzę słuszność (w mojej opinii) typów na Real Madryt.

Sam kurs na Real nie jest zadowalający, a myślę, że przy obecnej formie zespołu nie powinni oni mieć problemów z trafianiem do siatki rywala. Nie przesadzałbym jednak z ilością tych trafień, a kurs na handicap (1:0) bardzo zadowalający.

Elche vs Real Madryt
Typ: handicap (1:0) - 2 ⛔
Kurs: 1.60

Bukmacher: bet-at-home
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
A ja gram na Valencię. Chłopaki z Estadio Mestalla mają patent na Granadę (3x1:0 i 1x2:1). Po Półwyspie Iberyjskim krążyły plotki, jakoby drużyna grała na początku sezonu przeciwko trenerowi. Nie wiem na ile wierzyć tym informacjom. Podobno jedynym, który nie szanuje Djukicia jest Adil Rami, który latem liczył na transfer do lepszego klubu. Tak czy inaczej wygrana z Sevillą tchnęła w ekipę Nietoperzy dobrego ducha. Wygrana 3:1, walka o każdy metr boiska i dobra skuteczność.
Granada vs Valencia 2 (0:1, Jonas 90+3 ;) )
Typ: Valencia
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sevilla-Rayo
Na szybko, bo zaraz mecz jest. Sevilla ofensywnie, bo poza M&#39;Bią, to w pomocy mamy zawodników, do grania do przodu. Jest Rakitic, który z tyłu będzie rozgrywał, do tego przed nim Marin, a na bokach Cheryshev i Jairo(nie wiadomo po co...). I w ataku rzecz jasna Gameiro. Liczę, że Jairo dostanie może jakiejś szybkiej kontuzji, to wejdzie jakiś piłkarz, a nie pozorant, bo jest po prostu słaby, a taki Rabello zrobiłby dużo więcej. Obrona Rayo, jak wiemy to dno kompletne, do tego dzisiaj nie zagra Tito więc kolejny problem dla Paco Jemeza. Błyskawice bronić się nie będą, a to oznacza, że szans Sevilla będzie miała od cholery i szykuje się otwarty mecz. Mimo grania otwartej piłki, to Rayo nie strzela goli i dlatego też wolę over 2,5 na gospodarzy, aniżeli over 3,5 na cały mecz, po tym samym kursie.
Sevilla over 2,5 @ 2,40 Betsson✅4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 6

davvido

Użytkownik
FC Sevilla - Rayo Vallecano (0:1) / 1.95 / bet-at-home / 4:1 / ✅

Jak dla mnie mega promocja. Sevilla powinna zaaplikować bez problemu kilka bramek słabemu Rayo. Nie ma się co sugerować miejscem jakie zajmują gospodarze, gdyż każdy ich mecz mógł (powinien) zakończyć się korzystniejszym rezultatem. Więcej nie ma sensu pisać, gdyż każdy ma wgląd do statystyk z tych spotkań.
Rayo? Jak już wspomniał robson_United w defensywie nie istnieje, a w ataku delikatnie mówiąc jest słabe... Krótko i na temat.

Nie ma się co rozpisywać, gdyż osobiście nie znajduję żadnego argumentu na korzyść Vallecano. Każdy inni wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie mega zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po meczu: Elche vs Real Madryt
Może nie powinienem pisać pod wpływem emocji, ale po prostu bardzo szkoda mi Elche. Zazwyczaj jestem jak najdalszy od tez, że Real wygrywa dzięki sędziom, ale to co odwalił Pan Muniez - arbiter tego spotkania to jakiś smutny żart. Udało się chłopakom po totalnie MINIMALISTYCZNEJ grze Realu wyrównać na 1:1, po to, żeby przegrać po odgwizdaniu niezasłużonego karnego. Nie jest to tylko moja opinia, ale i komentatorów, a pewno jutro całej prasy hiszpańskiej. Słabsza, ale naprawdę ambitniejsza drużyna została okradziona z remisu, a taktyka poprzedniego trenera PSG Pana Ancelottiego - gra 3 defensywnymi pomocnikami i bronienie jedno-bramkowej przewagi powinna zostać ukarana właśnie remisem.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
To jest skandal co dzisiaj gwizdał ten arbiter! Powiem szczerze, że chyba nigdy nie widziałem tak wydrukowanego wyniku meczu jaki miał dzisiaj miejsce w starciu Elche z Realem Madryt. Pan Muniez (już nawet nie powinienem go nazywać sędzią) już nigdy nie powinien poprowadzić żadnego spotkania Primera Division.

Przez cały mecz ewidentnie gwizdał pod Real. Przede wszystkim w pierwszej połowie powinien wyrzucić Sergio Ramosa z boiska za ewidentny faul zasługujący na żółtą kartkę. Nie dość, że Ramos miał już wcześniej kartonik, co skutkowałoby czerwoną kartką, to jeszcze rywal którego faulował mógł wyjść na dobrą pozycję strzelecką. Co prawda faul podyktował, jednak karteczki bał się pokazać.

Dalej doliczony czas gry. Gdy Elche wyrównało stan gry sędzia dodał do regulaminowego czasu 3 minuty. Co się okazało? Że graliśmy aż 7 minut! Do czasu aż Real trafi gola.

I wreszcie wisienka na torcie, czyli podyktowanie rzutu karnego dla Realu w 96 minucie. To się nie mieści w głowie jak można być tak perfidnym i coś takiego gwizdnąć? Faul był, ale faulował Pepe, który ewidentnie chwycił rywala za rękę i pociągnął do siebie powodując upadek obojga. Dla mnie to jest po prostu skandal. Szkoda chłopaków z Elche, którzy ambitnie w tym meczu atakowali i starali się wyrównać, a sędzia ich okradł. Jestem naprawdę zniesmaczony. Mam nadzieję, że Pana Munieza już nie zobaczymy więcej sędziującego spotkania Primera Division!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Elche powinno się odwołać, bo po pierwsze czas doliczony został sztucznie przedłużony, no i ten karny... Może jak by to Barcelona, Atletico Madryt czy właśnie Real tak przegrały nie byłbym tak zniesmaczony, ale szkoda mi tego Elche bardzo. Czego nauczyli tych młodych chłopaków ? Pytanie retoryczne
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Betis
Mam nadzieję, że już tym razem Valverde da sobie siana, z jakimiś idiotycznymi zmianami i zagra najlepszą &quot;11&quot;. Chodzi mi przede wszystkim by Ander Herrera grał, a Mikel Rico, to chyba jednak na razie, nie bardzo pasuje, do gry Basków. Nie powiem trochę mnie martwi, że ta obrona dalej gra, jak gra ale na San Mames Barria liczę, że jednak będą pewniejsi w defensywie. Swoją drogą, przy straconych golach głównie decydują indywidualne błędy. Oczywiście są bramki, które obciążają konto całej obrony, tak jak gole na 2:1 i 3:1 z Espanyolem ale głównie, to jakiś głupi pomysł obrońców, Erika Morana czy też Iago Herrerina decydują o straconych golach. W ofensywie jest dużo lepiej, bo nawet, gdy grali cienko w Barcelonie, to i tak te dwie sztuki strzelili. Ciekaw jestem kto zagra na prawej pomocy ale moim zdaniem pora by Aduriz siadł na ławce i zaryzykować eksperymentu z trójką Muniain, De Marcos i Susaeta z przodu. Gorzej na pewno nie będzie, a De Marcos, jak na razie z Ibaiem najlepszymi strzelcami drużyny. Betis ostatnio średnio zagrał z Granadą, która się broniła. Teraz powinien mieć nieco łatwiej, bo Athletic będzie grał piłką, zatem pojawią się okazje na kontry. Jednak brakuje najważniejszego ogniwa czyli Rubena Castro. Można się spodziewać, że na wyjazdowy mecz, do gry z kontry zostanie wystawiony Cedrick i wtedy baaaardzo należy uważać na podania, do niego albo na moment, w którym on się rozpędza i automatycznie, to kasować, bo potem to będzie po jabłkach. Ogólnie, to jakoś poza meczem z Valencią, to cienko im idzie strzelanie, co może dziwić, bo ta ofensywa wygląda dobrze ale mimo wszystko brak Rubena Castro jest cholernie widoczny, bo Jorge Molina, który został dzisiaj nazwany snajperem przez Leszka &quot;R&quot; Orłowskiego(tak wiem poleciał chłopina), to nie jest odpowiedni człowiek, w odpowiednim miejscu. Obrona Betisu, wiemy jakie cuda na kiju potrafi wyprawiać i tutaj nie ma co dopisywać.
Przyznam się, że spodziewałem się dużo niższych kursów na Athletic, tak na poziomie 1,7-1,8. Na dobrą sprawę Betis wcale lepiej od Celty nie gra, a mimo tego mamy na nich niższy kurs, niż na ekipę z Galicji. Zapewne działa tutaj magia nazwy ale ja nawet po mimo nie korzystnej historii gier Leones przeciwko Verdiblancos - w ostatnich 15 meczach na San Mames, tylko 4 wygrane Athletic - jednak gram na gospodarzy. Jeszcze warto dodać, że Athletic zdobył już 10 goli, a zrobiło to aż 7 zawodników. Po 2 gole zdobyli Ibai i De Marcos, a do tego swoje dołożyli Susaeta, Muniain, Iraola, Benat i San Jose, a jeden gol był samobójczy(Arribas z Osasuny).
Athletic @ 2,00 Betsson✅2:1

Villarreal-Espanyol

Bardzo ciekawie zapowiada się również mecz na El Madrigal. Chętnie gram overy w meczach Villarrealu, bo grają mega ofensywnie. Ostatnio, co prawda 0:0 w Vigo ale tyle okazji, co zmarnowali, to głowa mała. Bramkarz Celty, Yoel to wyjmował tam naprawdę w trudnych sytuacjach takie piłki, że szok. Spodziewam się jednak, że u siebie będą o skuteczniejsi i jednak te 2-3 bramki zdobędą. Czy będzie to łatwe? Teoretycznie być nie powinno, bo Espanyol, to ekipa poukładana ale stracili już 5 bramek i to właśnie z tymi drużynami, które strzelać potrafią. Teraz sporym problemem dla Javiera Aguirre mogą okazać się braki. Javi Lopez, Fuentes - dwaj podstawowi boczni obrońcy oraz David Lopez - podstawowy defensywny pomocnik, to właśnie ubytki, przed trudnym meczem na El Madrigal. Można zatem się spodziewać, że El Amarillo Submarino będą atakować skrzydłami i będą chcieli zajechać nowych bocznych obrońców, jak cygańskie skrzypce po prostu... Z drugiej strony Espanyol także ma kim straszyć. Właściwie, co mecz, ktoś inny wyskakuje jak filip z konopi i zdobywa gole. Jak nie Thievy, to Lanzarote, Victor Sanchez czy Sergio Garcia. Naprawdę wachlarz możliwości jest spory i trzeba z tego skorzystać, bo jednak im więcej zawodników, jest w stanie strzelać gole, tym trudniej, taką drużynę zneutralizować. Over jest tutaj chyba najlepszym wyjściem, po dobrym kursie.
Over 2,5 @ 2,00 Bet365✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 35

kamilofcb

Użytkownik
Villarreal-Espanyol
Under 2,5 @ 1,85
Ja biorę under. Kieruję się głównie statystyką, bowiem 8 z ostatnich 9 meczów na Madrigal kończyło się underami, z jednym rodzynkiem w 2010 roku (4-0 dla Łodzi Podwodnej). Obstawiam, że przyjezdnych zadowoli remis, dlatego zapewne będą szukali szans jedynie z kontrataku i po stałych fragmentach. Aguirre, trener Espanyolu, przyznał ponadto, że dokona 4 zmian. WhoScored podpowiada jeszcze, że w ostatnich 10 wyjazdowych meczach Espanyolu aż 8 razy zanotowano remis. Jestem świadomy ofensywnego stylu gry Villarreal, ale skłaniam się ku historii spotkań obu drużyn i obstawiam tu minimalne zwycięstwo 1-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Villareal-Espanyol 1 1,72 bet365
Oba zespoły sa wysoko w tabeli, ale dzisiaj Espanyol będzie musiał sobie radzic bez: Javi Lopez (def.5), Simao (midf.5), David Lopez (midf.5 1g), Javi Fuentes (def.5),natomiast Villareal zagra tylko bez Caniego (midf.5 2g) a Jokic, Paulista, Farinos nie grają od początku sezonu z powodu kontuzji. Tak wiec u gości mamy dość duże przetasowania w obronie środku pola Espanyol będzie miał dzisiaj bardzo dużo problemów z Villarealem.​
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
natomiast Villareal zagra tylko bez Caniego (midf.5 2g)
Nie wiem skąd ta informacja, że Cani nie zagra ale trener Marcelino Garcia Toral umieścił, go wśród powołanych na to spotkanie, a na potwierdzenie moich słów masz listę powołanych: http://www.villarrealcf.es/es/noticias/actualidad-villarreal-cf/item/2610-convocatoria-del-villarreal-ante-el-espanyol

Villarreal-Espanyol
Under 2,5 @ 1,85
Ja biorę under. Kieruję się głównie statystyką, bowiem 8 z ostatnich 9 meczów na Madrigal kończyło się underami, z jednym rodzynkiem w 2010 roku (4-0 dla Łodzi Podwodnej).
Bardzo fajnie, że przytoczyłeś nam historię ale zobacz ile zostało z tych drużyn, od ostatniego ich spotkania. Nawet patrząc przez pryzmat ich ostatniego meczu z 1 kwietnia 2012, to w Villarreal wyjdą dzisiaj Musacchio, Mario, Bruno Soriano i Cani. W Espanyolu będą to Kiko Casilla, Moreno i Sergio Garcia. Pozostała 15 zawodników, to już inny tabor i inne zespoły.
 
K 35

kamilofcb

Użytkownik
Oczywiście, że masz rację, ale zarówno Aguirre jak i Marcelino zapowiadają zmiany. Pierwszy wprost mówi, że chce mieć wypoczęty zespół na Getafe. Nie sądzę, byśmy oglądali zacięty pojedynek i wymianę ciosów, kończącą się np. wynikiem 3-2, sam Marcelino też oczekuje wyrównanego spotkania. Dlatego spodziewam się, że Villarreal gola strzeli, a potem spokojnie będzie chciało do 90 minuty bez większego nakładu sił dograć. W końcu Marcelino mówi, że liczą się ligowe punkty, a nie gole.
Co do Caniego, powołać powołał, ale na 100% nie wiadomo czy zagra, dzisiaj decyzja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom