>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (9.12.2015) - środa

Status
Zamknięty.
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Skład Barcy:
1.Ter Stegen 4. Rakitic 10. Messi 15. Bartra 17. Munir 18. Jordi Alba 19. Sandro 21. Adriano 23. Vermaelen 26. Samper 34.Kaptoum
Ławka: 13. Bravo 5. Sergio 9. Suárez 14. Mascherano 25. Masip 27. Cámara 28. Gumbau
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
O Chelsea napisano wiele w tym dziale. Niewiele zaś napisano o Porto. Po odejściu J Martineza sila ognia o wiele zmalała. Abubakar nie jest graczem tego formatu co Kolumbijczyk. Porto z zeszłego sezonu jest w mojej opinii było o wiele lepsze niż to obecne. W chwili obecnej cała drużyna jest pod formą i z pewnością nie grają tego na co ich stać. Abubakar jest cieniem samego siebie. W ostatnim spotkaniu nie trafił do pustej bramki. Zresztą dwie kolejki temu Cassilas broniąc karnego w okolicach 90 minuty przyczynił się do zdobycia 3 punktów przez Porto. Bez niego drużyna już nie raz pogubiłaby punkty. Powiedzmy sobie szczerze że liga portugalska do najlepszych w Europie też nie należy. Słowem i Chelsea i Porto grają poniżej swych możliwość. Myślę żę Mourinho odpowiednio zmotywuje piłkarzy chcąc utrzeć nosa swojemu byłemu klubowi. Zachęcam Was do sprawdzenia wyników meczy wyjazdowych w tym sezonie zarówno w LM jak i w lidze. Mizerota…
Bez żadnych złośliwości, ale jak czytam zawsze Twoje analizy przed meczem to opierjaą się na tym samym schemacie, Grasz pod nazwę. Cokolwiek by można napisać złego na temat Milanu to zawsze w dziale Serie A grasz na Milan bo to Milan... Tak samo dziś grasz Arsneal bo to Arsenal, a nie wspominasz nawet o tym kogo zabraknie w ich szeregach...W dodatku jeszcze na koniec prosisz o klikanie reputacji jeżeli komuś pomogła ta &quot;analiza&quot;, ale w czym ona miała pomóc? Nie odbieraj tego do siebie, ale takie analizy nikomu nic nie pomagaja, bo każdy potrafi napisać gram na Chelsea bo to Chelsea(w tym miejscu można wstawić Milan, Barcę czy Arsneal itp).
Teraz grasz na Chelsea argumentując to nieco dziwnie moim zdaniem.
Aboubakar jest słaby? No to chyba go w akcji nie widziałeś, koleś jest świetny, taki Osvaldo, który nie zagra dziś na szczęście może mu czyścić buty! Aboubakar to połączenie siły i techniki, do tego ma drybling. Do klasy Jacksona Martineza mu wcale wiele nie brakuje, a zauważ, że dopiero teraz dostaje tak naprawdę swoją poważną szansę w Porto.


Skład Chelsea: Courtois; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa

Wraca Courtois do bramki, w pomocy niestety Oscar. Dużo lepiej funkcjonowała opcja z Hazardem jako rozgrywającym (Patrz mecz z Norwich i Tottenham) gdzie Hazard miał swobodę na całym boisku. Do tego znowu ten przygłup Diego Costa na szpicy...

Mam nadzieję, że angielskie kluby dziś awansują, ale niezwykle ciężka przeprawa przed nimi, no ale to zwiasuje duże emocje dzisiejszego wieczora, czego sobie i Wam życzę ;)

----------------------------------------------------

Leverkusen - Barcelona

Skład Barcelony na dziś wyjściowy już:

Barca; Ter Stegen- Adriano, Bartra, Vermaelen, Alba - Rakitić, Kaptoum, Samper - Messi, Munir El Haddadi, Sandro Ramirez

Daleki od ideału to mało powiedziane. Leverkusen z świetnym Chicharito na szpicy i dużą siłą ofensywną w pomocy bo tylko Kramer jako defensywny pomocnik, a do tego Calhanoglu, Mehmedi, Kampl i Bellarabi.
Ten mecz powinien się skończyć goleadą z dwóch stron moim zdaniem. No, ale kursy na overy są jakie są dlatego ewentualnie pozostaje granie LIVE.

-------------------------


AS Roma - BATE

Nie wyobrażam sobie żeby Roma dziś nie wygrała... Ale ich dyspozycja po klęsce na Camp Nou pozostawia wiele do życzenia. Mecz z Torino mocno przeciętny, wcześniej wtopa po całości z Atalantą u siebie. Roma musi być mocno skupiona na swoim celu dziś. W obronie znowu niestety Rudiger, Gervinho na szczęście zdrowy i w podstawowym składzie.
Wierzę w Romę,ale czuję jednak cieżką przeprawę przed nimi.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Leverkusen - Barca
Leo Messi strzeli ✅ :gool: ✅
(2,05) Unibet
Przyjemny kurs na Argentyńczyka, trzeba grać. Grzechem jest tego nie zagrać. Dzisiaj nie zagra Neymar, a z tego co widzę Suarez nawet jest na ławce. Barca ma zapewniony awans, ale raczej oni należą do tych co nie odpuszczają. Nie wydaje mi się, aby w meczu, gdzie mają już pewny awans, nie będą chcieli zakończyć fazy grupowej zwycięstwem. Jeszcze wczoraj kursy na Barce były po 2,02 teraz już kursy poszły w górę. Z wiadomych powodów. Messi, może zrobić różnice, choć nie przepadam ale na pewno będzie chciał zagrać w miarę swoich możliwości i zaliczyć jakieś trafienie, zwłaszcza że wczoraj Ronaldo, odnotował 4 gole, na swoim boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukas88 410,5K

lukas88

Forum VIP
09.12.2015 g. 20.45 Bayer- Barcelona
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,98
Marathonbet
Stawka 6j



Nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu na Barcelonę z dodatkowym zabezpieczeniem DNB, no sory, ale 1,98 !!!?
Nie umiem tego wytłumaczyć, mimo wystawionych składów, szczególnie składu Barcy, który wygląda następująco:
ter Stegen- Alba, Bartra, Vermaelen, Adriano- Rakitić, Kaptoum, Samper- Messi, Munir, Sandro Ramirez
Ok. Nie jest to w 100% pierwszy garnitur wygląda to przyzwoicie. Bramka i obrona solidny skład, w pomocy doświadczony Rakitić oraz dwóch debiutantów z La Masii, w ataku głodny gry Messi i regularnie grający Munir i Ramirez. Więc czy jest to skłąd, który powinien się obawiać takiego zestawienia Leverkusen:
Leno- Wendell, Toprak, Tah, Hilbert- Kampl, Kramer, Mehmedi, Carhanoglu, Bellarabi, Chocharito ????
W dodatku na ławce Barcy Suarez, który pewnie wejdzie koło 60-70 minuty aby podtrzymać rytm meczowy.
Zgadzam się że Barca nie musi się spinać, ale nie jest to zespół, który odpuszcza takie mecze , poza tym wychowankowie LaMasi jak Kaptoum i Samper nie są jakimiś patykami, do tego jest Rakitić i Messi,którzy będą kreować grę.
Może i Barca nie wygra, ale nie sądzę by przegrała, a po takim kursie żal nie próbować.​
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nalepone co Ty bredzisz,remis przy zwycięstwie dynama daje awans Chelsea i dynamu. Baltazar czepiasz się Abubakara który i tak nie gra a Hazard z Costa to łachy jakich mało
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ivanovic kartka TAK
3.75
Unibet
Serb najlepsze lata ma chyba za sobą, do tego od kilku sezonów kartka Ivanovica=ciężki przeciwnik, ważny mecz. Przykład z tamtego sezonu:
Ivanovic 54 mecze, 14 kartek. Kartki przeciwko: City, Lisbona (LM-wyjazd), Arsenal, United, Liverpool, Liverpool, Aston Villa, PSG, Burnley, Southampton, Crystal Palace, Liverpool. Warto zaznaczyć,że w meczach z Burnley czy Southampton Chelsea traciła punktu. Tak jak ktoś wspomniał kartki się posypią.
Branislav w tym sezonie w 16 meczach złapał 4 kartki: City, Armenia (rep), Arsenal i NU. Jak widać w LM nie złapał jeszcze więc śmiało może grać swoje ;)
Próbuje delikatnie ...
Do szukających czegoś na siłę w meczu Barcelony to moim zdaniem przy tak eksperymentalnym ustawieniu warto pograć Barcelona powyżej 15 pkt karnych w Unibet po 1.70 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
deepred 865,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Na początku zaznaczam, że nie znam się na lidze belgijskiej i rosyjskiej, ale...
Nie wiem czemu wy tak się podpalacie na ten Gent... Co z tego, że Zenit wychodzi w nieco gorszym zestawieniu? To znaczy, że Ci, którzy dzisiaj dostaną szansę się położą? No proszę Was... Każdy z nich będzie chciał pokazać Zwijasz-Bagażowi, że zasługuje na granie... Pamiętam jak wszyscy pakowali się w Ukrainę z Hiszpanią w ostatnim meczu eliminacyjnym do Euro 2016. I co? Ukraina może z 2 strzały oddała, a Hiszpanie ich zmiażdżyli pod każdym względem. Tutaj zdecydowanie niższy kaliber, ale jak można nie doceniać Rosjan? To w dalszym ciągu TYLKO GENT. Jak dla mnie to oni nie wytrzymają ciśnienia, ale w futbolu już wszystko widziałem. Nie wykluczam zwycięstwa Gentu, bo nawet jeżeli Zenit będzie grał dobrze, to może przegrać, ale stawianie Rosjan w roli doga i wystawienie takich kursów po prostu musi być zagrane w ich kierunku.
Zenit DNB @2,35 unibet
Zenit @ 3,25 unibet
Zenit x2 @1,7 unibet
⛔ dętka
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Zgadzam się, Van Gaal musiał wczoraj zagrać ofensywnie a skończyło się katastrofą,przecież jakby Chelsea zagrała ofensywnie to Porto by ich wciągneło nosem. Mourinho choć ma samych patałachów w obronie to jak cała drużyna postawi aubotus to tu się nic nie wydarzy,mecz powinien być nudny. Wiadomo że Porto jest lepszą drużyną i powinno wygrać ale dzisiaj Mourinho da nam pokaz antyfutbolu.

Zgadzamy się w 80% ???? . Moim zdaniem nie istnieje nic takiego jak antyfootball. Przysłowiowy &quot;autobus&quot; ogląda się bardzo nieprzyjemnie, ale jest to po prostu głęboka gra defensywna czyli element piękna tego sportu...
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Nie będę z Tobą polemizował Robson bo Ty od dłuższego czasu masz kłopot z akceptowaniem odmiennego sposobu analizy spotkań czy zdarzeń u innych użytkowników. To co dla Ciebie jest dziwne dla mnie jest normalne. Abubakar w ostatnich bodajże siedmiu spotkaniach zdobył 1 bramkę w lidze. Partoli sytuacje za sytuację i do tego mało angażuję się w grę bez piłki ( patrz mało daje od siebie drużynie ). Dziś mecz rozpoczął na ławce rezerwowych i to nie jest przypadek. No ale skoro Ty w nim widzisz następce J Martineza...
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Kilka przemyśleń i typów co do dzisiejszych meczy ode mnie.
Wczoraj bez niespodzianek, odpadł tylko zespół, którego tylko nazwa robi wrażenie - United. Dzisiaj o wiele ciekawiej stąd zdecydowałem się podrzucić dzisiaj kilka typów.
Roma - BATE
Ja tu w przeciwieństwie do typów, które pojawiły się na tym forum, nie widzę takiego łatwego i przyjemnego meczu dla Romy. Fakt Roma musi wygrać, żeby awansować, ale BATE ma tylko 1 punkt mniej i nie gra w tym meczu o pietruszkę. Mówi się, że nic dwa razy się nie zdarza i ta porażka Romy z pierwszego meczu się nie powtórzy. Ja liczę na to, że białorusini postawią ciężkie warunki Romie i postarają się sprawić niespodziankę, a kurs jest naprawdę ciekawy.

Roma - BATE x2 @3,65
GENT - Zenit

Zenit ostatnio pod formą w lidze rosyjskiej, natomiast w LM komplet punktów i pewne 1 miejsce w grupie. Czy będą się zabijali o to, żeby wywalczyć dzisiaj 3 pkt? Nie sądzę. GENT natomiast ma o co walczyć, wygrana z Zenitem daje im taki komfort, że nie muszą oglądać się na Valencie. Nie spodziewam się tutaj dużego wyniku, GENT będzie chciało strzelic bramkę i bronić tego wyniku, co przy brakach z przodu Zenitu może się udać.

Gosp. wygra bez straty bramki @3,8
GENT wygra 1 bramką @4
Olympiakos - Arsenal
Wymieniane tu listy kontuzjowanych w Arsenalu są długie i patrząc na nie na pierwszy rzut oka może skłaniać do typów na Olympiakos, ale nie koniecznie. Ja rozumiem, że każdy chce jak najbardziej poprzeć swój typ, ale wymienianie Artety, Rosickiego i Welbecka którzy nie grają już xxx czasu i Wilshera, który nie wiem czy zagrał coś w tym sezonie jest trochę niepoważne. Fakt kluczowe absencje to Sanchez, Coquelin i Cazorla i na nich trzeba się skupić. Za Francuza na DPŚ zagra Flamini, doświadczony zawodnik, który potrafi zagrać na prawdę dobry mecz. Miejsce Santiego zajmie Ramsey, także tu też nie powinno być widać jego nieobecności. Największą bolączką dla mnie jest brak Sancheza, Oxlade-Chamberlein co by tu nie mówić to nie jest zawodnik pokroju Alexisa. Granie btsu w tym meczu jest niezrozumiałe i to jeszcze po 1,5(!). Defensywa Arsenalu w pełnym składzie bez absencji, Cech w bramce. Jedyna szansa wejścia tego typu to jeśli Arsenal będzie prowadził 1 bramką i w końcówce ruszy wszystkimi graczami i wtedy nadzieje się na kontre. Ja na ten mecz mam zgoła odmienne typy.

Olympiakos strzeli pon. 0,5 @3,15
Arsenal wygra 2 bramkami @6,25
Ramsey strzeli @4,35
DW 0:2 @13


Wszystkie kursy wzięte z ÓNIBET
Tak jak czułem analizy sprawdziły się w 100%, główne typy weszły i największy +++ u mnie w lm stał się faktem.
Co do meczy, o Romie przestrzegałem ;d Natomiast cieszę się bardzo, że Giroud w końcu pokazał, że jak Arsenal ma nóż na gardle to potrafi wziąć to na klate i zrobił naprawdę dobrą robotę. Honor angielskich klubów został obroniony! ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Włączyłem na moment mecz Romy bo mi jej jeden celny na bramkę brakowało i tam Szczęsny ładnie tyłek Romie uratował, powinni go nosić na rękach do kolejnego meczu.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Może Szczęsny i uratował Rome,ale pozostali nie popisali się. Kurcze Roma straciła ten blask z początku sezonu. już nie wygląda tak dobrze. Słaby mecz przeciwko BATE, chociaż mieli dużo sytuacji bramkowych nie mogli tego wykończyć. Mieli więcej szczęścia niż rozumu, udało im się awansować, ale ich gra na 1/8 finału się skończy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom