>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (9.12.2015) - środa

Status
Zamknięty.
solucky 283

solucky

Użytkownik
Witam. Co panowie sądzicie o meczu Olympiakos-Arsenal? Mam tu na myśli rzuty rożne i żólte kartki ???? Osobiście szedłbym w ilość korków nabitych przez Kanonierów(over 6,5 --&gt;2,08), jak również w żółtka dla grajków gospodarzy: Botia--&gt;3,2 Elabdellaui--&gt;2,7 i mój cichy faworyt mimo, że jest bardziej graczem ofensywnym Fortounis--&gt;3,5. Wszystkie kursy z Ónibet. Dzięki z góry za odpowiedź i konsultacje ;) pozdro!
Elabdellaui z tego co pamietam to jak dostanie kartke to nie zagra ewentualnie w nastepnym meczu, wiec odradzam. Korki Arsenalu wydaja sie spoko opcja - moze byc nerwowka w koncowce i korki powinny wpadac. Co do kartki dla zawodnika ofensywnego to moze byc ciezko, ale szczerze to nie wiem jaka dokladnie role pelni Fortounis, kurs 3.5 chyba jeszcze troche za niski jak na zawodnika martwiacego sie raczej o przod niz o tyl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Olimipiacos - Arsenal: kartki under 5.5 @2.1
Olimpiacos - Arsenal: rożne under 10 @ 2.1
Olimpiacos - Arsenal: 2 @2.05


Porównałbym ten mecz do zeszłorocznego rewanżowego Monaco z Arsenalem w 1/8 LM. Arsenal wtedy musiał strzelić 3 gole żeby myśleć o awansie. Tu podobnie, musi strzelić 2 i nie stracić albo 3 i może stracić 2.
Znając filozofie Wengera nie nakaże gry ofensywnej od pierwszej minuty a spokojne cierpliwie konstruowanie akcji. Arsenal nie czuje się teraz specjalnie pewnie, sporo kontuzji, słabsza forma wiec zawodnicy nie będą brać na siłe gry na siebie na boisku. Olipiacos - ma gola w zanadrzu, swoje boisko, dobre kontry, będzie czekał na zebranie piłki i crossa. Dlatego też widze szansę na dwóch pierwszych typów.
Myślę że gra będzie toczyć się głownie w środku pola co nie sprzyja tłoczeniu rożnych. Obraz może zmienić się pod koniec spotkania kiedy sytuacja drużyn zacznie się klarować.
Co do kartek, żadna z drużyn nie będzie grać za ostro żeby nie komplikować sobie sytuacji. Do tego gra powinna być bardzo rozważna więc sytuacji stykowych może nie być tak dużo.
Jeśli chodzi natomiast o samą wygraną AFC. Jest o 2 klasy lepszym zespołem niż grecy nawet w obliczu tylu kontuzji. Wraca Walcott, który na końcówce w Sunderalnem wyglądał bardzo dobrze, stworzy dużo zamieszanie i myśle że on może zrobić różnice w meczu. Ozil jest w najlepszej formie, na pewno zrobi kilka penetrujących piłek, Giroud skuteczny, Ramsey też sporo miesza.
Poza tym, ciekawostka, Arsenal przez ostatnie bodajże 7 lat odpadał z Ligi Mistrzów przez różnice jednej bramki. H2H w ligą mistrzów obiecujące.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Przeczytałem na szybko wątek od początku i naliczyłem trzy osoby, wg których Arsenalowi potrzebne jest dwubramkowe zwycięstwo oraz jedną, która uważa, że trzybramkowe.
Pytam zatem, kto zajmie w grupie drugie miejsce jeśli Arsenal wygra różnicą jednego gola z wynikiem innym niż 0-1 ,1-2?
Na mój prosty rozum taki rezultat premiuje Arsenal.
Tak jak mówisz. Arsenal :&gt;

Elabdellaui z tego co pamietam to jak dostanie kartke to nie zagra ewentualnie w nastepnym meczu, wiec odradzam. Korki Arsenalu wydaja sie spoko opcja - moze byc nerwowka w koncowce i korki powinny wpadac. Co do kartki dla zawodnika ofensywnego to moze byc ciezko, ale szczerze to nie wiem jaka dokladnie role pelni Fortounis, kurs 3.5 chyba jeszcze troche za niski jak na zawodnika martwiacego sie raczej o przod niz o tyl.
Wydaje mi się, że jednak nie będzie kalkulowania, że nie zagra w nast. meczu bo jednak awans to priorytet ;) A co do Fourtunisa to facet ma gorącą głowę i łapie głupie kartki. Warto dodać, że rozjemcą dzisiejszego meczu będzie Rizzoli:&gt;
Dzięki za odp ???? poszły punkty do reputacji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wracając jeszcze do Barcelony to BAYEROWI nic nie da zwycięstwo jeśli Roma pokona u siebie Bate, więc moim zdaniem nie warto przed meczem pchać większych funduszy na jakiekolwiek zakłady pod gospodarzy ponieważ ogromny wpływ na ich postawę będzie miał również przebieg meczu w Rzymie, jeśli remis będzie się utrzymywał dość długo (czy niespodzianka) to tak, jeśli Roma wibije szybko Bramkę to ten zapał Bayerowi grubo opadnie.

Przeczytałem na szybko wątek od początku i naliczyłem trzy osoby, wg których Arsenalowi potrzebne jest dwubramkowe zwycięstwo oraz jedną, która uważa, że trzybramkowe.
Pytam zatem, kto zajmie w grupie drugie miejsce jeśli Arsenal wygra różnicą jednego gola z wynikiem innym niż 0-1 ,1-2?
Na mój prosty rozum taki rezultat premiuje Arsenal.
sprawa jest prosta.w Londynie było 3-2 dla Greków, więc jeśli teraz będzie 2-0 dla Arsenalu w bezpośrednim starciu będzie 3-4 dla Arsenalu więc awansuje bezpośrednim lepszym bilansem, podstawy dodawania.Arsenal może też oczywiście wygrać jedną Bramką, jednak najmniejszym wynikiem 4-3, będzie wtedy 6-6 w dwumeczu, jednak Arsenal strzeli więcej no goli na wyjeździe a więc awansuje....

Robson// Skasowałem haniebną końcówkę wypowiedzi :p
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Kilka przemyśleń i typów co do dzisiejszych meczy ode mnie.
Wczoraj bez niespodzianek, odpadł tylko zespół, którego tylko nazwa robi wrażenie - United. Dzisiaj o wiele ciekawiej stąd zdecydowałem się podrzucić dzisiaj kilka typów.
Roma - BATE
Ja tu w przeciwieństwie do typów, które pojawiły się na tym forum, nie widzę takiego łatwego i przyjemnego meczu dla Romy. Fakt Roma musi wygrać, żeby awansować, ale BATE ma tylko 1 punkt mniej i nie gra w tym meczu o pietruszkę. Mówi się, że nic dwa razy się nie zdarza i ta porażka Romy z pierwszego meczu się nie powtórzy. Ja liczę na to, że białorusini postawią ciężkie warunki Romie i postarają się sprawić niespodziankę, a kurs jest naprawdę ciekawy.

Roma - BATE x2 @3,65
GENT - Zenit

Zenit ostatnio pod formą w lidze rosyjskiej, natomiast w LM komplet punktów i pewne 1 miejsce w grupie. Czy będą się zabijali o to, żeby wywalczyć dzisiaj 3 pkt? Nie sądzę. GENT natomiast ma o co walczyć, wygrana z Zenitem daje im taki komfort, że nie muszą oglądać się na Valencie. Nie spodziewam się tutaj dużego wyniku, GENT będzie chciało strzelic bramkę i bronić tego wyniku, co przy brakach z przodu Zenitu może się udać.

Gosp. wygra bez straty bramki @3,8
GENT wygra 1 bramką @4
Olympiakos - Arsenal
Wymieniane tu listy kontuzjowanych w Arsenalu są długie i patrząc na nie na pierwszy rzut oka może skłaniać do typów na Olympiakos, ale nie koniecznie. Ja rozumiem, że każdy chce jak najbardziej poprzeć swój typ, ale wymienianie Artety, Rosickiego i Welbecka którzy nie grają już xxx czasu i Wilshera, który nie wiem czy zagrał coś w tym sezonie jest trochę niepoważne. Fakt kluczowe absencje to Sanchez, Coquelin i Cazorla i na nich trzeba się skupić. Za Francuza na DPŚ zagra Flamini, doświadczony zawodnik, który potrafi zagrać na prawdę dobry mecz. Miejsce Santiego zajmie Ramsey, także tu też nie powinno być widać jego nieobecności. Największą bolączką dla mnie jest brak Sancheza, Oxlade-Chamberlein co by tu nie mówić to nie jest zawodnik pokroju Alexisa. Granie btsu w tym meczu jest niezrozumiałe i to jeszcze po 1,5(!). Defensywa Arsenalu w pełnym składzie bez absencji, Cech w bramce. Jedyna szansa wejścia tego typu to jeśli Arsenal będzie prowadził 1 bramką i w końcówce ruszy wszystkimi graczami i wtedy nadzieje się na kontre. Ja na ten mecz mam zgoła odmienne typy.

Olympiakos strzeli pon. 0,5 @3,15
Arsenal wygra 2 bramkami @6,25
Ramsey strzeli @4,35
DW 0:2 @13


Wszystkie kursy wzięte z ÓNIBET
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gent vs. Zenit o0.5 gola do przerwy, 1.42 Betsafe 3/10 ✅
Jak dla mnie najpewniejszy zakład na ten mecz. Gent jako debiutant w LM ma szanse na dokonanie historii. Mogą awansować do kolejnej fazy. Prawdopodobnym warunkiem jest pokonanie Zenitu. Prawdopodobnym, ponieważ wiele też zależy od Valencii, która zagra z dramatycznie spisującym się Lyonem. Jeśli Nietoperze będą wygrywać w swojej batalii to i mistrzom Belgii nie będzie pozostawało nic innego jak ograć rewelację grupy. Znając Gandawę będą chcieli wybadać rywala i skrzętnie budować pozycję na murawie. Nie będzie to łatwe. Goście zapewne z kilkoma roszadami, ale wciąż z silnym składem i bez odpuszczania meczu. Tym samym liczę na dobre spotkanie. Zespół z Rosji może też wygrać wszystkie sześć starć i to jest ich dzisiejszym celem. Zatem ostatecznie liczę na otwartą konfrontację. I kurs na bramkę do przerwy jest przesadny. Zatem polecam.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
PORTO 0.0 AH + Dynamo -1.5
AKO 3.8
Chelsea może i znowu będzie próbowała się przełamać, ale z Porto nie wygra, bo zwyczajnie gracze w siebie nie wierzą. Te kłótnie, rzucanie koszulkami, media, które dodatkowo im niesamowicie uprzykrzają życie, ostatnia porażka z Bournemotouth (nie jednemu zepsuli kupon), to wszystko skłania się do ewentualnej wygranej Porto. Mourinho albo zagra pełen autobus (w co wątpię, bądź co bądź ma on duzo do udowodnienia Abramowicowi), albo się otworzy, co może być szansą dla Porto. I tak przecież mają beznadziejną defensywę i dopatruję się tutaj małej niespodzianki. Porto wygrac musi bo zlekceważyli w ostatniej kolejce Dynamo, dzisiaj mam nadzieję tego błędu nie popełnią. Drugi typ to Dynamo, które musi tylko dokonać formalności i zbić Maccavi, które poza swoim stadionem w LM jest słabiutkie.. pewnie wygrają 3-4:0.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Chelsea vs Porto over 5,5 kartek @1,80 bet365 ✅

Więc może zacznę od sędzi tego spotkania, jest nim, pan Cuneyt Caki.
Jest on znany z rzucania kartkami ale głównie kiedy dochodzi do spotkań tego kalibru.
Wyciąga średnio jakieś 5 kartek na mecz +/-.
Jak na razie w LM wyciągał kartoniki tak:
Barcelona vs Roma (4 żółte)
Arsenal vs Bayern (1 żółta)
Malmö vs Real Madryt (6 żółtych, 1 czerwona)
Sporting vs CSKA (7 żółtych)
Zespół gospodarzy w ciągu ostatnich 4 meczy zanotowali 2 żółtka, a nie były to mecze podwyższonego ryzyka.
Więc dziś liczę na co najmniej 4 żółtka z ich strony.
Wiadomo że, tacy piłkarze jak Ivanovic czy Costa są narażeni na kartki, pierwszy to drewno 2 z powodu swojego temperamentu, do tego można dorzucić Matica czy też Terrego.
Porto lubi łapać jakieś 2 kartki na mecz, dziś powinni złapać koło 3 może 4.
Dużo będzie zależeć od gry Porto bo znani są z tego że, lubią większą ilością zawodników podchodzić pod pole karne przeciwnika, a szybka gra z kontry rywala może doprowadzić do fauli, co oczywiście bd. skutkowało żk.
Porto ma też wielu szybkich piłkarzy, uzdolnionych nienaganną techniką, z pewnością nie jednokrotnie zobaczymy, dryblującego piłkarza Porto środkiem boiska.
Poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się ( 7 zółtkami ).
Zapowiada się brutalny spektakl...

Olympicos vs Arsenal over 2,5 i BTTS @1,90 bet365⛔

Arsenal musi wygrać minimum 2 golami aby grać dalej, będzie to trudne gdyż chyba każdy pamięta ich wyniki z meczy Olympicosem ( 3:2 ) na Emirates, czy też fatalnego meczu z Zagrzebiem.
Siła ofensywna Arsenalu jest na tyle wysoka by zdobyć tutaj na pewno gola, a może i więcej.
Olympiakos wie że, musi bronić plecy i albo zremisować albo przegrać nie więcej niż 1 golem, zwycięstwo oczywiście też wskazane.
Na + dla nich jest na pewno własny stadion gdzie są niezwykle silni, wytrzymali długo z Bayernem chociaż potem stracili 3 gole...
Oni zdobywają gola mecz za meczem ten z Bayernem jedynie się dla nich źle ułożył.
Arsenal ma dużo kontuzji, to każdy wie ale chyba nikt nie ma wątpliwości do siły tego zespołu w ataku.
Jak dla mnie 3 gole co najmniej plus obie strzelą.

Andryi Jarmolenko strzeli gola @1,50 bet365⛔

Gol tego gracza to powinna być formalność.
Bardzo ważny mecz dla gospodarzy, a to spotkanie dla nich powinno być spacerkiem, Maccabi nie ma O co grac a jeszcze czeka ich wyjazd i gra na ciężkim terenie.
Myślę że, Yarmolenko strzeli bramkę w tym spotkaniu, gwiazda tego zespołu, i główny atakujący.
Ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się wynikiem 2:0 na wyjeździe dla Kijowa.
Tutaj obstawiam jakieś 4:0.

Thomas Muller strzeli gola @1,95 bet365 zwrot

To spotkanie nie przyniesie żadnych roszad w tabeli, ale sprawą oczywistą jest że, Bayern powalczy o zwycięstwo.
Oczywiście są tutaj potężnym faworytem.
Ostatnio przegrali 1:3 z Borussią M&#39;gladbach w Bundeslidze.
I to może być jeden z powodów, dla którego będą chcieli się wyżyć.
Bayern przegrał tylko raz z Arsenalem na wyjeździe, wszystkie pozostałe spotkania wygrywali.
Mueller ma świetny sezon, strzela, asystuje, i w mojej ocenie krótko mówiąc jest kotem.
W Lidze Mistrzów po pięciu spotkaniach ma 5 bramek.
Nie wykluczone że, zobaczymy np: karnego a to on do nich podchodzi.
Rywal jest słaby i nie powinien sprawić problemu Bayernowi, sądzę że, Tomek wpakuję chociaż raz do siatki rywala.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ja dzisiaj 3 single. Dziś Chelsea podejmie u siebie Porto. Podopieczni Jose Mourinho są kompletnie bez formy. Gra co prawda jest coraz lepsza, ale wyniki wołają o pomstę do nieba. Szczególnym problemem początku sezonu jest słaba gra w obronie, od 3- 4 tygodni defensywa wygląda jednak znacznie lepiej (ofensywa nadal kuleje ;]). Przez kilka meczy z rzędu (bodajże 3, nie mam czasu zajrzeć w staty) The Blues zachowali czyste konto, a w ostatnim meczu z Bournemouth strata bramki była spowodowana ofensywną grą, a nie słabą dyspozycją obrońców (przyp. że bramka stracona została przy pierwszej akcji wisienek w drugiej połowie). Dziś wygrać nie trzeba (remis starcza do awansu), a jestem przekonany, że natura Mourinho się nie zmieni i Chelsea nie zagra dziś ofensywnie. The Blues raczej postawią autobus i będą starali się wyprowadzić kontratak, nie zdziwi mnie jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0, a jeśli niebiescy strzelą bramkę to będą starali się dowieść wynik do końca
Typy:
Porto brak gola 2.62 Bet365
Do przerwy 0-0 2.62 Bet365
Dokładny wynik 0-0 8,50 Bet365
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Chelsea - Porto / BTS @2,00 Bet365

Mecz o śmierć i życie. Tylko jedna z tych ekip awansuje, no chyba, że ktoś zakłada bardzo abstrakcyjny scenariusz, że Dynamo Kijów nie wygra z Maccabi u siebie. Ja jednak jestem realistą więc wiem, że tylko jedna z tych ekip awansuje.

Porto to typowa ekipa walczaków, co pokazali na Estadio do Dragao wygrywając z The Blues 2:1, ale tu tak łatwo nie będzie. Chelsea ten sezon ma już spisany na straty, ale aby choć w małym stopniu go uratować musi powalczyć o korzystny rezultat. Myślę, że ten mecz będzie wyglądał podobnie jak wtorkowy Wolfsburg – Man. United, który był obfity w bramki, akcje i wiele sytuacji podbramkowych.

Braki w obu klubach znikome; w Chelsea – Falcao, w Porto – Osvaldo. H2H dość pod BTS, bo w 3/5 ostatnich meczy był pokrywany, w tym ten w ostatni w Portugalii. Portowcy tylko trzykrotnie w przeciągu ostatnich 20 meczów nie zdobyli bramki, z Chelsea jest trochę gorzej, ale jak grają ostatnio – wiadomo, jednak zdobyć gola w tak ważnym meczu przed własną publiką nie powinno być zbyt trudne. Mam nadzieję, że w końcu zobaczymy dobry mecz z udziałem The Blues, bo Mourinho dostał ultimatum – awans albo do widzenia. Liczę na otwarte spotkanie z kilkoma bramkami, a tak się ono zapowiada!
Dobi, sorry, ale piszesz posta dzisiaj o 14 kiedy kursy na BTS w 365 stoja @ 1,83, a kurs o jakim piszesz na becie mozna bylo lapac wczoraj ... po co? Napisz prawdziwy kurs na dany moment a nie stary kurs z wczoraj po jakim przypuszczam, ze zagrales...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Chelsea - FC Porto Typ-2X @1,74 @ Fortuna ⛔ 2-0

Do ciekawego meczu dojdzie w Londynie,obie drużyny mają szanse na awans.
Chelsea wystarczy remis,natomiast Porto musi wygrać lub liczyć na potknięcie Dynama.Oba zespoły wystąpią prawie w optymalnych składach,w drużynie z Londynu zabraknie tylko Falcao,natomiast w zespole z Portugalii zabraknie jedynie Pablo Osvaldo.Za moim typem przemawia kilka argumentów,po pierwsze forma Chelsea która pozostawia wiele do życzenia,po drugie Chelsea wystarcza remis a znając minimalizm i pragmatyzm Mourinho będą grali by nie przegrać.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Witam miśki, wczorajszy kupon po kursie ponad 6 zmotywował mnie do dalszego klejenia pewniaków w jedną całość. Dzisiaj po raz ostatni, bo mam już dość nerwów z tym związanych, ale liczę na ponowny końcowy sukces.

Roma (Kurs: 1,30)

Dynamo Kijów -1 (Kurs: 1,52)

Valencia (Kurs: 1,42)

Powyżej 1,5 gola w meczu Olympiakos-Arsenal (Kurs: 1,20)

Bayern Monachium (Kurs: 1,28)
Gol gospodarzy w meczu Gent-Zenit (Kurs: 1,28)
A to wszystko składa się w ładny kurs 5.52 Betclic

Roma jak wszyscy wiedzą nie ma wyjścia i musi wygrać to spotkanie, w przeciwnym razie kibice ich zjedzą. Troszkę zawiedli w ostatnich meczach, dzisiaj jak najbardziej powinni się odkuć i świętować awans...
Dynamo gra z chłopcem do bicia i jeśli tylko Porto nic nie ugra na wyjeździe to mają awansik, więc motywacja jak najbardziej tutaj jest.

Valencia - tego meczu najbardziej się boję, bo jeśli Gent coś ugra, to valencia traci sens grania. Aczkolwiek postawa Lyonu sama prosi o zagranie tego i postanowiłem w to wejść.
Tutaj myślałem nad overem 2.5, ale stwierdziłem, że nie ma co kusić losu. Over 1.5 jest jak najbardziej do pokrycia, nawet w pierwszej połowie. Obie drużyny mega zmotywowane.
Bayern powinien nawet rezerwami wygrać chociażby jednym golem. Najbardziej liczę na Lewego, który być może zechce gonić klasyfikację strzelców i wturla tą jedną, dwie bramki które będą kluczem do 3pkt..
Większość typuje Gent i z tym się zgadzam, powinni to ugrać, a nie ugrają bez strzelenia chociażby jednej bramki.

Życzę powodzenia i podtrzymania passy z wczoraj!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Dynamo Kijów - Maccabi Tel Aviv
Dynamo chyba wie w jakiej znajduje się sytuacji i raczej jej nie zepsuje. Maccabi gra o nic. Gospodarze u siebie grają bardzo rozważnie w meczach u siebie patrząc na tabele krajową (poziom w sumie podobny co Maccabi). 16 goli w 8 meczach. Średnia bramek to dwie na mecz. I tak pewnie podejdą również do dzisiejszego meczu. Wiedzą, że awans jest na wyciągnięcie ręki, ale jeżeli zbyt mocno rzucą się do ataku i odsłonią to mają zbyt wiele do stracenia. Dlatego przewiduje 1:0 do przerwy i czekanie na wskazówki od trenera. W drugiej połowie rozważne dobicie i awans w kieszeni.
dokładny wynik do przerwy: 1-0 @ 3,10 (sts)✅✅✅
przedział bramkowy w meczu: 2-3 @ 2,10 (sts)⛔⛔⛔

Dinamo Zagrzeb - Bayern

Doskonały moment dla Lewandowskiego na przełamanie. Polak nie zdobył bramki dla Bayernu już od miesiąca co dla piłkarza typowanego do walki o Złotą Piłkę to spory minus. W drużynie z Monachium wystąpi z pewnością kilku piłkarzy z ławki co wcale nie oznacza osłabienia, bo Ci zagrają z dodatkową motywacją. Po porażce z Monchengladbach taka drużyna jak Bayern z pewnością będzie chciała zmazać plamę.
Bayern wygra obie połowy meczu @ 2,45 (sts)⛔⛔⛔
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ja dzisiaj 3 single. Dziś Chelsea podejmie u siebie Porto. Podopieczni Jose Mourinho są kompletnie bez formy. Gra co prawda jest coraz lepsza, ale wyniki wołają o pomstę do nieba. Szczególnym problemem początku sezonu jest słaba gra w obronie, od 3- 4 tygodni defensywa wygląda jednak znacznie lepiej (ofensywa nadal kuleje ;]). Przez kilka meczy z rzędu (bodajże 3, nie mam czasu zajrzeć w staty) The Blues zachowali czyste konto, a w ostatnim meczu z Bournemouth strata bramki była spowodowana ofensywną grą, a nie słabą dyspozycją obrońców (przyp. że bramka stracona została przy pierwszej akcji wisienek w drugiej połowie). Dziś wygrać nie trzeba (remis starcza do awansu), a jestem przekonany, że natura Mourinho się nie zmieni i Chelsea nie zagra dziś ofensywnie. The Blues raczej postawią autobus i będą starali się wyprowadzić kontratak, nie zdziwi mnie jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0, a jeśli niebiescy strzelą bramkę to będą starali się dowieść wynik do końca

Typy:
Porto brak gola 2.62 Bet365
Do przerwy 0-0 2.62 Bet365
Dokładny wynik 0-0 8,50 Bet365
Zgadzam się, Van Gaal musiał wczoraj zagrać ofensywnie a skończyło się katastrofą,przecież jakby Chelsea zagrała ofensywnie to Porto by ich wciągneło nosem. Mourinho choć ma samych patałachów w obronie to jak cała drużyna postawi aubotus to tu się nic nie wydarzy,mecz powinien być nudny. Wiadomo że Porto jest lepszą drużyną i powinno wygrać ale dzisiaj Mourinho da nam pokaz antyfutbolu.
 
epic 166

epic

Użytkownik
Chelsea-Porto over 10.5 rożnego @1,83 ✅

W Portugalii licznik dobił do 12, śmiem twierdzić, że dziś może być to jeszcze większa liczba.
Po pierwsze waga spotkania jest większa, w przypadku bardzo prawdopodobnej wygrany Dynama Porto jest poza najlepszą szesnastką. W pewnym momencie na wrzuci najwyższy bieg. Chelsea gra u siebie, swoje wsadzi na pewno, z resztą potrafi to robić. Sorki podaje żadnych statystyk bo pisze z tel..
Wyższe linie, mam na myśli over 11 @2,25 oraz over 12 @2,87 też do gry. Bet 3 6 5
Porto kartka 76min-koniec meczu @1,60 ⛔
Okres ostatnich 15 minut zawsze jest najbardziej brutalny. Porto jeżeli będzie przegrywać zaczną się nerwy, nawet jeśli będzie prowadzić to nie będzie miało to znaczenia i tak może być ostro. Jestem zdania, że kartka dla Portugalczyków w tym okresie spotkania jest bardzo możliwa. Jeżeli ma ktoś konto na W i l i a m H i l l to do jakiegoś ako idealny zakład.
Willian strzeli gola zza pola karnego @8,00 ⛔

Bardzo ciekawy zakład. Willian to aktualnie najlepszy zawodnik Czelsi. Ma bardzo dobre uderzenie, zapewne to on będzie wykonawcą większości rzutów wolnych, że to umie robić pokazał nie jeden raz. Fauli w tym meczu na pewno nie zabraknie.
Dodatkowo z całym szacunkiem, ale Iker to niski bramkarz, wolne Williana mogą okazać się zabójcze. Do tego dochodzą strzały z gry. Warto zaryzykować. Rivalo.
Flamini żółta kartka @2,70 ⛔

Dziś najprawdopodobniej wybiegnie w roli defensywnego pomocnika. Arsenal goni wynik, każda kontra Greków przy jego szybkości może być zagrożeniem. Myślę, że wcześniej czy później otrzyma kartonik. Rivalo.
Artem Kravets strzeli gola @2,00 zwrot

Dynamo ten mecz po prostu musi wygrać. Głównymi kandydatami do strzelenia gola są Jarmolenko i Kravets. Na Jarmolenke w becie jest tylko 1,5, za mało. Kurs 2 na napastnika Dynama w tym meczu to dobra opcja a wątpię, żeby Teo wyszedł dziś w pierwszym składzie :razz: Całoroczny sponsorem.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Jest to ostatnia kolejka LM w tym roku i przewiduje dziś kilka małych niespodzianek:

Chelsea – Porto

O Chelsea napisano wiele w tym dziale. Niewiele zaś napisano o Porto. Po odejściu J Martineza sila ognia o wiele zmalała. Abubakar nie jest graczem tego formatu co Kolumbijczyk. Porto z zeszłego sezonu jest w mojej opinii było o wiele lepsze niż to obecne. W chwili obecnej cała drużyna jest pod formą i z pewnością nie grają tego na co ich stać. Abubakar jest cieniem samego siebie. W ostatnim spotkaniu nie trafił do pustej bramki. Zresztą dwie kolejki temu Cassilas broniąc karnego w okolicach 90 minuty przyczynił się do zdobycia 3 punktów przez Porto. Bez niego drużyna już nie raz pogubiłaby punkty. Powiedzmy sobie szczerze że liga portugalska do najlepszych w Europie też nie należy. Słowem i Chelsea i Porto grają poniżej swych możliwość. Myślę żę Mourinho odpowiednio zmotywuje piłkarzy chcąc utrzeć nosa swojemu byłemu klubowi. Zachęcam Was do sprawdzenia wyników meczy wyjazdowych w tym sezonie zarówno w LM jak i w lidze. Mizerota…

Chelsea kurs 2,15 STS
wynik 2:0 FT


Olimpiakos – Arsenal

Nie wiem czy Arsenal awansuje natomiast wydaje mi się że bez wątpienia stać ich na zwycięstwo. Mimo ich osłabień i tak ich akcje oceniam wyżej od przereklamowanych Greków. Albo Arsenal wreszcie pokaże charakter i ich rozniesie albo jak to często miało miejsce w przeszłości – da ciała…Osobiście stawiam na to pierwsze rozwiązanie.

Arsenal kurs 2,05 STS wynik 0:3

Dwa suchary:

Valencia + Bayern – łączny kurs 1,91 STS
Zenit x2 kurs 1,69 wynik Valencia 0:2 FT Gent 2:1 FT


I mała niespodzianka na którą liczę bo kurs powinien oscylować wokół 1.3-1,4 a nie 1,11…

Maccabi Tel Aviv x2 kurs 4,69 STS wynik Dinamo 1:0 Ft

Jeżeli analiza się przydała kliknij “dziękl “
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Wczoraj nie siadły kartki w meczu Realu. Nie było ani jednej. Cóż, mówi się trudno. Na dziś puszczam taki dubel:
Chelsea @2.28 ✅
Bayern + over 2.5 @1.75 ⛔
Mecz w Londynie zapowiada się najciekawiej wraz ze spotkaniem Olympiakosu z inną londyńską drużyną - Arsenalem. Chelsea i Porto na kolejkę przed końcem fazy grupowej zgromadziły po 10 punktów. Trzecie w tabeli Dynamo Kijów ma na swoim koncie 8 &quot;oczek&quot;. Żadna z tych trzech drużyn nie jest pewna awansu. W najgorszej sytuacji w tabeli wydaje się być ukraińskie Dynamo, ale jak popatrzymy na to, że z Maccabi zagrają u siebie, to procentowo ich szanse na awans wysuwają się na prowadzenie. Myślę, że CFC zainkasuje dziś 3 punkty i ostatecznie wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca. Porto to solidna europejska drużyna, ale na Stamford Bridge nie wróżę im niczego dobrego. Grają dobrze w meczach u siebie, ale nawet przewaga własnego boiska nie wystarczyła, aby zapunktować w meczu z zespołem z Kijowa. Teraz grają mecz na wyjeździe. Mourinho jest specjalistą od ważnych dwumeczów, czy też ważnych spotkań. Nie sądzę, żeby Chelsea nie wyszła z grupy. Nawet jeśli Mou nie ma poparcia drużyny, to wątpię, by ci zagrali przeciwko niemu w tak ważnym meczu, gdzie walka toczy się nie tylko o wyjście z grupy, ale i o duże pieniądze dla klubu, a tym samym premie dla zawodników. Aktualny Mistrz Anglii podejmuje na własnym boisku europejskiego średniaka, a kurs na nich w tak ważnym meczu wykracza ponad @2? Może nie nazwałbym tego value, ale na pewno warto pobrać taki kurs, bo to Chelsea jest faworytem tego spotkania i to Chelsea musi wygrać. Porto w przypadku remisu i tak wyjdzie z grupy, więc im to nie robi. Nie mogą za to przegrać, bo jeśli Maccabi polegnie na Ukrainie, to portugalski zespół zagra zaledwie w LE.
Jeśli chodzi o drugi typ to Bayern powinien spokojnie ten mecz wygrać. Kwestia tego czy w tym meczu padnie więcej niż 2 bramki? Po porażce z M&#39;gladbach jakoś jestem spokojny o drużynę Guardioli. Piłkarze (niezależnie od tego kto wybiegnie na murawę) będą chcieli udowodnić Pepowi i będą oprócz umiejętności jechać także na ambicji, wyjdą na murawę z odpowiednią motywacją. Kto wie czy to nie skończy się blamażem Dinama.
@3.99 Betano ⛔ Nie wierzę... ????
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Barcelona 2 @2,32 1xbet ::: 1/10j
Pokrótce: Barca mimo ostatniego remisu z Valencią zagrała bardzo dobre spotkanie, zabrakło jedynie skuteczności, bo do przerwy już ze 3 w sieci po stronie Katalończyków być powinny. Drugi raz takiego festiwalu zmarnowanych setek być nie powinno. Bayer w słabej formie, nie potrafili wygrać z BATE, Schalke i przegrali z Herthą. Mimo drobnych osłabień po stronie gości spodziewam się, że to właśnie oni wyjdą zwycięsko z tego spotkania.
Chelsea - Porto X2 @2.02 Unibet ::: 1/10j
Delikatnie mówiąc Chelsea ist eine Katastrofe. Grają fatalnie, bez pomysłu na grę. W BPL prawie każdy potrafi ich ograć. Potem może więcej dopiszę.
Olimpiakos - Arsenal over 5,5 ŻK @1,92 Marathon ::: 1/10j
Dlaczego idę w overa? Obie ekipy muszą tutaj sporo powalczyć. Arsenal musi koniecznie wygrać, zaś Olimpiakos nie przegrać. Bądź przegrać 0:1 bądź 1:2, bo taki wynik ich jeszcze promuje. Ktoś myśli, że zawodnicy będą się jakoś bardzo przejmować tym, że nie będą mogli zagrać w kolejnej rundzie w jednym meczu jeśli wyłapią żółtą kartkę? Moim zdaniem jest to bez sensu. Gdyby mieli zapewniony awans jak Barcelona czy Bayern to okej, rozumiem. Ale nie tutaj, tutaj jedna odpuszczona piłka może oznaczać przegraną. Arsenal na pewno od początku nie rzuci się na Greków, ale wraz z upływem czasu będzie musiał coraz mocniej przyciskać. A wtedy wiadomo - nerwy itp. Sędziuje Nicola Rizzoli, który kartek pokazuje dość sporo. Szykuje się ostry mecz, zwłaszcza w drugiej połowie. Kartki powinny się w pewnym momencie posypać.
Roma - BATE over 4,5 ŻK @1.83 Marathon ::: 1,5/10j
W tym meczu również idę w over kartek. Na dobrą sprawę obie ekipy mogą awansować do kolejnej rundy LM. BATE ma 4 punkty, Roma i Bayer po 5. Bayer będzie mierzył się z Barceloną, więc szanse na wygraną ma raczej małe, nawet jeśli Duma Katalonii nie będzie walczyła do końca o każdą piłkę. I Roma, i BATE kartki nieraz łapią. Potrafią grać ostro, zwłaszcza Białorusini o ile dobrze pamiętam w tej edycji LM sporo kartek łapią. Dodatkowo Roma w słabej formie, będzie starała się nadrobić zaangażowaniem. Sędzią będzie Martin Atkinson, który może i w BPL jakoś ostro nie kartkuje, ale za to w europejskich pucharach już w 7 meczach z rzędu pokazał przynajmniej 5 żółtych kartek. Prędzej spodziewałem się takie kursu na linię w okolicy 5 kartek, a nie 4,5.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Liga Mistrzów ::: Gent - Zenit
Gent @ 2.3 Całoroczny
Gent jak wczoraj PSV wygrywamy-wychodzimy mam tylko nadzieję, że nie napsują mi tak nerwów jak PSV w końcówce wczorajszego meczu. Zenit bez Hulka więc tracą sporo na ofensywie jest tam jeszcze oczywiście kolejny napastnik, który jest w dobrej formie czyli rosjanin Dzyuba no ale to jednak Belgowie grają tutaj o wszystkę i myślę, że będą gryźć ziemię byle wygrać ten mecz i awansować do 1/8 LM.

Liga Mistrzów ::: Valencia - Lyon
Valencia @ 1.44 Całoroczny
Liga Mistrzów ::: Valencia - Lyon
Valencia handi -1 @ 2.1 Całoroczny
Powtarzam się ale w jakiej Lyon jest ostatnio formie każdy dobrze wie, wpadka ze słabo grającym Montpellier 4:2 i to u siebie kole w oczy, porażka z Angers też u siebie tyle, że tutaj o wynik byłem spokojny patrząc na to co wyprawia Lyon, a Angers, którzy grają chyba sezon życia i myślę, że za rok możemy się spodziewać beniaminka Ligue 1 w LM jeśli utrzymają dobrą formę do końca sezonu. Olimpikowi natomiast gra w LM w przyszłym roku zaczyna uciekać i jeśli szybką nie będzie poprawy w ich grze to może być im ciężko nawet o 3 miejsce w lidze dające baraże o LM dlatego też sądzę, że Lyon ten mecz już raczej odpuszcza bo i tak grają o nic, a skupiają się na lidze w, której trzeba zbierać pkt bo rywale nie śpią. PSG oczywiście poza zasięgiem na 100% to Paryżanie zostaną mistrzem Francji ale walka o europejskie puchary jest otwarta. Valencia natomiast ciągle ma jeszcze szanse na awans do 1/8 LM więc do ostatniego meczy fazy grupowej muszą się przyłożyć. Poza tym Hiszpanie są mocni na własnym obiekcie w lidze bilans 3/4/0 ostatnio zatrzymali Barce, bramki 10:3 jest dość dobry i widać, że ciężko jest wywozić pkt z Estadio. Przy motywacji obydwu klubów na ten mecz jak i dyspozycji w jakiej są obecnie zdecydowanie warto grać dzisiaj w stronę Nietoperzy.

Liga Mitrzów ::: Chelsea - Porto
Porto @ 3.6 Całoroczny
Po przegranym meczu z Dynamem Portugalczycy trochę sobie pokomplikowali sytuację bo teraz jeśli chcą wyjść z grupy to ten mecz trzeba wygrać chyba, że stanie się coś praktycznie niemożliwego i Dynamo straci dzisiaj pkt. Forma The Blues już miała iść do góry, już było widać lepszą grę, a tutaj znowu weekendowa wpadka i lepszej gry nie widać za to Smoki są w bardzo dobrej formie wygrane w lidze są, bramki są chyba tylko Benfica ma więcej strzelonych i patrząć tutaj pod kątem ogólnego bilansu zespołów i formy to nic nie przekonuje mnie w stronę Chelsea chociaż bardzo lubię ten klub i im kibicuje. Wczoraj pożegnaliśmy Czerwony Diabły i myślę, że dzisiaj czas pożegnać kolejny Angielski klub. Zastanawiałem się jeszcze tutaj na pograniem tego meczu tak samo jak typowałem przy ich pierwszym spotkaniu w grupie BTS i Porto teraz mamy na ten bet @ 7.0 więc kurs bardzo sympatyczny jednak nie jestem pewien tego czy Londyńczycy są obecnie w stanie strzelić cokolwiek Portugalskiemu klubowi. Jest jeszcze opcja, że Chelsea postawi w tym meczu bunkier z czego są dość znani, wtedy droga do ich bramki może być ciężka lecz przy obecnie dziurawej obronie kto wie. Ogólnie mecz ciężki do obstawienia nie ma jakiś 100% argumentów za jednym czy drugim teamem jednak jak pisałem wyżej patrząć na obecną dyspozycję tych dwóch klubów idę w stronę Porto.
Liga Mistrzów ::: Dynamo Kijów - Maccabi
Dynamo handi -1 @ 1.57 Całoroczny
Liga Mistrzów ::: Dynamo Kijów - Maccabi
Dynamo handi -2 @ 2.3 Całoroczny
Liga Mistrzów ::: Dynamo Kijów - Maccabi
BTS NIE @ 1.57 Całoroczny
Liga Mistrzów ::: Dynamo Kijów - Maccabi
Dynamo wygra do zera @ 1.72 Całoroczny

Ukraińcy ciąglę w boju o 1/8 w ostatniej kolejce spomplikowali życie drużynie z Portugali i teraz Smoki lekko pod ścianą. Dynamo dzisiaj wygra tego jestem pewny bo Tel Aviv to zwyczajny chłopiec do bicia dla przeciwników w grupie, pytanie tylko jak wysoko wygrają, ja ide w handi -2 najwyżej będzie zwrot. Zastanawiałem się też nad wyższym handicapem i może zagram jeszcze jakiegoś azjana. W Izraelu było chyba 2:0 dla Ukraińców jak dobrze pamiętam wiec dzisiaj nie powinno być gorzej w dodatku cały czas jest szansa na awans i to dość realna więc powinni sobie trochę postrzelać. Izraelczycy tylko 1 bramka ustrzelona przeciwko Porto i 15 straconych w 5 meczach widać, że LM nie dla nich.

Myślę, że pogram jeszcze dzisiaj w stronę Barcy może nawet jakieś handi tylko czekam na składy żeby zobaczyć jak wychodzą.

Mourinho odpowiednio zmotywuje piłkarzy chcąc utrzeć nosa swojemu byłemu klubowi.
Wg mnie Mou nie jest już w stanie nikogo zmotywować w tym klubie, ogólnie jest uważany za chama, prostaka i taka atmosfera panuje w The Blues. Portugalczyk jest na wylocie i jeśli dzisiaj Chelsea pożegna się z LM to myślę, że to może być już jego koniec w Londynie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom