>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 9.12.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Panowie , ma ktoś info dotyczące gry Ronaldo w dzisiejszym meczu? Jest ciekawa sytuacja bowiem Cristiano traci 3 bramki do Messiego w klasyfikacji najlepszych strzelców w histori LM . Barca gra jutro z Psg także jesli Ronaldo chciałby jeszcze podgonic w tym roku Messiego to ten mecz jest idealna szansa bo przeciwnik słabszy , chociaz biorąc pod uwage ostatnią forme obu to żadna obrona nie jest im straszna.
Ronaldo 3 i wiecej - 4.50 bet 365
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Real Madryt - Łudogorec Razgard

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Królewscy sobie dzisiaj postrzelają a skoro tak to warto przyjrzeć się zakładom na strzelców bramek. Kursy na gola Cristiano oczywiście niskie jak ogrodowy krasnal. Dwie największe madryckie gazety, czyli Marca i As, są zgodne, że na szpicy zagra dziś Chicharito. Jest to zawodnik, który swoje nieliczne szanse na grę wykorzystuje bardzo dobrze. W gazie jest Isco, ale dziś na jego barkach będzie przede wszystkim rozgrywanie. W związku z powyższym gram na gola w wykonaniu Meksykanina.

Javier Hernanzdez strzeli 2.00 betsson
 
1 6

11pawel1978

Użytkownik
REAL - LUDOGORETS
W STS-ie jest coś takiego:
Czy będzie gol rezerwowego? TAK @ 3,40
Ja zagram. Skoro mają grać bez swoich asów od początku to może później któryś z nich wejdzie i coś strzeli.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Real ma za 3 dni o wiele ważniejszy mecz z Almerią naprawdę myślisz, że będą się dzisiaj spinać na pogrom? Zagrają na pół gwizdka. Ronaldo pewnie zagra, ale na 90 % za jego plecami zagra dopiero powracajacy Illarramendi, Mendran i Isco.
Ja sobie zagram x2 Atletico, myślę, że tego meczu podopieczni Simeone nie przegrają
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Dawno nie pisałem analiz, trzeba w końcu od nowa zacząć bo z tym o wiele lepiej mi idzie ;)
Atletico + 1 EH @1.73 Bet365✅
Dzisiaj raczej żadna z drużyn nie będzie forsować tempa. Atletico w pierwszym meczu pokonało Juve 1:0. W przypadku dzisiejszej porażki 2 bramkami utracą pierwsze miejsce. Juve zaś potrzebuje tylko remisu, aby awansować. Wobec tego szykuje się nudny mecz, wątpię, by ktokolwiek chciał się tutaj zbyt odkryć i narażać na ataki. Wynik remisowy satysfakcjonuje obie ekipy, ale jeśli miałbym wybierać ewentualnego zwycięzcę, byłoby to Atletico. O wiele bardziej mnie przekonuję a handicap w ich stronę mnie zadowala, dlatego to pobieram.
Real + Olimpiakos @1.58 Bet365✅
Stawiam na faworytów, Real mimo wszystko nie powinien stracić punktów z Ludogorets, zaś Olimpiakos gra u siebie i jeśli chcą marzyć o awansie do dalszej fazy Ligi Mistrzów to dziś muszą wygrać i liczyć na korzystny rezultat w meczu Juve - Atletico.
Bayer @2.20 Bwin⛔
Niemcy walczą o wygranie swojej grupy. Portugalczycy do tej pory urywali punkty jedynie AS Monaco. Dzisiaj raczej nie powinni stanowić zagrożenia dla gości z Leverkusen. Kurs zachęca do gry, więc pobieram.
E:
Poprawione harnas474;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kill.baby.kill 1

kill.baby.kill

Użytkownik
Galatasaray - Arsenal
Nie bede opisywal sportowego podloza tego meczu, bo to nie ma sensu. Interesuje mnie teoria spiskowa w kierunku gospodarzy, ktorzy zagraja ten mecz ... u buka. A kursy sa fajne na overy Arsenalu. Stawka rekreacyjna.
Arsenal - over 2.5 team goals
kurs: 4.50 (Unibet)

Generalnie widze ten mecz overowo, gospodarze tez moga cos ustrzelic, wiec sidla zastawie na live na zwyklych liniach overowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lars19 272

lars19

Użytkownik
Real Madrid - Ludogorets
Mecz o pietruszkę, Real ma zapewniony awans ale u siebie, przed własną publicznością zainkasują 3 pkt, nie ma innej opcji. Zastanawiam się czy w ostatnim meczu zobaczymy dużo bramek? Nie wydaje mi się pewnie niektórzy rezerwowi dostaną szansę gry. Ludzie lasu mimo, że polegli ostatnio na wyjeździe FC Basel 0:4, powinni się godnie zaprezentować na Santiago Bernabeu. Przyjąć najniższy wymiar kary, grają o nic ale mecz przeciwko takiej drużynie jak Real na pewno wyzwoli w nich dodatkowe pokłady energii i zaangażowania.
Kurs bardzo dobry w marathonbet:
under 4 - 1,75 ZWROT było podczas pisania 1,80 ale spadło w międzyczasie.
Ktoś już wcześniej wspomniał o Bayerze Leverkusen, powinni to wygrać. W Benfice nie zagra kilku podstawowych graczy. Róznie to bywa w takim meczach, gdy w jednej drużynie nie zagra kilku czołowych graczy ale to Liga Mistrzów i Bayern postara się o 3 pkt i zajęcie 1 miejsca bez patrzenia na rezultat spotkania Monaco.
Benfa gra na wyjeździe z Porto w najbliższą niedzielę więc zagrają Ci którzy do tej pory nie dostawali zbyt wielu szans.
Bayer ah -1 - 3.00 ⛔⛔ bet365
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Liverpool powyzej 10.5 pkt karnych
1.45@Unibet
✅

jak ktos szuka niezłego beta do jakiegos dubla lub tasmy to w sam raz. Liverpool musi wygrać, czy wygra nie wiem, ale nie wierze, aby odpuscili i nie dali z siebie wszystkiego na Anfield przed the Kop. Base w mega formie, ostatnio przegrali tylko 1-0 z Realem, w lidze tłuka wszystkich po kolei od jakiegos czasu. Grają niezła szybka piłke, w Europie już od kilku lat widac ich progres. Skład Liverpoolu: Mignolet, Johnson, Skrtel, Lovren, Enrique Lucas, Allen, Henderson, Gerrard, Sterling, Lambert. Jest kilku zawodników co nie boją sie kartek jak: Lucas, Skrtel, gerrard, Johnson, Lovren. Ostatnio mecz spacerek jeżeli chodzi o walke i zaangazowanie z Ludogorcem i na zero z kartkami. Dzisiaj musi byc inaczej. Co ciekawe linia na Basel to aż 30.5, w całym meczu 50.5. Buki powariowała i myslą, ze tu Basel bedzie sie bronic i tylko oni beda łapac kartki. Liverpool nie jest tak mocny aby ich zdominowac cały mecz i wygrac kilka do zera. Tu jak nie wygyrzą tego zwyciestwa to go nie odniosą. Kurs malinka jak dla mnie, ja łapałem za 1.50 i grałem grubo.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jeszcze sie podziele jednym four-foldem ktory dzisiaj zagram
Liverpool vs Basel - corner w 0:00 - 9:59
Benfa vs Bayern
- corner w 0:00 - 9:59

Monaco vs Zenit - corner w 0:00 - 9:59 mogli by grac do smierci a i tak nie bedzie tam kornera
Olympiakos vs Malmo - corner w 0:00 - 9:59

AKO: 10,79 U nibet

W kazdym z tych meczow gra sie o cos. bayern gra by utrzymac 1 miejsce z nie grajaca o nic Benfa ktora jednak u siebie gra dosyc ofensywnie, Liverpool gra z Basel o awans, Monaco z Zenitem o awans oraz Olympiakos z Malmo o teoretyczny awans. Mysle, ze druzyny nie beda dlugo czekaly i zaatakuja od samego poczatku w kazdym z tych spotkan
 
takon 37

takon

Użytkownik
Koledzy.
Wrzucam wam kupon który stworzyłem dzięki użytownikom tego forum i co więcej myślę, że to najlepsze typy na dziś. Dziękuję @Scott99 i @DeepRed . Podali mi swoje typy które ich zdaniem mają duże prawdpodobieństwo, że wejdą. I ja w to wierzę, dlaczego skleiłem kupon i trzymam kciuki za kupon. Najważniejsza jest nadzieja, motywacja, zaangażowanie, zimna głowa i pozytywne nastawienie do życia. Dlatego, mam nadzieję, że ktoś będzię trzymał kciuki ze mną i czekamy na pozytywny rezultat końcowy ! ???? Powodzenia. Wklejam kupon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
punkty czy bramki sie licza w grupie LM ?
jesli olympiakos wygra a juve przegra to kto wchodzi ? (olmpiakos gorsze bramki, lepszy bezposredni)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
punkty czy bramki sie licza w grupie LM ? jesli olympiakos wygra a juve przegra to kto wchodzi ? (olmpiakos gorsze bramki, lepszy bezposredni)

Zasady ustalania kolejności w tabeli
:

  1. liczba zdobytych punktów w całej rundzie;
  2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich;
  3. różnica bramek w meczach bezpośrednich;
  4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – podwójne liczenie bramek zdobytych na wyjeździe;
  5. różnica bramek w całej rundzie;
  6. liczba zdobytych bramek w całej rundzie;
  7. współczynnik drużyny z poprzednich 5 sezonów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA_%282014/2015%29/Faza_grupowa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom